Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Viccrovat 4.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 30. 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Finomítottam egy kicsit akkor a szövegen, remélem így akkor már némileg szalonképesebb lett...

Némileg...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 30. 16:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól van...Tovább finomítottam a szöveget, remélem,mostmár tényleg nincs benne semmi kifogásolnivaló...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 30. 16:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A cirkusz járja a falvakat. Egyik nagy attrakciójuk, hogy az artista a szájában lógatja a farkánál fogva a disznót és megmondja, hogy hány kiló.
A parasztgazda így szól a fiához:
- Vilmos fiam, ugorj haza anyádért, mert ilyet még ű se látott ...
A gyerek hazarohan, majd kisvártatva vissza is tér.
- Idesapám, gyűjjék haza gyorsan, anyánk mérlegeli a postást!!!

Férj-feleség pihenni térnek.
Mielőtt elalszanak, a férj megveregeti a felesége vállát:
-Drágám, itt van neked két aszpirin és egy pohár víz!
Feleség: Miért? -hát nem fáj a fejem!-mondta meglepetten.
Férj: Jaj, de jó, már erre vártam egy fél éve!!!
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 31. 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Katonai parancsnokok ülnek a térkép előtt,és egy vasúti csomópont elhelyezkedését nézegetik a térképen...Egyszercsak megszólal az egyik ezredes:" Ezt a vasúti csomópontot mindenképpen ki kell iktatnunk, mivel az ellenség ezen a csomóponton keresztül látja el utánpótlással az egész déli frontját...De nem szabad lerombolnunk az objektumot,mivel idővel még nekünk is jól jöhet az a vasútvonal...Mit javasolnak uraim,mit tegyünk"? Kis csend, aztán megszólal egy őrnagy:" Azt hiszem, itt az elitkommandóra lesz szükség akkor...Hivatom is a parancsnokukat mindjárt"...Egy félóra,és a rettegett és nagyon profi elitkommandó marcona parancsnoka már ott is áll a törzstisztek előtt,a parancsra várva...Ezt megis kapja hamarosan:" Százados úr...A katonáival haladéktalanul támadja meg a nevezett vasúti átrakodóközpontot, a működését bénítsa meg, tegye használhatatlanná az egész objektumot, de mindezt a lehető legminimálisabb rombolással...6 nap múlva várjuk itt jelentéstételre"...A 6 nap leteltével kissé kimerülten, leharcolva, de büszke magabiztossággal jelenti a parancsnok :"Ezredes úrnak jelentem, a feladatot maradéktalanul végrehajtottuk...A vasúti átrakodópontot működésképtelenné tettük, mindeközben anyagi kárt a berendezésekben gyakorlatilag nem tettünk"...Mire az ezredes nagy elégedetten:"Ennek módfelett örülünk akkor...Fel is terjesztem majd az egységet kitüntetésre...De addigis hallhatnánk valamit a részletekröl is"? Mire a kommandós parancsnok megszólal nagy büszkén:" Szóval a kapott feladatot maradéktalanul végrehajtottuk...Az objektum működésképtelen...Éjszaka támadtuk meg a csomópontot...Egy sötét,holdtalan éjszakán...Addig 3 napon keresztül lapultunk a közelben,a megfelelő alkalomra várva...Amint eljött a megfelelő idő, belopóztunk az állomásépületbe, a szolgálattevő vasutast leütöttük,megkötöztük, majd bezártuk a mellékhelyiségbe, aztán összeszedtük az összes szolgálati naplót,űrlapot,és menetjegyet, és elhoztuk mindet magunkkal"...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 31. 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hímtag hosszúsági versenyt rendeznek Sopronban...Állnak a versenyzők sorban a zsűriző hölgyek előtt, akik mérőszalaggal mérik nagy buzgón a versenyzők értékeit:"16 cm, 34cm,25 cm, 17 cm",és így tovább,így tovább...Aztán egyszercsak arra lesz figyelmes mindenki,hogy valami diszkréten megkocogtatja az egyik ablakot...Az egyik zsűriző hölgy odamegy, és kinyitja az ablakot...Erre a nyitott ablakban megjelenik egy hosszú férfitag vége...Rajta egy cetli:" Üdv Mezőkövesdröl,majd jövök"...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 31. 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jelentik a brutálisan kemény rendőrparancsnoknak, hogy elfogták a tolvajbandát, akik ellopták és megették a miniszterelnök embernagyságu csokoládészobrát a parlamentböl...A rendőrkapitány irgalmat nem ismerve,dühtöl tajtékozva rendelkezik:"Állítsátok fel sorba a bitangokat, aztán majd mindenki megkapja ugyanazt,amit ő csinált a csokiszoborral"...Felállnak sorba a tolvajok... Kérdezik az elsőt:Te mit csináltál a szoborral"? Mire a tróger:"Hát...Én letörtem a jobb kezét,és megettem"...Erre azon nyomban levágják az ürge jobb kezét...Kérdik a másikat:"És te"? Mire az ürge:"Én letörtem a szobor másik kezét,és azt ettem meg"...Erre azon nyomban levágják a másik tolvaj bal kezét...A harmadik tolvaj a szobor bal lábát törte le, úgyhogy neki is levágják akkor a bal lábát...A negyediknek meg a jobb lába bánja a falánkságát...Odaérnek az ötödik trógerhez, aki halálra váltan áll a helyén, és a kérdésre,hogy ő mit tett a szoborral, nagy pironkodva, és kissé tanácstalan hangon mer csak válaszolni:"Jaj főkapitány úr...Hát most nemis tudom...A helyzet ugyanis az, hogy mire énis odajutottam végre a csokiszoborhoz, a többiek már jórészt megették...Úgyhogy nekem már nem jutott más,csak a szobor ülepe...Így aztán jobbat nem tudtam kitalálni, hát azt nyalogattam nagy élvezettel"...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 04. 29. 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy mostanában divatos "koronavírushisztéria" vicc: Két bankpénztáros hölgy beszélget az ebédlőasztalnál az ebédszünetben...Mondja az egyik:"Hát...Sose gondoltam volna azt, hogy így megtudnak majd változni a dolgok a világban...Hogy mennyire relatív minden! Erre csak mostanában jövök rá"...Mire a másik hölgy nagy egyetértően bólogatva: "Ahogy mondod, Juci...Ezelőtt még pár hónappal se gondoltuk volna azt sose, hogy eljön majd egy olyan időszak is a világban, amikor majd nem olyankor jön ránk a csuklás a pénztárban,meg nem olyankor kap el minket a halálfélelem,ha bejön a bankba egy maszkos ember, hanem olyankor,amikor bejön egy ember, de maszk nélkül"...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 05. 03. 18:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Koronavírus ihlette viccek:

Ha ennek a vírus mizérianak vége lesz, kiveszek két hét szabadságot es otthon maradok, két hétig nem fogok csinálni semmit, hogy kipihenhessem a fáradalmaimat.

Közérdekű bejelentés"
Kérem, mindenki nyugodjon meg!!!
A hanglemezboltokban, még mindig kapható Liszt!!!

2020 Március 29.-én Óraátállítás!!!
Hurrá!!! Egy órával többet tudunk otthon maradni!!!

Kint az űrben áll a Nemzetközi Űrállomás, es kint védőruhában az egyik űrhajós kiabál:
-Engedjetek be!!! Csak viccből köhintettem!!!

Az egyik parkolóban úgy parkolt az egyik auto, hogy egy csomag WC papír tisztán látható volt! Pedig a rendőrség által kitett táblán tisztán olvasható volt a felirat: Kérjük ne hagyják értékeiket őrizetlenül a járműben!

Ti tudjátok-e kb. hány napig nem szabad még senkit beengedni a hazba? Az asszony már két napja dörömböl az ajtón! Már kezd nagyon idegesíteni!

Este amikor hazajöttek a törpék, Hófehérke megszámolta őket, és látta, hogy csak hatan voltak, az egyik hiányzik! Erre Hófehérke megkérdezte, hát Hapci hol van?
Mire a tobbiek korusban feleltek neki: Hapcit karanténba tettük!!!

Friss Hirek!!!
Kórházi fertőzés következtében elpusztult az elso Covid 19-es virus!!!

