Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Álmodós
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Sloan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 01. 22. 18:24    Hozzászólás témája: Álmodós Hozzászólás az előzmény idézésével

Mit álmodtál ma éjjel? Mi a szerepe az álmoknak életünkben? Egyáltalán emlékszel-e az álmaidra általában? Ezekről a kérdésekről sokat, sokfelé beszéltünk már, tegyük ezt mostantól itt. Smile
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 09. 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ma reggel a csakmég10percetalvásban sikerült megint "jót" álmodnom: vmi tisztáson voltunk egy indián meg egy nem indián meg én. és hallottuk, h az erdőből jön zajongva a sok ellen. és nekünk volt sok szétszórt puskánk. és a nemindián felmászott egy nagyon magas töröttágú fára úgy, h lent az indián megrángatta, amitől lehajolt a földre. csak sajnos vhogy nekem is sikerült felkerülnöm egy másik fa tetejére ilyen módon, pedig nem akartam. persze a fa nagyon mozgott én meg nagyon féltem. szóval adtak a tériszonyomnak rendesen Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Trixi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 10. 22:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én álltalában nem emléxek az álmaimra, de ha néha álmodok is, azt 'átélni' nem kellemes... Sad Nektek volt már 'szörnyű' álmaitok?
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 19. 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sikerült ma éjjel is elég sok baromságot összeálmodnom. de azért volt benne vicces is: gonso (aki magas, vékony, ősz hajú, coffos, körszakállas, fekete oldalt fűzött bőrnadrágot és bőrmellényt, fémesorrú szép westerncsizmát viselő férfi képében jelent meg Mr. Green ) az eladó szeme láttára megevett egy antikvár könyvet, mondván, h úgyis angolul van.... Laughing laughing5
Vissza az elejére
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 19. 12:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Trixi írta:
Sziasztok!

Én álltalában nem emléxek az álmaimra, de ha néha álmodok is, azt 'átélni' nem kellemes... Sad Nektek volt már 'szörnyű' álmaitok?

nekem igen, de szerencsére nem túl sűrű...
Vissza az elejére
gonso
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 20. 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lon írta:
sikerült ma éjjel is elég sok baromságot összeálmodnom. de azért volt benne vicces is: gonso (aki magas, vékony, ősz hajú, coffos, körszakállas, fekete oldalt fűzött bőrnadrágot és bőrmellényt, fémesorrú szép westerncsizmát viselő férfi képében jelent meg Mr. Green ) az eladó szeme láttára megevett egy antikvár könyvet, mondván, h úgyis angolul van.... Laughing laughing5

Hmm...ez azt jelenti, hogy álmodban megjelent a jóóóisten(gonso) angel7 , de ott kísértett fekete bőrnaciban a körszakálas Balance-Sátán is evil2 Rolling Eyes
A jó és a rossz örök harca dúlt álmaidban....
Mi a közös bennük Question
Mindkét fél szeret könyvtárba( álmainkban ez a kocsma szinonímája) járni, de ne feledd:
A VÉGÉN CSAK EGY MARADHAT Exclamation violent1 boxing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 20. 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lon írta:

Laughing Laughing Laughing

alias Ms M.

Vissza az elejére
Gioia
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 20. 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

engem ma éjjel üldöztek ketten, méghozzá Pécsen. Futottam, egyre nehezebben egyre feljebb....Borrzasztó volt, fel is ébredtem.
Mit jelent a menekülés?
Vissza az elejére
gonso
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 20. 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gioia írta:
engem ma éjjel üldöztek ketten, méghozzá Pécsen. Futottam, egyre nehezebben egyre feljebb....Borrzasztó volt, fel is ébredtem.
Mit jelent a menekülés?

Nocsak, beszóltál Kagénak meg a kutyunak.. Question
Kard vagy íj vagy egyéb fegyvernek láccó tárgy nem volt náluk Question Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Gioia
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 20. 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gonso írta:
Gioia írta:
Mit jelent a menekülés?

Nocsak, beszóltál Kagénak meg a kutyunak.. Question
Kard vagy íj vagy egyéb fegyvernek láccó tárgy nem volt náluk Question Twisted Evil

Laughing nem. De én is Pécsre jártam gimibe,ugyhogy tőlük független.
Álmomban oszt.találkozón voltunk és kiugrottam vmi trafikba és ott ragadta meg a karom egy pasi és ami fura volt, hogy közelről tisztán láttam az arcát, ami sztem ritka egy álomban
Vissza az elejére
Gioia
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 02. 20. 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lehet hogy emigyen láttam meg az Igazit egy aresszor képében?? Cool
Vissza az elejére
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 04. 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már megint nagyon hasonlót,mint tegnap... Embarassed
Remélem abbamarad,mert komoly láncreakciót indíthat el a folyamatos,állandóan egy témáról való álmodás... Confused Embarassed

Jajajaj....
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 04. 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://tudatos-almodas.host.sk/

http://alom.lap.hu/

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bús Királylány
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 09. 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is ritkán álmodom....
aztán egyszer azt álmodtam, hogy van egy lányom, aki épp az ebédlő asztal alól kukucskál ki nagyon huncutul.....és szóltam neki: Léna gyere ki!?????----- szóval olyan kedveskedve könyörgőn....

2 hónap múlva már a pocakomban volt....... természetesen kislány lett ,nagyon huncut , s a Léna nevet viseli..... az álom tiszteletére....

A nevével még a szülész doki is viccelődött... , vígasztalt, ha esetleg fiú lesz, hívhatjuk Dimitrijnek.....

én persze biztos voltam Lénában....

queen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 09. 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hmm ez szép!!!

azt azonban megjegyezném, hogy mindig álmodsz csak nem minden alkalommal emlékszel rá Wink
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Következő
1 / 35 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.