Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Viccrovat 4.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 16. 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szegény manus, gondolom a kormánykerékre borult kínjában:)

Kedvenc szőke nős viccem:

Szőke nő walkmannal beállít a fodrászhoz:
- Nyírja le a hajam, de a fülhallgatómhoz nem nyúlhat, mert nagy baj lesz.
- De az lehetetlen, kérem!
- Ne nyafogjon, lásson munkához, és ne nyúljon a fülhallgatómhoz!
A fodrász munkához lát, de lehetetlen a feladat, úgyhogy lesz, ami lesz alapon lekapja a fülhallgatót, és gyorsan elkezdi lenyírni ott is a hajat, ahol eddig nem tudta. A szőke nő lélegzete eláll, szemei felakadnak, kiesik a székből és meghal. A fodrász belehallgat a walkman-ba:
- Kilégzés... belégzés... kilégzés... belégzés...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 16. 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

(Nade akkor, hogy ne csak a nőkön ironizáljunk...) Sétálgat egy kanos pacák a vidámparkban...Aztán ahogy nézelődik, meglát egy épületet, amire ki van írva az,hogy: "Vendég...10 ezer ft befizetése után olyan élményben lesz része,amit még sokáig fog emlegetni"...Na...Több se kellett a pacáknak...Befizette gyorsan a 10 ezer ft-ot, mire bevezették egy szobába,és leültették egy székre...Miután magában maradt a pacák, egyszercsak kinyílt egy rejtekajtó, és besétált rajta egy rendkívül csinos, meztelen hölgyemény...A nyakában egy tábla:" Hm...Nagyon tetszel nekem...Ha elkapsz, megdughatol,ahol csak érsz"...Aztán a következő pillanatban már ki is szaladt egy másik ajtón a csinos hölgyemény, úgyhogy a pacák hoppon maradt...A csóka majdnem megőrűlt a kielégítetlen vágytol, úgyhogy azon nyomban befizetett még egy körre, és beült izgatottan ismétcsak a szobába...De most ahogy magára maradt a szobában, azonnal eltorlaszolt alaposan a bútorokkal minden kijáratot,ajtót,ablakot, hogy ha majd jön újra a csinos meztelen nő, még véletlenül se tudjon majd kimenekülni előle...Miután készen lett a pacák mindezekkel, megállt nagy elégedetten a szoba közepén,és elégedetten dörzsölve a kezét, kezdte várni a nőt...Erre egyszercsak kinyílt egy addig észre nem vett titkos ajtó, és szép lassan besétált rajta egy hatalmas termetű csődörló...A ló nyakában egy tábla lógott: "Hm...Nagyon tetszel nekem...Ha elkaplak,megduglak ahol csak érlek"...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 17. 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Milyen az ideális férj? Nappal ökör, éjjel bika...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 23. 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beállít egy fickó Jákob rabbihoz, a zsidó hitközség elnökéhez: "Rabbi...Szeretnék betérni énis zsidónak...Meg lehet ezt oldani valahogy"? Mire a rabbi elgondolkozik egy kissé:" Hát...Betérni éppen be lehet,de az azért nem egy egyszerű dolog...Ugyanis mindennek ára van...Be kell ehhez fizetned egymillió forintot"...Mire a csóka a felháborodástol magábol kikelve:"Micsoda? Egymillió forintot? Még jóhogynem kettőt...Ötvenezret tudok fizetni...Több pénzem nincs"...Mire a rabbi:" Na...Hát az túl kevés...De tudod mit? Legyen akkor ötszázezer"... Mire az ürge:" Három...Többet tényleg nem tudok adni"...Erre a rabbi:" "400"... A fickó:" 350"...A rabbi:"380"... A pali már teljesen magánkívül:"360, és ez az utolsó szavam"!...Erre a rabbi elhallgat, és elgondolkozva simogatni kezdi a szakállát...Aztán szivélyesen, nyájasan elmosolyodik:"Rendben fiam...Sikeresen kiálltad a próbát, üdvözöllek köreinkben...Megfeleltél"...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 24. 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Odabújik a nászéjszakán az újdonsült feleség a férjéhez az ágyban, és kéjvágytol remegő hangon a fülébe súgja:"Drágám...Mostmár hivatalosan is a feleséged vagyok, úgyhogy nyugodtan elmondhatod nekem a legtitkosabb, legperverzebb vágyaidat is...Minden kívánságodat azonnal, és örömmel teljesítem"...Mire az ifjú férj szintén kéjvágytol reszkető hangon visszasúgja neki:" Akkor engedd majd meg nekem a továbbiakra, hogy énis hordhassam majd mindig a bugyijaidat"...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 24. 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerelmespár ül a játszótéri padon összeölelkezve, és gyönyörködve nézik a körülöttük szaladgáló gyerekeket...Aztán a lány egyszercsak felsóhajt, és romantikusan a fiú vállára hajtja a fejét...Majd kis idő múlva megszólal:"Egyetlenem...Te is arra gondolsz amire én"? Mire a fiú kissé elérzékenyülve:"Igen szívem...Énis arra gondolok most amire te"...Erre a lány izgatottan felugrik, és elkezd sebesen vetkőzni, miközben lelkesen felkiált :" Juhé! Anális szex, meztelenül,kutyapózban, minden gyerek szeme láttára! Nincs is annál jobb élmény a világon! Gyere gyorsan! Vágjunk akkor bele haladéktalanul"!
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 26. 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magához inti a gróf a komornyikját:"János...Nagyon idegesít ez a sok légy a kastélyban,és annak környékén...Szeretném ha tenne valamit ez ellen"...Mire a komornyik:"Igenis méltóságos uram...Azonnal nekilátok a feladatnak"...Vagy két óra múlva kissé csapzottan és kimerülve, jelentkezik a komornyik a grófnál:" Gróf úrnak jelentem, a legyeket egytöl-egyig felhajtottam a padlásra, ezentúl nem lesz velük gondja soha többé"...Mire a gróf kissé értetlenkedve:" De János! A padlásfeljárónk teljesen nyitott! Mi lesz akkor ha azon keresztül visszajönnek a legyek"? Mire a komornyik kissé önelégült, magabiztos mosollyal:"Az teljesen ki van zárva gróf úr...Ugyanis a feladat végeztével elvettem onnan a létrát"...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 29. 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Milyen az ideális férj? Nappal ökör, éjjel bika...

