Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi! 20.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 35, 36, 37  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 27. 07:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Engem viszont a hajdani "virtuális randink" döbbentett le kissé...És a leírásaidat olvasva teljesen hihetetlennek tünt a dolog,hogy amit leírtál,az csak a képzelet terméke volt...Annyira jól hoztad a hajdani énemet,a VISELKEDÉSEMET, a szavajárásaimat, hogy az teljesen hihetetlennek tünt...A leírásaidat olvasva az ember pillanatok alatt "visszautazott" az időben vagy 30 évet...És szinte láttam magamat az akkori időkben...(Pl.a Nyugatinál lévő óra alatt ácsorogva, amint hirtelen ötlettöl vezérelve, éppen cukorka után kotorászok a zsebeimben...Az ilyesmi jelenetek már rég kimentek a fejemböl, úgyhogy kicsit furcsa volt olvasni ilyesmiröl tőled...Főleg úgy,hogy ha minden igaz, sose láttál a nyugatinál lévő óra alatt ácsorogni...)

Ezt alkalomadtán majd itt folytatom, hisz eredetileg is itt kezdtük a dolgot boncolgatni...tudod, szeretem, ha a zenei topicban csak a zenéről beszélgetünk.
Smile

Elöljáróban: Az nem elég magyarázat, hogy úgy érzem, mintha "ezer éve" ismernélek? Magyarázatot viszont arra, hogy "miért érzem így?" nem tudok adni.

Most mennem kell, este, vagy holnap majd jövök, szia!!! wave

puszi
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 27. 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedig szerintem van magyarázat...Már említettük is sokszor...A megoldás kulcsa ugyanis a "A sokvilág elmélet"...Ami dolog mára már BIZONYÍTOTT TÉNY...Régebben láttam is erröl egy ismeretterjesztő filmet a neten...Aminek a lényege az volt,hogy valamelyik neves egyetemen elvégeztek egy kísérletet ezzel kapcsolatosan, és a kísérlet egyértelműen IGAZOLTA a " Sokvilág elméletet"...Szóval én egész biztos vagyok abban, hogy egy MÁSIK idő,vagy dimenziósíkon igencsak közelröl ismersz,már évtizedek óta...Gondolom az "alternatív valóságunkat" sem véletlenül kezdtem annó ott,hogy "Mi lett volna ha...Ha annó mondjuk az Örsön erőt vettél volna magadon,és megszólítol"...Gondolom nem véletlen az,hogy tudat alatt (Azaz ugye " véletlenül"...) pont az Örsöt néztem ki egy ilyen gondolatkísérlethez, és nem valami másik helyszínt...Pedig voltak azért más helyszínek is, ahol hajdanában összefutottunk...De nekem ugye mégiscsak az Örs tetszett meg valami miatt ilyen szempontbol...Szóval nagy a gyanúm,hogy akkor és ott, pont az ÖRSÖN ágazott el az idővonalunk jelen téma kapcsán két irányba...Ami két irány azt jelentette,hogy az egyik valóságban megszólítottál, a másikban viszont nem...Nos...EZ A MOSTANI jelenünk itt, akkor a második variáció valósága...(Ahol nem szólítottál meg...) De a jelek szerint azóta is fut egy másik, alternatív valóság is egy másik dimenzióban, vagy idősíkon...És ezért vannak időnként furcsa átfedések, megmagyarázhatatlan információk,gondolatok,szimpátiák...Pont úgy,mint ahogy ugye " A Nő kétszer" című filmben is történt a dolog a szereplőkkel...Mégegyszer mondom:A "Sokvilág elmélet", fizikusok álltal tudományos módszerekkel(!!!) bizonyított TÉNY...Úgyhogy amit leírtam fentebb, az nagyon is valószínű dolog akkor...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 29. 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi, tudom, hogy korábbra ígértem a válaszadást.

Huh...hát nem tudom, ez elég merész gondolatnak tűnik...tudod, amíg mástól hallasz valami furcsa, megmagyarázhatatlan dolgot, addig más szemmel nézed azt, mint amikor önmagadat tudnád kivetíteni.
Igen, persze, én is hallottam már a "párhuzamos dimenziók" létezéséről, és azt is hallottam már, hogy napjainkban már bizonyított tény, hogy vannak, nem csak kitaláció.

Elég nagy lehet akár a téma, úgy vélem megérdemel egy új topicot.

