Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Gyógyítsd önmagad!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 22. 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
...Az nem világos számomra, hogy milyen mértékben része a dolognak az Univerzum piszkálása, mert ez a rész számomra érthetetlen, ehetetlen, mint az eddigiekből talán kiderül.

Nem vagyok benne biztos,
hogy jól értelmezem - e az Általad eddig írottakat ezzel összefüggésben?

Dr. Ihaleakala Hew Len teljesen ismeretlen elmebetegeket gyógyított meg úgy,
hogy bár megbízást kapott erre,
de nem személyesen kezelte őket:
csupán a kórlapok álltak a rendelkezésére.

Ebből kiindulva kezdtél a különböző valóságok határfelületeiről töprengeni...?

Amiatt nehéz nekem erre a vonalra átállni,
mert ezt a különös esetet én egészen másképpen modelleztem.

Dr. Ihaleakala Hew Len valószínűleg érti az Isteni Mátrix nyelvét.
Az Isteni Mátrix energiaszálakból áll (ld. aka - szálak)
és Dr. Len hozzá tud férni az információihoz
(különben nyilván nem tudott volna megjavítani 1 meghibásodott rakéta-alkatrészt).

Minden energiainformációs blokk (pl. valamilyen betegség) megfelel 1 hullámfüggvénynek,
melyet az un. kétpontos módszerrel fizikálisan és az asztrálsíkon
- akár távüzemmódban is -
ki lehet 'tapintani' és össze lehet 'rogyasztani'.
S ezáltal bekövethezhet akár 1 azonnali gyógyulás is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 23. 15:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

shuriken írta:
hangya írta:
...Az nem világos számomra, hogy milyen mértékben része a dolognak az Univerzum piszkálása, mert ez a rész számomra érthetetlen, ehetetlen, mint az eddigiekből talán kiderül.

Nem vagyok benne biztos,
hogy jól értelmezem - e az Általad eddig írottakat ezzel összefüggésben?

Dr. Ihaleakala Hew Len teljesen ismeretlen elmebetegeket gyógyított meg úgy,
hogy bár megbízást kapott erre,
de nem személyesen kezelte őket:
csupán a kórlapok álltak a rendelkezésére.

Ebből kiindulva kezdtél a különböző valóságok határfelületeiről töprengeni...?

Smile IGEN!

Idézet:
Amiatt nehéz nekem erre a vonalra átállni,
mert ezt a különös esetet én egészen másképpen modelleztem.

Dr. Ihaleakala Hew Len valószínűleg érti az Isteni Mátrix nyelvét.
Az Isteni Mátrix energiaszálakból áll (ld. aka - szálak)
és Dr. Len hozzá tud férni az információihoz
(különben nyilván nem tudott volna megjavítani 1 meghibásodott rakéta-alkatrészt).

Minden energiainformációs blokk (pl. valamilyen betegség) megfelel 1 hullámfüggvénynek,
melyet az un. kétpontos módszerrel fizikálisan és az asztrálsíkon
- akár távüzemmódban is -
ki lehet 'tapintani' és össze lehet 'rogyasztani'.
S ezáltal bekövethezhet akár 1 azonnali gyógyulás is.

