Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi! 20.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 05. 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/EzMArK4p4ao Itt van egy másik videó is erröl a remekbe szabott gépröl...Tank show in Lesany T 72...Hm...Hogy mennyi mocskot összehordanak a neten állandóan a gyengeelméjű idióták,meg a nyugati pénzen kilóra megvett mocskok erröl a járműröl ! Eszméletlen dolog mindezeket még olvasni is...Azt a sok baromságot...Mint pl.azt,hogy "a típus nagy hátránya az,hogy találat után szinte mindig kigyullad,és felrobban"...Hát persze...Végülis tele van pakolva a jármű mindig lőszerrel...Akárcsak egy üzemanyagtartály benzinnel...Tehát akkor a benzintartályt is mellőzni kell a kocsikrol,ugye barmok? Merthát " tűzveszélyes"?Még véletlenül se GONDOSKODNI KELL INKÁBB ARROL,HOGY A JÁRMŰ VÉDVE LEGYEN A TALÁLATOKTOL,aztán ennyi? Ugye elmebetegek? A T 72-re már jó ideje megcsinálták az oroszok a páncélvédelem módosítását, megújítását,kiegészítését,ami álltal a jármű gyakorlatilag mára"kilőhetetlenné" vált...És megvannak az új típusu lőszerek is a nyugati "csodatankok" ellen...Aztán meg tele a net az M-1-röl,a Leopárd 2-röl szóló ömlengésekröl...Hogy micsoda "ultramodern" tankok ezek...Meg ezek kellenek nekünk...(Persze jó pénzért,csak erröl már nem ömlengenek a degeneráltak annyit...)Hát igen...Ahogy mondani szokás,a jó marketing az csak pénz kérdése mindig...Viszont azért van az embernek AGYA, (Már akinek persze...) hogy gondolkodni tudjon vele,és átlásson mindig a néphülyítési mesterkedéseken ...Dehát ilyen tevékenységet még csak elis várni a mai magyar emberektöl?(A politikusokat már meg sem említem...)Ugyanmár...Még mit nem akarnának egyesek...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 05. 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://youtu.be/fya5Nd9geAY T-72 vs Abrams...Itt van akkor egy orosz nyelvű "ellenpropagandavideó" a T-72-röl,csakhogy lássuk akkor a MÁSIK OLDAL meglátásait is a dolgokrol, hogy a sok hülye ne csak a nyugati pénzen finanszírozott ömlengéseket lássa a csodálatos nyugati "szupertankokrol"...Meg a sok mocskot a T-72-röl...Bár a videó megnézéséhez nem árt mondjuk egy kis orosz nyelvtudás se, de a bemutatott képsorokbol az oroszul nemtudók is érthetnek azért szerintem sokmindent...Érdekes ez a videó szerintem...Mármint annak,aki képes még gondolkozni ebben a mára már teljesen elfajzott,elmebeteg,szándékosan leagysorvasztott világban...(Nade ezzel a hsz-el le is szállok akkor erröl a témárol,mivel ugye ez a portál nem egy " haditechnikai fórum"...Viszont EBBE a topikba talán elfér néhány ilyen jellegű hsz is,ha már egyszer Szami ráirányította a figyelmemet a mai mocskos marketig meg néphülyítés témájára az álltala fellinkelt cikkel,a reklámokat illetően...Szóval ezt a tanktémát a reklámokrol szóló cikk inspirálta nálam,de most akkor be is fejeztem a témát tényleg...)
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 08. 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tőlem írhatsz a tankokról is órákon-napokon keresztül, csak épp választ hiába várnál tőlem...

Képzeld, tegnap láttam két "katonát" a "régi" téli katonai egyenruhában a metrón...hirtelen nem hittem a szememnek, csak úgy pislogtam rájuk/utánuk.
Időutazók voltak talán, vagy mi történt... Shocked Shocked Shocked
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 08. 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Tőlem írhatsz a tankokról is órákon-napokon keresztül, csak épp választ hiába várnál tőlem...

Képzeld, tegnap láttam két "katonát" a "régi" téli katonai egyenruhában a metrón...hirtelen nem hittem a szememnek, csak úgy pislogtam rájuk/utánuk.
Kár, hogy nem fényképezted le őket...Megnéztem volna énis ezeket az "időutazó" katonákat...Lehet,hogy valami filmforgatásra mentek,nem?
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 08. 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Kár, hogy nem fényképezted le őket...Megnéztem volna énis ezeket az "időutazó" katonákat...Lehet,hogy valami filmforgatásra mentek,nem?

Vagy jelmezbálba...
Fogalmam sincs.
Eszemben sem volt lefotózni őket, egyrészt azért, mert úgy meglepődtem, másrészt azért, mert én ültem, ők pedig a metrószerelvényben hátulról sétáltak előre, csak elmentek előttem.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 08. 16:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ilyenkor hol a csudában van még jelmezbál? Milyen szerelésben voltak amúgy konkrétan a fazonok? És milyen a MOSTANI téli katonaöltözet? (A mai katonaculák tekintetében én már nagyon nem vagyok képben...Még ilyenkoris "nyugatias" tehénlepény van a katonák fején? Vagy télire valami más tökfedőt találtak ki nekik?)
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 08. 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Ilyenkor hol a csudában van még jelmezbál? Milyen szerelésben voltak amúgy konkrétan a fazonok? És milyen a MOSTANI téli katonaöltözet? (A mai katonaculák tekintetében én már nagyon nem vagyok képben...Még ilyenkoris "nyugatias" tehénlepény van a katonák fején? Vagy télire valami más tökfedőt találtak ki nekik?)