Nem tudom, hogy mit gondoljak, hisz ha ésszerű magyarázatot keresek, az "ebben a világban elképzelt alternatív randinkhoz" akkor azt mondom, hogy régóta ismerlek már a netről, azóta kiismertelek, így "könnyedén" kitaláltam a történetet, a cukorkákkal véletlenül épp beletrafáltam a dolgok közepébe, meg hát amúgy is kiderült már, hogy sok mindenben hasonlítunk, és az is, hogy nagyon empatikus vagyok, könnyen bele tudom érezni magam mások, helyzetébe, különösen azokéba, akiket kedvelek.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 30. 09:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Már vártam ezeket az érveket,jó szokás szerint...Eredetileg ki akartam térni ezekre a dolgokra is amiket említettél fentebb,de aztán arra jutottam,hogy megvárom azt,hogy te hozd fel őket...(No meg kíváncsi voltam arra,hogy fel fogod-e hozni valóban őket? Hát...Felhoztad akkor őket, pontosan úgy, ahogy azt vártam...)Szóval akkor az itt régebben "elcsöpögtetett" infók rólam...Igen...Valóban sokmindent említettem már a hajdani mivoltommal kapcsolatosan, csakhogy NEM MINDENT...Nagyon sok infórol nem beszéltem,meg nemis beszélhettem,mivel MINDENRE RÉSZLETESEN NEM TÉRHETTEM KI...Pl. itt van akkor a "cukorkázás" ügye...Tudom én jól,hogy régebben sokat emlegettem azt,hogy "megtömtem cukorkákkal a zsebeimet annó,és úgy szerettem sétálni menni"... Ez eddig rendben is van...Viszont vannak APRÓ RÉSZLETEK, amikre nem tértem ki...Mivel cukorkázni is SOKFÉLEKÉPPEN LEHET...Pl. lehet úgyis,hogy amíg ácsorgok az óra alatt egy nőre várva,addig NEM RÁGCSÁLOK CUKORKÁKAT..." Merthát mit szól majd a nő,ha meglát mindjárt a randi elején cukorkával a képemben? Megmondja,hogy ez valami infantilis hülyegyerek"...Meg történhetett volna a dolog úgy is,hogy mondjuk a tenyerembe szorítva tartogatok néhány cukorkát,és azokat rágcsálom...Vagy ha a zsebemben van minden cukorka,akkor csak úgy találomra kikapok egyet,és rágcsálni kezdem...Vagy nemis ácsorgok az óra alatt,hanem mondjuk idegesen járkálok ide-oda...Vagy forgatom a fejemet örökösen és próbálom nézni,hogy milyen iránybol jössz majd? Vagy állok,és vakarózom...Vagy a kezem tördelem...Vagy az ajkaimat harapdálom...Vagy nekidűlve várlak valami oszlopnak,kerítésnek... Meg így tovább,igy tovább...A variációk száma VÉGTELEN...Sőt...Még az is lehet,hogy KÉSEK a randirol...Honnan tudhattad volna azt,hogy milyen pontosan szoktam érkezni a randikra? Erre meg mondom:TÖKÉLETES pontossággal leírtad az akkori viselkedésemet...Kezdve onnantol,hogy jól láthatóan már JÓ IDEJE VÁRAKOZTAM RÁD...Ez így volt mindig a szokásomban...Randi időpont előtt már vagy egy FÉLÓRÁVAL(!!) a helyszínen voltam MINDIG...És egykedvűen,unottan nézelődve ácsorogtam a helyszínen...Aztán IDŐNKÉNT lezser,ráérős mozdulattal a zsebembe nyúltam, és HOSSZASAN KOTORÁSZVA előszedtem egy-egy szem cukorkát, amit aztán egykedvű képpel elrágcsáltam...De mondom:Mindezt lehetett volna ezer más módon is csinálni! De a rövid leírásod annyira hozta az akkori viselkedésemet,hogy azon még énis teljesen meglepődtem...