Maradjunk abban, hogy az én rezgésszintem még nem... Embarassed Majd ha eléri, akkor én is felfogom. Wink
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 26. 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olvasok egy könyvet: írta Barry Michels Phil Studz ÉNERŐ Hogyan változtathatjuk meg életünket belső erőinkel
Hogyan gyógyítsad magad. Néha vitatkozom a könyvel, néha egyet értek vele. Vita abban áll, hogy a fóbia, az nem olyan egyszerű, mint ahogyan azt a könyv taglalja. Pl: a fóbia: irracionális félelem, vagy undor valamitől. Ezt úgy írja a könyv, hogy szembe kell nézni a félelemmel és akkor megszűnik.
Lehet hogy vannak esetek, hogy ez használ, de szerintem ez az ember még nem látott, klausztrofóbiást, aki képes megfulladni a félelemtől egy liftben.
Arról ír, hogy ha egy adott helyen a fóbiámat felidézem, mintha egy zárt helyen lennék, vagy leszek, akkor kioltom a fóbiát azáltal, hogy megtapasztalom, hogy nem történik semmi. Belső erőnkkel kell megváltoztatni. Vannak jó gondolatok, de ez valahogy nekem nem olyan egyszerű. Láttam már liftbe beszállni Pánik rohammal embert és fulladozni. Csak annyit tudtam segíteni, hogy megígértem minden képen kihúzom a liftből, ha rosszul lenne. mit szóltok hozzá?
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 26. 17:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hehe...délután kezdtem el a könyvet,tegnapelőtt hoztam ki a könyvtárból.Véleményt majd akkor mondok ha kiolvastam.
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 26. 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
hehe...délután kezdtem el a könyvet,tegnapelőtt hoztam ki a könyvtárból.Véleményt majd akkor mondok ha kiolvastam.

Nem tudom miért , de olyan nyögvenyelősen olvasom ki. Az önhipnózis felső foka. Azért szívesen megismernék olyan személyt, akinek ez sikerül.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 26. 22:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Tidena írta:

Nem tudom miért , de olyan nyögvenyelősen olvasom ki. Az önhipnózis felső foka. Azért szívesen megismernék olyan személyt, akinek ez sikerül.

jelentkezem.
Gyerekkoromban iszonyatosan féltem a sötétben. Mindenféle szörnyeket képzeltem, amik a szobában vannak. A fal felé fordultam, a takarót a fejemre húztam, hogy ne látsszam ki alóla, a szememet nem mertem kinyitni.
Egyszer megbeszéltem magammal (teljesen magamtól, felnőtt segítsége nélkül), hogy szembenézek a szörnyekkel. Kinyitottam a szemem, átfordultam a szoba felé és a beszúrődő kinti fényben megnéztem, hogy mi van ott. Ezt néhányszor megcsináltam és elmúlt a pánik a sötétben.

Ugyancsak gyerekkori. A szüleim soha nem ijesztgettek bubussal, zsákos emberrel és hasonlókkal. De a pajtásaimat igen. Erról én azt képzeltem, hogy a szüleim tapintatból, hogy ne féljek, elhallgatják előlem. (Ugye azt is mondták tapintatból, hogy az oltás nem fog fájni, pedig fájt.)
Eri barátnőm, meg az öccse tudták, hogy a Bubus a WC-ből jön elő, amikor lehúzzák. Pánikoltam minden wc lehúzásnál. Rohantam kifele, ahogyan csak bírtam. Ráadásul, ha a szülők tapintatosak, akkor én is, és nem szóltam a félelmeimről.
Eldöntöttem, hogy szembenézek a rémmel. Lehúztam a wc-t és megvártam, hogy abbamaradjon a víz csurgása a tartályba. (Jó hosszú idő!) Megtapasztaltam, hogy a wc-ből nem jön fel semmi és senki. Félelem abbamaradt.

Azóta is szembenézek az alaktalan, alaptalan félelmeim tárgyával.
Ha valaminek a bekövetkeztétől félek, akkor végig gondolom, mi a lehető legrosszabb kimenetele a dolognak. Azt is végig gondolom, hogy a legrosszabb helyzetet hogyan tudnám megoldani. Mivel többnyire van megoldás, félelem abbamarad.

