Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nő a szülés után
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Kirasira
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 29. 12:42    Hozzászólás témája: Nő a szülés után Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemrég született meg kisfiúnk. 3-4 hónapig rendben volt minden. Próbálkoztunk a szexel is, csak óvatosan és ritkán. Egy nap elkaptam egy beszélgetést, amelyben randit beszélt meg és nem egyszer találkoztak. A nagyon régi barátnője volt. Rákérdeztem. Azt mondta nem volt semmi és csak beszélgettek, de a köztük való szóváltás nem ezt sugalja. Itt lakik nemmmessze tőlünk. A nő is azt mondta nemtörtént semmi, bár azt megjegyezte, hogy rajta múlt, hogy nemvolt semmi. A párom persze tagad. Azóta csak 2 szer voltunk együtt az elmult 2 hónapban. Nincs itthon. Eljárkál a haverokkal. Szinte nem is látom. Mikor veszekszem meg azt mondja szeret és nemakar elveszíteni.
Na erre varjon valaki gombot. Szerintetek hazudik? Higgyek neki? Kiváncsi vagyok külsős véleményekre, tapasztalatokra.
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 29. 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én már azon kiakadtam, hogy "találkozgat" a régivel.. -bár lehet, hogy bennem van a hiba.. (a "volt" az VOLT, régi, nem aktív.. ) Rolling Eyes onnan van gyerek? -bocsi, muszáj volt kérdeznem.. Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kirasira
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 29. 18:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez egy gyerekori kis semmiség volt neki úgy 12 éve. A kisbaba az enyém meg az övé. Smile A másik csajszinak is van két gyereke, de már 1 éve egyedül van. Gondolom a rib...-nál is szerepet játszott. Bár a csaj azt mondja, mert beszéltem vele, hogy a párom startolt rá. Ő csak szeret flörtölgetni. Aranyos nem. Shocked
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 30. 09:56    Hozzászólás témája: Re: Nő a szülés után Hozzászólás az előzmény idézésével

Kirasira írta:
Nemrég született meg kisfiúnk. 3-4 hónapig rendben volt minden. Próbálkoztunk a szexel is, csak óvatosan és ritkán. Egy nap elkaptam egy beszélgetést, amelyben randit beszélt meg és nem egyszer találkoztak. A nagyon régi barátnője volt. Rákérdeztem. Azt mondta nem volt semmi és csak beszélgettek, de a köztük való szóváltás nem ezt sugalja. Itt lakik nemmmessze tőlünk. A nő is azt mondta nemtörtént semmi, bár azt megjegyezte, hogy rajta múlt, hogy nemvolt semmi. A párom persze tagad. Azóta csak 2 szer voltunk együtt az elmult 2 hónapban. Nincs itthon. Eljárkál a haverokkal. Szinte nem is látom. Mikor veszekszem meg azt mondja szeret és nemakar elveszíteni.
Na erre varjon valaki gombot. Szerintetek hazudik? Higgyek neki? Kiváncsi vagyok külsős véleményekre, tapasztalatokra.

Szia Kirasira! Azt hiszem, mi nők, amikor szeretnénk a párunkat megtartani, a lehető legrosszabb stratégiát választjuk. Féltékenységünkben veszekszünk. Ezzel azt érjük el, hogy otthon nem jó neki, hiszen ott veszekedés, féltékenység várja. Megy a másik nőhöz, ahol kedvességet kap. Megy a haverokkal, ahol "megértik".

Tudom, nem könnyű, de neked azt kellene bebizonyítanod, hogy nem érdemes máshová mennie, mert otthon szerető család várja, a felesége az, akivel a világon a legjobban megérti magát. Ha lehetséges, még addig kellene ezt bebizonyítanod, amíg azt gondolja, hogy szeret és nem akar elveszíteni.

