Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi! 20.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 08. 29. 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Igen...Erröl írtam énis fentebb..."Rengeteg nőt láttam most is hosszúszárú farmerben, mellette meg a pasiját(Kannak mondjuk én ezeket a bohócokat nem merném sohasem nevezni,max. csak "pasiknak"...)rövidgatyában,bermudában feszíteni"... Szóval a látszat ellenére a prolis,tahó öltözet NEM A NAGY MELEG KÖVETKEZMÉNYE SOHASEM...Mivel ugye az ilyen alakok női se sülnek meg a hosszúszárú farmerben...Egyszerűen a TAHÓSÁG,A BUNKÓSÁG, AZ ÁLLATI ÉRTELMI SZINVONAL kifejeződése ez az öltözködési stílus ...Mondjuk nekem is vannak lányaim...Nemis egy...Viszont mind én,mind az anyjuk már KISKORUKBAN elmondtuk nekik,meg MEGÉRTETTÜK VELÜK ÉSZ ÉRVEK MENTÉN,hogy bermudás fazonokkal,bagósokkal,tetováltakkal,börtönviseltekkel,színes bőrűekkel nem állnak szóba...ÉS ENNYI...Érdekes dolog az,hogy a mi lányainkkal soha semmi probléma nincs ilyen téren...Csak azt nem értem soha,hogy MÁSOKNÁL AKKOR HOGYAN VAN???? Ahogy nézegettem a múltkor ezeket a "bermudás fazon-farmeres nő" párocskákat, sokszor eszembe jutott az a gondolat,hogy VAJON AZ ILYEN NŐK SZÜLEI MIT SZÓLHATNAK A LÁNYUK BARÁTJÁHOZ/PASIJÁHOZ??? Amikor a hölgyemény odaállít eléjük egy ilyesmi bohóccal? Gondolom semmit...Ez a mai világ egy ilyen világ...MÁR AZ ALAPJAITOL,A LEGALAPJAITOL ROHADT...Hát akkor meg mit lehet itt csodálkozni bármin is? Meg ezen az egész országon is?

Mit szólnak?
Semmit...
Észre sem veszik.
Ez a "normál" viselet.
Látom többeknél, hidd el, ezt veszik természetesnek, ennyi.
Van egy "férfi" ismerősöm aki a múltkor nagy örömmel mutogatta nekem magán az újdonsült - immár huszadik - bermudáját, hogy :" Nézd, ugye milyen jól néz ki?"

Esküszöm, hogy nem állt szándékomban megsérteni, de nekem sajnos mindig minden az arcomra van írva. És a nyelvemre sem tudtam csomót kötni és kicsúszott a számon: "Ha jobban kinézne, már ki is esne..."

Na a tetoválás!
Ne is említsd!
Ha valamit nagyon nem szeretek, akkor az az. Tele van a város agyontetovált emberekkel...nőkkel, pasikkal vegyesen.
Kevés dologra mondom, hogy undorító de ez az!!!
És sajnos nem egy kollégámon is van, ráadásul az egyik férfi kollégamnak mindkét karja egyészem csuklótól felfelé...hogy meddig, azt nem tudom, hisz legalább póló mindig van rajta (természetesen) de nem is vagyok rá kíváncsi.
Ráadásul ez egy új, fiatal kolléga, azt hiszi, hogy ő a Jani, én magamban csak "Bájgúnárnak" hívom.
A fiatal csajok mind odavannak, hogy milyen helyes, kigyúrt pasi...megvallom őszintén, nekem a gyomrom forog, ha meglátom...és nem is olyan kigyúrt... egyébként a "szimpátia" kb. kölcsönös lehet, ahogy érzem.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 01. 06:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát, ha a mostaniak közül kellene választanom, valószínűleg én is inkább férfi nélkül élném le az életem...mondjuk a "régiek" közül a két tetkósat alapból kilövöm, ráadásul az egyikük túl alacsony, a másiknak meg elég "kiélt" feje van, balról a másodiknak meg bajusza és szakálla van...tudom, tudom, nagyon válogatós vagyok...
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.

