Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

'70
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 10. 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...Vidéken lehet,hogy akkor másabb világ volt/van mindig,mint Pesten...Mondom, nálunk a lúzer srácok (Majdnem mind az volt szerintem, ugyanis továbbra is állítanám, hogy egy "igazi" hímnemű után maguk a hölgyek szoktak mindig mászkálni...) minden alkalmat megragadtak mindigis, hogy kerülgessék a lányokat...Aztánmeg volt akit sikerrel is...Amúgy errefelé manapság is ilyenek a fiúk...Emlékszem, néhány éve volt olyanra is példa, hogy pl.az egyik szombat délelőtt arra kellett ébrednünk, hogy valami fickó nagy hangon kiabálja a legnagyobbik lányom nevét a kapuban állva...(Csengetni nem tudott,mivel ki volt kapcsolva a csengő...) Amikor kinéztünk az ablakon,majdnem megvesztünk...A nejem ki is ment megnézni,hogy mit akar a fazon...Mire mondja neki a csóka,hogy a lányunkat akarja elhívni sétálni...Erre mondta neki a nejem,hogy a lányunk nem megy vele sehova se sétálni,főleg úgy nem,hogy előre nemis volt megbeszélve a dolog...Így aztán a fazon nagy bánatosan el is oldalgott...Látod,errefelé ilyenek a fiúk a mai napig is jórészt...Bár én szokás szerint mint mindig mindenünnen, úgy akkor ezek közzül is kilógtam örökösen...Mivel sohasem udvaroltam senkinek se...Lehet,hogy igazábol akkor nekem is Pestre kellett volna születnem,csak akkor a "fenti hatalmak" elkavarták egy kicsit a dolgokat...És ide "tettek le" tévedésböl vidékre...

Szerencsére ilyen fazonnal én sosem találkoztam.
Még csak az kellett volna, hogy ott vernyogon valaki az ablakom alatt.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
17 / 17 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.