És az utána következő dolgokon is...Szinte minden részlet egyezett a valódi randijaim forgatókönyvével...Még a szóhasználatom is,meg az adott helyzetekre adott viselkedésmintáim is...Ennyi "véletlen" azért kicsit furcsa lenne már nekem...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 30. 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Igen...Már vártam ezeket az érveket,jó szokás szerint...Eredetileg ki akartam térni ezekre a dolgokra is amiket említettél fentebb,de aztán arra jutottam,hogy megvárom azt,hogy te hozd fel őket...(No meg kíváncsi voltam arra,hogy fel fogod-e hozni valóban őket? Hát...Felhoztad akkor őket, pontosan úgy, ahogy azt vártam...)Szóval akkor az itt régebben "elcsöpögtetett" infók rólam...Igen...Valóban sokmindent említettem már a hajdani mivoltommal kapcsolatosan, csakhogy NEM MINDENT...Nagyon sok infórol nem beszéltem,meg nemis beszélhettem,mivel MINDENRE RÉSZLETESEN NEM TÉRHETTEM KI...Pl. itt van akkor a "cukorkázás" ügye...Tudom én jól,hogy régebben sokat emlegettem azt,hogy "megtömtem cukorkákkal a zsebeimet annó,és úgy szerettem sétálni menni"... Ez eddig rendben is van...Viszont vannak APRÓ RÉSZLETEK, amikre nem tértem ki...Mivel cukorkázni is SOKFÉLEKÉPPEN LEHET...Pl. lehet úgyis,hogy amíg ácsorgok az óra alatt egy nőre várva,addig NEM RÁGCSÁLOK CUKORKÁKAT..." Merthát mit szól majd a nő,ha meglát mindjárt a randi elején cukorkával a képemben? Megmondja,hogy ez valami infantilis hülyegyerek"...Meg történhetett volna a dolog úgy is,hogy mondjuk a tenyerembe szorítva tartogatok néhány cukorkát,és azokat rágcsálom...Vagy ha a zsebemben van minden cukorka,akkor csak úgy találomra kikapok egyet,és rágcsálni kezdem...Vagy nemis ácsorgok az óra alatt,hanem mondjuk idegesen járkálok ide-oda...Vagy forgatom a fejemet örökösen és próbálom nézni,hogy milyen iránybol jössz majd? Vagy állok,és vakarózom...Vagy a kezem tördelem...Vagy az ajkaimat harapdálom...Vagy nekidűlve várlak valami oszlopnak,kerítésnek... Meg így tovább,igy tovább...A variációk száma VÉGTELEN...Sőt...Még az is lehet,hogy KÉSEK a randirol...Honnan tudhattad volna azt,hogy milyen pontosan szoktam érkezni a randikra? Erre meg mondom:TÖKÉLETES pontossággal leírtad az akkori viselkedésemet...Kezdve onnantol,hogy jól láthatóan már JÓ IDEJE VÁRAKOZTAM RÁD...Ez így volt mindig a szokásomban...Randi időpont előtt már vagy egy FÉLÓRÁVAL(!!) a helyszínen voltam MINDIG...És egykedvűen,unottan nézelődve ácsorogtam a helyszínen...Aztán IDŐNKÉNT lezser,ráérős mozdulattal a zsebembe nyúltam, és HOSSZASAN KOTORÁSZVA előszedtem egy-egy szem cukorkát, amit aztán egykedvű képpel elrágcsáltam...De mondom:Mindezt lehetett volna ezer más módon is csinálni! De a rövid leírásod annyira hozta az akkori viselkedésemet,hogy azon még énis teljesen meglepődtem...És az utána következő dolgokon is...Szinte minden részlet egyezett a valódi randijaim forgatókönyvével...Még a szóhasználatom is,meg az adott helyzetekre adott viselkedésmintáim is...Ennyi "véletlen" azért kicsit furcsa lenne már nekem...

