Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

'70
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 03. 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Különben is Titusz!!!
Legalább azt tudnánk, hogy hogy nézel ki? Hogy valóban olyan ellenállhatatlan vagy-e, mint azt állítod...?
Jaj Szami...Minek kell állandóan provokálnod szerény fejemet? Újra és újra? Nem tudod hogy hogy nézek ki? Hát...Nagyjábol úgy,ahogy annó a HÉV-en láttál...Amikor ugye vagy húsz percen keresztül pislogtál a szemembe kissé szégyenlősen, de megszólítani azért már nem mertél sehogyse...Igaz,azóta már változott azért egy-két lényegtelen kis dolog...Pl.az,hogy amikor láttál ezelőtt 30 évvel,akkor kb.75 kilós voltam,ma pedig olyan 120...Éshát azóta ugye a CSALÁDI ÁLLAPOTOM terén is történt némi változás...Elmondtam neked már sokszor, hogy mivel NŐS EMBER VAGYOK, tartanom kell MINDIG egy bizonyos távolságot MINDEN, NETEN MEGISMERT HÖLGGYEL KAPCSOLATBAN, aki nem a feleségem...MA MÁR...Éppen ezért örülnék annak, ha nem kezdenél provokálni újra és újra...Amúgy meg már eddig is RENGETEGSZER leírtam,hogy "Minden bizonnyal vannak olyan hölgyek,akiket hidegen hagy esetleg a szerény személyem,DE ÉN ILYENNEL EDDIG MÉG NEM TALÁLKOZTAM"...De ugye találkozhatok bármikor...A fentebbi mondat nem zár ki semmit...Lehet,hogy pont te,meg Jadis,illetve Hangya lenne a kivétel,amennyiben konkrétan, személyesen is ismernétek...Vagy esetleg Alfjorova...Vagy bárki más...Mit nem lehet ezen érteni? Meg hol írtam én BÁRMIKOR IS OLYAT, hogy "Annyira ellenállhatatlan vagyok,hogy nincs az a hölgy a világon,aki ne alélna el tőlem rögtön"...HOL, ÉS MIKOR ÍRTAM ÉN ILYET????? Nos? Szami...Szami...Ne adj olyanokat a számba,amit én sose mondtam...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 10. 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
... örülnék annak, ha nem kezdenél provokálni újra és újra...Amúgy meg már eddig is RENGETEGSZER leírtam,hogy "Minden bizonnyal vannak olyan hölgyek,akiket hidegen hagy esetleg a szerény személyem,DE ÉN ILYENNEL EDDIG MÉG NEM TALÁLKOZTAM"...De ugye találkozhatok bármikor...A fentebbi mondat nem zár ki semmit...Lehet,hogy pont te,meg Jadis,illetve Hangya lenne a kivétel,amennyiben konkrétan, személyesen is ismernétek...Vagy esetleg Alfjorova...Vagy bárki más...Mit nem lehet ezen érteni? Meg hol írtam én BÁRMIKOR IS OLYAT, hogy "Annyira ellenállhatatlan vagyok,hogy nincs az a hölgy a világon,aki ne alélna el tőlem rögtön"...HOL, ÉS MIKOR ÍRTAM ÉN ILYET????? Nos? Szami...Szami...Ne adj olyanokat a számba,amit én sose mondtam...

Hogy én provokállak?
Dehogy...
Laughing

Nézd, lehet, hogy KONKRÉTAN nem mondtad ezt így ki, hogy: "Annyira ellenállhatatlan vagyok, hogy nincs az a hölgy a világon,aki ne alélna el tőlem rögtön"...de hogy így gondolod, az egészen bizonyos!!!
Mert hát mi mást is jelent az, hogy: "Minden bizonnyal vannak olyan hölgyek,akiket hidegen hagy esetleg a szerény személyem,DE ÉN ILYENNEL EDDIG MÉG NEM TALÁLKOZTAM"...De ugye találkozhatok bármikor..."