Ma délután nagyon elégedett pofát vágott a kutyám is, amikor feltettem magamnak is a szajkosaramat...

A nagy nemzetközi járványra kitekintve:
A Németek: törvényt betartva otthon maradnak.
Az Olaszok elmentek bulizni.
A Magyarok azon vitakoznak, hogy az egészről ki tehet, kiket lehetne hibáztatni, hogy erről a kormány, az ellenzék, A Don kanyar, a Soros, holokauszt, a Gyurcsány a Kádár, a Nagy Imre, az Orbán, vagy Horthy a felelős!
Az Oroszok: nálunk a virus nyomtalanul eltűnik...
A Szlovakok-nál: a vírus lelassul, mivel számos település nevét nem tudja kiejteni.
A Lengyelek-nél: megállt és visszafordult a szlovákok felé.
A Románok: átálltak a virus oldalára.
A Brittek: kiléptek a Brexittel a járvány elől.
A Franciak: megadták magukat neki.
A Hollandok: mindenki felvásárolta az összes drogokat.
A Belgák: segítségére siettek a drogok felvásárlására a hollandoknak.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 05. 13. 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dühösen megy haza Marika a nyári,iskolakerti barackszedésröl,és mondja az anyukájának:"Anya...Az a pofátlan Peti a 10.C-böl,ma is állandóan sunyin a létrám alá mászott,és folyton a szoknyám alá leskelődött...Ha holnap is ezt akarja majd csinálni,mostmár tényleg nagyon dühös leszek..."...Mire az anyuka:"Jaj kislányom,ne legyél már ilyen...A fiúk azok bizony kíváncsi természetüek sokszor...Úgyhogy a Peti is valszeg csak a bugyid színét meg a fazonját akarta kilesni...Nem kell ezt olyan tragikusan venni"...Mire a Marika elgondolkozik egy kissé, és másnap már jóval vidámabban,és magával megelégedettebben ér haza a barackszedésböl...Kérdi az anyja:"Na? Ma is leskelődött az a bitang Peti"? Mire a Marika elégedetten dörzsölgetve a kezét:"Leskelődött hát! De most bizony igencsak ráfaragott,ugyanis az eddigiekböl okulva, ma már csakazért se vettem fel bugyit"...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 05. 13. 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No igen, ez is egy nagyon régi, klasszikus vicc. Laughing
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 05. 14. 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemis tudtam eddig,hogy a nők is szeretnek időnként ironizálni saját magukon...Merthogy a férfiak szeretnek a nőkön,ezt tudtam eddigis ...(Már kisiskolás koromban is sokat nevettem ezen a viccen, amikor a többi fiú mesélte az tanórák közötti szünetekben...) Nade hogy a nők SAJÁT MAGUKON ironizáljanak? Ez nekem teljesen újdonságnak hat...Mikor hallottad ezt a viccet először,és kitöl? (Már persze ha emlékszel rá...)
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 05. 15. 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nemis tudtam eddig,hogy a nők is szeretnek időnként ironizálni saját magukon...Merthogy a férfiak szeretnek a nőkön,ezt tudtam eddigis ...(Már kisiskolás koromban is sokat nevettem ezen a viccen, amikor a többi fiú mesélte az tanórák közötti szünetekben...) Nade hogy a nők SAJÁT MAGUKON ironizáljanak? Ez nekem teljesen újdonságnak hat...Mikor hallottad ezt a viccet először,és kitöl? (Már persze ha emlékszel rá...)

Időnként igen.
Legalábbis én tudok nevetni azért saját magamon is.
Persze hangulatfüggő.
Meg mi nők magunk közt már inkább elfogadjuk, s nevetünk is magunkon.
És nem szeretjük ha férfiak hallják, vagy mondják, ha ők élcelődnek rajtunk.
Persze hallhatják/mondhatják a férfiak akkor, amikor TUDJUK, hogy nem rólunk van szó, mert mi okosabbak/ügyesebbek/szebbek stb. vagyunk a viccben szereplőknél...szóval ezt leginkább velünk kapcsolatban így kell elképzelni.
Vagyis, nevetek ezen a viccen, mert tudom, hogy én ennél a lànynál okosabb vagyok/lennék. Mintahogy minden barna hajú nő nevet a szőke nős vicceken...a szőkék (mármint az agyban szőkék) meg megsértődnek rajta...de egyiknek sem jut eszébe kitalálni egy olyan viccet, ahol épp a barna a "szőke"...szóval erről ennyit. Smile