Vélemény?
Kirasira
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 30. 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm hangya a bátorítást.
De az a furcsa, hogy amíg nem vettem észre az üzeneteit addig olyannyira boldognak éreztük magunkat. Képzeld először csak 1 héten vagy 2szer járt el, ürügyként a barátját mondta. Ez még nem is zavart. Besegített mindenbe. Főzött meg ilyenek, de tudni kell hogy a picurink elég betegeske volt. Egy nap, kivett 20ezer for intott a rezsiből és lelépett, mert hogy ünnepelnek. Felhúztam magam, és mivel szabadidelyében a facebookon lógót, hát belenéztem és olyan beszélgetést láttam, hogy majd hanyattestem. Ilyenek írogattak mint pl: hiányzol, gondolkodtál kettőnkről, este 11 kor találkozunk a szokott helyen, meghogy az asszony biztos megfojt, meg ilyenek. Akkor megkérdeztem mi ez, de azóta is hazudik. Már a huszadik variációt hallom. Az eset óta, nincs itthon. Munka után elmegy, és van úgy hogy hajnalba jön haza és úgy megy dolgozni. Ha itthon is van alszik. Állandóan szól a telefon és ő ugrik. Próbáltam kedves is lenni mint rég, de még egy puszit is nehezen ad, nemhogymég eggyüt lenni velem. Minden héten megígéri, hogy jó apa lessz és férj, dehát másnap kezdődik előröl. Azért veszekszem vele, hogy arra az időre is beszéljen hozzám, mert amúgy nemszokott. A fiunk már meg sem ismeri, néz rá mint egy idegenre. Csak aludni jön haza, szó szerint már 2 hónapja. És már fogalmam sincs mit kéne tenni.
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 30. 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem szeret, csak nem tud mit kezdeni a helyzettel amiben vagytok. Megváltozott a kapcsolatotok, ezt kéne megbeszélni, nem vitázni, csak megpróbálni leülni és átbeszélni, azt gondolom éreztetni kell vele hogy ő is fontos, nem csak a baba...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 31. 09:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kellemetlen helyzetben vagyok, mert tapasztalatok nélkül beszélek, próbálok nagyon okosakat mondani.

Volt egy ismerős család. Az asszony zseniálisan kötötte magához és a gyerekekhez a férjét. Amikor megszületett az első baba és haza vitték, az első fürdetésnél elkezdett nyafogni, hogy nem meri megfürdetni a törékeny apró babát. A férje, többgyerekes család sarja, aki kistestvérekkel bánt gyerekkorában, azonmód felvállalta a fürdetést. Mondjam? A fürdetés feladata azontúl az övé volt. Apunak fürdetésre otthon kellett lennie. A második gyereknél is.
Ugyanez volt később az esti mesével. A gyerekek csak apu meséjére voltak hajlandók elaludni. Apu este otthon volt, ha tört, ha szakadt. Ráadásul a gyerekekkel is kialakult egy olyan kapcsolata, ami kizárta, hogy máshová kacsintgasson. Nem alakulhatott ki olyan érzése, hogy a gyerek és az anya egy olyan párost alkotnak, aminek ő csak kültagja lehet, hanem egység, család voltak hárman, majd négyen.

Van a férjednek olyan feladata a gyerek körül, amit csak ő csinálhat? Van olyan kapcsolata a gyerekkel, amiben nélkülözhetetlennek érezheti magát?
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 31. 09:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kirasira írta:
De az a furcsa, hogy amíg nem vettem észre az üzeneteit addig olyannyira boldognak éreztük magunkat. Képzeld először csak 1 héten vagy 2szer járt el, ürügyként a barátját mondta. Ez még nem is zavart. Besegített mindenbe. Főzött meg ilyenek, de tudni kell hogy a picurink elég betegeske volt. Egy nap, kivett 20ezer for intott a rezsiből és lelépett, mert hogy ünnepelnek. Felhúztam magam, és mivel szabadidelyében a facebookon lógót, hát belenéztem és olyan beszélgetést láttam, hogy majd hanyattestem. Ilyenek írogattak mint pl: hiányzol, gondolkodtál kettőnkről, este 11 kor találkozunk a szokott helyen, meghogy az asszony biztos megfojt, meg ilyenek. Akkor megkérdeztem mi ez, de azóta is hazudik. Már a huszadik variációt hallom. Az eset óta, nincs itthon. Munka után elmegy, és van úgy hogy hajnalba jön haza és úgy megy dolgozni. Ha itthon is van alszik. Állandóan szól a telefon és ő ugrik. Próbáltam kedves is lenni mint rég, de még egy puszit is nehezen ad, nemhogymég eggyüt lenni velem. Minden héten megígéri, hogy jó apa lessz és férj, dehát másnap kezdődik előröl. Azért veszekszem vele, hogy arra az időre is beszéljen hozzám, mert amúgy nemszokott. A fiunk már meg sem ismeri, néz rá mint egy idegenre. Csak aludni jön haza, szó szerint már 2 hónapja. És már fogalmam sincs mit kéne tenni.

