Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mi lesz velünk a jövőben?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 05. 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olvastam a hírkeresőn az elmúlt napokban,hogy Ausztráliában megkezdődött a "végső stádium" a klíma,meg a légkör tönkretételének a már nagyon várható volt következményeként...45 fokos hőség, vízhiány,hatalmas bozóttüzek...De jól van ez a sok mocskos trógernek, kapzsi,önző,pénzéhes disznónak...Meg ennek az egész,elmebeteg F.T.-nak...Hát...Gondolom ezek a gyönyörűséges állapotok nemsokára elérnek majd hozzánk is,nemis olyan sok idő múlva...(Kb.fél évünk van még hátra ugye a nyárig...)És nem akar magába szállni ez a csodálatos "emberiség", és nem akar magába szállni a környezetszennyezés témájában az istennek sem...Továbbra sem...Eszméletlen ez az egész...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 05. 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://piacesprofit.hu/klimablog/katasztrofalis-a-helyzet-brutalis-hoseg-es-langok-ausztraliaban/ Na...Ez aztán a helyzet...Azt az eget...Nade jól van ez így...Jól van ez így...A lelkiismeretes tudósók-szakértők már vagy 50 éve folyamatosan verték félre a harangokat világszerte a klímaügyben...(Is...)Meg folyamatosan figyelmeztettek a veszélyekre...Dehát természetesen minden figyelmeztetés süket fülekre talált mindenfelé...Hát...Most akkor jönnek a következmények majd szép lassan...De jól van ez akkor így...Nagyon is jól van...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 05. 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgy nincs egy két hete annak,hogy volt szerencsém hallgatni egy illető önelégült, magára módfelett büszke szövegeléseit,miszerint nemrég volt Dubaiban...(Mondjuk szerencsére nem nő volt ez a fazon,mivel ha nő lett volna,ugye egyböl rosszra gondoltam volna...Hogy minek is ment volna úgymond ez a női illető "Dubaiba"...Ezt a mai degenerált világot ugye ismerni kell...) Szóval hallgattam-hallgattam az önömlengéseket, de valahogy sehogyse tudott izgalomba hozni a hallott történet...A dolgoknak az a része meg,hogy az illető " repülőgéppel" utazott Dubaiba, nos...A dolgoknak ezen része meg különösen visszataszító volt a számomra...Úgyhogy aztán szóvá is tettem rövidesen a dolgot:"Hát...Ha nekem REPÜLŐVEL kéne utaznom bárhová is, én inkább itthon maradnék a hátsómon, és nem mennék sehova sem"...Erre mondja a fazon nagy méltatlankodva,hogy:" Na igen...Csak aztán abba is gondolj bele, hogy kocsival meg vagy 5 napig is eltartott volna az út"...Mire én:"És mi lett volna egy OLYAN HELYZETTEL, hogy mondjuk nem mentél volna se repülővel,se kocsival Dubaiba? MI OLYAN NAGY DOLOG VOLT OTT, amiért mindenképpen oda kellett utaznod"? Mire a fazon:"Hát, üdülni voltam...Meg megnéztem egy kicsit ezt a Dubait"...Erre én:"És ha mondjuk ITTHON üdültél volna? Lemaradtál volna ez esetben valamiröl"? Ezen mondjuk kissé elgondolkodott az ürge,de azért hamar talált magának egy ütős tromfot a témában...Rám nézett nagy büszkén, aztán kibökte a nagy érvet:" Nem az a lényeg,hogy mi értelme volt Dubaiba utaznom,hanem az,hogy MEGTEHETTEM"...Hát...Egy ilyen fenomenális érvre én ugye már nemis tudtam mit mondani, úgyhogy a továbbiakban elis tereltem a beszélgetés folyamát,mivel nem akartam agybajt kapni egy ilyen idióta miatt...De azért jellemző ugye ez az egész mentalitás ezekre a mai "emberekre"...A nagyrészükre...Jaj de jellemző sajnos...És mennyi,de mennyi ilyen állat van mindenfelé! Jóformán más sincsen,csak ilyen...Sajnos...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 05. 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
https://piacesprofit.hu/klimablog/katasztrofalis-a-helyzet-brutalis-hoseg-es-langok-ausztraliaban/ Na...Ez aztán a helyzet...Azt az eget...Nade jól van ez így...Jól van ez így...A lelkiismeretes tudósók-szakértők már vagy 50 éve folyamatosan verték félre a harangokat világszerte a klímaügyben...(Is...)Meg folyamatosan figyelmeztettek a veszélyekre...Dehát természetesen minden figyelmeztetés süket fülekre talált mindenfelé...Hát...Most akkor jönnek a következmények majd szép lassan...De jól van ez akkor így...Nagyon is jól van...

