Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Napi pajkos gondolatok... (Light!) 5.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Ez neked "pajkos"???
Azt hittem a hölgy idomait fogod nézni...
Dehát írtad azt, hogy a nőci idomait kellene néznem? Annyit írtál csak, hogy mit szólok a jelenethez? A nőci idomai szerintem olyan átlagosak...Se nem rosszak,se nem jók...Azért én a kicsivel teltebb formákat szoktam kedvelni...A nagyobb melleket, és a kerekebb csípőket...Meg ugye a nőiesen izmosabb lábakat...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Ez neked "pajkos"???
Dehát írtad azt, hogy a nőci idomait kellene néznem? Annyit írtál csak, hogy mit szólok a jelenethez? A nőci idomai szerintem olyan átlagosak...Se nem rosszak,se nem jók...Azért én a kicsivel teltebb formákat szoktam kedvelni...A nagyobb melleket, és a kerekebb csípőket...Meg ugye a nőiesen izmosabb lábakat...

A topic címéből adódóan nekem egyértelmű volt, hogy valami "pajkosra" kéne gondolni. Smile
Nekem persze az volt az első gondolatom, hogy a nőci: "azért felvehetett volna egy melltartót"...szerintem nincs rajta...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 12:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz írta:
Samantha írta:

Ez neked "pajkos"???

A topic címéből adódóan nekem egyértelmű volt, hogy valami "pajkosra" kéne gondolni. Smile
Nekem persze az volt az első gondolatom, hogy a nőci: "azért felvehetett volna egy melltartót"...szerintem nincs rajta...
Nem volt szerinted melltartó a csajszin? Hogy őszinte legyek, én nemis figyeltem a dolgot...De ilyen almányi mellekhez amúgyis minek kellett volna neki melltartó? Még a melltartó érezte volna méltatlannak a helyzetet...Majd idővel szétnézek énis a neten található klipek között, és majd fellinkelek olyan klipeket, ahol szerintem jól néz ki az adott nőci...Egy ilyen variációhoz mit szólsz?
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:
Titusz írta:
Samantha írta:

Ez neked "pajkos"???

Nem volt szerinted melltartó a csajszin? Hogy őszinte legyek, én nemis figyeltem a dolgot...De ilyen almányi mellekhez amúgyis minek kellett volna neki melltartó? Még a melltartó érezte volna méltatlannak a helyzetet...Majd idővel szétnézek énis a neten található klipek között, és majd fellinkelek olyan klipeket, ahol szerintem jól néz ki az adott nőci...Egy ilyen variációhoz mit szólsz?

Sztem nem volt. Pl.azért kellhetne, mert szebben állnának a mellei...meg azért mert így itt futás közben sem volt túl esztétikus...sztem.

Persze, szabad országban szabad fórumon vagyunk, azt linkelsz fel, amit akarsz Laughing
Tudtommal pl. Császár Előd klipjét is azért linkelted régebben.
Nem tételeztem fel, hogy ez a nőci bejönne neked, csak megakadt a szemem az említett néhány másodpercen, és nem tudtam szó nélkül hagyni...

De ha már itt tartunk...mi a véleményed Kiszel Tündéről? Most láttam az új, 2018-as naptárját...sztem kár volt...mondjuk régebbiekről hallottam, de sosem néztem meg...ez is csak elém ugrott.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

