Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mi lesz velünk a jövőben?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 01. 28. 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Ember-majom hibridet hoztak létre Kínában

Majd el is hiszem, hogy a nagy kutatásban figyelnek arra, hogy mi meddig etikus, és mi nem..."balesetek" mindig történnek...aztán meg majd lesünk mi lesz belőle...már ha megérjük, és nem pusztítja el néhány embertársunk addig másvalamivel az emberi létet a Föld színéről...
Én néha komolyan elgondolkodom azon,hogy az ISTEN az égben,hogy a csudába hagyja ezt az egészet, ami folyik már itt, ezen a bolygón...Azt,ami már minden téren folyik...Dehát ugye azt szokták mondani az okos emberek,hogy az "Isten pont azért Isten,mert végtelen a türelme"... No meg persze azt is szokták mondani, hogy: " Előbb-utóbb megkapja mindenki a tettei jutalmát a sorstol...A jóért is,meg a rosszért is...Csak várjunk türelemmel"...Hát...Akkor várjunk türelemmel...Jobbat énse tudok kitalálni...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 09. 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ilyen, amikor a robot hozza ki a kávét Pesten

Nem, nem voltam ebben a kávézóban és nem is tervezek elmenni. Smile

És már most tudom, Titusz, hogy mi lesz az első dolog ami ebben felháborít téged: miért nem magyarul beszél???!!!
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 10. 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

És már most tudom, Titusz, hogy mi lesz az első dolog ami ebben felháborít téged: miért nem magyarul beszél???!!!
Elolvastam a cikket,és igen,jól sejted...Azonmód jól fel is bosszantottam magamat...Dehát,hogy lehet az ilyesmihez jópofát vágni? Ahhoz,hogy ITT MAGYARORSZÁGON,(!!)a magyar főváros kellős közepén(!!) egy pincérrobot ANGOLUL(!) röfögve kommunikál a vendégekkel??? Hát hol élünk mi???? Londonban? Vagy New Yorkban? Vagy hol? Már az is érthetetlen a számomra,hogy KI adta ki az engedélyt ILYEN működtetési módra a hely tulajdonosának...Ki lehetett az a gané,mocskos trágya hivatalnok,vagy hatóság...Jó sok pénzt kapott az illető a zsebecskéjébe érte? Azért ugye nem volt "olcsójános", hogy holmi 1000 ft-al kiszúrják a szemecskéjét? Ennek a mocsoknak az engedélyezéséért?Hol van ilyenkor az állam? Hol a hatóság? Hol a sok pátoszos, zászlólengető,Wass Albert imádó nagy " turulmagyar"???? Meg a hasonló figurák? Hol vannak? A kérdés költői...A választ inkább nem írom le,mert semmi kedvem ordenáré,trágár szavakat ide írni...Hát mi az Isten folyik már megint ebben az országban????? Mi?
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 10. 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Elolvastam a cikket,és igen,jól sejted...Azonmód jól fel is bosszantottam magamat...Dehát,hogy lehet az ilyesmihez jópofát vágni? Ahhoz,hogy ITT MAGYARORSZÁGON,(!!)a magyar főváros kellős közepén(!!) egy pincérrobot ANGOLUL(!) röfögve kommunikál a vendégekkel??? Hát hol élünk mi???? Londonban? Vagy New Yorkban? Vagy hol? Már az is érthetetlen a számomra,hogy KI adta ki az engedélyt ILYEN működtetési módra a hely tulajdonosának...Ki lehetett az a gané,mocskos trágya hivatalnok,vagy hatóság...Jó sok pénzt kapott az illető a zsebecskéjébe érte? Azért ugye nem volt "olcsójános", hogy holmi 1000 ft-al kiszúrják a szemecskéjét? Ennek a mocsoknak az engedélyezéséért?Hol van ilyenkor az állam? Hol a hatóság? Hol a sok pátoszos, zászlólengető,Wass Albert imádó nagy " turulmagyar"???? Meg a hasonló figurák? Hol vannak? A kérdés költői...A választ inkább nem írom le,mert semmi kedvem ordenáré,trágár szavakat ide írni...Hát mi az Isten folyik már megint ebben az országban????? Mi?

Na igen...ettől "féltem"...nyugodj meg, nem ér ennyit.

Tudod, árt a szépségednek ! Smile
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 11. 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát...Nem ér annyit tényleg, csak tudod, vannak olyan emberek a világon,akik elég nehezen viselik azt, hogy a hazájuk a szemük láttára rohad-pusztul bele a trágyába, a mocsokba,a ganéba, a pusztulásba...Szívesen kimaradnék az ilyesmi látványok "élvezetéböl", de ahogy elnézem a dolgot, nem segít rajtam már még a világtol visszavonult életmód sem...Ha másnem,akkor az ilyesmi netcikkekböl elém tárul újra és újra az az iszonyatos mértékü rohadás-pusztulás,ami jellemzi ezt az országot minden téren az elmúlt 30 évben...És főleg a közgondolkodás terén...Ami ugye mindennek az alapja,és alfája-omegája...... Akkor meg kell azon csodálkozni,hogy agybajt kapok az ilyesmi cikkek látványátol? Meg attol az okádék, nyálas,manipulatív dumáktol, amik jól láthatóak voltak a cikkben is? Ne csodálkozz rajta...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 12. 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://g7.hu/tech/20200212/bevandorlok-helyett-inkabb-robotokra-biznak-az-idosek-ellatasat-japanban/ Hát...Igen...A japánok azok japánok...Bár kétségtelenül sok közöttük a perverz alak, de azt,hogy ostobák,vagy hogy reménytelenül hülyék lennének mint pl. a magyarok nagy többsége, azt mondjuk nem lehet rájuk sose mondani...Igazuk is van, jól csinálják a dolgaikat...(Ráadásul gondolom az ottani ápolórobotok nemis angolul kommunikálnak a páciensekkel, nemúgy mint itt nálunk a pincérrobotok...)
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
14 / 14 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.