Ugyanakkor nem javaslom, hogy mást rábírj olyan helyzetek elviselésére, amitől irtózik. Ha a kezdeményezés nem tőle indul ki, akkor úgy gondolom, jobb, ha szakember kíséri, aki segíteni tud, ha tényleg baj van.
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 27. 05:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Két dolog ami az öngyógyítást beindíthatja, 1., hogy ne legyen a béka feneke alatt idegrendszerileg. mert vannak emberek, akik csak egy két dologtól félnek, de különben pszichológiailag rendben vannak. Idegbeteg ilyen szembenézést nem képes megtenni. 2., hogy akarjon Ő is meggyógyulni. Mindhárom szülés után gyermekágyi depresszióban szenvedtem, de sokkal erősebb volt nálam az anyai ösztön, ezért saját magamat kitudtam húzni a gödörből. Mivel más választásom nem volt. Megtanultam , hogyan kell egy dologra koncentrálni. Nem kívánom senkinek azt az állapotot.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 27. 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, azt hiszem én is, hogy a legfontosabb dolog a gyógyuláshoz, hogy valaki felismerje, hogy gyógyulnia kell, és akarjon gyógyulni. Innen már nyílegyenes az út. De a felismerésig és akarásig bizony göröngyös.
Nem lehetett könnyű a depresszióból a saját hajadnál fogva kihúzni magad, de a gyerekeidért megtetted. Egy férfinak nincs ilyen nagy erejű indíttatása. Velük sokszor ezért nehéz.
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 28. 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

háááát néha azt gondolom erről a könyvről,hogy baromság....még gondolkodom végig olvassam-e.
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 28. 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
háááát néha azt gondolom erről a könyvről,hogy baromság....még gondolkodom végig olvassam-e.

Tudod, ezek a gondolkodást átalakító könyvek olyanok, hogy vagy hozzánk szólnak, vagy nem.
Agyon dícsérték a Dahlke könyveket. Nekem nem jöttek be. De a Pósa Ferenc könyve (gyakorlatilag ugyanaz, más tálalásban) nagyon bejön.
Szerintem ne erőltesd, ha nem a te könyved.
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 30. 06:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem nem az én könyvem.Úgy érzem innét onnét összeszedett dolgokat aztán jól összegyúrta.
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 14. 08:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Antal Orsolya írta:
Tidena írta:

jelentkezem.
Gyerekkoromban iszonyatosan féltem a sötétben. Mindenféle szörnyeket képzeltem, amik a szobában vannak. A fal felé fordultam, a takarót a fejemre húztam, hogy ne látsszam ki alóla, a szememet nem mertem kinyitni.
Egyszer megbeszéltem magammal (teljesen magamtól, felnőtt segítsége nélkül), hogy szembenézek a szörnyekkel. Kinyitottam a szemem, átfordultam a szoba felé és a beszúrődő kinti fényben megnéztem, hogy mi van ott. Ezt néhányszor megcsináltam és elmúlt a pánik a sötétben.

Ugyancsak gyerekkori. A szüleim soha nem ijesztgettek bubussal, zsákos emberrel és hasonlókkal. De a pajtásaimat igen. Erról én azt képzeltem, hogy a szüleim tapintatból, hogy ne féljek, elhallgatják előlem. (Ugye azt is mondták tapintatból, hogy az oltás nem fog fájni, pedig fájt.)
Eri barátnőm, meg az öccse tudták, hogy a Bubus a WC-ből jön elő, amikor lehúzzák. Pánikoltam minden wc lehúzásnál. Rohantam kifele, ahogyan csak bírtam. Ráadásul, ha a szülők tapintatosak, akkor én is, és nem szóltam a félelmeimről.
Eldöntöttem, hogy szembenézek a rémmel. Lehúztam a wc-t és megvártam, hogy abbamaradjon a víz csurgása a tartályba. (Jó hosszú idő!) Megtapasztaltam, hogy a wc-ből nem jön fel semmi és senki. Félelem abbamaradt.

Azóta is szembenézek az alaktalan, alaptalan félelmeim tárgyával.
Ha valaminek a bekövetkeztétől félek, akkor végig gondolom, mi a lehető legrosszabb kimenetele a dolognak. Azt is végig gondolom, hogy a legrosszabb helyzetet hogyan tudnám megoldani. Mivel többnyire van megoldás, félelem abbamarad.