Ha túllépek azon, hogy ez erős irónia és így egy vicc, akkor megkérdezném, hogy akkor te most öngólt akarsz rúgni magadnak?
Mert nem kétlem, hogy éjjel bikának vallod magad, de ha nappal nem vagy ökör - mert nem hinném, hogy annak tartod magad - akkor meg nem vagy ideális férj?

A másik két vicc igen "erős" (a naszéjszakás és a szerelmespár)...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 30. 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Pedig igazábol az a vicc az én személyes mottóm is egyben...És igen...Igyekszem ezen elv szerint élni mindig...Gondolom ezért is voltam mindig jó férj és jó partner...Mivel ugye autista vagyok,aki a szó hagyományos értelmében nemhogy " anyagi-társadalmi jellegű családfenntartónak" nem alkalmas,de még az önálló létre is jórészt képtelen... ...Mármint nem úgy értem ,hogy fizikai értelemben nem tudom ellátni magamat,hanem TÁRSADALMI-SZOCIÁLIS ÉRTELEMBEN értem a dolgot...Úgymond "nem tudok elintézni semmit sem"... Szóval holmi hivatalokba, munkahelyekre, tárgyalásokra,megbeszélésekre engem teljesen felesleges dolog még elküldeni is...A mai világ meg ugye ERRÖL SZÓL kizárólagosan...A szociális kapcsolatokrol...Így aztán világéletemben rá voltam szorulva a hölgyekre...És mivel rájuk voltam szorulva, hát kénytelen voltam MINDENBEN maximálisan alávetnem magamat az igényeiknek...Nappal is,és éjszaka is...És igen...Nappal mint " ökör", éjszaka pedig mint "bika"... És ez az életminta nálam tökéletesen bevállt mindig...Nemis véletlen az,hogy nekem TÉNYLEG sohasem voltak párkapcsolati problémáim hölgyekkel....És azt se tudom,hogy mi az...Mondjuk az tény,hogy gőgös és nagyképü voltam mindigis a nőkkel, meg igencsak válogatós is,de akivel szóbaálltam(!!), akkor az olyannak azért NAGYON AZ IGÉNYEIRE TUDTAM TENNI...Maximálisan, minden téren...Pontosan úgy,mint a robotférj a " Hosszú szafariban"...De ezt írtam már neked sokszor...Csak figyeld meg a regénybeli robotférjet...Az is PONTOSAN OLYAN MINT ÉN...Nappal ökör volt ugye mindig ,éjjel meg bika...Úgyhogy nemis csoda akkor, hogy a regénybeli "Szandra" is teljesen belebolondult rövid idő alatt...Látod...Nálam a VALÓ ÉLETBEN történtek meg mindig az ilyesmi dolgok...És szinte pontosan ugyanazon forgatókönyv és cselekmény szerint, mint ahogy azt leírta L.L.L. a regényben...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 30. 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...Pedig igazábol az a vicc az én személyes mottóm is egyben...És igen...Igyekszem ezen elv szerint élni mindig...Gondolom ezért is voltam mindig jó férj és jó partner...Mivel ugye autista vagyok,aki a szó hagyományos értelmében nemhogy " anyagi-társadalmi jellegű családfenntartónak" nem alkalmas,de még az önálló létre is jórészt képtelen... ...Mármint nem úgy értem ,hogy fizikai értelemben nem tudom ellátni magamat,hanem TÁRSADALMI-SZOCIÁLIS ÉRTELEMBEN értem a dolgot...Úgymond "nem tudok elintézni semmit sem"... Szóval holmi hivatalokba, munkahelyekre, tárgyalásokra,megbeszélésekre engem teljesen felesleges dolog még elküldeni is...A mai világ meg ugye ERRÖL SZÓL kizárólagosan...A szociális kapcsolatokrol...Így aztán világéletemben rá voltam szorulva a hölgyekre...És mivel rájuk voltam szorulva, hát kénytelen voltam MINDENBEN maximálisan alávetnem magamat az igényeiknek...Nappal is,és éjszaka is...És igen...Nappal mint " ökör", éjszaka pedig mint "bika"... És ez az életminta nálam tökéletesen bevállt mindig...Nemis véletlen az,hogy nekem TÉNYLEG sohasem voltak párkapcsolati problémáim hölgyekkel....És azt se tudom,hogy mi az...Mondjuk az tény,hogy gőgös és nagyképü voltam mindigis a nőkkel, meg igencsak válogatós is,de akivel szóbaálltam(!!), akkor az olyannak azért NAGYON AZ IGÉNYEIRE TUDTAM TENNI...Maximálisan, minden téren...Pontosan úgy,mint a robotférj a " Hosszú szafariban"...De ezt írtam már neked sokszor...Csak figyeld meg a regénybeli robotférjet...Az is PONTOSAN OLYAN MINT ÉN...Nappal ökör volt ugye mindig ,éjjel meg bika...Úgyhogy nemis csoda akkor, hogy a regénybeli "Szandra" is teljesen belebolondult rövid idő alatt...Látod...Nálam a VALÓ ÉLETBEN történtek meg mindig az ilyesmi dolgok...És szinte pontosan ugyanazon forgatókönyv és cselekmény szerint, mint ahogy azt leírta L.L.L. a regényben...

