Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi! 20.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 15. 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Vagy úgy...Akkor ez az egész a KONZUMIDIÓTASÁG további gerjesztéséröl szól? Akkor gondolom ezért nem értettem belőle egy szót sem...Mivel engem teljesen hidegen hagy minden, "vásárlással" kapcsolatos dolog...És nemis értem sohasem a konzumidióták "gondolkodás"(??) meg viselkedésmintáit...Én mindigis állítom,hogy a konzumidiotizmus az egy UGYANOLYAN SZENVEDÉLYBETEGSÉG, mint mondjuk az alkoholizmus,vagy a drogfüggőség...És akik konzumidiotizmusban szenvednek,azok igazábol ORVOSI KEZELÉSRE SZORULÓ,SÚLYOSAN MENTÁLIS BETEGEK...Pont úgy,mint ahogy a KAPZSIAK is...(Azaz más szavakkal a "gazdag" emberek"...)Dehát ugye egy elmebeteg rendszerben és elmebeteg világban élünk,aminek F.T. a szalonképes neve...Egy ilyen világban meg hát persze hogy az elmebeteg,meg az orvosi kezelésre szoruló szerencsétlen az "embereszmény"... Meg a követendő példa a sok idióta számára...Meg is látszik a világon mindez...

Igen, arról szól.
Azt hittem, érthető lesz számodra azonnal...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 15. 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem volt érhető azonnal, mivel mondom,az én agyam már önmagában sem nagyon tudja értelmezni a "vásárlással" kapcsolatos dolgokat, nemhogy még az erre ösztönző mesterkedéseket...De mostmár értem az egésznek a lényegét...Aljas,mocskos,rohadt,elmebeteg világban élünk...Továbbra is csak ennyit tudok mondani...Ami világ számomra mindig teljesen idegen, és módfelett visszataszító...Úgyhogy nemis csoda az akkor, hogy én már régóta a világtol teljesen visszavonulva élek...Mivel máshogyan már nemis tudnék ebben az össznépi elmebajbajban még létezni sem...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 21. 17:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Befolyásolhatóság:
Hamár szóba került odaát a rajongás kapcsán...
Zenekarok, sztárok, rajongás...

Nagyon jól tudjuk, hogy "átlagemberek" is képesek az élet bármely területén "befolyásolni", irányítani a náluknál valamilyen formában gyengébbeket. Akár egy egyszerű párkapcsolatban is. Akár úgy is, hogy mindkét fél tudja, hogy ez a helyzet...
S sokszor ez sem épp veszélytelen...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 21. 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Éppen nem veszélytelen a párkapcsolatban meglévő rajongás sem,de ez azért még mindig jóval normálisabb dolog,mint amikor valaki mondjuk egy teljesen ismeretlen énekesért rajong...Mivel a PÁRKAPCSOLATI rajongás csak ERŐSÍTI a közös kapcsolatot...És ezálltal pozitív dolog...Gondolom a természet ERRE A FUNKCIÓRA is találta ki ezt az egészet...Viszont ugye az emberek meg pont azért emberek, hogy lehetőség szerint minden hasznos dolgot a visszájára fordítsanak...Meg a feje tetejére állítsanak...Így akkor a mai "modern" világban pl. a nők egy jelentős része ugye nem a palijáért liheg rajongva,meg nem attol alél el,mint ahogy az egy normális világban normális lenne,hanem mindenféle, pl.a tévében mutogatott "sztártol" meg énekestöl...Ami viszont már egy TELJESEN ABNORMÁLIS DOLOG...De mivel ugye egy F.T.-ban az efféle rajongásokbol és hozadékaibol ugye sokan jól megélnek úgymond, hát akkor az illetékesek nemhogy harcolnának az ilyen elmebaj ellen,meg FELVILÁGOSÍTÓ KAMPÁNYOKKAL mutatnának rá az ilyen viselkedés szánalmas,meg nevetséges voltára,hanem még szándékosan gerjesztik is a dolgot sokszor...Végülis ha valami profitot hoz valakiknek a mai világban, akkor az olyan dolog ugye rögtön " szent tehénné" is válik sokszor...A többi meg ugyan mit számít...Meg kit érdekel...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 21. 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát...Éppen nem veszélytelen a párkapcsolatban meglévő rajongás sem,de ez azért még mindig jóval normálisabb dolog,mint amikor valaki mondjuk egy teljesen ismeretlen énekesért rajong...Mivel a PÁRKAPCSOLATI rajongás csak ERŐSÍTI a közös kapcsolatot...És ezálltal pozitív dolog...Gondolom a természet ERRE A FUNKCIÓRA is találta ki ezt az egészet...