Nem, nincs jól, csak sajnos ez van.
Az emberek többsége sajnos nem törődik azzal, hogy tönkreteszi a Földet...azt hiszi, amíg ő él, addig úgyis kibírja a természet, hisz már mióta ez folyik...az meg, hogy mi lesz a jövőben, nem érdekli...hisz ő már úgysem éri meg. Lényeg, hogy jól érezze magát itt...ameddig teheti...ez az általános vélekedés, de hisz tudod.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 05. 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Amúgy nincs egy két hete annak,hogy volt szerencsém hallgatni egy illető önelégült, magára módfelett büszke szövegeléseit,miszerint nemrég volt Dubaiban...(Mondjuk szerencsére nem nő volt ez a fazon,mivel ha nő lett volna,ugye egyböl rosszra gondoltam volna...Hogy minek is ment volna úgymond ez a női illető "Dubaiba"...Ezt a mai degenerált világot ugye ismerni kell...) Szóval hallgattam-hallgattam az önömlengéseket, de valahogy sehogyse tudott izgalomba hozni a hallott történet...A dolgoknak az a része meg,hogy az illető " repülőgéppel" utazott Dubaiba, nos...A dolgoknak ezen része meg különösen visszataszító volt a számomra...Úgyhogy aztán szóvá is tettem rövidesen a dolgot:"Hát...Ha nekem REPÜLŐVEL kéne utaznom bárhová is, én inkább itthon maradnék a hátsómon, és nem mennék sehova sem"...Erre mondja a fazon nagy méltatlankodva,hogy:" Na igen...Csak aztán abba is gondolj bele, hogy kocsival meg vagy 5 napig is eltartott volna az út"...Mire én:"És mi lett volna egy OLYAN HELYZETTEL, hogy mondjuk nem mentél volna se repülővel,se kocsival Dubaiba? MI OLYAN NAGY DOLOG VOLT OTT, amiért mindenképpen oda kellett utaznod"? Mire a fazon:"Hát, üdülni voltam...Meg megnéztem egy kicsit ezt a Dubait"...Erre én:"És ha mondjuk ITTHON üdültél volna? Lemaradtál volna ez esetben valamiröl"? Ezen mondjuk kissé elgondolkodott az ürge,de azért hamar talált magának egy ütős tromfot a témában...Rám nézett nagy büszkén, aztán kibökte a nagy érvet:" Nem az a lényeg,hogy mi értelme volt Dubaiba utaznom,hanem az,hogy MEGTEHETTEM"...Hát...Egy ilyen fenomenális érvre én ugye már nemis tudtam mit mondani, úgyhogy a továbbiakban elis tereltem a beszélgetés folyamát,mivel nem akartam agybajt kapni egy ilyen idióta miatt...De azért jellemző ugye ez az egész mentalitás ezekre a mai "emberekre"...A nagyrészükre...Jaj de jellemző sajnos...És mennyi,de mennyi ilyen állat van mindenfelé! Jóformán más sincsen,csak ilyen...Sajnos...

Na ez az, ennyi...
Lényeg a rongyrázás... remélem gratuláltál neki...

Csak azért megy el valahova, mert megteheti...de gondolom nem emlékszik semmire sem, ami valóban érték lenne...amit látott (volna) útközben.

A tájat, a természetet, a konkrét értékeket, az ottani kultúrát, művészetet, építészetet biztosan egyáltalán nem figyelte meg...meg eddig akárhol máshol is volt a világban.
Biztosan fel tudná sorolni, hány külföldi országbsn járt, már, de ennél többet tuti nem tud egyikről sem...igazam van?

