Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Ez miatt jogosan utálna, utálnának, hord el mindenki elött?

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Exone01
Neofita

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 18. 12:23    Hozzászólás témája: Ez miatt jogosan utálna, utálnának, hord el mindenki elött? Hozzászólás az előzmény idézésével

Történetünk kb 3 éve kezdödött.Akkor a volt párommal szétmentünk,mi bent a munkába sokat mosolyogtunk egymásra,aztán bejelölt facen,beszélgettünk,aranyos volt.Mire ő kimondta hogy szeretne tőlem valamit,én addigra visszafogadtam volt párom,ezt el is mondtam neki,meg hogy sajnálom hogy nem szólt hamarabb.Ekkor abba maradt a beszélgetés.Közben sokszor újrakezdtük a chatet,én mondtam neki hogy aranyos,meg hogy a szívem és az eszem harcol egymással,meg tudom rossz a kapcsolatom de nem tudok szakínatni.Közben ő néha csinált furcsaságokat,réggi képeim kereste elő egy programmal,meg mikor mondtam neki hogy aranyos meg minden ő mondta hogy ezzel kitörölheti a seggét.Idén nyáron szakítottunk a párommal.levettem a korlátozást a srácról,ő ezt valahogy gyorsan észrevette(azt mondta épp eszébe jutottam és rámnézett).Szeptemberbe ráírtam,megírtam neki hogy sajnálom,egy pillanatra se felejtettem el a két év alatt,tudom hogy elbasztam,elmondtam neki hogy ő volt a szívembe,egy hét után át is hívtam magamhoz.Átjött,együtt aludtunk,ölelkeztünk,együtt ölelkezve aludtunk el,reggel tölem ment munkába,szájrapuszival váltunk el,szex nem volt.Két napig jól elvoltunk,amikor írtam neki hogy én most bepánikoltam,nem állok készen egy kapcsolatra,minden érintéstől megrezzenek.Erre ő írta hogy oké akkor megvár,erre én hogy engem ez nyomaszt.Nem keresett,nem írt.Rá 3 hétre likolta egyik barátnőm 3 képét,úgy hogy nem is ismeri,kérdeztem ez mire volt jó ,erre ő azt írta csak szembejött neki a facen és megnézte és tetszett a képen milyen boldogok,de ha ez zavar akkor sajnálja,visszavonja,tudja hülyeség volt.Mondtam neki van mit .Megint nem keresett.közben az egyik kisfönök bent a cégnél elkezdett udvarolni nekem és összejöttem vele,majd mikor ezt egy hete a facen is kiírtuk (neki nem írtam meg hogy más van ),azóta a srác folyamatosan szomorú képeket tesz ki ,hogy csalodott,meg csak egy kis öszinteséget várt volna el,meg egy képet hogy ember szánalmas vagy stb,meg már jópár embernek elmesélte a történetünket.

Most a srác jogosan haragudhatna rám,mondhatja el mindenkinek a történetünket?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 18. 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Togyka:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9239256&token=0a8726f8c655c959f9405538681c83bc

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-kerdesek__9617828-ez-miatt-jogosan-utalna-utalnanak-hord-el-mindenki-elott

Exone0101:
https://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&csatid=6&topicid=326998

Ezt hívják újrahasznosításnak? Very Happy Very Happy
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 12. 18. 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Exone01!

Nem tudom, hogy kit mi miatt lehet utálni...
De egy biztos: a helyedben én inkább azon gondolkoznék el, hogy:

1. Megtanuljak érthetően fogalmazni, hisz már a címadás is igénytelen, magyartalan és az egész mondandód alapvető helyesírási hibákkal tűzdelt. "Face"-ezés meg "chat"-elés helyett inkább néhány könyv társaságában kellene eltöltened több, minőségi időt.

2. Ne tűzdeljem tele az amúgy is érthetetlen mondandómat nyomdafestéket nem/kevésbé tűrő szavakkal.

Hogy csak a lényeget kiemeljem.

Ha ezen változtatnál, tán lenne miről kommunikálni, mert akkor még talán találhatnál beszélgetőtársra is ezen a fórumon.
Ha csak úgy bedobtad a témát, igazán felesleges volt fáradoznod.
Nem igazán vagyunk vevők erre a stílusra...

Hangya!

Köszönöm, hogy fáradoztál, felkutattad és belinkelted azt amit...sajnos annyi energiát nem vagyok hajlandó szánni a témára, hogy rákattintsak.
Azt így is látom honnan valóak... azokon a fórumokon talán válaszra is méltatják majd az értelmi színvonala szerint.

Titusz!

Tudom, mire gondolsz, de hagyd kérlek!
Annyit nem ér az egész, hogy akár fél sorért is koptasd miatta a klaviatúrát.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.