Ugyan már, legalább ne tagadd le, hogy ezt gondolod!
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 10. 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na...Azért még nem egy Orwelli világban élünk, (Bár ahogy megfigyeltem manapság,erősen arrafelé tendál ez a degenerált mai világ...) ahol már azt se gondolhat az ember,amit akar...Vagy szerinted igen? Amúgy meg mi jelentősége annak, hogy mit gondolok,vagy mit nem? Amúgy sem gondolok semmit sem,csak az eddigi tapasztalatokat írtam le...Viszont mint már annyiszor,úgy most is megkérdem akkor:Most csak azért írjam a tapasztalataim ellenkezőjét,hogy te meg legyél elégedve? Jó...Legyen akkor,nem bánom...Soha senki nőnemü rám se nézett az eddigi földi pályafutásom alatt, a diszkókban is minden lány kiröhögött, hiába udvaroltam, és hordtam virágokat a hölgyeknek örökösen, rám se izélt senki,úgyhogy ha nőre volt szükségem bármikor is,akkor drága pénzen kellett magamnak mindig prostit vennem,mint ahogy az manapság szokásban van ugye ebben az elmebeteg,és önmagábol már amúgyis teljesen kifordult mai világban...Nos? Így akkor rendben van a dolog? Meg vagy akkor elégedve maradéktalanul?
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 10. 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Na...Azért még nem egy Orwelli világban élünk, (Bár ahogy megfigyeltem manapság,erősen arrafelé tendál ez a degenerált mai világ...) ahol már azt se gondolhat az ember,amit akar...Vagy szerinted igen? Amúgy meg mi jelentősége annak, hogy mit gondolok,vagy mit nem? Amúgy sem gondolok semmit sem,csak az eddigi tapasztalatokat írtam le...Viszont mint már annyiszor,úgy most is megkérdem akkor:Most csak azért írjam a tapasztalataim ellenkezőjét,hogy te meg legyél elégedve? Jó...Legyen akkor,nem bánom...Soha senki nőnemü rám se nézett az eddigi földi pályafutásom alatt, a diszkókban is minden lány kiröhögött, hiába udvaroltam, és hordtam virágokat a hölgyeknek örökösen, rám se izélt senki,úgyhogy ha nőre volt szükségem bármikor is,akkor drága pénzen kellett magamnak mindig prostit vennem,mint ahogy az manapság szokásban van ugye ebben az elmebeteg,és önmagábol már amúgyis teljesen kifordult mai világban...Nos? Így akkor rendben van a dolog? Meg vagy akkor elégedve maradéktalanul?

Nem azt mondtam, hogy azt mondd, amit nem gondolsz.
Viszont a jelek szerint igazam van.
Csak azt nem értem, hogy miért nem ismered el, hogy VALÓBAN AZT GONDOLOD, ÚGY VÉLED, hogy te vagy a legeslegjobb pali, vagy az egyik legeslegjobb pali a világon, miért kell neki állnod bizonygatnod az ellenkezőjét? Bármit beismersz, és mindennek az ellenkezőjét is, csakhogy nehogy ki kelljen mondanod azt, amit voltaképpen gondolsz? Miért??? Nem kértem, hogy gondolj mást, az ég szerelmére, (hol mondtam ilyet?), és azt sem mondtam, hogy nem hiszem el azt, amit tényként állítasz. (Állítottál eddig)

