Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Milyen férfi tetszik nekünk... 6.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 30. 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen...A T.H. mostani képeit elnézegetve elég hihetetlen az nekem is mindig,hogy ez a fazon volt annak idején a "Különben dühbe jövünk" című film egyik helyes kinézetű,életvidám főszereplője...Tényleg nagyon meg van öregedve mostanra szegény...Dehát látod,erröl beszélek mindig...Hogy normális esetben ARROL KÉNE SZÓLNIA az életnek,meg a népek egyik fő életcéljának,hogy pl. harcoljanak fáradhatatlanul az "öregedés" ellen...Persze nem plasztikai sebésszel,botoxszal, ráncfelvarrással,krémekkel-kenceficékkel, meg hasonló dolgokkal,hanem sok-sok testedzéssel, optimális étrenddel/ életmóddal,sok-sok alvással,vitaminokkal,rengeteg folyadékkal,éshát ugye ami a legfőbb dolog,rengeteg mentális gyakorlattal,és meditációval...Megfelelő hozzáállással bizony csodákat lehet véghezvinni ezen a téren...Dehát szegény T.H. is gondolom csak pénzben,anyagi javakban,karriereredményekben szokott mindig gondolkodni a jelek szerint,mint ahogy annyi de annyi más ember is,ahogy megfigyeltem már a dolgokat az idők folyamán...Hiába na...Nem mindenki alkalmas arra,hogy átlásson azokon a hazug manipulációkon és hamis értékrendeken, amik ugye ennek a csodálatos F.T.-nak a sajátjai...Dehát ez van akkor...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 05. 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:

"Az ilyesmi viselkedés a nők ezeréves sajátja,és "evolúciós" okokra vezethető vissza...Az "alfahím" iránti ősi vonzalomra...Csakhogy a RÉGI IDŐKBEN az "alfahím" fogalma ugye TELJESEN MÁS VOLT...Ezer évekkel ezelőtt az "alfahím" az a törzs LEGERŐSEBB,LEGOKOSABB,LEGEGÉSZSÉGESEBB,LEGJOBB GENETIKÁVAL BÍRÓ "falkavezére" volt, akinek a génjei NAGYON ELŐNYÖSEK VOLTAK minden nő számára, ha sikerült kapniuk ezekböl a génekböl...Csakhogy azóta nagyot változott a világ úgymond...És a MAI ÉRTELEMBEN VETT alfahím az már MESSZE NEM UGYANAZ mint hajdanában...Egy mai "alfahímnek" ugye a vonzereje már NEM AZ ELŐNYÖS GENETIKA, hanem mondjuk a pénze, a pozíciója, az egzisztenciája,aminek az eléréséhez manapság már nem kell jó genetika...Ami kell, az a megfelelő szintű ALJASSÁG,POFÁTLANSÁG,ERŐSZAKOSSÁG,GÁTLÁSTALANSÁG,HELYEZKEDÉSI KÉPESSÉG, S.GNYALÁSI TEHETSÉG megléte, meg a hasonló dolgok...Aztán ha ezek a tulajdonságok megvannak,akkor ugye már megis van egyböl a mai világ MENŐ ALFAHÍMJE...Aki a társadalmi ranglétra CSÚCSÁN ÁLL,vagy legalábbis előbb-utóbb oda kerül...Viszont a nők-lányok genetikája most is pont ugyanolyan,mint ezelőtt mondjuk 10 ezer évvel...Csak annyi a lényeg a jórészüknek,hogy MENŐ FAZON legyen ugye a rajongásuk tárgya mindig...Mert automatikusan abban vannak manapság is, hogy MENŐ ALFAHÍMSÉG=KIVÁLÓ GENETIKA...Csakhogy ez manapság már nagyon,de nagyon nem így van a fenti okok miatt.
Ősi késztetések meg minden,dehát hogy hogy nem képesek dolgokba belegondolni egyes nők??? Hogy MIT JELENTETT ezer évekkel ezelőtt egy "menő fazon" fogalma,meg MIT JELENT a mai világban? Az emberi ostobaság láttán én mindig a falra tudok mászni azonnal...És sajnos ezen dolgok miatt a fent említett film nézése közben is szinte végig a fejemet martam...Attol függetlenül persze,hogy tudtam azt azért jól,hogy ez csak egy kitalált történet...De sajnos azt is tudom,hogy a valóság is sajnos pont ugyanilyen...És ez az ami a leginkább bosszantott a film nézése közben...Hogy az ilyesmi degenerált nőknek köszönhetjük azt,hogy döglik/pusztul kifelé a civilizált világ népessége...Mivel az ilyen idióta nők KÉPTELENEK FELISMERNI azt,hogy ki az értékes genetikáju hím,és ki nem az...Félrecsúszott és reménytelen egy világ ez a mai...De igen nagyon félrecsúszott...És igen nagyon reménytelen...Sajnos..."

