Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mi az, ami ma elszomorított? 6.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 29. 09:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az, hogy ennyire kilátástalannak látja a helyzetét.
Szeretnék segíteni Neki, de nem tudom, hogyan tudnék. Mindenesetre maradok mellette...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 31. 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

semmi se jön össze.. vagy épp minden összejött.. Rolling Eyes Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 31. 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
semmi se jön össze.. vagy épp minden összejött.. Rolling Eyes Crying or Very sad
Question
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
rkata76
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 01. 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elszomorit az, hogy a baratom, akivel 5 honapja voltunk egyutt egyszercsak eltunt es nem hajlando kozolni velem, hogy szakitani akar-e vagy mi a helyzet. Ez a bizonytalansag nem is csak elszomorit, hanem az oruletbe kerget.
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 01. 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rkata76 írta:
Elszomorit az, hogy a baratom, akivel 5 honapja voltunk egyutt egyszercsak eltunt es nem hajlando kozolni velem, hogy szakitani akar-e vagy mi a helyzet. Ez a bizonytalansag nem is csak elszomorit, hanem az oruletbe kerget.

sztem lépj tovább.. már ha a hívásodra se reagál.. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 02. 05:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem érdemes ott erőlködni, ahol falakba ütközöl. Kár energiát bele fektetni
Vissza az elejére
dörmi...
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 04. 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Nem érdemes ott erőlködni, ahol falakba ütközöl. Kár energiát bele fektetni

Valami ilyesmi jutott nekem is eszembe...
Édesanyám halála sok mindenre megtanított. Az élet túl rövid ahhoz, hogy az időmet olyan emberekre pazaroljam, akik azt nem érdemlik meg. A fiamat sajnálom, nagyon szereti őket.. vágyik a társaságukra.
Megértem őt, miatta meg is próbáltam úgy tenni, mintha nem fájna, hogy csak kihasználnak... De egyszer minden pohár megtelik, és ha nem kellünk, hát nem kellünk. Szomorú vagyok, mert ők még Édesanyámhoz kötöttek...
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 08. 12. 13:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az, hogy megint iszik és bevallottan. Ez semmi jóra nem vezet...
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2012. 08. 13. 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:

Nem tudom kiről van szó... de az én apukám leszokott 30 év ivás után. Elküldtem egy fél éves rehabilitációra. Ha kellenek az adatok, szólj.

Apukám azóta nem iszik, valamennyire stabilizálta életét. Egyelőre csupa pozitív dolog, nagyon apró lépések.
Vissza az elejére
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 08. 13. 16:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mak írta:
Jadis írta:

Nem tudom kiről van szó... de az én apukám leszokott 30 év ivás után. Elküldtem egy fél éves rehabilitációra. Ha kellenek az adatok, szólj.

Apukám azóta nem iszik, valamennyire stabilizálta életét. Egyelőre csupa pozitív dolog, nagyon apró lépések.

Itt nem ez az egyetlen probléma. Volt, hogy leszokott, kb. egy évig nem ivott, de ez mit sem változtatott az alapvető gondokon...
dörmi...
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 08. 14. 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arra értem haza, hogy a macskámat elütötték, még meleg volt a teste szegénykémnek... (amióta egyszer ellopták és ő kb. 8 hónap után hazajött, szinte ki sem ment az utcára - ez most nyilván kivétel lehetett) Nem szoktam ilyet mondani, de remélem soha az életben nem fog tudni nyugodtan aludni, aki ezt tette vele.
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 08. 16. 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dörmi... írta:
Arra értem haza, hogy a macskámat elütötték, még meleg volt a teste szegénykémnek... (amióta egyszer ellopták és ő kb. 8 hónap után hazajött, szinte ki sem ment az utcára - ez most nyilván kivétel lehetett) Nem szoktam ilyet mondani, de remélem soha az életben nem fog tudni nyugodtan aludni, aki ezt tette vele.

Részvétem!
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 01. 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy 2 napja nem látom a Holdat, mert amikor ébren van, felhők takarják...

Pedig nagyon szép lett volna, még itthon is...
A szuperholdat csodálta a fél világ
Én sajnos a világ *másik felén* lakom Sad

A hatását azért így is érezni...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 01. 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Sajnálom.
Az én érdeklődésemből valahogy kimaradt. A képeket látva sajnálom már én is.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 01. 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Samantha írta:

Sajnálom.
Az én érdeklődésemből valahogy kimaradt. A képeket látva sajnálom már én is.

Most nézem, hogy ezek nem is mostani képek...hanem 2016 novemberiek...csodálkoztam is, hogy hogy találtak egyesek "itthon" egy kis rést a felhők közt, hogy lássák a Holdat...mindegy 2016-ban is szép volt.

A mostani
Sajnos tőlem az Akropolisz is messze van...
Most viszont nem "csak" a Szuperhold jelenség, hanem a Kékhold és a Teljes holdfogyatkozás is megfigyelhető volt (lehetett volna, már ahol, meg ha éjjel lett volna nálunk a holdfogyatkozáskor) egyszerre.
https://www.google.hu/amp/s/24.hu/tudomany/2018/01/31/150-eve-nem-latott-jelenseggel-bucsuzik-januartol-a-hold/amp/
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Következő
4 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.