Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Napi pajkos gondolatok... (Light!) 5.
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 10. 13. 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 19. 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondolat és tett, egy töröl fakadt .Bűnöztem, megettem 5 db. szaloncukrot, nehogy megromoljon Smile
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 15. 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az én pajkos gondolataim abszolúte nem light-osak...
Akkor én melyik topicba kell, hogy menjek? Wink
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 15. 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:

talán saját topik? Pajkos Alexa néven.. -szigorúan diétamentes.. Cool
Vissza az elejére
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 15. 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
alexa írta:

talán saját topik? Pajkos Alexa néven.. -szigorúan diétamentes.. Cool

Nem hiszem, hogy az adminok engedélyeznék. Elvégre itt spiriTISZTA emberek vannak, mindenféle alantas vágyaktól mentesek... Wink
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 15. 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hesste az alantas vágyakkal! Semmi spiri, simán irígy vénasszony!! Laughing Laughing
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 18. 07:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Hesste az alantas vágyakkal! Semmi spiri, simán irígy vénasszony!! Laughing Laughing
Laughing Laughing
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 28. 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiváncsi vagyok, EZ mennyire "light-os" Rolling Eyes https://pbs.twimg.com/media/AtV8etRCEAAGsi8.jpg:large -különben épp a napokban olvastam, hogy BÁRMI lehet "light"os, csupán egyetlen alkotórész van csökkentett tartalommal benne.. Twisted Evil Embarassed tudom, deee.. https://pbs.twimg.com/media/BE0RjHjCYAAGtpC.jpg:large
(remélem elég diszkrét, hogy csak a link van itt) Rolling Eyes Mr. Green
Vissza az elejére
Kirasira
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 29. 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
kiváncsi vagyok, EZ mennyire "light-os" Rolling Eyes https://pbs.twimg.com/media/AtV8etRCEAAGsi8.jpg:large -különben épp a napokban olvastam, hogy BÁRMI lehet "light"os, csupán egyetlen alkotórész van csökkentett tartalommal benne.. Twisted Evil Embarassed tudom, deee.. https://pbs.twimg.com/media/BE0RjHjCYAAGtpC.jpg:large
(remélem elég diszkrét, hogy csak a link van itt) Rolling Eyes Mr. Green

Szerintem tényleg jó képek. Ihletadóak Smile
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 08. 22. 22:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lusta voltam gondolkodni, de ti eldönthetitek, ki melyik cukipofit kéri.. Cool
Vissza az elejére
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2016. 01. 24. 00:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tudom...már ....phuuuu...

....a szórakoztatóba.....-)

alexa írta:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2016. 04. 01. 05:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alex írta:
tudom...már ....phuuuu...

....a szórakoztatóba.....-)

alexa írta:

Smile

azt láttam megszűt a harmo..... de jó, hogy nem!!!!! Smile
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 15. 16:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
De hogy mennyire értel te az illúzió romboláshoz! Eddig meg sem fordult az a fejemben, hogy a hölgy cickói esetleg "nem valódiak"...De tüzetesebben megnézve a formákat, azért teljesen nem győztél meg a dolog kapcsán mivel ha megfigyeled, AZ A MELLTARTÓ speciális kialakításu,és valszeg speciális anyagu is...És láttam már hasonló melltartókat élőben is hölgyeken,és a TERMÉSZETES MELLEKET is képesek voltak ezek a melltartók NAGYJÁBOL ÍGY kiemelni...Igaz,ennek ára az volt,hogy a nevezett hölgyemények alig kaptak levegőt,úgy satuba szorította őket a szűk melltartó...De az is igaz viszont,hogy a klipben szereplő hölgy nem úgy néz ki,mint akinek légzési nehézségei voltak táncolás közben...Szóval a csuda se tudja akkor, hogy melyik verzió lehet az igaz...De azért érdekes dolog az, hogy te egyböl rosszra gondoltál,míg én meg nem...