Jah, hogy Te így értelmezed az Ökör fogalmát. Így akkor értem, bár az átlagembernek nem ez az ökör...hanem az inkább egy nagy Marha Laughing
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 30. 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért? Te hogy értelmezed az "ökör" fogalmát? És hogyan a "nagy marháét"? A kettő miben különbözik az értelmezésed szerint?
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 30. 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Miért? Te hogy értelmezed az "ökör" fogalmát? És hogyan a "nagy marháét"? A kettő miben különbözik az értelmezésed szerint?

A kettő ugyanaz...Te nem értelmezed átlagosan.

Marha: "(átvitt értelemben, durva) Rendkívül buta, szörnyen ostoba ember; barom, ökör. ® Címeres marha. Az a vén marha mondta. De nagy marha vagy! "

Forrás (pontosan utánanéztem a szó átvitt értelmének, csak hogy biztosan hiteles legyek):
https://www.arcanum.hu/hu/online-kiadvanyok/Lexikonok-a-magyar-nyelv-ertelmezo-szotara-1BE8B/m-3C77D/marha-3CF5E/

Én így értelmezem a viccben is. Meg az emberek 99,9 %-a is.
Ez alapján kérdeztem, hogy ha ideális férjnek tartod magad, akkor okés, hogy bikának tartod magad éjjel, de nem hinném, hogy lenne annyi önirónia benned, (a gögösséged, az egód miatt),hogy nappal meg marhának, ökörnek - rendkívül butának, szörnyen ostobának tartanád magad. De csak szólj, ha tévednék...

A viccnek az a lényege, hogy általában egy nagyon buta, ostoba embernek tartják azt, (ironikusan) aki arra vetemedik, hogy megnősül:"De nagy Ökör vagy, hogy te is megnősültél, hát ennyire ostoba, ennyire bolond vagy?"
Hm?
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 30. 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem-nem...Én nemúgy értettem az "nappal ökör" kijelentést ahogy te...Az én értelmezésemben inkább úgy kell érteni a dolgot, hogy:"Nappal:"Igen szívem,rendben szívem,ahogy akarod szívem,te tudod szívem", este pedig: " Na most halálra izéllek drágám,,úgyhogy nekem aztán jajgathatol,hogy már nem bírod tovább...Meg se hallom"...Én így értettem a vicc mondanivalóját,meg az iróniáját...Amúgy az ilyesmi "De nagy ökör vagy hogy megnősülsz" dumákat MINDIG A LÚZEREK szokták csak mondani...Majd csak figyeld meg...Amolyan "savanyú a szőlő" alapon...Az értékes,nőknek kellő férfiak SOHASEM SZOKTAK ILYESMIT MONDANI...Meg nem szoktak más férfiakat is bolondítani az ilyesmi hülye dumákkal...

A hozzászólás legutóbb Titusz által 2020. 03. 30. 16:07-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 30. 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eegen, értelek, de...

Asszem még mindig 18+ karikás a Harmo, úgyhogy finomítsd légszives az előző hsz-ed, ne adj a moderátoroknak felesleges munkát. (Hm, itt nincs trágárságszűrő sem?)
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 30. 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Finomítottam egy kicsit akkor a szövegen, remélem így akkor már némileg szalonképesebb lett...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
3 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.