Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Min gondolkodtál el legutóbb? 8.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 15. 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

miért érzem még mindig úgy, mintha ki akarnának utálni? Shocked csak mert nem vagyok annyira "fan" és őrült, hogy tudjam a vércsoportjukat, és a szülinapjukat percre pontosan? mert nem izgulok rá, ha "olyan" képeket kreálnak róluk?
vagy mi b*a csőrüket?

hogy én nem "rajongok", hanem "érdeklődöm"? -hogy engem nem a "sztár" érdekel, hanem a mögötte lévő EMBER?
most ezért tényleg ki "kell" utálni vkit egy közösségből? Shocked sad5 crybaby -pedig olyan jó lett volna "tartozni" valahová.. Rolling Eyes Embarassed Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 16. 09:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
miért érzem még mindig úgy, mintha ki akarnának utálni? Shocked csak mert nem vagyok annyira "fan" és őrült, hogy tudjam a vércsoportjukat, és a szülinapjukat percre pontosan? mert nem izgulok rá, ha "olyan" képeket kreálnak róluk?
vagy mi b*a csőrüket?

hogy én nem "rajongok", hanem "érdeklődöm"? -hogy engem nem a "sztár" érdekel, hanem a mögötte lévő EMBER?
most ezért tényleg ki "kell" utálni vkit egy közösségből? Shocked sad5 crybaby -pedig olyan jó lett volna "tartozni" valahová.. Rolling Eyes Embarassed Crying or Very sad

hisz IDE tartozol Smile 3some love7
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 16. 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
Illúzió írta:
vagy mi b*a csőrüket?

aha.. idecsapódtam, mint légy a szélvédőre.. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Szelené
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 21. 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
szürke írta:
Illúzió írta:
vagy mi b*a csőrüket?

aha.. idecsapódtam, mint légy a szélvédőre.. Rolling Eyes

Pff Laughing Akkor még mindig jobban jártál mint én. Engem lecsaptak, és belefőztek a lecsóba. Evil or Very Mad Laughing
Szelené
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 21. 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az emberek nem változnak. Igérhetnek fűt-fát... akkor sem, mert csak a reményeiket ígérik, vagy épp átvágnak. Mindenki az, aki. Én megtettem mident... minden nyomorult kérést.. és változott valami? egy büdös francot, még rosszabb lett. Ez pont olyan, mint a hurok a láncra vert kutya nyakán. Fáj neki, hát enged és enged és enged, de a hurok nem enged, csak egyre beljebb és beljebb váj a húsba. Ma már ez is sok, az is sok, sok a sokk, hallgass, és ülj veszteg...és dögölj bele, mert akkor sem kapsz többet, sem megértésből, sem semmiből... ez van... Hehe, kísértet vagyok, szar alak hurrá, most épp mindent úgy teszek, ahogy kérik, ez is az is kér, kért, kap és kapott, aztán meg szarnak a fejemre... biztos én vagyok a hülye, mentem volna inkább a szívem, mint az eszem után... akkor legalább nem virtuális baszogatást kapnék hanem élő, hús-vér pofont, fizikai brutalitást, és lenne bizonyítékom, pl. egy-pár hiányzó fog... így meg még csak hinni sem hisz nekem senki. Én meg nem süllyedek addig, hogy véres rongyként mutogassam mások titkait, vagy szánalmas kis szadista, kicsináló mocskoskodásait.
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 23. 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szelené írta:
Az emberek nem változnak. Igérhetnek fűt-fát... akkor sem, mert csak a reményeiket ígérik, vagy épp átvágnak. Mindenki az, aki. Én megtettem mident... minden nyomorult kérést.. és változott valami? egy büdös francot, még rosszabb lett. Ez pont olyan, mint a hurok a láncra vert kutya nyakán. Fáj neki, hát enged és enged és enged, de a hurok nem enged, csak egyre beljebb és beljebb váj a húsba. Ma már ez is sok, az is sok, sok a sokk, hallgass, és ülj veszteg...és dögölj bele, mert akkor sem kapsz többet, sem megértésből, sem semmiből... ez van... Hehe, kísértet vagyok, szar alak hurrá, most épp mindent úgy teszek, ahogy kérik, ez is az is kér, kért, kap és kapott, aztán meg szarnak a fejemre... biztos én vagyok a hülye, mentem volna inkább a szívem, mint az eszem után... akkor legalább nem virtuális baszogatást kapnék hanem élő, hús-vér pofont, fizikai brutalitást, és lenne bizonyítékom, pl. egy-pár hiányzó fog... így meg még csak hinni sem hisz nekem senki. Én meg nem süllyedek addig, hogy véres rongyként mutogassam mások titkait, vagy szánalmas kis szadista, kicsináló mocskoskodásait.

