Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Faliújság 5.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 10. 17. 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Embarassed én is csak ma láttam.., de hátha..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 12. 03. 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://www.facebook.com/events/298315320269196/299883646779030/?notif_t=event_mall_comment

Ez a vásár kézműves és lélekművész portékák találkahelye lesz december 8-án, Budapest egyik központjában, a Nyugati térhez 5 percnyi sétára.
Finomságos szendvicsek kóstolásával egybekötött karácsonyi vásárunkon szeretettel várunk Téged is, és barátaidat. Gyere el, töltsünk együtt egy kellemes szombat délutánt.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 14. 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Veszélyben a gépe: azonnal tiltsa le a Javát a böngészőben
http://www.hirado.hu/Hirek/2013/01/14/12/Veszelyben_a_gepe_azonnal_tiltsa_le_a_Java_t.aspx

Az amerikai belbiztonsági minisztérium szoftverbiztonsági figyelmeztetést adott ki és az Oracle Java futtatókörnyezet kikapcsolására szólította fel a felhasználókat. A szervezet számítástechnikai elhárító részlege, a CERT (Computer Emergency Readiness Team) közleménye szerint hekkerek megtalálták a módját annak, hogy a Java programmal rosszindulatú szoftvereket telepítsenek a számítógépekre, amik fölött így akár az irányítást is átvehetik.

A CERT arra is figyelmezteti a felhasználókat, hogy a biztonsági résen keresztül a hekkerek megbízható weboldalakat is megfertőzhetnek, és azon keresztül tudnak rosszindulatú szoftvereket telepíteni az oldalakat felkereső számítógépekre. A CERT szerint a problémára egyelőre nincs megoldás, így a felhasználóknak a Java böngészőbővítmény kikapcsolását javasolják.

A Java programozási nyelven írott szoftverek a Windows, OS X és Linux operációs rendszereken egyaránt futnak. A mostani eset azért is érdekes, mert ritkán kerül sor arra, hogy kifejezetten számítástechnikai biztonsággal foglalkozó cégeken kívül kormányzati szervek is biztonsági figyelmeztetést adjanak ki egy szoftverre, különösen, ha olyan széles körben elterjedt szoftverről van szó, mint a Java.
http://index.hu/tech/2013/01/11/veszelyes_a_java/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
dywir
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 16. 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kövi Szabolcs koncert

2013. január 26. Litér 18 óra
Helyszín: Litéri művelődési ház, nagyterem.

A Magyar Kultúra Napja alkalmából. A Csillagok, csillagok CD és DVD bemutatója, Ladányi Tamás filmjével, Magyarország csodálatos éjszakai arcának filmjével, népdalokra komponált zenével.

Belépés ingyenes!!!
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 28. 16:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mélben kaptam:

Idézet:
Zbot trójai kártevőt hordoz a kamu Vodafone e-mail

Felhívjuk a figyelmet, hogy 2013. január 24-én egy új, Zbot.HYO elnevezésű trójai kártevő-változat kezdett terjedni magyar nyelvű levelekben! A jelenségre tekintettel a Vírus Híradó portál közepes szintű riasztást adott ki.

Részletek:
http://www.virushirado.hu/hirek_tart.php?id=2131http://www.virushirado.hu/hirek_tart.php?id=2131
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 21. 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Különleges bál a magyar ízek tiszteletére

http://www.harmonet.hu/kultura_utazas/65994-kulonleges-bal-a-magyar-izek-tiszteletere.html
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 24. 00:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana cicának (és toyger rajongóknak) Cool http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/kavezz-cicakkal-budapesten-2176043
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 24. 22:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az év első tízmilliószoros napja jön
http://www.nlcafe.hu/ezoteria/20130224/tizmillioszoros-nap-2013-februar-25/#step1
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 10. 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kaptam, megosztom:

Idézet:

Felhívás 2013.03.15-én, pénteken 21 órakor egy közös Világméretű Meditációra vagy Imára:

A pozitív tudat összeadódása robbanásszerű eredményeket hozhat. A hasonló tudatú
emberek összekapcsolódásával nagyon hamar jelentős, a kollektív érdekkel összhangban
lévő sikerek érhetők el. Így az összehangolódás a legkisebb egységek szintjétől kezdve
(család, barátok) egészen a nagy közösségekig, a népcsoportokig megvalósulhat, melynek
következtében az egyének között egységesebb, tisztább és erősebb kapcsolat alakul ki.
„Egységben az erő”, az összekapcsolt közös fejlődés, illetve a rezgéshullámok továbbítása
az alapja az emberiség fejlődésének, emelkedésének.

Kapcsolódjunk össze Magyarország és a Világ összes Népeinek Felemelkedéséért,
hogy Megbocsátásban, Szeretetben, Boldogságban és Békében élhessünk Földünkön.

"Ha száz ember alszik és álmodik, mindegyikük másfajta világot lát álmában. Mondhatjuk,
hogy valamennyiük álma igaz, viszont nem lenne értelme kideríteni, hogy csak az egyiké volt igaz,
a többié mind téveszme. Minden érzékelőnek megvan a maga igazsága, amit érzékelésének
karmikus keretei határoznak meg."

