Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nő a szülés után
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 31. 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Kirasira!

Kitartást!

Helyzeted nem különleges, vagy egyedülálló. A nők 99%-ának ugyanezek a problémái (sajnos).
A ffiak előszeretettel csalják meg az asszonyokat terhesség, vagy éjjel-nappal kisbabázás alatt.
Ne vedd magadra, hanem azzal a szerencsétlennel tudasd, hogy ez az élet rendje, alaposan gondolkozzon el, mert ha elhagy titeket, azt vissza nem csinálhatja.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kirasira
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 02. 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Nem irigyellek a gondodért! Ha jól értem, szeretnél egy olyan családot, amilyen régen voltatok. És szeretnél bosszút állni a rajtad esett méltánytalanságért. Miután a kettő kizárja egymást, neked kell eldöntened, hogy melyik utat választod. Fontosabb-e, hogy a gyereked egy ép, kétszülős családban nőjön fel, vagy az a fontosabb, hogy a férjed is érezze rosszul magát a családban? Csak azt ne feledd, hogy a bosszúállás közepette nem csak ő, hanem te is rosszul érzed magad. És neki van hová mennie, ha otthon tűrhetetlennek ítéli a helyzetet. Te maradsz magadra az összes keserűséggel, amit a bosszúhadjárat közben generáltál magadnak. És a gyereked nő fel csonka családban, apa nélkül.

Hát igazad lehet. A minap egy nagyot beszélgettünk. Próbáltunk higgadtak maradni. Arra jutottunk hogy mindketten megpróbálunk rendbehozni. DE félek, hogy ez megintcsak párnapig fog tartani.
Kirasira
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 02. 10:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mak írta:
Kedves Kirasira!

Kitartást!

Helyzeted nem különleges, vagy egyedülálló. A nők 99%-ának ugyanezek a problémái (sajnos).
A ffiak előszeretettel csalják meg az asszonyokat terhesség, vagy éjjel-nappal kisbabázás alatt.
Ne vedd magadra, hanem azzal a szerencsétlennel tudasd, hogy ez az élet rendje, alaposan gondolkozzon el, mert ha elhagy titeket, azt vissza nem csinálhatja.

Tudom, hogy sokan vannak így. De addig az ember nemnagyon foglalkozik ilyesmivel, míg maga nem tapasztalja. Miért olyan nehéz olyan férfit találni, aki nem a farka után megy és teljesen papucs.
Kirasira
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 02. 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:
Kirasira írta:
aotan írta:
Szerintem szeret, csak nem tud mit kezdeni a helyzettel amiben vagytok. Megváltozott a kapcsolatotok, ezt kéne megbeszélni, nem vitázni, csak megpróbálni leülni és átbeszélni, azt gondolom éreztetni kell vele hogy ő is fontos, nem csak a baba...

Hát, igazad lehet, de a baj csak az, hogy bezárkózik, mertzhogy férfi ilyenről nem beszél. Próbálkozom. Bár a dühöm, hogy hetyegett egy nővel, nagyon nehéz lenyelni.

Ezt a bezárkózik dolgot te gondolod így, vagy ő mondta?
Akkor ne mondjon ő semmit, csak hallgasson meg téged. Te meg szépen elmondod neki, hogy tudod, hogy megváltoztak a dolgok. DE (és ez lesz a lényeg!) itt szépen elmondod, hogy megérted miért ment a másik nőnöz (lehetőleg nem ri...hoz, vagy k..hoz,tessék nyugodtan és kultúráltan beszélni róla)hiszen ott nincsenek gondok, problémák, ott kikapcsolódhatott. Viszont szeretnéd neki ezt itthon megteremteni, te akarod hogy ő tudja, hogy mindent elkövetsz azért hogy itthon jól érezze magát....stb ilyenek, te ismered te tudod hogy mit mondasz el neki.

Azt gondolom, hogy itt nincs helye büszkeségnek, alázatnak viszont annál inkább. Azt kell elérned hogy azt érezze Veled/Veletek akar maradni, mert számára te vagy a megfelelő, és nem úgy kell éreztetni hogy te ezt szajkózod, azt kell elérned hogy ő jusson el erre az elhatározásra.

Megbeszéltük vagy mi. Most úgy néz ki szent a béke, de aggódom, hogy meddig. Beszéltem két jósnővel is és sajnos a gondolataim beigazolódnak, hogy tényleg megcsalt. De miért nem mondja meg őszintén, hogy fel tudjam dolgozni. Csak ködösít és tagad, pedig így nemtudok továbblépni, mert kétségek között maradok.
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 04. 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szent még a béke? Smile

Azt hiszem, ebben a helyzetben te csak azt tudnád elhinni, hogy megcsalt. Ha bárki azt mondja neked, hogy nem csalt meg, akkor kétségeid lennének. Az ember természete már csak ilyen.

A jósnőnek nem kellene feltétlenül hinned.
1. Mert nem minden jósnő megbízható
2. Mert a jósnő a te kisugárzásodat fogja az antennáival. Ha te meg vagy győződve, hogy a férjed megcsalt, akkor neki is ez fog "lejönni", függetlenül a tényektől.

Nem vagyok jósnő, csak néha beszélgetek a Tarot kártyával. Nekem azt mondta a kártyám, hogy nem csalt meg.
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 06. 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1. Igyekezz elérni, hogy ne csak pár napig tartson az a béke.
2. A párodban bízzál, az ő szavában, ne egy jósnőében! Hangyának teljesen igaza van az előző hozzászólásában
3. Ha kétségeid vannak, akkor nincs is béke...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
dywir
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 08. 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Abszolút egyetértek hangyával
ad. 1. veszekedéssel csak még inkább elkergeted otthonról
ad. 2. na ne már jósnőre hallgass és neki hidd el, amit mond.

Szerintem annyira ismerned kell/kéne a párodat, hogy tudd mikor hazudik és mikor nem.

Nálunk például a férjem fürdeti a lányunkat, de az a vicces az egészben, hogy mióta megszületett még kevesebbet megy el Smile (Lassan 9 hónapos lesz a kislányunk, de egy kezemen meg tudom számolni, hogy mikor nem ő fürdette...)

Nyilván megváltozik ilyenkor az emberek szexuális élete, de hát apa és anya két különböző ritmusban él az elején.
Általában három eset van:

-apa már alszik, mert másnap kel mert dolgozni kell
-anya még alszik mert éjszaka fent volt a gyermekkel
-anya és apa is fent van, de a gyermek is Smile

Egyébként én azt az elvet vallom, hogy mindent meg lehet beszélni, ha kell maradj fent és várd meg (egyszer kibírod Wink) aztán tisztázzátok a dolgokat.
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 08. 18:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dywir nagyon jót mondtál! Valami ilyesmit feszegettem már én is.
Apu fürdeti a gyereket. Mindegy, hogy mit csinál, fürdeti, mesél neki, pelenkázza, labdázik vele, bármit csinál, amivel köze van a gyerekhez, amivel szerepe van a gyerek, a család életében, amivel a gyereknek, a családnak szerepe van az ő életében.
Ha ki van zárva a gyerek körüli teendőkből, ha a gyerek nem ismeri meg, idegenként reagál rá, akkor nem tagja a családnak, ő az előkelő idegen, aki vendégségbe jár haza, aki valójában nem hiányzik, csak darabra, ha nincs otthon. Ha valójában nem hiányzik, csak az tűnik fel, hogy eggyel kevesebben vannak, akkor minek menjen haza? Akkor elüti az időt olyan helyen, ahol úgy érzi, szerepe van.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.