Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Asszociáljunk a nickekre képekkel 15.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 07. 12. 15:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Linus
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 07. 15. 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi Sad
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 30. 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hangya:

Jadis:

Titusz:

Samantha:

A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 30. 20:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Hangyusz

Hangya!
Te vagy "Hangyusz"?
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 31. 09:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Hangya:
Jadis:

Ez jó kép. Smile Köszi! Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 31. 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Hangya:

Jadis:

Titusz:

Samantha:
Na...Csak nem egy ilyen marcona, szigorú tekintetü ürgére asszociálsz mindig velem kapcsolatban,Szami? El kell ez esetben akkor hogy kicsit keserítselek...Nem...Nagyon nem ilyesmi kinézetü alak vagyok,inkább a "Dzsokit" képzeld magad elé a Dallasbol...Meg azt az időnként látható volt dühös,mérges nézését...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 31. 19:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz, a fórum címe az, hogy a "nick"-ekre asszociáljunk. Ez egy játék.
A nickneved a "Titusz".
Ez a kép - ha jól tudom - Titusz Andronicust ábrázolja akit itt ebben a szerepben Laurence Olivier személyesített meg.
Innen indult az asszociációm...
Ez alapján ilyennek képzellek el...mert "Titusz"-ként tán nem ilyen vagy sokszor? Nem feltétlenül az arckifejezésre koncentráltam, - az szerintem is talán mogorvább és idősebb, mint amilyen vagy valójában - hanem arra a felsőbbrendű testtartásra, az "én vagyok" image-re...amit a kép sugall.

De tudod mit? Ha nagyon nem tetszik... Smile
Az Asterix az olimpián c. filmben láttad Alain Delon-t Julius Caesar szerepében? (Igaz, ő ott már jóval idősebb nálad, de a stílus ugyanaz...) Gondolkoztam még azon is...Vagy amilyen a Gladiátor c. filmben Maximus szerepében Russell Crowe?
Az jobban tetszene? Smile

(Miért szerinted én olyan vagyok valójában, mint Samantha Jones? Annak ellenére hogy miatta az a nicknevem, ami? Na látod...)
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 31. 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
...inkább a "Dzsokit" képzeld magad elé a Dallasbol...Meg azt az időnként látható volt dühös,mérges nézését...

Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 01. 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz, a fórum címe az, hogy a "nick"-ekre asszociáljunk. Ez egy játék.
A nickneved a "Titusz".
Ez a kép - ha jól tudom - Titusz Andronicust ábrázolja akit itt ebben a szerepben Laurence Olivier személyesített meg.
Innen indult az asszociációm...
Ez alapján ilyennek képzellek el...mert "Titusz"-ként tán nem ilyen vagy sokszor? Nem feltétlenül az arckifejezésre koncentráltam, - az szerintem is talán mogorvább és idősebb, mint amilyen vagy valójában - hanem arra a felsőbbrendű testtartásra, az "én vagyok" image-re...amit a kép sugall.

De tudod mit? Ha nagyon nem tetszik... Smile
Az Asterix az olimpián c. filmben láttad Alain Delon-t Julius Caesar szerepében? (Igaz, ő ott már jóval idősebb nálad, de a stílus ugyanaz...) Gondolkoztam még azon is...Vagy amilyen a Gladiátor c. filmben Maximus szerepében Russell Crowe?
Az jobban tetszene? Smile

(Miért szerinted én olyan vagyok valójában, mint Samantha Jones? Annak ellenére hogy miatta az a nicknevem, ami? Na látod...)
Hát...Azért van némi hasonlóság közted,meg ezen Szamantha Jones között szerintem...Viszont ha a Gladiátorbeli "Maximus" figurájára asszociálnál az én nickemet illetően,az is minden bizonnyal jó választás lenne...Külsőre is,egyéniségre is...Bár történeti értelemben véve a dolgot nem hiteles a "Gladiátor" címü film,és ezért nemis vagyok valami nagy rajongója,viszont a főszereplő külseje,és az a minden körülmények között egyenes és becsületes,meg nem alkuvó karaktere, tényleg meglehetősen hasonlít az enyémre,mindenféle értelemben...Még az a LÁTSZÓLAGOS pökhendisége,és nyersessége is...Hát igen...Lehet hogy a "Titusz" nicknév helyett a "Maximus" nevet kellett volna választanom,az lehet hogy jobb választás lett volna az egyéniségemet illetően, dehát ez már akkor ugye késő bánat...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 01. 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz írta:
...inkább a "Dzsokit" képzeld magad elé a Dallasbol...Meg azt az időnként látható volt dühös,mérges nézését...

