Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Milyen férfi tetszik nekünk... 6.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 07:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Elég nehezen jöttek ki a képek,de végül azért csak kijött mind...Ahogy nézegettem a fotókat,érdekes dologra jöttem rá megintcsak...Mégpedig arra,hogy az én megítéléseimben mennyire nagy jelentősége van mindig a hajviseletnek...Férfiaknál is,meg nőknél is...Pl.most is UGYANAZ A FAZON az egyik képén egész helyesnek tűnt,míg egy másik képén meg bűnrondának...A hajviselettöl függően...Amúgy sose gondoltam volna,hogy neked pont a 17. variáció fog a legjobban tetszeni...Ugye tudod,hogy ilyen frizurát énis tudtam volna növeszteni neked annó,ha pont az tetszett volna...Mivel alapbol pont ugyanúgy,olyanformán nőtt mindig a hajam, mint a Fordnak...Csak valamivel sűrűbben...Úgy hogy tetszettem volna neked, ha olyasmi frizurával láttál volna valahol,mint amilyen a Fordnak volt a 17-es képen?

Akkor most már tudod hogy miért mondtam azt, hogy tetszik Harrison Ford, de azzal a hajjal, amilyen Han Solo-ként volt neki, azzal nem. Meg ugye itt is volt pár, amelyik nem igazán áll jól neki.
Most jöttél csak rá, hogy bárkinek a megjelenésében mennyit számít egy jól, vagy rosszul megválasztott frizura?
(nekem is volt már olyan fizurám, amitől legszivesebben sírva szaladtam volna ki a világból)

Huh...hát nehéz kérdést tettél fel!
Honnan tudjam én, hogy az a hajviselet, amire azt mondtam, hogy tetszik Harrison Fordon, tetszett-e volna rajtad is?
Egyébként a 18-as képen is tetszik, az hasonló sztem. a 17-es-hez, csak kicsit vagányabb, rosszfiúsabb így oldalról választva. Te voltál annyira vagány "rosszfiús'"?
Nem azt mondtad, hogy neked 1 cm-s hajad volt? Mert akkor azt valahogy úgy tudnám elképzelni, mint itt a 6. 7. képen van. Vagy inkább olyan volt az, mint itt a 13-s képen? (már ha neked is így összevissza álltak a forgóid, mert ugye attól is függ)

Na de hanem bonyolítom túl: tetszettél volna ilyen hajjal.
Smile

És szerintem ez az a hosszúság, ami se nem túl rövid, se nem túl hosszú egy férfinek.
Én szeretem azt, ha a férfi hagyja, hogy adott esetben finoman simogassam a haját, ujjaimmal kicsit játékosan beletúrjak, megigazgassam a fürtjeit. Szerintem ez szexi. És további gondolatokra is sarkall. Tapasztalatom szerint viszont ezt a fiúk nemigen szeretik, úgyhogy akkor ennyi...

Te mit szóltál volna hozzá, ha mélyen a szemedbe nézve el kezdem arrébb simítani egy rakoncátlan hajtincsedet, vagy óvatosan a hajadba túrok az egyik kezemmel, míg a másikkal megfogom az arcod majd hosszan megcsókollak?
Vagy épp egy kellemes együttlét után, összebújva, elalvás előtt még néznélek, s "dorombolva" simogatnám, cirógatnám az arcodat, igazgatnám a szerelem hevében összekuszálódott hajtincseidet?

Sőt tapasztalatom szerint, a fiúk nemigen foglalkoznak azzal, hogy "nekem" növesszék vagy vágassák olyanra a hajukat, amilyenre én szeretném.

Egyébként meg nagy eséllyel én is tudtam volna neked vágni ilyen hajat. (vagy szinte bármilyet)...már ha megengedted volna. Mert ugye az is azzal járna, hogy "birizgálom a hajadat'".
Óh, ha tudnád, hogy hányszor hallottam én azt férfiaktól, hogy."Ne birizgáld már a hajam!"
Te is utálod?
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 11:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mondjuk az tény,hogy énsem szeretem különösebben,ha birizgálják a hajamat...De persze,ha neked ez a dolog kedvedrevaló lett volna,akkor nem szóltam volna semmit se rá...Amúgy bár hasonló volt a hajformám mindigis,mint a Solonak,de azért voltak némi különbségek is...Pl.az,hogy nekem azért sohasem állt "tüskemódra" a hajam...Még fél,egy centisen se...Még legrövidebb állapotában is rásimult mindig szépen a fejemre...Rám mindigis azt mondta mindenki,hogy olyan a hajam,mint a "vakond szőre"... Egyszerűen lehetetlen felborzolni...Forgó két helyen van a fejemen...A két fül fölött a fejtetőn...És mondom:A mai napig sincs egyetlen egy ősz hajszálam se...Pedig más,velem egykorú fazonok már szinte mind vagy kopaszok,vagy kopaszodóak,vagy őszek...De szerencsére rám ezen dolgok közzül egyik se jellemző...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem azt kell elképzelni, hogy mindig macerálom a férfiak haját, de azért olykor rámjön, egy-egy érintés erejéig. Szóval ne valami fétisnek gondold, ami nélkül nem tudok meglenni. Laughing