Hogyne...minden esetben?
A szélsőségeket kivéve, igaz?
pl.:
https://blikkruzs.blikk.hu/szerelem-es-szex/parkapcsolat/tobb-mint-320-kilot-nyomott-az-asszony-hogy-valora-valtsa-parja-szexualis-vagyait/l0prqy2
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 23. 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj Szami...Megint sikerült jól megnevettetned...Nem semmi ez a fenti cikk,meg az abban szereplő nő! Ahányszor csak ránézek arra a kövér képre,annyiszor jön rám a kacagás...Úristen...Az a nő! Hát,hogy néz már ki az a szerencsétlen, a kövér képen...Meg azok a satnyának tűnő,az óriási törzs miatt apró lábak? Tiszta kabaré a látványuk...Mondjuk jó-jó, egyik oldalrol dícséretes dolog az, ha valaki ANNYIRA demonstrálja a partnere iránti rajongását,hogy a kedvéért képes még ennyire meghízni is,nade ahogy mondani szokás, azért mindennek kéne valamilyen határának lenni...És azért a cikkben szereplő hölgynek is látnia kellett volna azt szerintem,hogy a partnere ELMEBETEG...Elmebetegekért meg normális nő nem szokott rajongani...Úgyhogy akkor erre az esetre is lehet mondani a bölcs mondást ugye,hogy:"Két hülye egy pár"...Meg hogy megérdemlik egymást...A két, degenerált idióta...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 23. 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Jaj Szami...Megint sikerült jól megnevettetned...Nem semmi ez a fenti cikk,meg az abban szereplő nő! Ahányszor csak ránézek arra a kövér képre,annyiszor jön rám a kacagás...Úristen...Az a nő! Hát,hogy néz már ki az a szerencsétlen a kövér képen...Meg azok,a satnyának tűnő,az óriási törzs miatt apró lábak? Tiszta kabaré a látványuk...Mondjuk jó-jó, egyik oldalrol dícséretes dolog az, ha valaki ENNYIRE demonstrálja a partnere iránti rajongását,hogy a kedvéért képes még ennyire meghízni is,nade ahogy mondani szokás, azért mindennek kéne valamilyen határának lenni...És azért a cikkben szereplő hölgynek is látnia kellett volna azt szerintem,hogy a partnere ELMEBETEG...Elmebetegekért meg normális nő nem szokott rajongani...Úgyhogy akkor erre az esetre is lehet mondani a bölcs mondást,hogy:Két hülye egy pár...Meg hogy megérdemlik egymást...A két, degenerált idióta...

De nem látja...mert függ tőle.
S ez nem is egyedi eset...fétisek vannak, léteznek.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 23. 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Közösségi rollerek
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 23. 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem...Nem "nem látja", hanem " NEM AKARJA LÁTNI"...A két dolog az nagyon nem ugyanaz...A "fétisek" dolga meg azért annyira nem bonyolult szerintem...Mivel csak azt kell eldönteni mindig,hogy MI FÉR BELE A NORMALITÁSBA,ÉS MI NEM... Aztán ennyi...Mondjuk nekem is vannak furcsa mániáim, ez mondjuk tény és való...Pl.az,hogy sohasem kezdeményeztem hölgyeknél ugye...Mivel mindigis azt tartottam,hogy "az a nő dolga többek között"...Vagy az,hogy szerintem egy nő úgy jó,és úgy szép,ha mindig elegánsan néz ki...Meg úgy öltözik...Azért az ilyesmi dolgok még szerintem nem tartoznak az elmebetegség tárgykörébe...Mivel ártatlan dolgok...Nade a cikkben említett eset? Az már szerintem abba tartozik...Kétségtelenül...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 23. 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Közösségi rollerek
Hű...Hogy mennyire gyűlölöm én mindig az ilyen jellegzetesen "F.T. termékeket" mint amilyenek ezek az elektromos rollerek, elektromos fogkefék,meg elektromos kerékpárok...A ku.va életbe...Egy roller az legyen már ROLLER, egy fogkefe az FOGKEFE, a bringa az meg BRINGA...Amelyik pénzéhes disznó meg pénzhegyekröl álmodik az újabb és újabb elmebajos öszvérszerkezetek kiagyalásával,az meg menjen inkább dolgozni...A gyárak meg a mezőgazdaság tárt karokkal várják mindig a munkaerőt...De gondolom a pénzéhes kapzsiknak az ilyen variáció sose jut az eszükbe...Csak az újabb és újabb "elektromos" szerkezetek kiagyalása...Ami szerekezetek addig "elektromosság" nélkül is jól elfunkcionáltak...És környezetbarátan...A fene esne már bele valamikor a sok kapzsi disznóba...A Föld a végóráit járja már miattuk, az ilyen tetveknek meg még mindig a "gazdagodáson" jár az eszük...Hogy fulladnának már bele valamikor a rohadt pénzükbe...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 23. 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nem...Nem "nem látja", hanem " NEM AKARJA LÁTNI"...A két dolog az nagyon nem ugyanaz...A "fétisek" dolga meg azért annyira nem bonyolult szerintem...Mivel csak azt kell eldönteni mindig,hogy MI FÉR BELE A NORMALITÁSBA,ÉS MI NEM... Aztán ennyi...Mondjuk nekem is vannak furcsa mániáim, ez mondjuk tény és való...Pl.az,hogy sohasem kezdeményeztem hölgyeknél ugye...Mivel mindigis azt tartottam,hogy "az a nő dolga többek között"...Vagy az,hogy szerintem egy nő úgy jó,és úgy szép,ha mindig elegánsan néz ki...Meg úgy öltözik...Azért az ilyesmi dolgok még szerintem nem tartoznak az elmebetegség tárgykörébe...Mivel ártatlan dolgok...Nade a cikkben említett eset? Az már szerintem abba tartozik...Kétségtelenül...

