Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi! 20.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 23. 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
És mi van a harisnyás pacákokkal,mint "ellenállhatatlan férfiakkal"? Róluk megfeledkezel,vagy mi? Amúgy ez a mai világ, meg főleg a fősodratu médiák, szerintem már régóta csak önmaguk paródiái...Ez érvényes a női szépségversenyek győzteseire is,de a " szuperkannak" kikiáltott bohócokra,meg majmokra is...A múltkor láttam a hírkeresőn egy cikket, ami arrol szólt,hogy valami "tudósok" (??) számítógéppel összeállították az "ideális férfi" arcképét hatalmas munkával...Csakúgy kíváncsiságbol megmutattam a cikket a nejemnek...Ő ránézett a képre,aztán a plafonra,és csak annyit mondott: "Hülyék ezek már teljesen"... Hát...Most mit lehet akkor erre mondani? A " tudósok" nagy, és gondos munkával elkészített produktumára? Ha még egy véletlenszerűen kiválasztott nő is csak röhög az álltaluk "ellenállhatatlannak" kreált férfiarcképre? Egy siralom ez a mai világ...Vagy inkább egy röhely...

Titusz, nincs meg ez a cikk???
Én is szeretném látni azt az ideális férfit, azt a "szuperkan"-t.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 23. 17:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://petofilive.hu/2017/11/12/a-tudomany-szerint-ilyen-lenne-a-tokeletes-ferfi/ Már nem vagyok teljesen biztos a dologban,de valszeg ez a cikk lehetett...Vagy valami hasonló...Mit szólsz amúgy Szami ehhez a "Tudósok szerint így néz ki az ellenállhatatlan férfi fizimiskája" képhez? Neked bejönne ez az "ideális arckép"?

A hozzászólás legutóbb Titusz által 2020. 03. 02. 12:43-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 01. 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jövőre betiltják Magyarországon az egyszer használatos műanyagot, de ez még nem minden
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 02. 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Jövőre betiltják Magyarországon az egyszer használatos műanyagot, de ez még nem minden
Ahogy mondani szokás:Úgy legyen akkor... Viszont ismervén már egy kicsit ezt a mi csodás kis világunkat, a politikusokat,a népeket, hát...Nagy tételben nem mernék azért fogadni arra,hogy ezek a dolgok így is lesznek aztán...Ennek a mai világnak alaptulajdonsága ugyanis az örökös porhintés, a nagy nekibuzdulások aztánmeg a nagy semmi mentalitás, a néphülyítés,az ígérgetés,a népkábítás,meg a hasonlóan gyönyörű dolgok...De ne legyen igazam...Én örülnék egy ilyen helyzetnek a legjobban...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 02. 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://petofilive.hu/2017/11/12/a-tudomany-szerint-ilyen-lenne-a-tokeletes-ferfi/ Már nem vagyok teljesen biztos a dologban,de valszeg ez a cikk lehetett...Vagy valami hasonló...Mit szólsz amúgy Szami ehhez a "Tudósok szerint így néz ki az ellenállhatatlan férfi fizimiskája" képhez? Neked bejönne ez az "ideális arckép"?

Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 02. 12:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos?
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 03. 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:

Azért nem reagáltam, mert megnyitottam ugyan a linket, de nem tudom, mit kellene látnom... mindenféle katyvaszt írnak, de hol van az az "álompasi"?
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 03. 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hol-hol...Hát ahol az a két kép van egymás mellett...És a jobboldali kép aljában van egy zöld pipajel...Ha minden igaz, AZ lesz a "megalkotott, nőknek ellenállhatatlan szuperkan" képzeletbeli portréja...(Mondom: Amikor megmutattam a nejemnek azt a képet, csak felnézett a plafonra,aztán legyintett egyet, majd megjegyezte,hogy "elmebetegek marhaságaival ne fárasszam már, ha kérhet ilyet"...)
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 03. 22:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hol-hol...Hát ahol az a két kép van egymás mellett...És a jobboldali kép aljában van egy zöld pipajel...Ha minden igaz, AZ lesz a "megalkotott, nőknek ellenállhatatlan szuperkan" képzeletbeli portréja...(Mondom: Amikor megmutattam a nejemnek azt a képet, csak felnézett a plafonra,aztán legyintett egyet, majd megjegyezte,hogy "elmebetegek marhaságaival ne fárasszam már, ha kérhet ilyet"...)