Miért baj az, hogy kíváncsi vagyok arra, hogy mit gondolsz önmagadról???
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 10. 12:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nade a nagy beismerések után térjünk vissza a topik eredeti témájára is...Az 1970-es évek világába,mégha kicsit áttételesen is..Mostanában sokat olvasom a neten,hogy micsoda gusztustalan ELLENKAMPÁNY indult be "bizonyos erők" részéröl pl.a manapság már egyre gyakrabban pedzegetett,és egyre szükségszerübb "feltétel nélküli alapjövedelem" ellen...Szánalmas az erőlködés pedig...Egy egyre jobban TECHNIKAIZÁLÓDÓ világban rövidesen TÉNYLEG nem lesz már szükség a humán munkavégzésre,akár tetszik ez néhány elmebetegnek, akár nem...És az embernek csak a nyál gyűlik mindig a szájába,ahányszor csak olvasom a feltétel nélküli alapjövedelem ellenzőinek az "érveit"...Miszerint pl:"Dehát ha az emberek nem lesznek RÁKÉNYSZERÍTVE(!!!!!!!!!!!) a folyamatos és állandó munkára,akkor MI LESZ A TOVÁBBI FEJLŐDÉSSEL? Nos...Nem véletlen az,hogy ezt a témát most ITT, ebben a topikban fogom kissé körbejárni,és nem pedig egy másikban..."Fejlődés"...Na igen...Mielőtt ELMEBETEGEK néphülyítő dumáinak felül valaki,érdemes dolog egy kicsit belegondolni abba először is,hogy MIT IS JELENT EREDETILEG a "fejlődés" szó...Nos...Én most visszagondoltam egy kicsit a hajdani 1970-es évek világába...És akárhogy is töröm az emlékezetemet, mindig csak arra jutok,hogy AKKORIBAN nyugodtabb,csendesebb,kiegyensúlyozottabb,magyarán EMBERIBB élete volt az embereknek a megfigyelésem szerint, mint az van manapság...Igaz,nem voltak olyan "technikai csodák" mint manapság,de valahogy elvoltak az emberek mégiscsak ezen dolgok nélkül is vígan...Nem tudom hogy ki hogy van vele,de ha pl. tőlem megkérdezné egy jó tündér,hogy "melyik korban szeretnél élni te Titusz, a mostaniban, avagy mondjuk az 1970-es években" hát én bizony HABOZÁS NÉLKÜL RÁVÁGNÁM AZT,hogy bizony a hajdaniban...Igen...A fekete fehér tévék,a szokol rádiók,a lovaskocsik, meg a faros buszok világában...AZ A DOLOG,amit manapság egyes emberek "fejlődésnek" neveznek, az szerintem minden, csak nem fejlődés...Mi abban a fejlődés,hogy egyre több TECHNIKAI KACATOT sóznak rá a gyárak az emberekre,de CSERÉBE viszont egyre nagyobb mentális,meg fizikai RABSZOLGASÁGBA meg LÉTBIZONYTALANSÁGBA kiényszerítik mindennek áraként a népet? Meg BIOROBOT létbe? Elég árulkodó az a mondat, hogy "HA NEM LESZNEK AZ EMBEREK RÁKÉNYSZERÍTVE(!!!) A MUNKÁRA",nem? Na...Elmegy a jó bús p...csába ez az egész degenerált rendszer,meg gondolkodásmód,én csak annyit tudok mondani sokadjára is...Ébredjen már fel a sok hülye valamikor,a jó ég áldja már meg...Már megint menne gőzerővel az elmebaj NORMÁLIS DOLOGNAK beállítása...Normális dolog az,hogy az embereknek "rákényszerülve" kell bármit is tenniük,vagy csinálniuk???? Elég baj az,meg mégis van az eredménye annak,hogy eddig így mentek a dolgok...Azóta is rohad-pusztul minden a világban,technikai kütyük ide vagy oda...Ez volna a "fejlődés"?? Elmebeteg barmok szerint igen...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 10. 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Csak azt nem értem, hogy miért nem ismered el, hogy VALÓBAN AZT GONDOLOD, ÚGY VÉLED, hogy te vagy a legeslegjobb pali, vagy az egyik legeslegjobb pali a világon, miért kell neki állnod bizonygatnod az ellenkezőjét? Bármit beismersz, és mindennek az ellenkezőjét is, csakhogy nehogy ki kelljen mondanod azt, amit voltaképpen gondolsz? Miért??? Nem kértem, hogy gondolj mást, az ég szerelmére, (hol mondtam ilyet?), és azt sem mondtam, hogy nem hiszem el azt, amit tényként állítasz. (Állítottál eddig)