("Vakondhajat" nem is hiszem, hogy nagyon lehetne birizgálni... Smile )
És most hogy áll a hajad? Milyen hosszú, milyen fazonú? Fodrász vágja? Szakállad, bajuszod borostád Smile most sincs? (Remélem, hogy nincs...) Mennyire macera számodra a mindennapi borotválkozás?
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mostanában már kicsit nagyobb hajam van azért, mivel a nejem nem kedveli ha túl rövid a frizurám...Azt mondja mindig, hogy rövid hajjal úgy nézek ki,mint valami rablógyilkos...Szóval mostanában olyan 5-6 centiig szoktam növeszteni a frizurámat, de utána azért már jönni szokott a hajnyírás...Ezt itthon szoktuk elvégezni,fodrásznál már évtizedek óta nem jártam...Bajszom-szakállam most sincs soha,de sok napos borostám az lenni szokott...Főleg olyankor,ha amúgyis itthon vagyok,mivel olyankor ugye úgyse lát senki illetéktelen...Elvileg mondjuk a sima arcot kedvelem, viszont ugye sajnos egy F.T. világban élünk...Aholis a borotvapengék 3 használat után mehetnek a szemétbe,a villanyborotvák meg kb.3-4 év után...Éshát addigis áramot fogyasztanak...Szóval gazdasági megfontolásokbol mostanában csak kb.hetente egyszer karmolom a képemet, de a több napos borosta azért annyira nem feltűnő szerencsére, mivel egyrészt meglehetősen ritkás a borostám,másrészt pedig átlátszó szőke...Szóval nem nézek ki még több napos szőrzettel se valami krampusznak,vagy Rumcájsznak...Éppenhogycsak látszik közelröl az,hogy több napja nem találkoztam borotvával...Persze ha valami olyan helyre kell mennünk,akkor mindig lekarmolom magamat soron kívül...Sok nép között sohasem szoktam igénytelenül megjelenni...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Mostanában már kicsit nagyobb hajam van azért, mivel a nejem nem kedveli ha túl rövid a frizurám...Azt mondja mindig, hogy rövid hajjal úgy nézek ki,mint valami rablógyilkos...Szóval mostanában olyan 5-6 centiig szoktam növeszteni a frizurámat, de utána azért már jönni szokott a hajnyírás...Ezt itthon szoktuk elvégezni,fodrásznál már évtizedek óta nem jártam...Bajszom-szakállam most sincs soha,de sok napos borostám az lenni szokott...Főleg olyankor,ha amúgyis itthon vagyok,mivel olyankor ugye úgyse lát senki illetéktelen...Elvileg mondjuk a sima arcot kedvelem, viszont ugye sajnos egy F.T. világban élünk...Aholis a borotvapengék 3 használat után mehetnek a szemétbe,a villanyborotvák meg kb.3-4 év után...Éshát addigis áramot fogyasztanak...Szóval gazdasági megfontolásokbol mostanában csak kb.hetente egyszer karmolom a képemet, de a több napos borosta azért annyira nem feltűnő szerencsére, mivel egyrészt meglehetősen ritkás a borostám,másrészt pedig átlátszó szőke...Szóval nem nézek ki még több napos szőrzettel se valami krampusznak,vagy Rumcájsznak...Éppenhogycsak látszik közelröl az,hogy több napja nem találkoztam borotvával...Persze ha valami olyan helyre kell mennünk,akkor mindig lekarmolom magamat soron kívül...Sok nép között sohasem szoktam igénytelenül megjelenni...

Na, ugye, hogy neki sem tetszik az 1 cm-s haj...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem hem azt akarod mondani, hogy neked se tetszik a centis haj? Dehát akkormeg hogy tetszettem neked egykoron Pesten a centis hajammal? Még jó,hogy megszólalni sem bírtál,annyira el voltál tőlem mindig ragadtatva...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 14:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Remélem hem azt akarod mondani, hogy neked se tetszik a centis haj? Dehát akkormeg hogy tetszettem neked egykoron Pesten a centis hajammal? Még jó,hogy megszólalni sem bírtál,annyira el voltál tőlem mindig ragadtatva...