Hááát...ööö...izé... erre most mit mondjak?
Minden ész érvet összeszedtem már pedig.

Nade látod, te is ismersz már engem annyira, hogy tudtad, hogy ezeket mind fel fogom sorolni...
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 30. 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:

Figyelj, Titusz, tegyünk egy kísérletet:

Igen,a cukorkák utáni kotorászás volt az első gondolatom veled kapcsolatban. Már akkor is "beugrott" nekem ez a kép, amikor még nem is kezdtem el írni a sztorit.
De mi van akkor, hogyha ezt csak azért érzed így, mert ez elég valószínű dolog volt. S lehet, hogy felsorolhattam volna 5 másik -akár rád jellemző - dolgot is, s mindegyiket érezhetted volna utólag magadénak. Érted?

1. Láttam, hogy ott várakoztál, s közben időnként a karórádra pillantottál...
2. Láttam, hogy a hajadba túrsz, jobb kezeddel a füled mögött hatrasimítod a hajad.
3. A cipődet nézegeted, vagy egy kavicsot rugdosol óvatosan merengve.
4. Leguggolsz, s újra fűzöd a cipődet.
5. Egy rágót veszel elő a zsebedből, szép lassan kibontod (laprágó) s a szádba gyömöszölöd...(mondjuk nem szeretem az effajta "kérődzést"...sem nézni, sem csinálni)

Jó, jó, úgy érzem, hogy mindegyik sántít egy kicsit, és egyik sem az igazi, de a végtelen számú variációk alapján akár ezek is jók lehetnének...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 30. 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Írhattál volna még többmindent is velem kapcsolatosan, DE NEM ÍRTÁL...Érdekes módon CSAK ANNYI TÉNYKEDÉST ÍRTÁL velem kapcsolatosan, amit egy ilyen helyzetben VALÓBAN csináltam...Se többet,se kevesebbet...Ha olyasmit írtál volna, hogy mondjuk "állandóan az órámat néztem", vagy mondjuk "a hajamat simítgattam," vagy mondjuk "lehajoltam újrakötni a cipőfűzőmet",akkor nem lett volna olyan furcsán élethű a leírásod...De mondom sokadjára is:Érdekes módon semmi ilyet nem írtál...Csak a laza,lezser cukorkázást...Persze erre is lehetne azt mondani, hogy LEHET HOGY AZ ÖRSÖN LÁTTÁL ÍGY ÁCSOROGNI, AMIKOR A METRÓRA VÁRTAM...És csak EZT a látványt vetítetted ki a Nyugatihoz...Ez mondjuk lehetséges...Viszont elég hosszú,és részletes leírást adtál a képzeletbeli(?) randinkrol is...Amibe szinte nemis tudtam hibát találni...(Vagy legalábbis csak nagyon-nagyon minimális eltéréseket találhattam a valóságtol...)Szinte EGY AZ EGYBEN hoztad az akkori viselkedésemet, a szóhasználatomat,mindent...Sok olyan esetben is,amikor pedig nem volt elég infód az adott dologrol...Pl." a mellettem haladó fazon LASSAN MEGÁLL,ÉS RÁMNÉZ...NOS,INNEN AKKOR HOGYAN TOVÁBB"?(Vagy valami ilyesmit írtál...) Látod,ez is EGY AZ EGYBEN így történt szinte minden esetben...(Nemnagyon volt szokásom ugyanis csakúgy hirtelen megállni...)Meg amikor írtad,hogy hogyan néztem az ürgét a fagyizóban...Meg hogy miket morogtam közben...Meg hogy milyen könnyen le lehetett szerelni mindig a dühömet,a vonakodásaimat...(Csak kedvesen kérni kellett...) Meg stb,stb...ENNYI VÉLETLEN dolog lenne? Ha igen,akkor az nagyon nagy véletlen lenne...Nade mindegy...Hagyjuk inkább a témát,mert ezen el lehetne akkor vitatkozni ítéletnapig is...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 01. 06:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Igen...Írhattál volna még többmindent is velem kapcsolatosan, DE NEM ÍRTÁL...Érdekes módon CSAK ANNYI TÉNYKEDÉST ÍRTÁL velem kapcsolatosan, amit egy ilyen helyzetben VALÓBAN csináltam...Se többet,se kevesebbet...Ha olyasmit írtál volna, hogy mondjuk "állandóan az órámat néztem", vagy mondjuk "a hajamat simítgattam," vagy mondjuk "lehajoltam újrakötni a cipőfűzőmet",akkor nem lett volna olyan furcsán élethű a leírásod...De mondom sokadjára is:Érdekes módon semmi ilyet nem írtál...Csak a laza,lezser cukorkázást...Persze erre is lehetne azt mondani, hogy LEHET HOGY AZ ÖRSÖN LÁTTÁL ÍGY ÁCSOROGNI, AMIKOR A METRÓRA VÁRTAM...És csak EZT a látványt vetítetted ki a Nyugatihoz...Ez mondjuk lehetséges...Viszont elég hosszú,és részletes leírást adtál a képzeletbeli(?) randinkrol is...Amibe szinte nemis tudtam hibát találni...(Vagy legalábbis csak nagyon-nagyon minimális eltéréseket találhattam a valóságtol...)Szinte EGY AZ EGYBEN hoztad az akkori viselkedésemet, a szóhasználatomat,mindent...Sok olyan esetben is,amikor pedig nem volt elég infód az adott dologrol...Pl." a mellettem haladó fazon LASSAN MEGÁLL,ÉS RÁMNÉZ...NOS,INNEN AKKOR HOGYAN TOVÁBB"?(Vagy valami ilyesmit írtál...) Látod,ez is EGY AZ EGYBEN így történt szinte minden esetben...(Nemnagyon volt szokásom ugyanis csakúgy hirtelen megállni...)Meg amikor írtad,hogy hogyan néztem az ürgét a fagyizóban...Meg hogy miket morogtam közben...Meg hogy milyen könnyen le lehetett szerelni mindig a dühömet,a vonakodásaimat...(Csak kedvesen kérni kellett...) Meg stb,stb...ENNYI VÉLETLEN dolog lenne? Ha igen,akkor az nagyon nagy véletlen lenne...Nade mindegy...Hagyjuk inkább a témát,mert ezen el lehetne akkor vitatkozni ítéletnapig is...