Hát én ezt úgy értelmezem, hogy ott az a kép CSAK a "vastag szemöldök és karakteres áll" megállapítást demonstrálja, a vékony szemöldök és kerek állal szemben, (azért van a pipa a jobboldali, s piros X a másik képnél) s nem az ideális kinézetű pasast mutatja be. A cikkben az szerepel, hogy "úgy tűnik, vannak olyan jegyek, amik a nők többségének vonzónak számítanak és ezek lehetnek az ideális férfi TULAJDONSÁGAI ...ennyi! Ehhez/ezért/ezek alapján felsorol olyanokat, (tulajdonságokat) hogy vastag szemöldök, és karakteres áll, hogy mosolyog, humoros, idősebb, állatbarát, zenei vénával megáldott...mittudoménmégmi.
Van ott még kép két pasiról, ami, szerintem, ahogy mondani szokták "csak illusztráció"... de szó sincsen pl. az ideális szemről (szemszínről), hajról, testmagasságról, testalkatról, stb. NINCS ott egy tetőtől talpig kép, SŐT, SEMMILYEN KÉP NINCS, hogy :"így néz ki a tudományos kutatás szerint a tökéletes férfi"...

Mint ahogy a másik cikkben (milyen az ideális nő) ott volt a kép Kelly Brooks-ról, vagy arról a ferde szemű lányról, aki a popsiját mutatja felénk.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 04. 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj...Hát akkor bocsi...Én tényleg abban voltam eddig,hogy a zöld pipás úriember arcképe az maga az "ellenállhatatlan férfi" fizimiskája...Tudományos alapon elkészítve...Nade mindegy, ez van akkor...Amúgy azzal mennyire értel egyet,hogy a "hegyes áll" az egyszerűen ellenállhatatlan a hölgyek számára? (Legalábbis a cikk szerint...) Mondjuk én nem vagyok nő, lehet,hogy éppen emiatt is gondolom úgy a dolgot,hogy az ilyesmi hegyes állú palik engem valahogy mindig a kecskére emlékeztetnek...Olyan kecskefejű az a zöld pipás úr is, hogy amikor először megláttam a képen,szinte már vártam,hogy mikor kezd el mekegni...De mondom, lehet,hogy ez csak azért van,mert én nem vagyok nő...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 04. 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nade még egy kicsit a témánál maradva...Azért szerintem az én meglátásomban is lehet valami,mivel ha megfigyeled a dolgokat Szami, a cikkben felsorolt tulajdonságok gyakorlatilag mind látszanak a zöld pipás úr képén...A vastag szemöldök, a "karakteres áll", a rövid szakáll,a mosolygósság...Mondjuk az " állatbarátságot" nem lehet képileg ábrázolni,gondolom ez csak azért nem látszik a kecskeképű pasin...De a kedves,lágy tekintete szerintem erősen utalhat erre is...Szóval,ha így belegondolok újracsak a dolgokba, nekem megintcsak olyan gondolataim támadnak,hogy bizony az a zöld pipás pacák az igazábol a cikk mondandóját akarja megvalósítani képileg is...Figyeld csak meg alaposabban is a dolgot! Viszont az érdekes dolog,hogy a cikk a "tökéletes férfi" ALKATÁROL,meg a KISUGÁRZÁSÁROL valóban egy szót sem ejt...És képileg sem ábrázolja...Pedig a tapasztalataim szerint a hölgyek esetében az ideális férfi TESTALKATA,és a KISUGÁRZÁSA jóval többet számít,mint az arcának a vonásai...Mással én nem tudom magyarázni pl.az én esetemet a hölgyekkel...Az arcom ugye olyan szinte pontosan,mint amilyen a "Jockey" arca volt a "Dallas"-ban...(Azaz mindenben az ellentéte a cikkben írtaknak...)És a nézésem is pont ugyanolyan kegyetlen,erőszakos,és hideg mindig,mint amilyen az övé volt...És még a beszédem is pont úgy mindig hidegen tárgyilagos, és mindig lényegretörő, mint amilyen a nevezett filmbeli karakteré volt...És ráadásul nagyon nem vagyok állatbarát se...(Na jó...A rovarokat módfelett kedvelem,de aztán ennyi...) Erre meg a hölgyek állandóan orgazmusközeli állapotba kerültek mindig,már csak a puszta közelségemtöl is...Mondom, nagyon nemis tudok mondani olyan esetet,amikor hidegen hagytam volna bármilyen adott hölgyet...Szóval a jelek szerint akkor én szokás szerint most is kivétel vagyok a " tudomány" megállapításai alól...De ezen már régóta nemis csodálkozok,ugyanis állandóan ez van minden téren...Reménytelenül kilógok mindig-minden sorbol,úgyhogy nemis csoda akkor az,hogy mindezek okán feneketlenül gyűlölöm úgy álltalában az embereket...Meg a társadalmi létet...Meg úgy álltalában is ezt az egész világot...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 04. 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is ezt mondtam....
Egy férfit nem csak az arca alapján ítélek meg,hanem az egész megjelenése alapján.
Hogy milyen az összkép, a benyomás.
Hiába helyes pl a pofija, ha igénytelen magára, pl. koszos a körme, vagy gusztustalanul viselkedik (pl. köpköd az utcán)
(Azért ezt hozom fel példának, mert jártam már így: "Oh, de helyes az a fiú" - gondoltam, erre kiköpött egyet.