Annyira tudtam, hogy szóba fogod hozni!!! Rolling Eyes

Harrison Ford is tetszik így is úgy is, de jobban tetszik, ha nem kommandós tüsihaja, vagy a Han Solo-féle hosszú haja van, hanem a kettő közti hosszúságú...

Én sem tetszettem volna neked semmilyen más hajjal, csak amilyennel (állítólag Razz ) akkor láttál? És ha úgy gondoltad volna, hogy máshogy esetleg még jobban állna a hajam, akkor szóltál volna, nem?
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hagyd már folyton ezt az "állítólagozást"... Magad is elismerted,hogy szinte a megszólalásig hasonlítottál akkoriban arra a K.W-ra, aki a belinkelt klippben látható volt...Ezt akkor honnan tudtam volna szerinted" állítólagosan"??? Meg ráadásul te is emlékszel rám jól,meg az adott helyzetekre-reakciókra is...Akkormeg? Amúgy akkoriban pont azzal a K.W. frizurával néztél ki a legjobban...Csak képzeld el azt,ha megláttalak volna valahol valami D.M.frizurával...Hú...Egy ilyen variációba jobb bele se gondolni...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgy ne feledd el azt,hogy nekem SOHASEM VOLT "kommandós tüskefrizurám", mivel akármilyen rövid is volt a hajam,az mindig szépen rálapult a fejemre...És még a legrövidebb állapotában is mindig fésülhető volt...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 18:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hagyd már folyton ezt az "állítólagozást"... Magad is elismerted,hogy szinte a megszólalásig hasonlítottál akkoriban arra a K.W-ra, aki a belinkelt klippben látható volt...Ezt akkor honnan tudtam volna szerinted" állítólagosan"??? Meg ráadásul te is emlékszel rám jól,meg az adott helyzetekre-reakciókra is...Akkormeg? Amúgy akkoriban pont azzal a K.W. frizurával néztél ki a legjobban...Csak képzeld el azt,ha megláttalak volna valahol valami D.M.frizurával...Hú...Egy ilyen variációba jobb bele se gondolni...

Jaj, már!
Hol van az már!?

D.M.-es hajam 8.osztályos koromban volt, de azt se úgy képzeld el, mint ahogy Dave Gahan kinézett. Smile

És véletlenül lett annyira rövid.
De képzeld, gyerekkoromban volt gombafrizurám is, meg frufru nélküli lófarkam. Na, az nagyon nem tetszett nekem.
Meg olyan hajam is volt, mint Sandrának, rosszabb megközelítés szerint, mint Thomas Anders-nek a Modern Talking fénykorából. Laughing
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És melyik frizurát kedvelted leginkább?
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 18:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgy hogy lehet valakinek VÉLETLENÜL D.M. frizurája? Főleg egy lánynak? Hát hogy néz már ki egy lány 2 centis hajjal? Úgy mint egy fiú,nem?
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgy képzeld már el...Van errefelé egy lökött tyúk...Meglehetősen csinos testtel, meg öltözködéssel...(Legtöbbször térden felüli szoknya,meg harisnya...)Aztánmeg a feje állandóan kopaszra van nyírva...Hát...Nem komplett szerintem az a p.csa...Az ki van zárva,hogy százas legyen...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Amúgy hogy lehet valakinek VÉLETLENÜL D.M. frizurája? Főleg egy lánynak? Hát hogy néz már ki egy lány 2 centis hajjal? Úgy mint egy fiú,nem?

Nem mondtam, hogy 2 centis volt...a DM-es lányoknak kb olyan haja volt, mint ezen a baloldali képen.

A családban volt valaki, aki szeretett fodrászodni...és hát sokszor én voltam a modellje. S egyszer addig vagdosta, míg ilyesmi lett. Nem láttál anno DM rajongó lányokat? kb. ilyen hajuk volt...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 12. 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Én nemnagyon emlékszem a régi időkböl ilyen hajú lányokra...Lehet hogy voltak ilyenek,de én ezeket gondolom még pillantásra sem méltattam...Mivel nagyon nem kedvelem nőknél a fiús frizurákat...Persze vannak nőiesen rövid frizurák is,de szerintem ezeken a képeken nem ilyenek vannak...Bár mondjuk a jobb oldali elmegy még éppen kis jóindulattal"nőiesen rövid" frizurának...De a bal oldali az szerintem írtó ronda...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
5 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.