Igen...A filmbeli "Dzsoki" is erősen hasonlít rám sok tekintetben, főleg külsőre, viszont a filmbeli "Maximus" az még karakterre is erősen egyező...A "Dzsoki" az viszont ugye egy aljas,törtető,gátlástalan,mocskos jellemü figura volt, ami mondjuk én nagyon nem vagyok...Szóval az lesz szerintem a legjobb,ha mégiscsak megmaradunk akkor a "Maximus" karakterénél velem kapcsolatosan...Az a filmbeli karakter és külső az már egy az egyben jellemző rám mindenféle értelemben...Úgyhogy akkor a továbbiakban szerintem asszociáljál velem kapcsolatosan mindig a "Maximusra"...Ez lesz a legjobb választás...
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 02. 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A topik nem arról szól, hogy mi milyennek látjuk magunkat. Arról, hogy milyennek szeretnénk látszani, végképp nem szól. Amiről szól: mások milyennek látnak bennünket. Ez eshet rosszul, vagy eshet jól, de mindenképpen el kell fogadnunk. Ha nagyon rosszul esik, vagy nagyon távol esik az önképünktől, akkor némi önvizsgálat is belefér.
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 02. 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
A topik nem arról szól, hogy mi milyennek látjuk magunkat. Arról, hogy milyennek szeretnénk látszani, végképp nem szól. Amiről szól: mások milyennek látnak bennünket. Ez eshet rosszul, vagy eshet jól, de mindenképpen el kell fogadnunk. Ha nagyon rosszul esik, vagy nagyon távol esik az önképünktől, akkor némi önvizsgálat is belefér.
Igen...Igazad van Hangya abban amit írtál, ezt mondjuk én személy szerint nemis vitatom, viszont mivel Szami ismeretlenül is egy régi barátom,és jó ismerősöm a netröl,hát nem akartam hogy esetleg téves képzetekkel, és asszociációkkal legyen felém...Ezért igyekeztem fentebb a helyes irányba terelgetni a rólam kialakított elképzeléseit...Túl nagy volt a tétje annak, hogy mire asszociál a nicknevem után,vagy akár csak az itt bemutatott stílusom,viselkedésem után is...Ennyi volt a lényeg csak...
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 02. 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
hangya írta:
Igen...Igazad van Hangya abban amit írtál, ezt mondjuk én személy szerint nemis vitatom, viszont mivel Szami ismeretlenül is egy régi barátom,és jó ismerősöm a netröl,hát nem akartam hogy esetleg téves képzetekkel, és asszociációkkal legyen felém...Ezért igyekeztem fentebb a helyes irányba terelgetni a rólam kialakított elképzeléseit...Túl nagy volt a tétje annak, hogy mire asszociál a nicknevem után,vagy akár csak az itt bemutatott stílusom,viselkedésem után is...Ennyi volt a lényeg csak...

laughing3 Szóval más képe alakult ki rólad a hosszú ismeretség alatt, mint amit te szerettél volna kialakítani benne. Very Happy Segítettél neki, hogy közelebb kerüljön ahhoz, amit te szeretnél mutatni magadról.
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 02. 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem...Alapvetően a valóságnak megfelelő képe van szerintem rólam, végülis ha nemis sokáig, de azért ezelőtt vagy 30 évvel látott néhány alkalommal engem élőben is itt-ott Pesten, és emlékszik is pontosan rám,és én is őrá,viszont mivel régi netes barátom is egyben, hát szeretném azt,ha semmi illúziója,vagy téves asszociációja nem lenne velem kapcsolatosan...A mai valómat illetően se...Nade mindegy...Hagyjuk a témát a továbbiakban...Felesleges ezen annyit filózni...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 01. 02. 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Függetlenül attól, hogy ki hogy ismer és kit az itt jelenlévő fórumtagok közül, itt mindenki egy maga által választott nick-névvel szerepel.
Mivel általános, több éves netes-fórumos tapasztalatom az, hogy az ember többnyire - vagy sokszor - olyan nicknevet választ magának, amit valami miatt magáénak érez, ezért kezdtem el ezt a kis játékot.

Én ennek - és a topic címének - megfelelően a nicknévhez asszociáltam mind a négyünket. Saját magamat is.
(Bár jelzem, a valóságban nem vagyok szőke... Smile )
Ahogy nem gondolnám azt sem, hogy Hangya a valóságban úgy néz ki, mint ahogy asszociáltam rá... Smile
(Igaz, hogy Jadis-nál elrontottam kicsit, mert nála nem csak a
névre magára figyeltem, hanem belevettem azt, hogy tudom azt az itteni hozzászólásaiból, hogy szeret és szokott lovagolni.)

Vagyis, még ha a valóságban tudnám is, hogy mondjuk Petőfi Sándor* regelt be ide "Arnold" nicknéven, akkor is Swarciról tennék fel ide képet, mint asszociáció, és nem Petőfiről Laughing

(* azért Petőfit hoztam példának, mert őt mindenki "ismeri"...és nem fog róla senki asszociálni egy ma élő konkrét személyre - nehogy újabb félreértések legyenek Smile )
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
3 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.