A hozzászólás legutóbb Samantha által 2019. 09. 01. 08:31-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 01. 08:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
A videóra csak véletlenül bukkantam rá,a neten való tallózgatás közben...De ahogy megláttam benne ezt a nőcit, egyböl teljesen ledöbbentem...És az első dolog ami az eszembe jutott róla,az az volt, hogy:"Nahát...Ez a nő tisztára olyan mint Szami volt a pesti korszakomban...Az arca,a frizurája, a mozgása,a nézése,a kisugárzása, szinte minden egy az egyben egyezik...Persze kis különbségek azért vannak,pl.az,hogy Szaminak gesztenyebarna haja volt, meg jóval égszínkékebb szeme is, meg hasonló kis különbségek is vannak éppen,de az ÖSSZHATÁS az mégiscsak egy az egyben tiszta Szami a középiskolás korábol"

Találtam még egy hasonlót Smile
Itt is úgy néz, ahogy én szoktam
Kim Wilde
Mellesleg azon nevettem, hogy kb. én is így tudnék táncolni, ha valaha is táncoltam volna...ne azért is nem táncoltam soha...szóval tényleg stimmel a mozgás is. Laughing
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 01. 09:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemtudom Szami,hogy azon elgondolkoztál-e már, hogy azok a nők, akik ilyen bermudás-tetovált bohócoktol alélnak el örökösen, AZOK VAJON MENNYIVEL KÜLÖNBEK, mint az ilyen degenerált állatok? Meg mennyivel értelmesebbek? Gondolom itt is érvényes a szokásos dolog,hogy "zsák a foltját"...Hát csak csinálják,ahogy mondani szokás...Egészségükre...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 01. 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Hát, ha a mostaniak közül kellene választanom, valószínűleg én is inkább férfi nélkül élném le az életem...mondjuk a "régiek" közül a két tetkósat alapból kilövöm, ráadásul az egyikük túl alacsony, a másiknak meg elég "kiélt" feje van, balról a másodiknak meg bajusza és szakálla van...tudom, tudom, nagyon válogatós vagyok...
Na...Hát a felső képen a bal első palival mi bajod van? Nekem még egész szimpnek is tűnik,bár az is igaz,hogy azért én nem tudom női szemmel nézni,mivel én nem vagyok nő...De ettöl függetlenül még egész helyesnek is mondható az ürge...Legalábbis szerintem...Látod,van haja, egész helyes a pofázmánya,meg a többiétöl jóval izmosabb is a karja...Hát mi bajod van akkor pl. azzal a fazonnal?(Az alsó képen szereplő nyomoroncok tényleg szót se érdemelnek...)
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 01. 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ebben a második klippben már nemis hasonlít az előző önmagára a nőci,rád meg már különösen nem...Nem tudom,hogy honnan szedted,hogy itt is rád hasonlít...Ez a második klipp ez már egy nagyon gyenge eresztés...Semmi kisugárzása a nőnek,semmi erő...Csak mint egy érzelemmentes,jellegtelen bábu...Még csak az kéne,hogy erre a második klippbeli mivoltára hasonlítsál bármikoris...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 01. 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Na...Hát a felső képen a bal első palival mi bajod van? Nekem még egész szimpnek is tűnik,bár az is igaz,hogy azért én nem tudom női szemmel nézni,mivel én nem vagyok nő...De ettöl függetlenül még egész helyesnek is mondható az ürge...Legalábbis szerintem...Látod,van haja, egész helyes a pofázmánya,meg a többiétöl jóval izmosabb is a karja...Hát mi bajod van akkor pl. azzal a fazonnal?(Az alsó képen szereplő nyomoroncok tényleg szót se érdemelnek...)

Jajj Titusz,Titusz!
Nem tudom, hogy feltűnt-e, de egy rossz szót nem mondtam arra a fazonra...vajjon miért, nem tudod?Laughing
Csak kíváncsi voltam, hogy rákérdezel-e? Pedig ismersz...
Elmehetnék lottózni...

Kihagytad egyébként a felsoroltakon kívül (van haja, szimpatikusnak tűnik, helyes az arca), hogy magasabb is a többinél, s arányosabb, szimmetrikusabb az izomzata a többiekéhez képest, ha megnézed.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 01. 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Ebben a második klippben már nemis hasonlít az előző önmagára a nőci,rád meg már különösen nem...Nem tudom,hogy honnan szedted,hogy itt is rád hasonlít...Ez a második klipp ez már egy nagyon gyenge eresztés...Semmi kisugárzása a nőnek,semmi erő...Csak mint egy érzelemmentes,jellegtelen bábu...Még csak az kéne,hogy erre a második klippbeli mivoltára hasonlítsál bármikoris...