Ugyanakkor nem javaslom, hogy mást rábírj olyan helyzetek elviselésére, amitől irtózik. Ha a kezdeményezés nem tőle indul ki, akkor úgy gondolom, jobb, ha szakember kíséri, aki segíteni tud, ha tényleg baj van.

azt hiszem alapvetően én is így viszonyulok a félelmeimhez.... szembenézek velük... mint Te a bubussal... vagy mumussal a sötétben... de vannak félelmeim amiket csak altatni tudok... legyőzni... nem mi lesz ha újra visszaesem a betegségbe?... ezzel nem tudok mit kezdeni... lesz -e erőm akarni gyógyulni?... itt tart-e még majd valami... valaki.... ez olyan félelem amivel nem tudok mit kezdeni.... csak altatni... igyekezni nem gondolni rá.... egyébként én is "nekimegyek" annak amitől félek... pl... ha kisgyerekkoromban féltem mert gyanús zajt hallottam kimentem megnézni.... amikor fiatal asszony koromban lopták a libáimat... kést ragadtam és kirohantam kiabálva... sajnos későn hallottam meg a gágogást... szóltam aférjemnek, de ő az igazak mély álmát aludta... kést ragadtam és kirohantam... a kertbe... minedenki azt kérdezte miért nem a kutyát engedtem el... azt válaszoltam mert az talán ember ölt volna... annyit meg semmi sem ér meg... én is csak védekező eszköznek és elrettentésként vittem kést..... hmm... ..... gyerekkoromban egyszer otthon kigyulladt a vezeték a falban és a tapéta is lángra kapott... az édesanyám kétségbeesett és abszolút nemvolt a helyzet ura... kb 11-12 éves lehettem... a tűz a kijárat felett volt... és a szikrák hullottak alá... lehetetlen lett volna kimenni... a villanyóra felett is lángolt és ott is potyogtak a szikrák, mint egy élő fényfüggöny olyan volt.... láttam ő kétségbeesett ... én elég rövid helyzetfelismerés után.... tűzoltó szakkörös voltam... odarohantam a villanyórához és áramtalanítottam..... a szikrák pillanatokon belül abbamaradtak.. és a tűz is megadta magát... talán valamivel megcsapkodta a tapétát? már nem emlékszem.... de eloltottam a tüzet.... anya roppant büszke volt rám.... érdekes... ahogy így írtál a gyerekkori élményeidről jönnek belőlem is elő a dolgok.... emlékszem egyszer a nappaliban voltunk és hatalmas puffanást hallottunk... mintha leesett volna egy hatalmas földdel teli virágcserép egy autó tetejére... de valahogy mégis más volt a hangja... kíváncsi kisiskolásként az ablakhoz rohantam... kinéztem... "anya! ez nem egy cserép.. ez egy EMBER!... hívd a mentőt!.... nem hitte... telefon helyett az ablakhoz sietett... látva, hogy nem teszi.. azzonnal tárcsáztam a mentőket... bemutatkoztam... bediktáltam a címem, telefonszámom és bemondtam mi történt... kértem siessenek... kirohantam a teraszra és akkorra már pár ember a test köré gyűlt.... egy nő elkezdte helyrerakni a kicsavarodott testrészeket... erre sírva lekiabáltam... hagyják békén, már hívtam mentőt... ne nyúljanak hozzá, mert gerincsérülést okozhatnak..... erre valaki felkiabált... nem kell ennek már mentő.... hullaszállító kell... na akkor kezdtem el zokogni.... akkor jött ki belőlem a... nem is tudom... a szánalom, a sajnálat, a tehetetlenség... a szomorúság... a fájdalom...
hmmm....
gyerekkoromban volt egy osztálytársam aki terrorizálta a tanárokat és diáktársait hatalmas testi erejével és zsarnoki akaratával.... a tanárok is rettegtek tőle magától és a családjától egyaránt... nos egyszer engem pécézett ki... én addig mindig meghúztam magam... nem kerültem látóterébe... akkor épp a pad tetején ültem... rossz napom volt emlékszem.. tele voltam feszültséggel.... belső csendesen háborgó viharral külső jelek nélkül... ere odajött hozzám és valamire utasított elég durván... már nem emlékszem mit akart... elöntött a gátja vesztett düh... belenéztem a szemében és azt mondtam nem! nekem te