Genetika vagy sem, nem tudom engem milyen ősi, vagy nem ősi evolúciós elvek vezérelnek, de mint mondtam, sosem tetszett egy sztár azért, mert sztár...mert milliók rajonganak érte...mert valaki azt mondja, hogy milyen jóképű, vagy milyen tehetős, vagy milyen pozícióban van.
Ezek szerint én vagyok a mai átlagtól "elmaradott", mert elsőre MINDIG csak a külső alapján választok, s nem azok közül, akikre azt mondják, hogy ő napjaink szexszimbóluma.
Teljesen meg is lepődöm, amikor azt olvasom, hogy ez meg az a "férfi" lett a legszexibb, legvonzóbb...stb. "a megkérdezett nők szerint.
S egyre sűrűbben fel is teszem magamnak a kérdést: mégis milyen nőket kérdezték meg, vagy tényleg én vagyok a nemnormalis, hogy nem teszik az a gizda, nőies megjelenésű agyontetovált fickó, akiért odavan a nők nagy százaléka?
Nyilván valami ősi ösztönös erő miatt taszítanak pl. a nálam alacsonyabb, pici gombszemű/egérszemű férfiak. Nem tehetek róla, de egy ilyen emberrel - lehet akármilyen okos, művelt, barátságos - már szóba sem állok, SEMMI esélyt nem adok neki, sajnálom.
Szintén egyedi és fura talán: a szaglásom...nagyon érzékeny orrom van...talán furcsa, de volt már férfi, akit a "szaga" miatt utasítottam el. Nem értsd félre, nem szó szerint büdös volt, hogy izzadtságszaga lett volna vagy, ápolatlan lett volna, vagy ilyesmi...
Most nézhetsz hülyének...de...egyszerűen taszított a közelsége, s tudtam, hogy a "szaga", a testének "kipárolgása" miatt van. Néha buszon-villamoson is szinte rosszul vagyok egyes emberek szagától...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 05. 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az nagyon jól hangzott amit fentebb írtál Szami,már csak az a kérdés akkor,hogy hogy volt a dolog pl.a Lányi Lalával? Emlékszel azokra a hsz-ekre, amiket régebben írtál a Lalával kapcsolatosan?
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 05. 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Az nagyon jól hangzott amit fentebb írtál Szami,már csak az a kérdés akkor,hogy hogy volt a dolog pl.a Lányi Lalával? Emlékszel azokra a hsz-ekre, amiket régebben írtál a Lalával kapcsolatosan?

Igen, tetszett, meg helyes fiú, de nem adtam ki koncertjegyekre többezer forintot, nem őrjöngve mentem a koncertekre, nem lestem hogy hol és mikor van koncertje, (csak szabadtéri ingyenes koncerten voltam) sosem rohantam utána a színpad mögé, nem szaladgáltam utána sikítozva, és eszembe nem volt bebújni az ágyába...és nem azért tetszett/tetszik mert "sztár", hanem mert HELYES FIÚ..nem érdekel sem a hírneve, sem a pénze.
Így stimmel a dolog?
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 05. 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért én emlékszem pl.olyasmire,hogy olyanokat írtál régebben,hogy "el tudtál volna képzelni dolgokat a Lalával", meg a koncerteken is igyekeztél az első sorokba furakodni,és ott hosszasan szemezni a Lalával...Sőt...Ha minden igaz,én olyasmire is emlékszek tőled,hogy azt írtad régebben,hogy sikerült szemkontaktust létesítened egy ilyen esetben a Lalával,úgyhogy olyan érzésed is volt egyböl,hogy neked énekel a fazon konkrétan...Akkor ezeket a dolgokat mire lehetett vélni? Azt mondod,hogy a Lala már csak úgy ránézésre is egy " alfahím" képzetét keltette a szemedben? Attol függetlenül, hogy akkoriban egy "menő popsztár" volt az illető? Mint amilyen mondjuk a filmbeli fazon is volt?