Óh, hogy én hogy nem bírom az ilyen embereket...és milyen sokan vannak...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 05. 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez is egy szempont mondjuk, de azért én ennyire nem becsülném túl az "átlagember" szellemi/agyi képességeit...Nekem ugyanis inkább olyan tapasztalataim vannak ezekkel az "emberekkel" kapcsolatosan,hogy a nagytöbbségük a LEGMINIMÁLISABB ELŐRELÁTÁSSAL SEM RENDELKEZIK...Meg nemis foglalkoznak ilyesmi dolgokkal...Nem azért mert azt mondják, hogy "addig a kis ideig amíg én még élek, csak kibírja a Föld a környezetszennyezésemet", hanem azért nem foglalkoznak szerintem ilyesmi dolgokkal,mivel TÖKÉLETESEN ÁLLATI SZINTÜ AZ EGÉSZ LÉNYÜK...És a nagytöbbségük képtelen a legminimálisabb gondolkodásra,előrelátásra is...A szó szoros értelmében...Szerintem ideje volna már nagyon leszámolni az " emberfogalom" liberális meghatározásával...(Azaz akinek egy feje van meg két keze, illetve tud beszélni is, az akkor automatikusan EMBERNEK is számít...)Látható az mára,hogy hova juttatta ez a mentalitás ezt az egész világot...Gyönyörködhetünk benne...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 05. 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Jól sejted a dolgokat...Ez a nevezett illető "bejárta/beüdülte" már a fél világot, de hogy mi érdekeset látott az ilyen utak során,azt sose tudja megmondani...Meghát ugye egy ilyen "menő" világlátott ember, mindeközben meg nem tudja azt,hogy ha vendégségbe megy valahova, akkor az a legminimálisabb illem,hogy az előtérben leveszi mondjuk a cipőjét...Hogy mást már ne is említsek...Szóval olyan igazi "mai kor embere" ez a fazon...Mint ahogy oly sokan mások is...Az ILYENNEK meg ugye lehet is már magyarázni azt,hogy "mert most neki olyan kedve volt, hogy Dubaiba kéne elrepülni " üdülni" egy kicsit, az azzal is járt egyben,hogy EGY ROHADT MOCSKOS REPÜLŐGÉP BORZALMAS KÖRNYEZETSZENNYEZÉST CSINÁLT AZ ILYEN HÜLYÉK MIATT,MINT AMILYEN Ő...Vagy 140 ilyesmi barom, aztán már megy is a repülőgép Dubaiba, és közben füstöli a levegőbe a kerozin sok-sok tonnáját egy-egy ilyen út során"...Dehát ugye vannak "emberek" akik az ilyesmit fel sem bírják fogni...Meg bele se bírnak gondolni...Meghát ami a legrosszabb,hogy nemis akarnak belegondolni...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 05. 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Igen...Jól sejted a dolgokat...Ez a nevezett illető "bejárta/beüdülte" már a fél világot, de hogy mi érdekeset látott az ilyen utak során,azt sose tudja megmondani...Meghát ugye egy ilyen "menő" világlátott ember, mindeközben meg nem tudja azt,hogy ha vendégségbe megy valahova, akkor az a legminimálisabb illem,hogy az előtérben leveszi mondjuk a cipőjét...Hogy mást már ne is említsek...Szóval olyan igazi "mai kor embere" ez a fazon...Mint ahogy oly sokan mások is...Az ILYENNEK meg ugye lehet is már magyarázni azt,hogy "mert most neki olyan kedve volt, hogy Dubaiba kéne elrepülni " üdülni" egy kicsit, az azzal is járt egyben,hogy EGY ROHADT MOCSKOS REPÜLŐGÉP BORZALMAS KÖRNYEZETSZENNYEZÉST CSINÁLT AZ ILYEN HÜLYÉK MIATT,MINT AMILYEN Ő...Vagy 140 ilyesmi barom, aztán már megy is a repülőgép Dubaiba, és közben füstöli a levegőbe a kerozin sok-sok tonnáját egy-egy ilyen út során"...Dehát ugye vannak "emberek" akik az ilyesmit fel sem bírják fogni...Meg bele se bírnak gondolni...Meghát ami a legrosszabb,hogy nemis akarnak belegondolni...

Össze is vonhatnánk itt most a két hszt a környezetvédelem miatt.
Tudod, erre csak azt mondják az ilyenek, hogyha én nem is mennék, attól még megy a másik 139...tehát tök mindegy, nem rajtam múlik, nem én szennyezem a környezetet, hisz NÉLKÜLEM is ugyanúgy elindulna az a repülő, szóval nem mindegy?
Vagyis látod, van itt "gondolkozás", csak épp ilyen jellegű...vállat von, és el van intézve.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 05. 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A másik topikban fellinkelt Orosz László videót sikerült már megnézned? A sok bölcs mondása közül volt egy,ami úgy szólt ugye,hogy:"Gondolkozz GLOBÁLISAN, és cselekedj LOKÁLISAN"...Ez egy NAGYON BÖLCS MONDÁSA volt az illetőnek! És MINDEN ÉRTELMES-NORMÁLIS EMBER ÖRÖK SAJÁTJA ez a mondás...Szóval az egy dolog,hogy pl.egy repülőgép adott esetben nélkülünk is útnak indul Dubaiba,vagy a t..köm tudja hogy hova...Erre mondja ugyanis a normális ember, hogy:"Csak hadd menjen...DE NÉLKÜLEM! Az ÉN lelkiismeretem tiszta marad az ügyben, RÁM nem mondhatja majd senki sem, hogy MIATTAM mocskolják a repülőgépek a légkört"...És ez az ÉRZÉS,ÉS GONDOLAT, egy normális embernek pont elég arra,hogy MINDIG NYUGODT LEGYEN AZ ÁLMA...Szóval ha majd egyszer az Isten ítélőszéke elé fogok majd kerülni,akkor legalább én tiszta lelkiismerettel fogok az ítélőszék elé állni...Meg gondolom minden más,normális ember is...Ez a lényeg valójában...A többi meg nemszámít...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 06. 19:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
A másik topikban fellinkelt Orosz László videót sikerült már megnézned? A sok bölcs mondása közül volt egy,ami úgy szólt ugye,hogy:"Gondolkozz GLOBÁLISAN, és cselekedj LOKÁLISAN"...Ez egy NAGYON BÖLCS MONDÁSA volt az illetőnek! És MINDEN ÉRTELMES-NORMÁLIS EMBER ÖRÖK SAJÁTJA ez a mondás...Szóval az egy dolog,hogy pl.egy repülőgép adott esetben nélkülünk is útnak indul Dubaiba,vagy a t..köm tudja hogy hova...Erre mondja ugyanis a normális ember, hogy:"Csak hadd menjen...DE NÉLKÜLEM! Az ÉN lelkiismeretem tiszta marad az ügyben, RÁM nem mondhatja majd senki sem, hogy MIATTAM mocskolják a repülőgépek a légkört"...És ez az ÉRZÉS,ÉS GONDOLAT, egy normális embernek pont elég arra,hogy MINDIG NYUGODT LEGYEN AZ ÁLMA...Szóval ha majd egyszer az Isten ítélőszéke elé fogok majd kerülni,akkor legalább én tiszta lelkiismerettel fogok az ítélőszék elé állni...Meg gondolom minden más,normális ember is...Ez a lényeg valójában...A többi meg nemszámít...