Nem az a baj,hogy kíváncsi vagy arra,hogy mit gondolok önmagamrol,hanem az a baj,hogy mindeközben megpróbálod RÁMKÉNYSZERÍTENI a saját gondolkodásmódodat...Azért mert NEKED hihetetlennek tűnik valami,az még messze nem jelenti azt,hogy egy adott dolog nem lehet igaz...Sajnos túl sok ilyesmi mentalitásu emberrel találkozom mindig-mindenütt,és bizony egy idő után már kissé zavaró tud lenni a dolog...Éppen ezért már régóta nem állok le ilyen témákban vitatkozni senkivel sem,hanem rájuk hagyok akkor mindent,hogy gondoljanak azt amit akarnak...Végülis semmi jelentősége annak hogy ki mit gondol...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 10. 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Nem az a baj,hogy kíváncsi vagy arra,hogy mit gondolok önmagamrol,hanem az a baj,hogy mindeközben megpróbálod RÁMKÉNYSZERÍTENI a saját gondolkodásmódodat...Azért mert NEKED hihetetlennek tűnik valami,az még messze nem jelenti azt,hogy egy adott dolog nem lehet igaz...Sajnos túl sok ilyesmi mentalitásu emberrel találkozom mindig-mindenütt,és bizony egy idő után már kissé zavaró tud lenni a dolog...Éppen ezért már régóta nem állok le ilyen témákban vitatkozni senkivel sem,hanem rájuk hagyok akkor mindent,hogy gondoljanak azt amit akarnak...Végülis semmi jelentősége annak hogy ki mit gondol...

Rendben.
Nem a tényekről beszéltem, kérdeztelek, azt már mondtad. Nem "kombinálok", hogy mit is gondolhatsz, ha egyértelmű választ adsz.
Szóval egyszerűsítsünk.

Így akkor felteszek egy kérdést, anélkül, hogy bármit is gondolnék, és arra kérlek, hogy őszintén CSAK "igen"-nel vagy "nem"-mel felelj rá.

ÚGY VÉLED tapasztalataidat alapján, hogy annyira ellenállhatatlan vagy, hogy nincs az a hölgy a világon, aki ne alélna el tőled rögtön?

Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 10. 12:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="Samantha]
Rendben.
Nem a tényekről beszéltem, kérdeztelek, azt már mondtad. Nem "kombinálok", hogy mit is gondolhatsz, ha egyértelmű választ adsz.
Szóval egyszerűsítsünk.

Így akkor felteszek egy kérdést, anélkül, hogy bármit is gondolnék, és arra kérlek, hogy őszintén CSAK "igen"-nel vagy "nem"-mel felelj rá.

ÚGY VÉLED tapasztalataidat alapján, hogy annyira ellenállhatatlan vagy, hogy nincs az a hölgy a világon, aki ne alélna el tőled rögtön?
[/quote] Nem...Nem vélem úgy...(Bocsi ha kicsit mégiscsak hosszabban válaszoltam mint egy szó...)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 10. 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Rendben.
Szóval egyszerűsítsünk.

Titusz írta:
Nem...Nem vélem úgy...(Bocsi ha kicsit mégiscsak hosszabban válaszoltam mint egy szó...)