A hozzászólás legutóbb Titusz által 2020. 01. 05. 15:05-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 05. 15:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem tudom,de nekem valahogy más fogalmaim vannak azért az "alfahím" szórol,mint a Lányi Lala személye...Valahogy én másabbnak képzelek el mindig egy "alfahímet"...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 05. 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Azért én emlékszem pl.olyasmire,hogy olyanokat írtál régebben,hogy "el tudtál volna képzelni dolgokat a Lalával", meg a koncerteken is igyekeztél az első sorokba furakodni,és ott hosszasan szemezni a Lalával...Sőt...Ha minden igaz,én olyasmire is emlékszek tőled,hogy azt írtad régebben,hogy sikerült szemkontaktust létesítened egy ilyen esetben a Lalával,úgyhogy olyan érzésed is volt egyböl,hogy neked énekel a fazon konkrétan...Akkor ezeket a dolgokat mire lehetett vélni? Azt mondod,hogy a Lala már csak úgy ránézésre is egy " alfahím" képzetét keltette a szemedben? Attol függetlenül, hogy akkoriban egy "menő popsztár" volt az illető? Mint amilyen mondjuk a filmbeli fazon is volt?

Gondolom, hallottál már olyanról, hogy "flört"...
Mi volt az Lalával? Szimpla flört.
Így van, de ez nem azért volt, mert EGYBŐL AZ ÁGYÁBA AKARTAM VOLNA BÚJNI AZÉRT, MERT Ő EGY POPSZTÁR.

Nem tartom Lányi Lalát alfahímnek, de ha úgy alakult volna, hogy mégis KONKRÉTAN megismerkedünk, az sem biztos, hogy össze is jöttem volna vele..

De nem kell ennyire messzire menni.
Igen, lehet, neked furcsa, de volt olyan, hogy szemeztem, ismerkedtem fiúkkal, és mikor többre került volna sor, visszavonulót fújtam...mert nem csak egy futó egyéjszakás kaland akartam lenni valaki életében, egy strigula az ágyán...és lényegtelen, hogy Lányi Lala, vagy Kis Pista az, akinek nem omlottam EMIATT egyből a karjaiba...mert le tudtam mérni, hogy valóban tetszenék-e, vagy csak egy kalandot akar az illető a személyemben...érted?
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 05. 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Értem persze...Szóval akkor azt mondod,hogyha pl. a Lala,vagy a D.Nagy az autogramkérés közben finoman utalt volna arra,hogy "a koncert után találkozhatnátok mondjuk az ágyában" akkor felháborodottan visszautasítottad volna az ajánlatot? És soha többé semmibe sem nézted volna ezeket a fazonokat? Sőt...Még a nevük hallatán is idegrohamot kaptál volna?Mondjuk az én nejem pont ilyen mentalitásu...Ő is barátságos és kedves mindig-minden fazonnal,de amikor ezt a jóindulatot valaki mondjuk félreérti, akkor bizony írtózatosan dühös tud lenni...És soha többé szóba sem áll az adott illetővel...Sőt...Még köszönni sem hajlandó többé az ilyen alakoknak...Legyen is az akárki...Te is ilyen típus vagy?
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 05. 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Értem persze...Szóval akkor azt mondod,hogyha pl. a Lala,vagy a D.Nagy az autogramkérés közben finoman utalt volna arra,hogy "a koncert után találkozhatnátok mondjuk az ágyában" akkor felháborodottan visszautasítottad volna az ajánlatot? És soha többé semmibe sem nézted volna ezeket a fazonokat? Sőt...Még a nevük hallatán is idegrohamot kaptál volna?Mondjuk az én nejem pont ilyen mentalitásu...Ő is barátságos és kedves mindig-minden fazonnal,de amikor ezt a jóindulatot valaki mondjuk félreérti, akkor bizony írtózatosan dühös tud lenni...És soha többé szóba sem áll az adott illetővel...Sőt...Még köszönni sem hajlandó többé az ilyen alakoknak...Legyen is az akárki...Te is ilyen típus vagy?

Így van...még szép!
Minden normális nő így reagálna...

Ha nem is popsztárral, de voltam hasonló helyzetben...úgy otthagytam felháborodva, mint a pinty!