Pedig ha a szemeit nézed, az itt is ugyanolyan...nos, akkor ezek szerint mégsem tetszem/tetszettem neked, így akkor könnyebb a dolog, ugye? Razz
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 01. 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na jó...Hát minden tulajdonságára nem térhettem ki a fazonnak csakúgy kapásbol, de a lényeget elmondtam akkor ugye énis...Látod,egy NORMÁLIS,IDEÁLIS VILÁGBAN úgy működnének a dolgok, hogy a nők mondjuk ránéznének ezekre a képekre, vagy meglátnának egy ilyesmi fazont az utcán,aztán arra jutnának,hogy:"Hm...Ez egy HELYES,JÓ GÉNEKKEL(!!) MEGÁLDOTT PACÁK...Na...Pont egy ILYEN FAZONT SZERETTEM VOLNA MINDIGIS A GYEREKEIM APJÁNAK"...Viszont egy ilyen MAI,TELJESEN ELMEBETEG,DEGENERÁLT,IDIÓTA,FÉLRECSÚSZOTT VILÁGBAN hogy viselkedne a nők kb.99%-a? Na ugyan hogy...Lelki szemeimmel már látom is a sok hülye p...csát,ahogy vizslatják a képeket hosszasan,ragadozó szemekkel,aztán szomorúan megjegyzik maguknak hogy:"A fene egye meg...Mutogatnak itt egy rakás palit,aztánmeg hogy tudnék választani közzülük? Hát honnan a fenéböl tudjam azt,hogy melyik palinak MENNYI PÉNZE VAN,meg MILYEN POZÍCIÓJA? Meg milyen EGZISZTENCIÁJA,HATALMA,BEFOLYÁSA,TULAJDONA? Hát ÍGY, hogy válasszak közzülük"???? Hát igen...ILYEN a mai világ,meg ÍGY vannak a mai nők szocializálódva jórészt...(Minden tisztelet annak a maradék kb. 1%-nak,aki nem így gondolkodik...)Aztán meg ha valahogy kiderülne hogy mondjuk a legalacsonyabb,legkopaszabb,leggirhesebb,legnyomorékabb palinak van a legtöbb pénze,mert mondjuk ő pont egy "gazdag" nagyvállalkozó,vagy gyártulajdonos,akkor ugye már tépnék is egymást a nők tucatjai egyböl a fazonért...Mint az őrültek...Aztán meg évek múltán születnének szép sorban az OLYAN utódok,mint amilyenek meg ugye az alsó képen is vannak,meg láthatóak...Vagy még azoktol is rosszabbak...Aztán 3-4 ilyen generáció,és már ki is pusztult az emberiség...(Teljes genetikai,szexuális elkorcsosulás okán...)Hát igen...És sokan csodálkoznak ugye azon örökösen manapság,hogy valami furcsa okbol kifolyólagTÉNYLEG pusztul kifelé a "fejlett világ" lakossága...TÉNYLEG!!!És sokan felteszik aztán a kérdést ugye,hogy:"Dehát miért van ez? Miért"? Hát...Az anyjuk hátsójáért...Azért...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 01. 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most nemazért Szami,de ebben a második klippben a nőnek még a szeme se hasonlít az előzőére...Szerinted hasonlít? Mintha nemis ugyanaz a nő lenne...Hát...Ha te bármikoris ez utóbbi hölgyeményre hasonlítottál volna, valszeg egy fél napig se emlékeztem volna rád,nemhogy 30 évig...Hidd el ha mondom...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 01. 10:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Most nemazért Szami,de ebben a második klippben a nőnek még a szeme se hasonlít az előzőére...Szerinted hasonlít? Mintha nemis ugyanaz a nő lenne...Hát...Ha te bármikoris ez utóbbi hölgyeményre hasonlítottál volna, valszeg egy fél napig se emlékeztem volna rád,nemhogy 30 évig...Hidd el ha mondom...

Vicces, hogy ugyanaz a nő nem hasonlít saját magára, de hát jó, rendben...hiszek neked.

