Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

viszonzatlan szerelem mánia :D

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Shelphie
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 01. 10. 20:07    Hozzászólás témája: viszonzatlan szerelem mánia :D Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Valami érdekes dolgot vettem észre magamon.

Állandóan olyan férfiakról fantáziálok, akik biztosan nem fognak szeretni, de olyan érdekes hogy rájöttem, hogy ez engem nem bánt. A szeretet akkor is jólesik ha viszonzatlan, mert jó érzésekkel gondolsz a másikra, akkor te is jobban érzed magad, ha rá gondolsz. Az ha a másik nem szeret, attól még nem kell neked is nem szeretned őt, mert a szeretet terjed, jó érzést okoz benned, sugárzol tőle.

Lehet egy kicsit mazochistának hangzik, de én élvezem, hogy elképzelem, hogy beszélgetünk, és megnevettetem, nekem jól esik erre gondolni, még ha ez viszonzatlan is.

Szerintetek nagyon hülye vagyok? Razz

Volt nektek is viszonzatlan szerelmetek?
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 01. 10. 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem feltétlen esik jól.. engem konkrétan lehangol, mikor tudom, hogy viszonzatlan.

miért lennél "hülye"? -én is szoktam, de csak addig jó, míg álmodozok.. aztán felébredek, hogy lehetetlen.. Crying or Very sad

amúgy nem ezt hívják plátóinak? -persze, hogy volt. -és előfordult, hogy tárgyakba.. -az se viszonozza ugyan, de ha már "birtoklod" a tárgyat, attól tényleg jobb lesz. -egy darabig.. Rolling Eyes Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 01. 10. 23:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekes, hogy a topickhoz a mánia szót is hozzáírtad... hmm... talán nem is szóltam volna hozzá... de igen velem is előfordult nem is egyszer... de az mármint, hogy olyan férfibe voltam "szerelmes" aki elérhetetlen nálam mindig akkor jött elő amikor épp beteg voltam... szó szerint beteg .. pszichés beteg... ún. mániás.... mániás depressziós...

szerintem azonban... hm.. nem ismerlek, de hiszem, hogy nálad talán nem erről van szó....

abban a pár mondatban amit leírtál, még nincs semmi természetellenes... semmi kirívó...
úgy van, ahogy illúzió írta... egyszerű plátói szerelmekről lehet szó...
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 01. 10. 23:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
nem feltétlen esik jól.. engem konkrétan lehangol, mikor tudom, hogy viszonzatlan.

miért lennél "hülye"? -én is szoktam, de csak addig jó, míg álmodozok.. aztán felébredek, hogy lehetetlen.. Crying or Very sad

amúgy nem ezt hívják plátóinak? -persze, hogy volt. -és előfordult, hogy tárgyakba.. -az se viszonozza ugyan, de ha már "birtoklod" a tárgyat, attól tényleg jobb lesz. -egy darabig.. Rolling Eyes Cool
angel13
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Shelphie
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 01. 14. 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Szürke!

Nem véletlenül használtam a mánia szót, ez nálam is mániát jelent, nekem is van egy psichés bajom, az orvosom azt mondta, hogy a mániás depreszzió és a biploaritás közé lehet sorolni, úgyhogy tudom, miről beszélsz.

Talán lehet így védekezek, a szerelem ellen, hogy olyan férfiak érdekelnek, akik soha nem lesznek az enyémek, nekem konkrétan ez a betegség tanította meg azt, hogy inkább elérhetetlent válasszak, mert abban nem lehet csalódni...

Talán ezért is menekülök ilyen "kapcsolatokba"

Örülök, hogy írtál nekem Smile
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 01. 16. 02:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Shelphie írta:
Szia Szürke!

Nem véletlenül használtam a mánia szót, ez nálam is mániát jelent, nekem is van egy psichés bajom, az orvosom azt mondta, hogy a mániás depreszzió és a biploaritás közé lehet sorolni, úgyhogy tudom, miről beszélsz.

Talán lehet így védekezek, a szerelem ellen, hogy olyan férfiak érdekelnek, akik soha nem lesznek az enyémek, nekem konkrétan ez a betegség tanította meg azt, hogy inkább elérhetetlent válasszak, mert abban nem lehet csalódni...

Szia !
Nekem is ez a problémám... mármint a mániás depresszió....
Amikor beteg vagyok én is olyan férfiakat "választok" akik elérhetetlenek.. és épp ez a lényege, mert hmm... állítólag azért mert így rájuk vetítek egy bennem állítólag még élő szerelmet Laughing amit egy olyan ffi iránt érzek aki megtaposott... a volt férjemnek is az a mániája, hogy én még mindig szerelmes vagyok belé....
pedig már nem. tettünk róla mindketten, hogy ez ne így legyen.
én sem akarok többé csalódni szerintem tudat alatt...
reméltem, hogy neked nem ez a problémád....
ha igazán szerelmes "vagyok"-leszek- nem fogom elhinni hogy egészséges szerelmet érzek....
Vissza az elejére
Micike
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 01. 28. 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beteljesületlen szerelmekről, álmokról, reményekről érzelmekkel viccesen szomorúan, biztatóan és csüggedve. Erről szól ez a blog Smile
Lessetek bele Wink
http://soulrabbit.blog.hu/
Vissza az elejére
andikaa
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 10. 26. 09:28    Hozzászólás témája: mindig.. Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindig csak az elérhetetlenek, nálam ez már törvényszerű..megszoktam..nem tudom..de ha egyszer ezt "élvezem"? Küzdeni, taktikázni olyanért, aki biztos hogy messziről el fog kerülni..Egy esetben értem el csak a célom, "teljesítettem a küldetést". Fura srác volt, senki nem támogatta a dolgot, de nekem egyszerűen kellett, mint valami trófea. Visszautasításra számítottam mint minden ilyen esetben, de ő mégis közeledett és egy este egymáson kötöttünk ki. Meg is történt a baj, nem védekeztünk és kétségbe estem, ő az együttlét után úgy tett mintha mi sem történt volna, én pedig próbáltam egyedül kievickélni a bajból, nem is keresett többé. A barátnőm állt mellettem, ajánlott egy oldalt:
xxx
mondta, itt minden infót megtalálok, ne pánikoljak és irány a nőgyógyász. Egy életre megjegyeztem a dolgot..

Viszont te kezdhetsz pánikolni, ha nem állsz le a reklámozással...
Sieglinde
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 26. 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viszonzatlan szerelem nincs csak valakit birtokolni akarok. Két ember vagy megtalálja azt a vonzalmat egymás iránt vagy se. Ha nem birtoklásról beszélünk, akkor idegrendszeri zavar egyik tünete, hogy olyasmihez ragaszkodom, ami sose érhetek el, mert nincs létalapja.
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 26. 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Shelphie írta:
Szia Szürke!

igen.... ismerem ezt....
de a reménytelen, egyoldalú szerelem ellentétben Qrsolya állításával nem csak betegségen, vagy birtokvágyon alapulhat ...lehet a sors fintora is szerintem... az, hogy miről is van szó abból is kiderülhet, hogyan, minek a hatására múlik l és mennyi idő alatt... talán...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.