Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Min gondolkodtál el legutóbb? 8.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 28. 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
Idézet:
Alex Wolszczan rámutatott, hogy ötmilliárd év múlva a Nap is vörös óriássá válik, s nagy valószínűséggel felfalja a belső bolygókat. Ám az emberiségnek nem kell aggódni, hiszen még 1-3 milliárd év áll a rendelkezésre, hogy megfontolja, miként települhet át a Jupiter Európa-holdjára.

fura, de a napokban láttam egy filmet.. címe: 2011 a kapcsolat éve (2009-es film)
és ebben hangzott el, hogy az egész világ az emberiségé, csak az EURÓPára ne menjünk..

aki látta a filmet, légyszi: tényleg csak nekem gyanús a szitu? Shocked scratch Embarassed

én csak az 1984-es 2010 a kapcsolat éve filmről tudok, de rég láttam, amúgy, 2-3 milliárd év múlva tényleg mozgalmas lesz amikor a Tejút és az Androméda összeütközik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 28. 20:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli írta:
Illúzió írta:
Idézet:
Alex Wolszczan rámutatott, hogy ötmilliárd év múlva a Nap is vörös óriássá válik, s nagy valószínűséggel felfalja a belső bolygókat. Ám az emberiségnek nem kell aggódni, hiszen még 1-3 milliárd év áll a rendelkezésre, hogy megfontolja, miként települhet át a Jupiter Európa-holdjára.

fura, de a napokban láttam egy filmet.. címe: 2011 a kapcsolat éve (2009-es film)
és ebben hangzott el, hogy az egész világ az emberiségé, csak az EURÓPára ne menjünk..

aki látta a filmet, légyszi: tényleg csak nekem gyanús a szitu? Shocked scratch Embarassed

én csak az 1984-es 2010 a kapcsolat éve filmről tudok, de rég láttam, amúgy, 2-3 milliárd év múlva tényleg mozgalmas lesz amikor a Tejút és az Androméda összeütközik.

oké, lehet, hogy rossz a számmemóriám.. Embarassed
Vissza az elejére
Szelené
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 29. 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mostanában ha épp nem dolgozom, és nincs kötelező kör, akkor olvasok... na jó, kb. 1 éve, hogy rengeteget olvasok. Néha találok egy gondolatot, ami azonnal megragad... nem azért, mert szép, vagy mert jó benne lenni... hanem mert emberi. Lehet hogy véres, és szenvedő, de emberi. Valahogy ez az érzés közel áll hozzám. Most is találtam egy könyvben egy ilyen részt, és ilyenkor mindig úgy érzem, meg kell osztanom valakivel, de elfogytak azok az emberek az életemből, akik ezt értékelik, és megfoghatók. Így aztán leírom ide. Nem a hangulata számít, vagyis nem az számít igazán... valahogy ez is hús és vér, és nagyon emberi...

...
"Henry Devlin pszichiáter és Hemingway-megoldásról szóló egykori dolgozat szerzője, az ember, aki szűz ifjú volt, most viszont magas, unalmas felnőtt, akinek a szemüveg mindig lecsúszik az orra hegyéig, a haja szürkül, akinek a barátai halottak, elmenekültek vagy megváltoztak, ez az ember ott állt egy olyan ház nyitott kapujában, ahová sohasem fog visszatérni, állt, úgy ette a havat (hogy szomjan ne haljon) mint egy fagyizó srác a cirkuszban, állt és figyelte, hogyan lesz életének utolsó igazán jó helye lángok martalékává."
Stephen King: Álomcsapda

Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 30. 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...pl. a harmo-n...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 31. 01:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerencsesüti 1.=
Idézet:
Mondj igent, vagy kérd meg a kezét."

(nagy röhögés..-persze, majd rájuk töröm az ajtót..)
szerncsesüti 2.=
Idézet:
Amíg nem hajtottad végre, nem tudhatod, lehetetlen-e.

