Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Min gondolkodtál el legutóbb? 8.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2014. 06. 27. 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
azért ez ijesztő, hogy ennyire kiürült...... Olyan jó csapat volt itt.... Tideék? Lepkéék? Sieglinde? Alexa? és sorolhatnám.... vajon mi lehet velük?....
és Te hogy vagy Orsolya?

Köszönöm kérdésed én jól vagyok. Úgy egészségileg, mint lelkileg. Én ugyan nem vagyok fent a facebookon, de nem unatkozom. Most kötögetés a hobbim. Megkötöttem 2 mellényt a két unokámnak két pelerint, 3 pulóvert. Különösen nem hiányzik a közösségi oldal. Ami hiányzik a tanulás, mint például a kártya rejtelmeiben jobban bele látni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csikungmester
Neofita

HozzászólásElküldve: 2014. 10. 09. 18:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én mostanában a jobbveledavilág - program keretén belül feladott "heti leckéken" gondolkodom - ez a hét kifejezetten "nehéz", mert fülön kell csípnem a negatív, behatároló gondolataimat

nagyszerű ingyenes program, mindenkinek csak ajánlani tudom! - mármint aki szeretne egy boldog, sikeres életet élni Smile
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2014. 10. 18. 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

min?
hogy ha közvetítői díjat (oké, 2 hónapnyit) kell fizetnem CSAK hogy megnézhessek egy albérletet, (ami már lehet, hogy azóta nem is kiadó, DE tudunk adni helyette szebbet, nagyobbat, drágábbat), akkor hogy lesz nekem SAJÁT kicsinyke egyszemélyes lakáskám? Confused
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2014. 10. 24. 07:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csikungmester írta:
én mostanában a jobbveledavilág - program keretén belül feladott "heti leckéken" gondolkodom - ez a hét kifejezetten "nehéz", mert fülön kell csípnem a negatív, behatároló gondolataimat

nagyszerű ingyenes program, mindenkinek csak ajánlani tudom! - mármint aki szeretne egy boldog, sikeres életet élni Smile

Egyszer Popper Péter előadásában következő szöveg : " plébánoshoz beállított egy férfi, mondja -Atyám én nem vagyok boldog- mire az atya" honnan veszed fiam, hogy neked boldognak kell lenni? " Elgondolkodtató. Apró örömöket kell észre venni.
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2014. 12. 24. 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elnéztem a "mit főztem ma" rovatot.. és a forgalmat.. mintha éhen haltak volna, azért nincs itt senki? Shocked Sad
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2014. 12. 25. 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
elnéztem a "mit főztem ma" rovatot.. és a forgalmat.. mintha éhen haltak volna, azért nincs itt senki? Shocked Sad

Néha benézek!!
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2014. 12. 30. 08:41    Hozzászólás témája: Bullshit Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért tudok ennyi mindent, mert öreg lélek vagyok, a megvilágosodás után önszántamból születtem le a Földre, segítő karmával, hogy másokat támogassak.

Ezen elgondolkodtam Smile

Kár hogy nem hiszek ezekben, de jót derültem
Vissza az elejére
csikungmester
Neofita

HozzászólásElküldve: 2015. 01. 22. 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
csikungmester írta:

Egyszer Popper Péter előadásában következő szöveg : " plébánoshoz beállított egy férfi, mondja -Atyám én nem vagyok boldog- mire az atya" honnan veszed fiam, hogy neked boldognak kell lenni? " Elgondolkodtató. Apró örömöket kell észre venni.

valóban az apró örömöket kell észrevenni - ez a hónap pont erről szól ott

minden hónapnak megvan a saját témaköre

nekem abban segít, hogy még tudatosabb legyek minden nap Smile
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2015. 01. 23. 06:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Jobb veled a világ" Hm. nem rossz, ha valóban ezt is érzi az ember, de ha örökké probléma van "veled" akkor már nem is olyan könnyű pozitívan hozzá állnmi
Vissza az elejére
Moonwalker
Neofita

HozzászólásElküldve: 2015. 02. 01. 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Milyen régen jártam itt utoljára!? Smile
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2015. 02. 03. 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fejlesztés
Mára szinte mindenkinek van olyan telefonja ami képet tud rögzíteni, most olyan készülékünk van ami mind két irányban tud képet rögzíteni. Az így keletkezet képet próbáld meg egy időben látni és a köztes részeket is lásd. Sok sikert a gyakorláshoz... Smile
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2015. 02. 09. 12:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Moonwalker írta:

van még lekvár az üvegben? Shocked Twisted Evil
Vissza az elejére
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2015. 02. 09. 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
Moonwalker írta:

van még lekvár az üvegben? Shocked Twisted Evil

Igen Very Happy

http://youtu.be/PLA9pWimLdo
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2015. 02. 14. 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Feldmár után: "Az ember számára miért olyan nehéz felvállalni azt, ami neki jó, ami az ő saját vágya?" Shocked Embarassed
Vissza az elejére
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2015. 02. 19. 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
Feldmár után: "Az ember számára miért olyan nehéz felvállalni azt, ami neki jó, ami az ő saját vágya?" Shocked Embarassed
Félig sült sületlenség? Very Happy
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Következő
10 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.