- Kalu Rinpocse

Ha szeretnétek részt venni, akkor a következőket tegyétek:

Teremtsetek magatoknak nyugodt feltételeket az elmélyüléshez egy csendes helyen.
2013.03.15-én, pénteken 21 órakor gondoljatok szeretettel, hálával családtagjaitokra,
barátaitokra, ismerőseitekre és minden emberre széles e világon. Gondoljatok az összefogásra,
az együttműködésre, a felemelkedésre, a békére. Adjátok át magatokat ezeknek a felemelő
érzéseknek. (A meditációt kb. 20-30 percig végezzétek, amíg jó érzésetek van benne.)

hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 10. 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Kaptam, megosztom:

Idézet:

Felhívás 2013.03.15-én, pénteken 21 órakor egy közös Világméretű Meditációra vagy Imára:

A pozitív tudat összeadódása robbanásszerű eredményeket hozhat. A hasonló tudatú
emberek összekapcsolódásával nagyon hamar jelentős, a kollektív érdekkel összhangban
lévő sikerek érhetők el. Így az összehangolódás a legkisebb egységek szintjétől kezdve
(család, barátok) egészen a nagy közösségekig, a népcsoportokig megvalósulhat, melynek
következtében az egyének között egységesebb, tisztább és erősebb kapcsolat alakul ki.
„Egységben az erő”, az összekapcsolt közös fejlődés, illetve a rezgéshullámok továbbítása

"Ha száz ember alszik és álmodik, mindegyikük másfajta világot lát álmában. Mondhatjuk,
hogy valamennyiük álma igaz, viszont nem lenne értelme kideríteni, hogy csak az egyiké volt igaz,
a többié mind téveszme. Minden érzékelőnek megvan a maga igazsága, amit érzékelésének

- Kalu Rinpocse

Teremtsetek magatoknak nyugodt feltételeket az elmélyüléshez egy csendes helyen.
2013.03.15-én, pénteken 21 órakor gondoljatok szeretettel, hálával családtagjaitokra,
barátaitokra, ismerőseitekre és minden emberre széles e világon. Gondoljatok az összefogásra,
az együttműködésre, a felemelkedésre, a békére. Adjátok át magatokat ezeknek a felemelő
érzéseknek. (A meditációt kb. 20-30 percig végezzétek, amíg jó érzésetek van benne.)

Továbbküldtem.
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 11. 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aki meditál, az feltehetően a tudatosság olyan fokán áll,
hogy sajátmagától is tudja:
milyen veszélyek leselkedhetnek rá (különösen közös) meditáció alatt
és hogyan lehet ezek ellen védekezni.

Azért mégis összefoglalom a lényeget ezzel kapcsolatban a saját olvasatomban Smile

1. Meditáció ELŐTT célszerű kitisztítani a teret.
Az általam ismert vezetett meditációk közül én erre Gyurkó Zsolt Energiagömbös
és Mihály Arkangyalos meditációját tartom legalkalmasabbnak.
(Ezek régebben a netről ingyenesen letölthetők voltak).
De Áldást is lehet a helyiségre tenni, ahol meditál valaki.
Sőt: azt hiszem Skultéty Andrea Feng Shui szakértő oldalán is található valahol
1 klassz tértisztító módszer.

2. Meditáció ALATT szerintem hosszú fehér gyertyát és füstölőt érdemes égetni
(talán az eukaliptusz tisztít legjobban).
A gyertya lángja jelzi a tér nyugtalanságát.
Meditációnál az a legideálisabb, ha a gyertya magas és keskeny szúrólánggal ég
- akárcsak 1 kivont kard -
és szinte mozdulatlanul felfelé mutat.

3. Meditáció UTÁN pedig Balogh Béla szerint le kell zárni a csakrákat
(a Gyógyító meditáció c. könyvéhez tartozik 1 CD mellékletként:
abban ad erről pontos utasításokat).
Mindenképpen érdemes kerülni meditáció után az érzelmi nehézségekkel küzdő embereket, a kórházakat,
a bevásárlóközpontokat és a tömegközlekedési eszközöket.

A hozzászólás legutóbb shuriken által 2013. 03. 16. 13:30-kor lett szerkesztve, összesen 4 alkalommal.
Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 14. 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
hana cicának (és toyger rajongóknak) Cool http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/kavezz-cicakkal-budapesten-2176043

Ohhh, látom. Puszi érte! Esetleg ott egy tali? Régen láttalak már élőben. Smile
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 15. 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

friss SMS a Belügyminisztériumból:
Ne hagyja el a gépjárművét! Ha elfogy az üzemanyag, üljön át másik gépjárműbe!

(én itthonról netezek)
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 15. 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Kaptam, megosztom:

Idézet:

- Kalu Rinpocse

felhozom, ne menjen feledésbe
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 15. 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
friss SMS a Belügyminisztériumból:
Ne hagyja el a gépjárművét! Ha elfogy az üzemanyag, üljön át másik gépjárműbe!

(én itthonról netezek)

Pontosabban:
"Segítünk! Ne hagyja el a gépjárművét! Ha elfogy az üzemanyag, üljön át másik gépjárműbe!"
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
3 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.