Hát sejtheted, hogy szóba sem álltam vele...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 05. 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na jó, de még mindig nem derült ki az,hogy mik a meglátásaid a cikkben szereplő zöld pipás pali virtuális arcképéröl...Szerinted így néz ki egy, a "hölgyek számára egyszerűen ellenállhatatlan kan" fizimiskája? Ha igen,akkor mik az indokaid, ha nem, akkor szintén mik az indokaid...De valamit azért mostmár próbálj már meg nyilatkozni a téma kapcsán...(Attol függetlenül,hogy ugye testet nem alkottak az úr számára a cikkben szereplő "tudósok"...De most ezt az apróságot hagyjuk kivételesen figyelmen kívül...)
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 05. 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Na jó, de még mindig nem derült ki az,hogy mik a meglátásaid a cikkben szereplő zöld pipás pali virtuális arcképéröl...Szerinted így néz ki egy, a "hölgyek számára egyszerűen ellenállhatatlan kan" fizimiskája? Ha igen,akkor mik az indokaid, ha nem, akkor szintén mik az indokaid...De valamit azért mostmár próbálj már meg nyilatkozni a téma kapcsán...(Attol függetlenül,hogy ugye testet nem alkottak az úr számára a cikkben szereplő "tudósok"...De most ezt az apróságot hagyjuk kivételesen figyelmen kívül...)

Jaj, Titusz ne fárassz már ezzel a bájgúnárral kérlek!!! Laughing
Nem tudom, hogy a "hölgyek számára" Smile hogy jön be ez az ipse, de tudod, hogy nekem nem tetszik.
A szakálla sem, meg a Brezsnyev szemöldöke sem, és valami hiányzik belőle, de nem tudom megmondani, hogy mi. Mondjuk talán valami vonzerő, valami határozottság. Lagymatag. Én simán elmennék mellette az utcán, ebből 12 egy tucat.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 08. 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem meglehetősen feminin jellegü az az arckép...Sőt...Bennem egyenesen homoszexuális képzeteket keltett...Azért egy ALFAHÍMET sehogyse tudok ilyen jámbor,szelíd,kissé bárgyúan mosolygó pofával elképzelni...(A kecskefejröl már nemis beszélve...)Szóval ha rajtam múlna a dolog,én ezeket a képet alkotó "tudósokat" megfognám úgy ahogy vannak, és kivágnám őket kukoricát kapálni a földekre...Mivel jól láthatóan egy semmirevaló, ingyenélő társaságrol lehet szó az esetükben...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Következő
40 / 41 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.