Csak, hogy ne offoljuk a zenetopickot, ezt idehoztam.
Nem rosszra gondolok, csak reálisan néztem.
Számomra az furcsa, hogy feszes csinos női mellek ide-vagy oda, abban a melltartóban így összeszorítva egy ekkora méretű természetes mell ekkora mozgásnál a felső dekoltázs alatti részen sztem jobban mozogna, nem lenne ennyire feszes, merev, lenne minimum egy kis "rezgése"...persze nem tudhatom biztosan...
Mindketten más szemszögből nézünk sztem. egy női mellet.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 15. 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Csak, hogy ne offoljuk a zenetopickot, ezt idehoztam.
Nem rosszra gondolok, csak reálisan néztem.
Számomra az furcsa, hogy feszes csinos női mellek ide-vagy oda, abban a melltartóban így összeszorítva egy ekkora méretű természetes mell ekkora mozgásnál a felső dekoltázs alatti részen sztem jobban mozogna, nem lenne ennyire feszes, merev, lenne minimum egy kis "rezgése"...persze nem tudhatom biztosan...
Mindketten más szemszögből nézünk sztem. egy női mellet.
Lehet hogy akkor tényleg neked lehet igazad...Az előbb kíváncsiságbol a géphez hívtam a nejemet,és megmutattam neki is azt a klippet,meg azt a nőcit,és megkérdeztem hogy szerinte igazi vagy mű cickóju a néni? Csak egy pillantást vetett a klipre,és már mondta is,hogy :"Mű"...Szóval ha már ketten is állítjátok,hogy szilikonos mellü a néni,akkor valszeg lehet a dologban valami...Hogy nekem hogy nem jutott ilyen variáció az eszembe? Lehet hogy néha még énis naív vagyok azért egy kicsit...De azt azért gondolom te sem tagadod, hogy igencsak jól táncolt a nőci...Olyan volt a mozgása mint az olvadt viasznak...Olyan lágy...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 22. 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Az előbb kíváncsiságbol a géphez hívtam a nejemet,és megmutattam neki is azt a klippet,meg azt a nőcit,és megkérdeztem hogy szerinte igazi vagy mű cickóju a néni? Csak egy pillantást vetett a klipre,és már mondta is,hogy :"Mű"...Szóval ha már ketten is állítjátok,hogy szilikonos mellü a néni,akkor valszeg lehet a dologban valami...Hogy nekem hogy nem jutott ilyen variáció az eszembe? Lehet hogy néha még énis naív vagyok azért egy kicsit...De azt azért gondolom te sem tagadod, hogy igencsak jól táncolt a nőci...Olyan volt a mozgása mint az olvadt viasznak...Olyan lágy...

Azért, mert jól táncol, attól még műcicijei vannak.
Ezek szerint nekünk nőknek jobb szemünk van erre.
(Ez pont olyan, minthogy azoknak a hölgyeknek, akik "túlzásba viszik" a testépítést, de nagy melleik vannak, az is csak mű lehet. Még ha tagadják is, és vannak, akik elhiszik, hogy az igazi.)

A kígyóval táncoló nénire valóban, még női szemmel is azt mondom, hogy szexi. Most lehet, megint illúzióromboló leszek, de te kérdezted, hogy ebben mit látok másképp. A klip elején kicsit ugyan erőltetett, ahogy meregeti a szemeit a kígyóra (így senki nem ijed meg), engem zavar, de elnézem neki.
Nem is tudom minek nevezzem azt a "fehérneműt" ami rajta van.
De azon túl, hogy lenyűgöző volt, végig azon járt az eszem, hogy hogy nem esik le róla az a "bugyi". Főleg azokban a jelenetekben, ahol széles, és egyre mélyebb terpeszben táncol. Én ezt valami puha fémmel megerősített ("drótozott") anyagnak gondolom, ami hajlik annyira, hogy pontosan a testére lehessen igazítani. Ami tánc közben is talán el tud mozdulni a test mozgásától. De táncoláskor mégsem mozdul el...látszólag. Mennyi idő alatt vették fel ezt a pár percet, hányszor kellett visszaigazítani az elferdült bugyit? És a mellein is: hogy áll meg ilyen simán??? Vártam, hogy leessen egy nagyobb vállrántásnál, de nem...
Vagy talán valami kétoldalú ragasztó segítségével rá is van pluszban tapasztva a testére mind a bugyi, mind az a két "kosár"???
És amúgy azok a cirádák, "csipkék" nem nyomják, szúrják pl. a combhajlatban?
Laughing Laughing Laughing
Még egy gondolat: a klipben szereplő férfiak ugye színészek? scratch
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
1 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.