Köszönöm, csak erre voltam kíváncsi.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 10. 13:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viszont hogy értsd Szami,hogy mi az én bajom mindig azzal,hogy "sose hisznek nekem az emberek",leírok egy jellemző esetet a múltból,ami sajnos nagyon-nagyon tipikus...Egyszer mentem az utcán egy csóka társaságában...Balfék lúzer volt az illető, ezt mondjuk még ő maga sem tagadta...Aztán ahogy sétálgattunk, egyszercsak szembejött velünk egy helyes,"rátarti" nőszemély, akire ennek a csókának igencsak fájt a foga...A pali persze rögtön nagy lelkesen leállt produkálni magát a nőci előtt,aki a fickó erölködését csak egy megvető pillantással fogadta,NEKEM viszont kedvesen köszönt,aztán továbbment...A pali nagy bánatosan a nő után nézett, aztán megjegyezte nagy szomorúan,hogy "Hát igen...Az ilyen jó nők sajnos nem a MI SZÁMUNKRA vannak teremtve"...Na erre a dumára kissé elborult az agyam,és megjegyeztem nagy epésen hogy:"Elég lenne az is,ha csak a magad nevében beszélnél"...Mire a pali nekem állt egyböl nagy felháborodottan,hogy: "Most mit játszod az eszedet? Neked tán megvolt vagy mi"? Mire mondtam neki hogy:"Igen...Nekem már megvolt a csajszi"...(Mint ahogy az úgyis volt...)Erre a manusz nekiállt okoskodni,hogy "na ne hazudoznak már,meg hogy kinek képzelem magamat,meg hogy mire fel vagyok úgy oda",meg hasonlók...Egy darabig hallgattam türelmesen a dumáit, aztán felnéztem az égre,és csak annyit mondtam neki a továbbiakra, hogy: "Jó...Rendben...Hazudtam az előbb,nem volt még nekem se meg a csajszi"...Mire a pasi nagy diadalmasan csak annyit mondott ragyogó, átszellemült arccal, hogy:"Na azért"...Látod Szami...TÖBBEK KÖZÖTT EZÉRT IS GYŰLÖLÖM ÉN AZ EMBEREKET,és örülök neki,ha minél ritkábban kell szóba állnom bárkivel is...Mivel sajnos TÚL SOK ilyen mentalitásu emberrel hozott már össze a sors...Sajnos...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 10. 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Viszont hogy értsd Szami,hogy mi az én bajom mindig azzal,hogy "sose hisznek nekem az emberek",leírok egy jellemző esetet a múltból,ami sajnos nagyon-nagyon tipikus...Egyszer mentem az utcán egy csóka társaságában...Balfék lúzer volt az illető, ezt mondjuk még ő maga sem tagadta...Aztán ahogy sétálgattunk, egyszercsak szembejött velünk egy helyes,"rátarti" nőszemély, akire ennek a csókának igencsak fájt a foga...A pali persze rögtön nagy lelkesen leállt produkálni magát a nőci előtt,aki a fickó erölködését csak egy megvető pillantással fogadta,NEKEM viszont kedvesen köszönt,aztán továbbment...A pali nagy bánatosan a nő után nézett, aztán megjegyezte nagy szomorúan,hogy "Hát igen...Az ilyen jó nők sajnos nem a MI SZÁMUNKRA vannak teremtve"...Na erre a dumára kissé elborult az agyam,és megjegyeztem nagy epésen hogy:"Elég lenne az is,ha csak a magad nevében beszélnél"...Mire a pali nekem állt egyböl nagy felháborodottan,hogy: "Most mit játszod az eszedet? Neked tán megvolt vagy mi"? Mire mondtam neki hogy:"Igen...Nekem már megvolt a csajszi"...(Mint ahogy az úgyis volt...)Erre a manusz nekiállt okoskodni,hogy "na ne hazudoznak már,meg hogy kinek képzelem magamat,meg hogy mire fel vagyok úgy oda",meg hasonlók...Egy darabig hallgattam türelmesen a dumáit, aztán felnéztem az égre,és csak annyit mondtam neki a továbbiakra, hogy: "Jó...Rendben...Hazudtam az előbb,nem volt még nekem se meg a csajszi"...Mire a pasi nagy diadalmasan csak annyit mondott ragyogó, átszellemült arccal, hogy:"Na azért"...Látod Szami...TÖBBEK KÖZÖTT EZÉRT IS GYŰLÖLÖM ÉN AZ EMBEREKET,és örülök neki,ha minél ritkábban kell szóba állnom bárkivel is...Mivel sajnos TÚL SOK ilyen mentalitásu emberrel hozott már össze a sors...Sajnos...

Na de én igazán nem tehetek arról, hogy Te hülyékkel vagy körülvéve, és amiatt nem érted azt sem, amit én kérdezek!!! Ne hasonlíts már össze, meg emlegess egy lapon engem azzal a balfékkel, meg a többi idiótával, akivel nep, mint nap összehoz az Élet!!!

Én sosem azt mondtam neked, hogy nem hiszem el, hogy elcsábítottad a Gizikét, csak azt, hogy ne légy olyan biztos abban, hogy azért, mert ő, meg mások, akiket akartál megvoltak, az már azt jelenti, hogy minden nőt meg tudnál szerezni.(Mert nem biztos.)
De erre te SOSEM azt mondtad, hogy "Nem Szami, nem hiszem azt, hogy minden nőt meg tudnék szerezni...", hanem el kezdtél hőzöngeni, hogy "honnan veszem én azt, hogy nem úgy lenne?"

Ebből Te mire következtetnél a helyemben?
Arra, hogy azt gondolod, hogy "neked bármely nő bármikor a lábaid előtt heverne".