Nem, nem Titusz...
Most félreértesz...nem vitatkozom...most nem...máskor szokásom, igen, de most nem ezt teszem, PONT AZT MONDTAM, hogy csak próbálok magyarázatot találni a dologra.

Nem tudom, hogy azt megérted-e, át tudod-e érezni, de amikor ezeket a történeteket írtam, nem gondolkoztam. Max az elején. Talán emlékszel, többször kértem egy apró segítséget. Aztán el kezdtem írni, és jöttek maguktól a gondolatok. Csak írtam és írtam, s amikor egy hosszabb gondolatmenet véget ért, akkor olvastam vissza, s javítottam ki a helyesírási hibákat. De új gondolatokat nem vittem bele, vagy nem változtattam meg az eredetit...
És ez tudod, hogy miért furcsa?
Mert én régen AKARTAM írni. Regényt, novellát, akármit, bármit. De az nem így ment...akkor soronként gondolkoztam: mit kellene, hogy kellene, többször átírtam, mégsem volt jó, pedig tetszett a témaválasztás. Vagy ha bármikor bármilyen - akár szabadon választott dolgot kellett írnom, nem így ment, hanem döcögősen.
Ezt a hszt is sokkal nehezebb írnom, mint azt a sztorit volt.

Mert az csak úgy jött magától, gördülékenyen, automatikusan GONDOLKODÁS NÉLKÜL...s mikor visszaolvastam, én is megdöbbentem saját magamon, hogy nahát...EZ ÍGY, ILYEN AUTOMATIKUSAN kijött belőlem? És - megjegyzem - alig hibával...
Mintha egy "másik tudatállapotban" írtam volna, vagy mi a szösz...és én erre keresem a magyarázatot, hogy mi történhetett, nem pedig vitatkozom.
Érted már?
(Ja, és tudtommal sosem láttalak az Örsön a zsebedben cukorka után kutatva ácsorogni, hogy azt vetíteném ki, de ha esetleg mégis, csak nem emlékszem rá...a többi 29 - csak rád jellemző dolgot - akkor sem tudtam. Naponta találkozunk rengeteg ismeretlen emberrel magunk körül, akikkel együtt utazunk, látjuk minden nap. Mégsem marad meg semmi, de semmi, de semmi a JELLEGZETES, EGYEDI MOZDULATAIKBÓL...max annyi, hogy: "ezt a fazont láttam itt tegnap is, meg a múlt héten is..." Szóval nem, nem hiszem, hogy ez "kivetítés" lenne. )
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 02. 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na ugye...Kicsit túl sokminden "ült" a hajdani viselkedésemböl ahhoz,hogy mindez csakúgy véletlen legyen...Úgyhogy marad akkor két lehetőség...Vagy volt annó VALÓDI RANDINK IS Pesten, vagy szintén volt valódi randink annó,csak nem ebben a jelen idősíkban/dimenzióban, hanem egy másikban...Mivel ugye "valódi randira" egyikünk sem emlékszik, hát...Akkor marad a második variáció...Egy "alternatív valóság" eseménysora...Az "iskolai szintü fizika" meg elmehet a fenébe...Ahova való...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 02. 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Na ugye...Kicsit túl sokminden "ült" a hajdani viselkedésemböl ahhoz,hogy mindez csakúgy véletlen legyen...Úgyhogy marad akkor két lehetőség...Vagy volt annó VALÓDI RANDINK IS Pesten, vagy szintén volt valódi randink annó,csak nem ebben a jelen idősíkban/dimenzióban, hanem egy másikban...Mivel ugye "valódi randira" egyikünk sem emlékszik, hát...Akkor marad a második variáció...Egy "alternatív valóság" eseménysora...Az "iskolai szintü fizika" meg elmehet a fenébe...Ahova való...