Shocked akarsz róla beszélni? Mi történt már megint?....
különben is... élni, megélni nem egyszerű... szív ész és jó tanácsra való hallgatás azaz tanulás, megtapasztalás is kell hozzá...
nem az az élet mindenkinek megfelelni és magadnak nem. az igazság valahol a középúton van... de elsősorban magadhoz légy hű. hogy hű-- azaz jó lehess másokhoz is... hogy megfelelhess, ahhoz először magadnak kell megfelelni azt hiszem... baromi fáradt vagyok... rosszul aludtam az éjjel.. lehet, hogy hülyeségeket hordok most itt össze, rá se ránts. csak nem bírtam ki, hogy ne szóljak hozzád.....
ezt most úgy mondom, mintha a lányom lennél... ez az egy biztosan jó tanács... ne légy rest tanulni a hibáidból...és/vagy másokéból... mindenkinek vannak kisebbek, nagyobbak.... de emlékezz rá... nem mindig az az igazi kunszt soha nem esni el... a legnagyobb kunszt mindannyiszor felállni!
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 23. 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke.. csak eszembe jutott, hogy "légy hű önmagadhoz".. aztán hogy SENKI SE SZÜLETETT NYILAS MISINEK! engem is annak néznek.. csak mekkora pofára esés lesz NEKIK, mikor kiderül nem annak születtem... Twisted Evil Cool
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 23. 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tök jó.. minek tesz fel vki olyat a Face-ra, aminek az elejét nem tudja MINDENKI. ha meg már felteszi, jó lenne, ha az elejétől, és nem csak onnan, hogy "Akkor hány jegyet is kértek? "
ilyenkor pislogok szépen.. főleg ha az "ajánlatban" találok engem is érdeklő kifejezést.. Rolling Eyes Rolling Eyes
-ezt már minősíthetem szivatásnak?? Shocked Rolling Eyes Shocked sad5 sad5
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 29. 18:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Pénzügyek terén a nagy terveid be is jönnek, csak egy kicsit várnod kell rájuk.

vajon meddig tart a "kicsit"?? Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 12. 01. 23:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hetek óta csak nagyon kevés kivétellel ha a nap végén visszatekintettem hogy mégis mik történtek, mindig az volt az első gondolatom hogy "bad day" aztán jött egy másik nap, újabb problémákkal és megint ott motoszkált a fejemben ez a két szócska, ma már ott tartok hogy összefolynak a napok és már nem rossz napok vannak hanem "ratyi hetek", és amikor azt hiszed hogy valamivel megoldod a problémádat kiderül hogy csak tetézed a bajt, vagy ott vagy mintha nem is tettél volna semmit...kínos és megalázó helyzetekbe hozom magam csak hogy mentsem ami még menthető, és még csak annyit sem kapok hogy köszönöm...és nekem marad a "bad day" és a "ratyi hét"
miért olyan nehéz köszönetet mondani? vagy miért hiszi azt, hogy amiket megteszek az nekem olyan természetes és magától értetődő? miért hiszi azt, hogy ezt nem kell nekem megköszönni? sad5
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 18. 00:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azt álmodtam, hogy a halott apukám megkérdezte: Miért nem hívod fel a pasit? -Azért, mert te vagy az apám, még vannak dolgok, amik nem tartoznak Rád. Rolling Eyes Mert nős. Embarassed
(nem vitatkoztunk, egyszerű társalgás volt)

Kérdeztem anyut, hogy milyen fura.. azt tudta, hogy volt pasim.. -csak azt nem, hogy "nős"..

Anyu azt mondta, lehet, hogy egy "készülőben lévő kapcsolatra" gondolt apu. -Ennyi erővel a számát is megmondhatta volna, hogy kit hívjak fel.. sad5 crybaby

Később újra szóba került.. ha a már ismert személyre gondolt, "az" is fölhívhatna - lehet, hogy ott volt változás "azóta"..
-Nem. Ő nem fog felhívni. -akkor sem.
-Miért gondolod?
-Mert én hagytam ott.

Milyen igaz. Én hagytam ott. Mert ő már akkor külföldön élt, és én voltam kint abban az országban. -így nehéz lett volna, ha Ő hagy ott engem.. Confused
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 26. 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

újabban én is az apámmal álmodom, amióta találkoztunk egy hónapja már vagy 2-3szor, bár én általában nem beszélgetni szoktam vele... Confused Sad

az én álmaimnak tudom a jelentését, bár egyáltalán nem örülök neki

a Te álmodnak a jelentését Te tudod megfejteni magadnak, az én olvasatom talán annyi lenne, hogy apukád is szeretné már ha lenne egy tartós kapcsolatod, és talán azt próbálja sugallni hogy puhatolózz annál a pasinál akit otthagytál egy másik országban...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 03. 08. 02:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Ha valakit sehogy sem tudsz kiverni a fejedből.. akkor talán ott kell lennie.

biztos, hogy jó ötlet otthagyni? Shocked Rolling Eyes
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 03. 28. 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jóslás eredménye: "nyugodtan hallgass a belső hangodra"

remek.. és a pénztárcámra mikor hallgassak? Rolling Eyes
-vannak dolgok, amiket muszáj megvenni, pedig jelen körülmények között luxusnak számít.. Crying or Very sad -erre "legyek nyugodt"..?? Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes
annyi mindent kéne "apránként" szebbé tenni, de sose lesz meg, mert "túlaprózzuk".. -még a függöny színén se tudunk kiegyezni.. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 09. 22:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hogy EZT miért szombaton írja:
Idézet:
Tele vagy kreatív ötletekkel - ne hallgasd el őket, a főnököd is értékelni fogja!
Shocked Rolling Eyes -ráadásul duplán.. scratch
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Következő
3 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.