Kb. 9-10 évesen hallottam anyámtól ezt a viccet.
Mondjuk Julcsával, meg a szomszéd parasztgyerekkel és almaszüretkor, de az lényegtelen.
(Voltak neki ennél "cifrább" viccei is, ez semmiség. Még olyan is, amit azóta sem hallottam, vagy olvastam sehol máshol.)

Nyilván már akkor is tudtam, hogy: "Bolond ez a Julcsa!",s azért nevettem rajta, s nem azért, mert én is úgy gondoltam volna, mint ő, hogy: "Na, most jól kitoltam a Józsival, mert nem vettem fel bugyit!"
Gondolom érted akkor a különbséget...
Azért a férfiak sem lehetnek olyan botorak, hogy elhiggyék, hogy minden leány így reagált volna a valóságban. De persze, biztosan akadt rá példa, nagyon sok viccnek van alapja.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 05. 15. 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az ironizálás az MINDIG a valós tulajdonságok ARÁNYTALAN ELTÚLOZÁSÁVAL JÁR...De sohasem a valóságrol szól...Nem értem,hogy miért kevered a VICCET,az IRÓNIÁT sokszor a valósággal...Vagy miért akarod gyakran keverni...("Ilyen nincs a valóságban mert ezért meg azért"...) A vicc az VICC mindig,nem pedig egy valós történet elmesélése...Amúgy nemis tudtam eddig,hogy ez az anyád időnként volt vicces kedvében is...Eddig csak az állandó terrorjairol írtál mindig...Milyen "sikamlós" vicceket mesélt még?(Már persze ha szalonképes az az adott vicc...És nem mondjuk 18+ karikás...)
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 05. 16. 21:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Az ironizálás az MINDIG a valós tulajdonságok ARÁNYTALAN ELTÚLOZÁSÁVAL JÁR...De sohasem a valóságrol szól...Nem értem,hogy miért kevered a VICCET,az IRÓNIÁT sokszor a valósággal...Vagy miért akarod gyakran keverni...("Ilyen nincs a valóságban mert ezért meg azért"...) A vicc az VICC mindig,nem pedig egy valós történet elmesélése...Amúgy nemis tudtam eddig,hogy ez az anyád időnként volt vicces kedvében is...Eddig csak az állandó terrorjairol írtál mindig...Milyen "sikamlós" vicceket mesélt még?(Már persze ha szalonképes az az adott vicc...És nem mondjuk 18+ karikás...)

Miért keverem olykor?
Mert nem választható el külön mindig egymástól.

Mert pl. amikor a vezetés oktatóm ironikusan túlozva ecseteli a - nem létező - vezetési tudásomat, akkor az egyben vicces is, és ironikus is, simán le lehetne írni egy vicclapban, és nem mellesleg nemcsak egy kitalált vicc, hanem a valóság.
S ugye, most azzal, hogy jelzem, hogy "nem létezik" vezetési tudásom, ezáltal ez még önirónia is.

Hát anyám viccei mind 18+s.
Még ha finomítva mondanám el, akkor is...
Általában nem is viccként kerültek otthon elő az ilyen viccek anyám részéről, hanem "oktatási szándékkal". Mindig hozzá is tette..."hogy tanuljak belőle."

Emlékszem egyik állandó viccére: "Aztán érj haza, mielőtt este lefekszel!"
Sosem értettem, mert mindig hazaértem este lefekvés előtt, sosem maradtam el sehol éjszakára. Évek múltán esett csak le a valódi jelentése, akkor is csak azért, mert bátyám felvilágosított.
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 05. 22. 05:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Odahívja az apa kamaszodó fiát magához:
- Fiam, el kell mondanom neked valamit. En Hiroshimából származom.
A fiú bánatosan lehajta fejét.
- Fiacskám, ez nem minden. Édesanyád Csernobilból származik.
A fiú bánatosan lehajtja a másik fejét is.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.