Shocked Mr. Green -márcsak egy utolsó kérdés.. mindezt koncert előtt, vagy után próbáljam?.. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 31. 07:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mekkora tömeg lesz? pedig kocsival akarunk menni...
Vissza az elejére
Szelené
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 31. 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma megkaptam, sokadszorra is, hogy azért nem tudok túllépni a lelki kínlódásomon, a reménytelen reménykedésen, mert nem is akarok. És hogy akarjam, és akkor menni fog. Na igen... csak azt nem értem, hogy hogyan akarjak valamit, ha egyszer nem akarom... akarjam ne akarni? Shocked Én nem úgy érzem, hogy nem akarom... hanem úgy, hogy nem megy. És nem hinném, hogy mindent lehet akarni, vagy épp nem akarni, ha akarom akarni vagy nem akarni. Laughing Na ezt most jól megaszontam. Mégis hogyan parancsolhatnék az érzelmeimnek... egyáltalán, van-e annak értelme, ha kinyírom a belső világom... nem hinném. "Akkor sem adom fel, ha beledöglök." Valahol jó nagy ellentmondás... de hát evvan. Így viszont meg lúúúzer maradok, és egy nagy rakás kaki... Neutral
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 01. 00:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szelené írta:
Ma megkaptam, sokadszorra is, hogy azért nem tudok túllépni a lelki kínlódásomon, a reménytelen reménykedésen, mert nem is akarok. És hogy akarjam, és akkor menni fog. Na igen... csak azt nem értem, hogy hogyan akarjak valamit, ha egyszer nem akarom... akarjam ne akarni? Shocked Én nem úgy érzem, hogy nem akarom... hanem úgy, hogy nem megy. És nem hinném, hogy mindent lehet akarni, vagy épp nem akarni, ha akarom akarni vagy nem akarni. Laughing Na ezt most jól megaszontam. Mégis hogyan parancsolhatnék az érzelmeimnek... egyáltalán, van-e annak értelme, ha kinyírom a belső világom... nem hinném. "Akkor sem adom fel, ha beledöglök." Valahol jó nagy ellentmondás... de hát evvan. Így viszont meg lúúúzer maradok, és egy nagy rakás kaki... Neutral

Embarassed próbáld meg mással lefoglalni magad, vagy túlterhelni..
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 01. 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azon hogy mennyire mérhetetlenül tiszteletlenek egymással szemben az emberek Exclamation Confused
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 02. 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:
azon hogy mennyire mérhetetlenül tiszteletlenek egymással szemben az emberek Exclamation Confused

ma ugyan ezen, kiegészítve a pofátlanság határtalanságával
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 02. 23:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Nőiességed és érzelmeid több férfira is lehengerlő hatással lesznek. Most akár csadort is magadra húzhatsz, akkor is lesz olyan, aki érdeklődik utánad. Az más kérdés, hogy lelkivilágod kissé érzékenyebb a szokásosnál, és egy heves érzelmi támadást nem fogsz jól viselni. Pedig ideje, hogy kilépj az unalmas szingliéletből.
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 07. 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:
aotan írta:

ma ugyan ezen, kiegészítve a pofátlanság határtalanságával

ismét...ráadásul abból a szögből hogy most mások szerint én viselkedtem velük szemben tiszteletlenül Very Happy
hát jó tudni, de akkor hogy is van ez, én tiszteletlen vagyok vele, de ha kell valami akkor tudnak jönni? ha én tiszteletlen akkor ők kétszínűek?

ennél jobban talán nem is érdemes a témát feszegetnem, de azért ha már így alakult fognak a tiszteletlen oldalammal is találkozni Twisted Evil
csak hogy érezzék a különbséget Twisted Evil
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 08. 22:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Mielőtt cselekednél, tisztázd magadban a céljaidat, és hogy mire vagy képes ezért. Csak így találod meg az utadat!
Shocked Rolling Eyes

Idézet:
"Használd eredendõ erõdet és törekvésedet, hogy kedvezõ fordulatot vegyen életed. Szeretettel és eltökélten váltsd valóra feltett szándékaidat."
Shocked Shocked
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 11. 23:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kaptam 2 privit.. 04-kor, és 06-kor.. Rolling Eyes -vagy mégsem.. Twisted Evil
Vissza az elejére
Bús Királylány
Mester

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 12. 06:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

miért mindig nálam fogy le a tekercsről a wcpapír?

queen
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Következő
2 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.