Ott a pont, ne kezdjük előről!!! Laughing
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 10. 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Kicsit ellent kell akkor hogy mondjak megintcsak, ha nem haragszol...Nem tudom,hogy hol olvastál te tőlem olyat,hogy "tőlem minden hölgy elalél,aki csak van a világon"...Olvasd vissza a régebbi hsz-eimet, aztán ha találsz ilyen mondatot tőlem,akkor idézd már be ide kérlek...Én mindig csak olyat írtam szerintem,hogy "eddig még nemnagyon láttam olyan hölgyet,akinek ne lettem volna szimpatikus,és kedvére való,de ez persze nem zárja ki azt,hogy ne létezne ilyen...Viszont ilyennel én eddig nemnagyon találkoztam még"...Akárhogy is erőltetem az emlékezetemet, én mindig csak ILYESMI mondatokra emlékszem...De mondom,ha te találsz tőlem más jellegü mondandót is,akkor csak nyugodtan idézd ide,had lássam énis...Amúgy meg már elmondtam neked azt is ezerszer,hogy nekem NEM VOLT SZOKÁSOM SOHA, senki nőnemüt "elcsábítani" mivel az ilyesmi tevékenység tőlem mindig is idegen dolog volt...Meg mentálisan,önérzetileg alkalmatlan is voltam mindig az ilyesmi tevékenységre...De szerintem ezt is írtam már ezerszer...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 10. 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...Kicsit ellent kell akkor hogy mondjak megintcsak, ha nem haragszol...Nem tudom,hogy hol olvastál te tőlem olyat,hogy "tőlem minden hölgy elalél,aki csak van a világon"...Olvasd vissza a régebbi hsz-eimet, aztán ha találsz ilyen mondatot tőlem,akkor idézd már be ide kérlek...Én mindig csak olyat írtam szerintem,hogy "eddig még nemnagyon láttam olyan hölgyet,akinek ne lettem volna szimpatikus,és kedvére való,de ez persze nem zárja ki azt,hogy ne létezne ilyen...Viszont ilyennel én eddig nemnagyon találkoztam még"...Akárhogy is erőltetem az emlékezetemet, én mindig csak ILYESMI mondatokra emlékszem...De mondom,ha te találsz tőlem más jellegü mondandót is,akkor csak nyugodtan idézd ide,had lássam énis...Amúgy meg már elmondtam neked azt is ezerszer,hogy nekem NEM VOLT SZOKÁSOM SOHA, senki nőnemüt "elcsábítani" mivel az ilyesmi tevékenység tőlem mindig is idegen dolog volt...Meg mentálisan,önérzetileg alkalmatlan is voltam mindig az ilyesmi tevékenységre...De szerintem ezt is írtam már ezerszer...

Konkrétan ezt nem mondtad, de mást igen, ami gyakorlatilag ugyanezt jelentette. Sőt.
Viszont ezt már majd inkább folytassuk priviben...
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 10. 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:

Különben is kértelek, hogy ne kezdjük újra, mert csak a gittet rágjuk.
Nem, KONKRÉTAN nem mondtad, csak mindig minden sorodból ez tükröződik. Ennyi. Tudom elmondtad már százszor, meg én is.
Smile
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 02. 10. 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Különben is kértelek, hogy ne kezdjük újra, mert csak a gittet rágjuk.
Nem, KONKRÉTAN nem mondtad, csak mindig minden sorodból ez tükröződik. Ennyi. Tudom elmondtad már százszor, meg én is.
Smile
Az,hogy mi tükröződik minden sorombol,az szerintem,szubjektív dolog...Neked az tükröződik,amit te látol,nekem meg az,amit én látok,meg gondolok magammal kapcsolatosan...Úgyhogy akkor szerintem se vitatkoztunk tovább ezen,mert ilyesmi dolgokon felesleges vitatkozni...Ne provokálj sose holmi "nőügyekkel" aztán majd nem kell kiérezned a soraimbol semmit sem...Ennyi a lényeg mindig...Annyi más érdekes téma van a világon,amiröl beszélni érdemes...Nade mindegy...Most nekem lépnem kell mára,majd jövök még valamikor...Szia.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Következő
14 / 15 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.