A "fétisek" azok fétisek.
A meghatározás szerint:"Nemi tárgy; a nemileg kívánt személy (személyek) testrésze vagy tárgya, amely a kóros hajlamú személy nemi vágyát előidézi vagy fokozza."
Tehát kórosnak tekintendő...
Nyilván vannak fokozatok, egy cipőfetisisztát pl. jobban elfogadnak az "átlag" szexualitású emberek, mint pl. egy ilyen "túletetést".
Hogy az egyéb - durvább - dolgokat ne kelljen említenem.
Az a helyzet, hogy ha mindkét fél egyetért, elfogadja, élvezi, akkor nincs gond. Számukra.
Valójában ez nem mindig van így, s az a gond, hogy ezt ők nem ismerik fel...
Egy cipőfetisiszta párjának semmi baja nem történik attól, hogyha a párja arra gerjed, ha cipő van rajta...az viszont sajnálatos, hogy van olyan fetisizmus, ami a másik kárára válik/válhat.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 28. 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap benéztem kíváncsiságbol a BÉT oldalára a neten,és mint ahogy az várható volt, azzal kellett szembesülnöm,hogy "természetesen" nem volt részvénykereskedés a tegnapi napon...Merthát ugye a tegnapi nap munkaszüneti nap volt országszerte, mivel a tegnapi napot úgymond bedolgozta az ország az egyik régebbi,amúgy eredetileg munkaszüneti napon...Ez eddig szépen és jól hangzik, (Mint ahogy annyi más dolog is ebben a totális hazugságra,néphülyítésre,szemfényvesztésre,ámításra épített országban...) csak ott van ugye egy kis gond, hogy amikor BEDOLGOZTA AZ ORSZÁG A TEGNAPI NAPOT,nos...A BÉT bizony AKKORIS(!!) zárva volt...Szóval érdekesen működik akkor ebben a mi szép hazánkban ez a fene nagy kapitalizmus...Meg annak legfőbb értéke,a TŐZSDE...(Más értéke,értelme ennek az un."kapitalizmusnak" nincs amúgy,csakis egyedül az értéktőzsde fogalma az, ami hasznos,előrevivő,és értelmes dolog...) Ugyanis ahogy elnézem a dolgot, nálunk a tőzsde is akkor nagyon érdekesen működik...Az üzemeltetői ugyanis a jelek szerint arra játszanak mindig,hogy minnél kevesebbet legyen nyitva...Érdekes dolog ez nagyon...Főleg ugye úgy,hogy mint ahogy manapság már minden tőzsde,úgy a BÉT is tulajdonképpen csak egy INTERNETES PORTÁL, pont úgy mint ahogy pl.a Harmo fóruma is az...Szóval én már azt se értem sose,hogy még "normális napokon" is MIÉRT csak 9 és 17 óra között van kereskedés a BÉT-en, amikor mondom, az egész csak egy ELEKTRONIKUS HONLAP...Lám...A Harmó fórum is tud minden gond nélkül 0-24-ben működni,de akkor a BÉT meg nem...Sőt...MINDEN ALKALMAT MEGRAGAD,hogy minnél kevesebbet kelljen nyitva lennie...(Mint azt ugye a fenti példa is mutatja...) Szóval egy vicc ez az ország...Vagy inkább egy siralom...(Néha tényleg őszintén elgondolkodom azon,hogy mi az isten tartja még egybe egyálltalán ezt az egész országot, meg hogy hogyan képes működni egyálltalán még...Tényleg rejtély ez a számomra...Ilyen mentalitással,meg ilyen irányítással...Dehát ugye vannak csodák a Földön a jelek szerint...)
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 31. 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Boldog új évet kívánok!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 31. 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:
Boldog új évet kívánok!

Én is neked Jadis!
Jövőre veled/veletek ugyanitt!

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcSSiWc0CTsCYgnrYkN4j87fBz5-NB87LC_Is1IvN_lFlxwYcpff
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 12. 31. 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

9 dolgot tégy másként, hogy boldog légy 2020-ban
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Következő
37 / 39 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.