Mint mondottam volt, nálam nem indul.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 06. 19:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A virtuális szex a jövő?!
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 07. 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj...Már megint ezek a japánok...Néha elgondolkodom kissé azon,hogy MIÉRT pont a JAPÁNOKNÁL van ennyi szexuálisan aberrált,meg impotens,aszexuális, meg ratyimatyi "kan" örökösen... Mondjuk jó-jó...A dél,meg keletázsiai " férfiak" ugye nem a hatalmas férfiúi méretekröl és potenciájukrol nevezetesek sose, nade hogy még EZEN HALMAZON BELÜL IS állandóan a japánok járnak az élen a szexuális aberrációk és elmebetegségek terén, az valahol érthetetlen nekem mindig...Miért pont a japánok ennyire balfékek a szexügyekben mindig? Miért nem mondjuk a Fülöpszigetiek? Vagy a thaik? Vagy a burmaiak? Vagy a vietek? Lehet azoknak a japóknak szerintem mindig az agyukkal valami...Meg volt is,világ életükben...Csak gondoljunk pl. a "harakiri" ép ésszel szinte felfoghatatlan szokására...Bolondok voltak azok valahol mindig...Meg a jelek szerint ma is azok...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 21. 07:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már megint felfedezték a spanyolviaszt!

Szivacs városokban élünk majd a jövőben?
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 22. 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az még hagyján,hogy megintcsak felfedezték a spanyolviaszt egyes idióták...Szerintem sokkal bosszantóbb az,hogy már megintcsak sokadrangú dolgokra koncentrál a sok ökör...Meg cikkszerző...Én mondjuk szívesebben olvasnék olyanrol,hogy mondjuk MINDEN ESZKÖZZEL terelnék a sok barmot a VÁROSI KERÉKPÁROZÁS irányába...Mert a nagyvárosok belvárosait már szinte élhetetlenné tették a kocsik tömegei...Mindent ellepnek a parkoló kocsik, a rengeteg benzinfüst meg tönkreteszi a nagyvárosok levegőjét...De a sok marhát egy percig se zavarja az a tény,hogy mondjuk bringával HAMARABB CÉLHOZ ÉRNEK a delikvensek szinte mindig,mint autóval...És ráadásul teszik a bringások mindezt olcsón, egyszerűen,egészségesen,és környezetbarát módon...Mennyivel,de mennyivel élhetőbbek lennének a nagyvárosok, ha az utcákon mindenfelé bringások hadai közlekednének milliószámra,mint így,hogy tele van minden nagyvárosunk füstokádó,sok helyet elfoglaló,zajos kocsival...De hátha egyszer megjön majd a sok városi ökörnek az esze...Hátha egyszer megjön majd végre...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 26. 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ember-majom hibridet hoztak létre Kínában

Majd el is hiszem, hogy a nagy kutatásban figyelnek arra, hogy mi meddig etikus, és mi nem..."balesetek" mindig történnek...aztán meg majd lesünk mi lesz belőle...már ha megérjük, és nem pusztítja el néhány embertársunk addig másvalamivel az emberi létet a Föld színéről...
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Következő
13 / 14 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.