Titusz, szerinted Samantha Fox-ra nem hasonlítok egy kicsit?
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 01. 11:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Na jó...Hát minden tulajdonságára nem térhettem ki a fazonnak csakúgy kapásbol, de a lényeget elmondtam akkor ugye énis...Látod,egy NORMÁLIS,IDEÁLIS VILÁGBAN úgy működnének a dolgok, hogy a nők mondjuk ránéznének ezekre a képekre, vagy meglátnának egy ilyesmi fazont az utcán,aztán arra jutnának,hogy:"Hm...Ez egy HELYES,JÓ GÉNEKKEL(!!) MEGÁLDOTT PACÁK...Na...Pont egy ILYEN FAZONT SZERETTEM VOLNA MINDIGIS A GYEREKEIM APJÁNAK"...Viszont egy ilyen MAI,TELJESEN ELMEBETEG,DEGENERÁLT,IDIÓTA,FÉLRECSÚSZOTT VILÁGBAN hogy viselkedne a nők kb.99%-a? Na ugyan hogy...Lelki szemeimmel már látom is a sok hülye p...csát,ahogy vizslatják a képeket hosszasan,ragadozó szemekkel,aztán szomorúan megjegyzik maguknak hogy:"A fene egye meg...Mutogatnak itt egy rakás palit,aztánmeg hogy tudnék választani közzülük? Hát honnan a fenéböl tudjam azt,hogy melyik palinak MENNYI PÉNZE VAN,meg MILYEN POZÍCIÓJA? Meg milyen EGZISZTENCIÁJA,HATALMA,BEFOLYÁSA,TULAJDONA? Hát ÍGY, hogy válasszak közzülük"???? Hát igen...ILYEN a mai világ,meg ÍGY vannak a mai nők szocializálódva jórészt...(Minden tisztelet annak a maradék kb. 1%-nak,aki nem így gondolkodik...)Aztán meg ha valahogy kiderülne hogy mondjuk a legalacsonyabb,legkopaszabb,leggirhesebb,legnyomorékabb palinak van a legtöbb pénze,mert mondjuk ő pont egy "gazdag" nagyvállalkozó,vagy gyártulajdonos,akkor ugye már tépnék is egymást a nők tucatjai egyböl a fazonért...Mint az őrültek...Aztán meg évek múltán születnének szép sorban az OLYAN utódok,mint amilyenek meg ugye az alsó képen is vannak,meg láthatóak...Vagy még azoktol is rosszabbak...Aztán 3-4 ilyen generáció,és már ki is pusztult az emberiség...(Teljes genetikai,szexuális elkorcsosulás okán...)Hát igen...És sokan csodálkoznak ugye azon örökösen manapság,hogy valami furcsa okbol kifolyólagTÉNYLEG pusztul kifelé a "fejlett világ" lakossága...TÉNYLEG!!!És sokan felteszik aztán a kérdést ugye,hogy:"Dehát miért van ez? Miért"? Hát...Az anyjuk hátsójáért...Azért...

Na, most már megint abba a fránya 1%-ba tartozom.
Bezzeg ugye a 99%...

Na jó, akkor fordítsuk meg az egészet...a nők 99 %-a szerint:így is igaz!!!

Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 02. 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen...Ez az utolsó mém is ugye elmond mindent erröl a mai világrol...És erröl az egész elmebajrol,ahova jutott ez a világ mára...Volna ember,aki szerint ezek a mai állapotok ÍGY A NORMÁLISAK??? Gondolom nincs,de azért valahogy MÉGISCSAK ÍGY MENNEK A DOLGOK...Valahogy mégiscsak...Amúgy hogy micsoda véletlenek vannak...Képzeld...Pont tegnap láttam néhány képet a neten az egyik ismerős fazonrol...Bár inkább mondjuk úgy, hogy csak látásbol ismerem...Így pontosabb a dolog...Kb.48 éves a muksó,és kb.úgy néz ki, mint a mémen az a hájas pacák...Nemsok eltérés van köztük...Nos...Ennek a fazonnak még nem volt eddig se nője,se felesége...(Valszeg azért nem,mert egy ilyen rusnyaság ugyan melyik nőnek kéne csakúgy szimplán?)De úgy látom,hogy mostanában aktivizálta magát kissé a csóka, mert mondom,pont tegnap láttam a fickórol új képeket feltéve a netre,ami képeken legfőképpen egy "csilivili,böhöm dög nagy nyugati kocsi" van különböző szögekböl lefényképezve...Éshát ugye a képek szándékosan úgy vannak beállítva,hogy LÁTSZÓDJON JÓL az ürge a volán mellett ülve,meg feszítve...Meg van egy-két kép a kocsi belteréröl is, ahogy ül a pali nagy büszkén a kormány mellett...Szóval ahogy elnézem a dolgot, "nősülni szeretne a fazon"...(Vagy legalábbis nőzni...)Hát igen...Manapság így mennek akkor ugye a dolgok...Egyenesen a pokolba...(Bevallom őszintén,hogy én néha már szabályszerűen belefáradok a világ elmebajaival való foglalkozásba...És gyakran már nem érdekel semmi sem, se ezzel a világgal,se ezekkel az "emberekkel" kapcsolatosan...Ha létezik a világon teljesen elmebeteg,és totálisan kipusztulásra ítélt emberi társadalom,hát akkor ez a mai magyar társadalom tökéletesen az...És tényleg az a hülye,aki ilyesmi dolgokon bosszantja magát...Meg ilyesmi dolgokkal még egyáltalán foglalkozik...)
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 02. 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szóval nem értem én sehogyse,hogy mi az isten van ezzel a világgal,meg ezzel a sok degenerált állattal???? Olyanok ezek a mai férfiak meg nők jórészt,mint akik már teljesen bele vannak őrülve ebbe a fogyasztásba,pénzekbe,vásárlásokba,anyagiasságba,hatalomba,karrierbe,kivagyiskodásba,meg az anyám hátsója tudja még hogy mibe...De hogy MI EBBEN A JÓ, azt az én hülye agyam sose tudta/tudja felfogni...Most nemértem sehogyse ezt az egészet...Énis elvoltam,elvagyok lassan már vagy 53 éve nyugodtan magamnak, úgy,hogy nincs pénzem ahogy mondani szokás,nincs hatalmam, nincs befolyásom,nincs egzisztenciám,nincs karrierem,meg mindezek a dolgok SOHA NEMIS ÉRDEKELTEK...És mégis elvagyok nyugodtan, jó egészségben, jó hangulatban...A hölgyek világ életemben imádtak, szexuális problémáim,hiányaim nincsenek...Pedig ahogy mondani szokás, én ugye csak egy "senki" vagyok ebben a mai világban...Aztán mégis elvagyok magamnak nyugodt,kiegyensúlyozott életben...Most akkor szokás szerint két lehetőség van...Vagy én tudok valamit,amit a sok elmebeteg állat nem, vagy ők tudnak valamit,amit meg én nem...Viszont akár így-akár úgy, egy biztos...Én ezekkel a mai "emberekkel" úgy álltalában nem vállalok soha semmilyen közösséget, csak "élek mellettük"ahogy mondani szokás... De azt határozottan tagadom mindig, hogy akárcsak egy fajba is tartoznék velük...(Néhány kivételtöl eltekintve...)Ezt leírtam már itt a fórumon sokszor,de leírom akkor most is...Hogy soha el ne felejtsem...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 09. 02. 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Vicces, hogy ugyanaz a nő nem hasonlít saját magára, de hát jó, rendben...hiszek neked.

Titusz, szerinted Samantha Fox-ra nem hasonlítok egy kicsit?
Miért? Szerinted hasonlít önmagára a néni? Ha igen,miben? Az előző klippben még a szeme is egészen más formáju volt, a nézéséböl áradt az erő,a céltudatosság,az akaraterő,a büszkeség...De ebben a második klippben mi áradt szerinted a nőböl? Az égvilágon semmi...Mint egy felhúzós bábu,végigénekelte a klippet érzelem mentesen,aztán annyi...A Samantha Fox-ra amúgy szerintem nem hasonlítol...Kivéve persze a hatalmas mellbőséget, amiben mindketten extra erősek vagytok, de másban szerintem nem hasonlítotok...Kisugárzásban meg főleg nem...Ha megfigyeled, a S.F. egy szeleburdi "vadóc" típusu hölgy képzetét kelti minden klippjében, de te szerintem nem voltál sose ilyen típus...Te inkább az első K.W. klippben látott típus voltál,meg vagy...Egy erős egyéniségü,határozott,akaratos,céltudatos,büszke hölgy...De ne aggódj...Én mindig az utóbbi típusu hölgyeket kedveltem...A szeleburdi vadócok sose voltak az eseteim...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Következő
30 / 32 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.