nem parancsolsz! erre meghökkent... mondott még valami durvát... erre én aki addíg soha egyetlen csúnya szót nem ejtettem ki a számon... utána sem évtizedekig... ( számomra még a hülye is hatalmas véteknek számított) a hülyétől a marháig... minden szidalmat amit tudtam a fejéhez vágva a tudtára adtam, hogy tűnjön innen vagy nem állok jót magamért.... erre kitört belőle a nevetés.... és nevetve kérdezte... nem félsz?nem félsz tőlem? erre én a félelemtől és a dühtől minden porcikámban remegve valami olyasmit mondtam, hogy Tőled Te szarházi! ? ! Nem!!!! és szemmel láthatóan remegtem mint a nyárfalevél.... mindenki döbbent csendben figyel minket.... erre a srác még mindig nevetve felkiáltott amiért ilyen bátor vagy nem bántalak! sőt! mostantól kezdve... és körülnézett.... szürke személyes védelmem alatt áll!és ha bárki is hozzá mer érni velem gyűlik meg a baja! ... Very Happy ..... addíg sem akart senki bántani rajta kívül... de eztán! .. Very Happy nagy tiszteletnek örvendtem.... . hmmm.... Very Happy .... tán egy évre rá... az említett srác nem volt éppen suliban.... 7-es voltam... és fésülködtem egy üres osztályteremben.... derékig érő... egy picit tán hosszabb is... szőke hajam volt.... csak a dróthajkefe bontotta.. bírt vele... bejött 3 8-os fiú a terembe... és kiszóltak a negyediknek... Te őrködj és szólj ha jön tanár vagy valaki.... egy kajánul vigyorogva elkezdtek felém jönni.... ma sem tudom mit akartak pontosan megfogdosni? vagy rosszabbat? vagy csak szórakoztak? a lényeg én hátráltam és közben kérdeztem mit akarnak.... a sarokba szorultam ... és ők egyre közelebb jöttek... figyelmeztettem őket sokszor, hogy ne jöjjenek közelebb mert megverem őket... karnyújtásnyira körbevettek vigyorogva... erre... ráütöttem az egyik karjára a dróthajkefével... ha jól emlékszem elkezdett szivárogni a vér... erre hátraléptek, de aztán újra közeledtek villámgyorsan... na nekem sem kellett több megsoroztam őket a hajkefémmel... végül "elmenekültek" és ettől kezdve vadmacskának hívtak.... mivel ők így hívtak... rám ragadt a név.... soha nem voltam egy agresszív állat... ez a két eset volt amire emlékszem, hogy nekitámadtam valakinek... még ha önvédelemből is.... hangya... felkavartál bennem egy csomó régi emléket Very Happy .....
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 14. 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile Jó olvasni a gyerekkori emlékeidet. Különösen az ragadott meg, hogy ami kézzelfogható, azzal milyen bátran szembeszállsz. Talán egyszer rájössz arra is, hogy a láthatatlan, alaktalan félelmeid is legyőzhetők, mert te bátor, kiváló teremtés vagy! A betegség is megretten, ha egy apró asszony szembe mer nézni vele. Smile
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 14. 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Minden betegség értem van!
Még a félelmeim és fóbiáim is...ha szembenézek velük, rájöhetek arra, hogy mitől óvnak meg és mire tanitanak angel7
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 15. 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Smile Jó olvasni a gyerekkori emlékeidet. Különösen az ragadott meg, hogy ami kézzelfogható, azzal milyen bátran szembeszállsz. Talán egyszer rájössz arra is, hogy a láthatatlan, alaktalan félelmeid is legyőzhetők, mert te bátor, kiváló teremtés vagy! A betegség is megretten, ha egy apró asszony szembe mer nézni vele. Smile

Drága hangyóca Smile erősen elfogult vagy ! Smile ölellek! messze vagyok a kiválótól .. mostanra már talán a jótól is.... sajnos... de azért köszönöm kedves szavaid Smile
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
3 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.