Régen beszélgettünk itt a mostani katonaruhákról, akkor kerestem linkeket, képeket, s emlékszem, hogy bátyámnak is olyan volt, mint amit tegnap láttam, (fényképet is lattam róla pár évvel ezelőtt) meg a gyerek/tini-koromban is ilyen ruhákat láttam a kiskatonákon.
Az a téli sapka meg kabát elég jellegzetes.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 08. 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És szoktál látni mostani "téli szerelésü" katonákat is? Csak azért kérdem,mert lehet hogy a mostani téli öltözet is olyan mint a régi, és csak a nyári különbözik...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 08. 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
És szoktál látni mostani "téli szerelésü" katonákat is? Csak azért kérdem,mert lehet hogy a mostani téli öltözet is olyan mint a régi, és csak a nyári különbözik...

Mostanában ha látok kiskatonákat - bevallom ritkán - mindig terepszínű cucc van rajtuk, meg az ferde sapka.

Ez meg az a vastag műszőrmés keki színű usánkaszerű sapka volt, elején a magyar címerrel.
Most is olyat hordanak?
Meg hosszú, vádliig érő kekiszínű kabátot?
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 08. 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemtudom,hogy most milyen a katonaöltözet,mivel már réges-rég óta nem vagyok katona...De nem lennék meglepve amiatt, ha az álltalad látott egyenruha lenne manapság is a téli öltözet...A tehénlepény alatt ugyanis valszeg fázna már a katonák feje a téli hidegben...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 08. 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nade most léptem mára,majd jövök még valamikor...Szia.
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 15. 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://mindennapi.hu/cikk/eletmod/magyarorszagon-is-hodit-a-haul-/2011-03-02/1807

A cikk egyébként lassan 9 éves...
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 15. 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elolvastam a cikket,meg is néztem a kisvideót,de valahogy sehogyse értek semmit se ebböl az egészböl...Írd már meg Szami a te szavaiddal is azt,hogy mi ennek az egész mozgalomnak (Elmebajnak?) a lényege? És az, amit bemutat a cikk és a videó, az most pozitív vagy negatív dolog?
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 15. 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Elolvastam a cikket,meg is néztem a kisvideót,de valahogy sehogyse értek semmit se ebböl az egészböl...Írd már meg Szami a te szavaiddal is azt,hogy mi ennek az egész mozgalomnak (Elmebajnak?) a lényege? És az, amit bemutat a cikk és a videó, az most pozitív vagy negatív dolog?

Én a videóval nem fárasztottam az agysejtjeimet...
Mondjuk nekem volt némi segítségem.
Egy fórumon olvastam azt, hogy egyesek képesek egy munkahelyi néhány órás karácsonyi partin való részvétel miatt több 10-100 E vagy még több pénzt elkölteni arra, hogy egy évben egyszer ott megjelenjen drága ruhákban, drága kiegészítőkkel, úgy, hogy akár aztán a mh-én tartja a cuccokat, mert otthon be sem meri vallani.
Ott linkelték ezt a cikket, hogy tényleg vannak ilyenek...így már érthető, vagy fejtsem ki bővebben?

(Pénzköltésre ösztönöznek tudatosan. "A *haul* kifejezés zsákmányt jelent, ezt a szót kifejezetten sokszor használják a divatbloggerek, amikor legújabb szerzeményeiket mutatják be a követőiknek.")
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 15. 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vagy úgy...Akkor ez az egész a KONZUMIDIÓTASÁG további gerjesztéséröl szól? Akkor gondolom ezért nem értettem belőle egy szót sem...Mivel engem teljesen hidegen hagy minden, "vásárlással" kapcsolatos dolog...És nemis értem sohasem a konzumidióták "gondolkodás"(??) meg viselkedésmintáit...Én mindigis állítom,hogy a konzumidiotizmus az egy UGYANOLYAN SZENVEDÉLYBETEGSÉG, mint mondjuk az alkoholizmus,vagy a drogfüggőség...És akik konzumidiotizmusban szenvednek,azok igazábol ORVOSI KEZELÉSRE SZORULÓ,SÚLYOSAN MENTÁLIS BETEGEK...Pont úgy,mint ahogy a KAPZSIAK is...(Azaz más szavakkal a "gazdag" emberek"...)Dehát ugye egy elmebeteg rendszerben és elmebeteg világban élünk,aminek F.T. a szalonképes neve...Egy ilyen világban meg hát persze hogy az elmebeteg,meg az orvosi kezelésre szoruló szerencsétlen az "embereszmény"... Meg a követendő példa a sok idióta számára...Meg is látszik a világon mindez...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38  Következő
36 / 38 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.