De tulajdonképpen az is hasonló volt, amikor a moziban az a srác azt akarta, hogy ott helyben 1-2 óra ismerettség után fogdossam a nadrágján keresztül.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 06. 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Én meg látod pont a fordítottja voltam mindigis az ilyesmi paliknak...És az volt az elvem állandóan, hogy RÉGEN ROSSZ AZ MÁR, ha egy FÉRFINEK kell a nők után mászkálni,meg környékezni,erőltetni állandóan őket,hogy "kegyeskedjenek" már valamikor "benyúlni a sliccem alá", hogy másrol már ne is beszéljek...Persze emiatt a népek nagyrésze úgy nézett rám állandóan mint egy bolondra, de én az ilyen degeneráltak véleményével sose foglalkoztam...Máig is emlékszem pl. az apám hajdani prédikációira, amikoris egy-egy nagyobb családi összejövetelen fűnek-fának ecsetelte nagy méltatlankodva,hogy: " Elmebeteg ez a gyerek...Azt akarja állandóan,hogy a lányok udvaroljanak neki...Nem normális ez a kölyök"...Én meg ilyenkor csak ültem,és hallgattam...És az járt ilyenkor az eszemben,hogy:"Először is várjunk ki vagy 30 évnyi időt, aztán majd utána ráérünk mérleget vonni azon téma kapcsán,hogy ki is itt tulajdonképpen az elmebeteg,és ki nem"...Nos...Ha visszagondolok a gyerekkorom "nagy lelkesen udvarló srácaira", akikkel példálóztak nekem örökösen a szüleim,azt kell hogy mondjam,hogy gyakorlatilag EGYTÖL-EGYIG MIND mára már réges-régen elvált ember, akiket ráadásnak még jól ki is forgattak,meg jól hülyére is vettek a nőik, meg jól tönkre is tették az életüket...De persze MANAPSÁG már nem példálóznak ugye EZEKKEL a szánalmas nyomorultakkal ,meg ezekkel a dolgokkal az anyámék...Manapság már hallgatnak és lapítanak...Akárcsak a többi degenerált hülye...Szóval a helyzet az,hogy én azóta is állítom azt,hogy A DOLGOK NORMÁLIS RENDJE AZ AZ, HOGY A NŐNEK KELL A FÉRFI UTÁN MÁSZKÁLNI,ÉS MINDENT MEGTENNI AZ OKBOL, HOGY RÁVEGYE A SZEXRE/HÁZASSÁGRA...MIVEL EZ A TERMÉSZET VALÓDI RENDJE...Nem pedig az a viselkedés,amire állandóan kondícionálják még a mai társadalmakban is a férfiakat...És ezen elv helyességét a SAJÁT PÉLDÁIM is igazolták MINDIG...Sokszor leírtam már azt a " furcsa" ,és sokak számára érthetelen dolgot, hogy engem még sohasem forgatott ki/tett tönkre egyetlen egy nő sem...Hiába van pedig "nőuralom" meg "feminizmus" a mai világban...(Amire ugye fogja a sok lúzer, balfék pali a sanyarú sorsát,meg az elfuserált életét...) Szóval ha lett volna bátorságod Szami ebben a mostani jelenben vagy múltban megszólítani valamikor a régi pesti időkben,velem aztán nem lett volna gondod az "erőszakosság" terén... Mivel bár szokásomban volt " sürgetni" a testi kapcsolatot verbálisan,viselkedésügyileg, ez mondjuk tény és való,de FIZIKAILAG sohasem kezdeményeztem testi kapcsolatot...MINDIG kivártam azt a pillanatot,amikor már maga a nő kezdte el sürgetni a testi kapcsolat dolgát...Mivel én mindig csakis az ILYEN HELYZETBEN éreztem magamat "férfinek"... Amennyiben nekem kellett volna bármikoris bármely nővel ERŐSZAKOSKODNOM szexügyek terén,akkor bizony azon nyomban szánalmas lúzernek éreztem volna magamat...Egy nevetséges,nyomorult balféknek...(Más szóval olyannak,mint amilyen ezeknek a mai " férfiaknak" a kb.99%-a...)
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 06. 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...Én meg látod pont a fordítottja voltam mindigis az ilyesmi paliknak...És az volt az elvem állandóan, hogy RÉGEN ROSSZ AZ MÁR, ha egy FÉRFINEK kell a nők után mászkálni,meg környékezni,erőltetni állandóan őket,hogy "kegyeskedjenek" már valamikor "benyúlni a sliccem alá", hogy másrol már ne is beszéljek...Persze emiatt a népek nagyrésze úgy nézett rám állandóan mint egy bolondra, de én az ilyen degeneráltak véleményével sose foglalkoztam...Máig is emlékszem pl. az apám hajdani prédikációira, amikoris egy-egy nagyobb családi összejövetelen fűnek-fának ecsetelte nagy méltatlankodva,hogy: " Elmebeteg ez a gyerek...Azt akarja állandóan,hogy a lányok udvaroljanak neki...Nem normális ez a kölyök"...Én meg ilyenkor csak ültem,és hallgattam...És az járt ilyenkor az eszemben,hogy:"Először is várjunk ki vagy 30 évnyi időt, aztán majd utána ráérünk mérleget vonni azon téma kapcsán,hogy ki is itt tulajdonképpen az elmebeteg,és ki nem"...Nos...Ha visszagondolok a gyerekkorom "nagy lelkesen udvarló srácaira", akikkel példálóztak nekem örökösen a szüleim,azt kell hogy mondjam,hogy gyakorlatilag EGYTÖL-EGYIG MIND mára már réges-régen elvált ember, akiket ráadásnak még jól ki is forgattak,meg jól hülyére is vettek a nőik, meg jól tönkre is tették az életüket...De persze MANAPSÁG már nem példálóznak ugye EZEKKEL a szánalmas nyomorultakkal ,meg ezekkel a dolgokkal az anyámék...Manapság már hallgatnak és lapítanak...Akárcsak a többi degenerált hülye...Szóval a helyzet az,hogy én azóta is állítom azt,hogy A DOLGOK NORMÁLIS RENDJE AZ AZ, HOGY A NŐNEK KELL A FÉRFI UTÁN MÁSZKÁLNI,ÉS MINDENT MEGTENNI AZ OKBOL, HOGY RÁVEGYE A SZEXRE/HÁZASSÁGRA...MIVEL EZ A TERMÉSZET VALÓDI RENDJE...Nem pedig az a viselkedés,amire állandóan kondícionálják még a mai társadalmakban is a férfiakat...És ezen elv helyességét a SAJÁT PÉLDÁIM is igazolták MINDIG...Sokszor leírtam már azt a " furcsa" ,és sokak számára érthetelen dolgot, hogy engem még sohasem forgatott ki/tett tönkre egyetlen egy nő sem...Hiába van pedig "nőuralom" meg "feminizmus" a mai világban...(Amire ugye fogja a sok lúzer, balfék pali a sanyarú sorsát,meg az elfuserált életét...) Szóval ha lett volna bátorságod Szami ebben a mostani jelenben vagy múltban megszólítani valamikor a régi pesti időkben,velem aztán nem lett volna gondod az "erőszakosság" terén... Mivel bár szokásomban volt " sürgetni" a testi kapcsolatot verbálisan,viselkedésügyileg, ez mondjuk tény és való,de FIZIKAILAG sohasem kezdeményeztem testi kapcsolatot...MINDIG kivártam azt a pillanatot,amikor már maga a nő kezdte el sürgetni a testi kapcsolat dolgát...Mivel én mindig csakis az ILYEN HELYZETBEN éreztem magamat "férfinek"... Amennyiben nekem kellett volna bármikoris bármely nővel ERŐSZAKOSKODNOM szexügyek terén,akkor bizony azon nyomban szánalmas lúzernek éreztem volna magamat...Egy nevetséges,nyomorult balféknek...(Más szóval olyannak,mint amilyen ezeknek a mai " férfiaknak" a kb.99%-a...)