Próbál kérlek nyugodt meleg otthont teremteni...
Akkor szívesen tölti otthon az időt!

Könnyű ezt mondani, hiszen ha már ennyire elfajultak a dolgok, hogy alig van otthon, meg a gyerek sem ismeri meg...

Tapasztalatból írok...
Az első gyerekkel én is hasonló képp jártam, de hála Istennek volt egy nagyon jó idős nővér aki kijárt hozzám! Mikor egyszer sírva talált és meghallgatott... Elárulta nekem, hogy a férfiak mikor az asszony szemében nem az első helyen van...nem tudják megérteni!
Adott pár jó tanácsot ami bejött: hazudni kell (sajnos) ha nem érzel nemi vágyat utána...meg a gyerek is már meg sem ismeri...mégis azt kell neki mondani, hogy "látod mennyire örülünk neked" !!!! bele kell magyarázni azt, hogy mennyire hiányzik a gyereknek is meg neked is...
Azt hiszem egy kis citromfűtea a nyugtatásodhoz...és rajta! Emlékezz vissza mi is az amit legjobban szeret! Legyen ő (legalább is látszatra) a legfontosabb a világon!

Mivel ennyire elfajultak a dolgok...egy kicsit nehéz lesz!
Kreálnod kellene egy eseményt amitől átfordul ez a tendencia...
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 31. 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon örülök neked, hiaklo!! Te tapasztalatból beszélsz, ne nekem gyerektelennek kelljen osztani a jótanácsokat!!
Kirasira
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 31. 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:
Szerintem szeret, csak nem tud mit kezdeni a helyzettel amiben vagytok. Megváltozott a kapcsolatotok, ezt kéne megbeszélni, nem vitázni, csak megpróbálni leülni és átbeszélni, azt gondolom éreztetni kell vele hogy ő is fontos, nem csak a baba...

Hát, igazad lehet, de a baj csak az, hogy bezárkózik, mertzhogy férfi ilyenről nem beszél. Próbálkozom. Bár a dühöm, hogy hetyegett egy nővel, nagyon nehéz lenyelni.
Kirasira
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 31. 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:
Kirasira írta:

Próbál kérlek nyugodt meleg otthont teremteni...
Akkor szívesen tölti otthon az időt!

Könnyű ezt mondani, hiszen ha már ennyire elfajultak a dolgok, hogy alig van otthon, meg a gyerek sem ismeri meg...

Tapasztalatból írok...
Az első gyerekkel én is hasonló képp jártam, de hála Istennek volt egy nagyon jó idős nővér aki kijárt hozzám! Mikor egyszer sírva talált és meghallgatott... Elárulta nekem, hogy a férfiak mikor az asszony szemében nem az első helyen van...nem tudják megérteni!
Adott pár jó tanácsot ami bejött: hazudni kell (sajnos) ha nem érzel nemi vágyat utána...meg a gyerek is már meg sem ismeri...mégis azt kell neki mondani, hogy "látod mennyire örülünk neked" !!!! bele kell magyarázni azt, hogy mennyire hiányzik a gyereknek is meg neked is...
Azt hiszem egy kis citromfűtea a nyugtatásodhoz...és rajta! Emlékezz vissza mi is az amit legjobban szeret! Legyen ő (legalább is látszatra) a legfontosabb a világon!

Mivel ennyire elfajultak a dolgok...egy kicsit nehéz lesz!
Kreálnod kellene egy eseményt amitől átfordul ez a tendencia...