De ha már itt tartunk...mi a véleményed Kiszel Tündéről? Most láttam az új, 2018-as naptárját...sztem kár volt...mondjuk régebbiekről hallottam, de sosem néztem meg...ez is csak elém ugrott.
Jaj...Már csak a Kiszel Tünde kellett ide...Nem tudom hogy más hogy van a dologgal, de ha ezzel a nővel kellett volna kettesben maradnom bármikoris ezen a Földgolyón, és azon múlt volna az emberiség kihalásának,vagy megmaradásának az ügye, hogy képes lettem volna-e utódokat nemzeni ezzel a förtelmedvénnyel,hát...Részemröl akkor nehéz szívvel, de beletörődtem volna abba hogy az emberi faj akkor kettőnkel végérvényesen kihalt, és ezen képtelen lettem volna változtatni...Attol a nőtöl tán még egy nőstény teve is kívánatosabb szerintem...Meg volt is mindig...De hogy hogy tudta az nyomni magát mindenhova! Ha máshoz nemis,de ehhez született tehetsége volt világéletében...Azt hiszem az ilyenre szokták azt mondani, hogy: "Jól tudja menedzselni magát"...Persze már akinél...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Jaj...Már csak a Kiszel Tünde kellett ide...Nem tudom hogy más hogy van a dologgal, de ha ezzel a nővel kellett volna kettesben maradnom bármikoris ezen a Földgolyón, és azon múlt volna az emberiség kihalásának,vagy megmaradásának az ügye, hogy képes lettem volna-e utódokat nemzeni ezzel a förtelmedvénnyel,hát...Részemröl akkor nehéz szívvel, de beletörődtem volna abba hogy az emberi faj akkor kettőnkel végérvényesen kihalt, és ezen képtelen lettem volna változtatni...Attol a nőtöl tán még egy nőstény teve is kívánatosabb szerintem...Meg volt is mindig...De hogy hogy tudta az nyomni magát mindenhova! Ha máshoz nemis,de ehhez született tehetsége volt világéletében...Azt hiszem az ilyenre szokták azt mondani, hogy: "Jól tudja menedzselni magát"...Persze már akinél...

Titusz írta:
.Attol a nőtöl tán még egy nőstény teve is kívánatosabb szerintem...

Laughing Laughing Laughing Ez jó!!! Nem bírom abbahagyni a nevetést...

Akkor be sem linkelem azt a naptárat, elég, hogy én rosszul lettem tőle...
Még a végén megint megvádolnál azzal, hogy megint miattam lett hányingered és ment el az étvágyad az ebédtől... Smile
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Titusz írta:
.Attol a nőtöl tán még egy nőstény teve is kívánatosabb szerintem...

Laughing Laughing Laughing Ez jó!!! Nem bírom abbahagyni a nevetést...

Akkor be sem linkelem azt a naptárat, elég, hogy én rosszul lettem tőle...
Még a végén megint megvádolnál azzal, hogy megint miattam lett hányingered és ment el az étvágyad az ebédtől... Smile
Eszedbe ne jusson fellinkelni azt a naptárat...Elég volt a múltkor az a sok "testépítő nő"...Azóta is émelyeg a gyomrom, ha csak eszembe jutnak azok a képek...Amúgy néha szoktam nézegetni a neten a különböző klipeket, és találtam néhány olyan klipet, ahol jól láthatóan "női módon testépítő nők" szerepelnek...Mondjuk nem konkrétan testépítésröl szólnak ezek a klipek, de a bennük szereplő nőkön jól látszik az, hogy a sajátos formáikat NŐI MÓDON VALÓ TESTÉPÍTÉSSEL, azaz fenékre-lábra-hasra-derékra- csípőre való edzéssel szerezték...Valahogy úgy, mint a csinos terminátornő...Majd fellinkelek idővel egy-két ilyen klipet...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Eszedbe ne jusson fellinkelni azt a naptárat...Elég volt a múltkor az a sok "testépítő nő"...Azóta is émelyeg a gyomrom, ha csak eszembe jutnak azok a képek...Amúgy néha szoktam nézegetni a neten a különböző klipeket, és találtam néhány olyan klipet, ahol jól láthatóan "női módon testépítő nők" szerepelnek...Mondjuk nem konkrétan testépítésröl szólnak ezek a klipek, de a bennük szereplő nőkön jól látszik az, hogy a sajátos formáikat NŐI MÓDON VALÓ TESTÉPÍTÉSSEL, azaz fenékre-lábra-hasra-derékra- csípőre való edzéssel szerezték...Valahogy úgy, mint a csinos terminátornő...Majd fellinkelek idővel egy-két ilyen klipet...
Na...Találtam egy videót a normális, a NŐI MÓDON VALÓ női testépítésröl,és annak menetéröl...Ez az:😍 ESPECTACULAR CUERPO MOTIVACIÓN FITNESS 😍 HD https://www.youtube.com/watch?v=eG_LoAtYWmM Remélem átmegy a link,de majd mindjárt kiderül...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Na...Találtam egy videót a normális, a NŐI MÓDON VALÓ női testépítésröl,és annak menetéröl...Ez az:😍 ESPECTACULAR CUERPO MOTIVACIÓN FITNESS 😍 HD https://www.youtube.com/watch?v=eG_LoAtYWmM Remélem átmegy a link,de majd mindjárt kiderül...
Nos, ha megnézed ezt a videót, meg a kapcsolódó videókat oldalt,(Mindet felesleges külön fellinkelni...) akkor láthatod azt, hogy miröl akartam beszélni régebben...Csak nézd meg azokat a fenekeket, meg lábakat...Hm...AZ ILYEN női testépítők azok, akiket "női testépítőnek" lehet nevezni...A múltkori, álltalad fellinkelt szörnyszülöttek azok NEM NŐI TESTÉPÍTŐK voltak, csak valami félresikeredett férfiak, nőnek álcázva...
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 14:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Titusz írta:

Még szebb lenne, ha nem műcicik lennének...ha nekem nem hiszed kérdezd meg mástól...
A Terminátornőt alakító színésznő nekem jobban tetszett. Igaz, hogy kisebb mellekkel megáldott, de azok természetesek...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Titusz írta:
Nos, ha megnézed ezt a videót, meg a kapcsolódó videókat oldalt,(Mindet felesleges külön fellinkelni...) akkor láthatod azt, hogy miröl akartam beszélni régebben...Csak nézd meg azokat a fenekeket, meg lábakat...Hm...AZ ILYEN női testépítők azok, akiket "női testépítőnek" lehet nevezni...A múltkori, álltalad fellinkelt szörnyszülöttek azok NEM NŐI TESTÉPÍTŐK voltak, csak valami félresikeredett férfiak, nőnek álcázva...
Oldalt nézd csak meg az egyik másik videót...AZON tán még jobban is lehet látni a női testépítés lényegét, és az így elért formákat...Azt a videót, amelyiknek az a címe hogy:"Mega top motivation de la semana superate cada dia HD"...Na...OTT vannak még csak kidolgozott női fenekek...Hm...EZ a női testépítés, amit pl. azon a videón is látni...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Még szebb lenne, ha nem műcicik lennének...ha nekem nem hiszed kérdezd meg mástól...
A Terminátornőt alakító színésznő nekem jobban tetszett. Igaz, hogy kisebb mellekkel megáldott, de azok természetesek...
És a másik videó az hogy tetszett? Az, amelyiknek csak a címét írtam ki...AZOKHOZ a fenekekhez mit szólsz?
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

És a másik videó az hogy tetszett? Az, amelyiknek csak a címét írtam ki...AZOKHOZ a fenekekhez mit szólsz?

Öööö...azt linkelted aminek a címét kiírtad...de nekem az a nő valahogy mű az egész. A feneke is...mesterkélt, erőltetett...

Az oldalon maradva sztem. akkor (talán) természetes:

EZ

ÉS EZ

Legalábbis én - női szemmel nézve - azt mondom, hogy ez szép...persze nem néztem meg az oldalon lévő összes videót...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Öööö...azt linkelted aminek a címét kiírtad...de nekem az a nő valahogy mű az egész. A feneke is...mesterkélt, erőltetett...

EZ

ÉS EZ

Legalábbis én - női szemmel nézve - azt mondom, hogy ez szép...persze nem néztem meg az oldalon lévő összes videót...
Akkor valamit összekevert a technika ördöge...Ami videót fel akartam linkelni, annak a kezdő képén egy hölgy van két példányban, előrehajolva, valami áttetsző, világoskék tornadreszben, ami eltakarja az egész fenekét...És úgy indul a videó, hogy egy sárga tornadresszes nő nagy erölködve lábgyakorlatokat végez egy kondigépben ülve...A másik videó viszont úgy kezdődik, hogy egy párducpöttyös nadrágban lévő hölgyemény riszálja a gömbölyűre edzett hátsóját...Nálad nem ez a videó jött ki a cím után kikeresve?
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 12. 03. 15:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:

EZ

ÉS EZ

Látod, EZ A KÉT most belinkelt videó is NŐI TESTÉPÍTŐKET mutatott be...A második videón szereplő szőke hölgynek különösen csinosra kidolgozott formái, lába, és feneke volt...Hm...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
8 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.