No igen, szinte borítékolhattam is volna a válaszod, hisz sejtettem, hogy ilyesmi lesz.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 07. 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És ezt a rövid megjegyzést hogyan kell hogy értelmezzem? Pozitív meglátásként, avagy negatívként?
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 09. 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
És ezt a rövid megjegyzést hogyan kell hogy értelmezzem? Pozitív meglátásként, avagy negatívként?

Tudod, nem kezdtem el elemezni-értelmezni.
Egyszerűen tudom már, hogy ilyen vagy, sejtettem, hogy ez lesz a válaszod, csak ennyi. Nem feltétlenül kell mindig véleményt mondani valaki véleményéről, azt negatívnak vagy pozitívnak beállítani. Van, hogy csak meghallgatjuk a másik véleményét.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 28. 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg Szami...Az "Első Emelet" tagjaibol bejött volna neked régen valamelyik fazon?
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 29. 08:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Tényleg Szami...Az "Első Emelet" tagjaibol bejött volna neked régen valamelyik fazon?

Hááát... tulajdonképpen nem aléltam el tőle, de de Kiki azért helyes fiú volt.
Anno találkoztam vele személyesen is, nem tűnt nagyképűnek sem, tök laza, mosolygós figura volt. Aki mondjuk tudja magáról, hogy bejön a lányoknak és ennyi.
Sajnos mostani képeken látom, hogy mostanra már tele van - legalább a karja - tetoválásokkal, úgyhogy emiatt már nálam veszített a vonzerejéből. A többi fiú a zenekarból mindig is jelentéktelen volt számomra.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Következő
11 / 12 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.