Nagyon igazatok lehet, sőt. De a saját "büszkeségem" nagyon nem engedi. Túlságosan bosszúálló vagyok és nemtudok addig megnyugodni, amíg vissza nem bosszulom, de közben meg nagyon szeretem mert a lelki társam. Amúgy már 10 éve együtt vagyunk.
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 31. 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem irigyellek a gondodért! Ha jól értem, szeretnél egy olyan családot, amilyen régen voltatok. És szeretnél bosszút állni a rajtad esett méltánytalanságért. Miután a kettő kizárja egymást, neked kell eldöntened, hogy melyik utat választod. Fontosabb-e, hogy a gyereked egy ép, kétszülős családban nőjön fel, vagy az a fontosabb, hogy a férjed is érezze rosszul magát a családban? Csak azt ne feledd, hogy a bosszúállás közepette nem csak ő, hanem te is rosszul érzed magad. És neki van hová mennie, ha otthon tűrhetetlennek ítéli a helyzetet. Te maradsz magadra az összes keserűséggel, amit a bosszúhadjárat közben generáltál magadnak. És a gyereked nő fel csonka családban, apa nélkül.
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 31. 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

most őszintén, neked is végig kéne akkor gondolnod a dolgokat
mit is akarsz pontosan? egy apát a gyerek mellé, egy társat magad mellé
belefér ebbe hogy (kicsinyesen) bosszút állsz? lesz-e akkor a közös gyermeknek apja? Kinek lesz ő a társa a mindennapokban? Neked? Másnak?
Ki most neked az első? Te, vagy a baba? Esetleg ő?
Mert ha csak arra tudsz gondolni hogy a büszkeséged, meg bosszú, akkor azt kell mondjam változtatni kéne a fontossági sorrenden.
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 31. 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No igen. Gondolkoztál már azon, hogy a kialakult helyzethez mivel és milyen mértékben járultál hozzá? Te mennyire vagy sáros abban, hogy a férjed máshová viszi az örömeit és gondjait?
Nem kellene mégis beszélgetni ezekről a dolgokról? Ki hogyan látja a történteket? Kinek mi fáj? Ki hogyan szeretné orvosolni?

Nem könnyű férfiakkal ilyen beszélgetést megvalósítani. Valahol olvastam, hogy ez általános jelenség. Ugyanis a férfiak nem hisznek abban, hogy megbeszéléssel helyrehozhatóak a dolgok. Azt hiszem, van is benne ráció. A megbeszéléssel nem lehet rendezni, de azt mindenképpen el lehet érni, hogy a másik szempontjait megismerje az ember. Azt, hogy neki mi fáj, min kell nekem segítenem.

A hozzászólás legutóbb hangya által 2013. 03. 31. 14:51-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 31. 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kirasira írta:
aotan írta:

Hát, igazad lehet, de a baj csak az, hogy bezárkózik, mertzhogy férfi ilyenről nem beszél. Próbálkozom. Bár a dühöm, hogy hetyegett egy nővel, nagyon nehéz lenyelni.

Ezt a bezárkózik dolgot te gondolod így, vagy ő mondta?
Akkor ne mondjon ő semmit, csak hallgasson meg téged. Te meg szépen elmondod neki, hogy tudod, hogy megváltoztak a dolgok. DE (és ez lesz a lényeg!) itt szépen elmondod, hogy megérted miért ment a másik nőnöz (lehetőleg nem ri...hoz, vagy k..hoz,tessék nyugodtan és kultúráltan beszélni róla)hiszen ott nincsenek gondok, problémák, ott kikapcsolódhatott. Viszont szeretnéd neki ezt itthon megteremteni, te akarod hogy ő tudja, hogy mindent elkövetsz azért hogy itthon jól érezze magát....stb ilyenek, te ismered te tudod hogy mit mondasz el neki.

Azt gondolom, hogy itt nincs helye büszkeségnek, alázatnak viszont annál inkább. Azt kell elérned hogy azt érezze Veled/Veletek akar maradni, mert számára te vagy a megfelelő, és nem úgy kell éreztetni hogy te ezt szajkózod, azt kell elérned hogy ő jusson el erre az elhatározásra.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.