1. Minden fiúnak emlékszem a nevére, akivel randiztam. Nem volt sok.
2. Mindig is utáltam a fizikát ! Laughing
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 26. 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha ez a 10 állítás igaz rád, akkor a világ legritkább személyiségtipusába tartozol

Tudod, Titusz, ezek közül rám mondjuk legalább 8 jellemző. Szerintem rád szintúgy...nem feltétlenül ugyanaz a 8.
Szerinted?
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 28. 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Ha ez a 10 állítás igaz rád, akkor a világ legritkább személyiségtipusába tartozol

Tudod, Titusz, ezek közül rám mondjuk legalább 8 jellemző. Szerintem rád szintúgy...nem feltétlenül ugyanaz a 8.
Szerinted?
Hát...Rám a felsorolt 10 jellemzőböl kb. 9 illik...Egyedül az a "mindenhova be tud illeszkedni" kitétel nem...Viszont a cikk szerint ugye csak akkor tartozik valaki a "ritka személyiségek" közzé,ha mint a 10 jelenség jellemző rá...Szóval szerintem akkor egyikünk se tartozik a ritka személyiségek közzé...Mivel egyikünkre sem jellemző egyszerre mind a tíz tulajdonság...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 28. 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgymeg nem értem azt,hogy miképpen is állították össze ezt a listát...Egyik pontban legyen ugye az adott illető INTROVERTÁLT,MEG VISSZAHÚZÓDÓ, egy másik pontban meg ugye MINDENHOVA TUDJON BEILLESZKEDNI...Ez nekem valahogy olyan "egyszerre legyen fehér is,meg fekete is" követelményrendszernek tűnik...Neked nem?
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 29. 17:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Szerinted?
Hát...Rám a felsorolt 10 jellemzőböl kb. 9 illik...Egyedül az a "mindenhova be tud illeszkedni" kitétel nem...Viszont a cikk szerint ugye csak akkor tartozik valaki a "ritka személyiségek" közzé,ha mint a 10 jelenség jellemző rá...Szóval szerintem akkor egyikünk se tartozik a ritka személyiségek közzé...Mivel egyikünkre sem jellemző egyszerre mind a tíz tulajdonság...

Rám pedig az nem igaz, hogy nehezen ültetem szavakba a gondolataimat. Nézd, még 9 egyezéssel is eléggé kilógunk mindketten az átlagemberek közül.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 10. 29. 17:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Amúgymeg nem értem azt,hogy miképpen is állították össze ezt a listát...Egyik pontban legyen ugye az adott illető INTROVERTÁLT,MEG VISSZAHÚZÓDÓ, egy másik pontban meg ugye MINDENHOVA TUDJON BEILLESZKEDNI...Ez nekem valahogy olyan "egyszerre legyen fehér is,meg fekete is" követelményrendszernek tűnik...Neked nem?

Pedig ez rám igaz. Mindkettő.

Introvertált vagyok, visszahúzódó, nagyon megválogatom, hogy kikkel állok szóba, de mégis minden társaságba be tudok illeszkedni, ahova muszáj. Legrosszabb esetben visszahúzódónak és szótlannak tartanak. Mert empatikus vagyok és érzékeny, egyből érzem a többi ember kisugárzását, tudom hogy viselkedjek velük.
Pl munkahelyen: csak azokkal a kollégákkal tartom a kapcsolatot, akikkel muszáj szakmai kapcsolatban lennem, a többiektől távol tartom magam. Mégis, ha valami oknál fogva ők szólnak hozzám, vagy akarnak tőlem valamit, akkor tudok alkalmazkodni hozzájuk addig, ameddig muszáj. Majd "elfelejtem" az illetőt, mintha mi sem történt volna.
Főnöknőm pont ezt említette valamelyik nap, hogy ezen csodálkozik, hogy hogy lehet ilyen valaki...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 35, 36, 37  Következő
32 / 37 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.