Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Újjászületés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
stabil
"Remete"

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 17. 11:46    Hozzászólás témája: Re: ujjaszuetes Hozzászólás az előzmény idézésével

Kirana írta:
gate írta:
Ez tema teljesen az en esetem!Az egesz eletem arrol szol, hogy metamorfozis-ujjaszuletes-metamorfozis -ujjaszuletes....
Mindig egy uj valosagban talalom magam, megszabadulok egy-ket feles kotelektol stb.De most nagyon megcsinaltam magam!Generacios es karmikus vizekre eveztem, mert ...igy adodott.Kaptam par infot, es loketet ,- ami hosszu tavon remelem nem lesz hiabavalo,- de most teljesen kesz vagyok!Nem talalom a helyem, csak vagyok.Bekes vagyok es kiegyensulyozott, de erdektelen a kulvilaggal valo kommunikaciora.Nincs koztetek valaki aki fenekbe billentene, hogy kizokkenjek ebbol???

Nagyon szívessen megteszem!

Ugyan is nagyon dühös tudok lenni amikor ilyen írásokat olvasok, vagy személyes beszélgetések alkalmával hozzuk helyre a dolgokat.
Nem bocsátkozom részletekbe, nem akarok senki lelkivilágába gázolni, azt is tudom felnőtt emberek saját döntése a fentiek véghezvitele, csak sokan "hibernáltakká" válnak.

Azt gondolom nem minden esetben kellene a születés körülményeire határolni az életeseményeinket.

Azt gondolom és vallom, hogy az életszakaszainkat felkell dolgozni, majd tovább haladni és a sajátmaga egyéni szintjén ,megélni.

Életutunk során, sokszor születünk újjá! Figyelni kell az álmokat, a meditációkat.

mondjuk ez lehet ám hogy csak a te prekoncepciód.. aminek következménye h dühös lettél...
az enyém ez alapján:
gate írta:
Nem talalom a helyem, csak vagyok.Bekes vagyok es kiegyensulyozott, de erdektelen a kulvilaggal valo kommunikaciora.Nincs koztetek valaki aki fenekbe billentene, hogy kizokkenjek ebbol???

ez önmagában nem negatív, sőt!
úgy néz ki szakadozik az egója, kopnak az elme azonosulásai és ebből most egy nagyobb dózist kapott
de nem kell aggódni mert amíg nem kész rá hogy tartósan a "semmiben" tartózkodjon addig az elme előbb utóbb úgyis teremt valami azonosulnivalót.. keresi is már a fogódzót (ezért a seggberúgás említése) mert az állapot szokatlan, de nem írta hogy kellemetlen, mert valószínűleg nem is az
ő sztem jól elvan ebben csak tudja hogy a társadalom mielőbb vissza akarja majd rángatni magához, és "nem engedheti meg magának" a kapcsolatai elvesztését

még jó hogy teljesen mást olvastunk ki belőle Wink
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 17. 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:
shuriken írta:
Nagyon érdekes ez a téma...kár volna offolni.

Idea Újjászületés - Rebirthing Idea

A legelső és ezáltal a legfontosabb élménye az embernek, a magzati korszak, és a születés.
Ez az első kerek ciklus, amit megtesz.
A létezés megkezdésétől a fejlődésen, a döntésen keresztül a katarzisba, és a ciklus befejezése az elengedés.
A születés maga az emberi élet egyik legnagyobb katarzisa, traumája. Éppen ezért nagyon fontos egy baba sorsával kapcsolatban, hogy milyen módon jön a világra.
Az élőknek pedig, hogy a lehető legjobb emlékeket őrizzenek magukban erről a csodáról, akkor is, ha nem tudnak az emlékeikről.

A 70-es évek elején Leonard Orr kidolgozott egy technikát, ami kifejezetten a születés, és a magzati kor témakörére koncentrál.
A szülés folyamatát négy részre (mátrixra) osztatta fel:

1. mátrix: a fogantatástól a szülési görcsökig
2. mátrix: a szülési görcsök a szülés megindulásáig, a döntés
3. mátrix: a szülőcsatornán való áthaladás
4. mátrix: a megérkezés, a köldökzsinór elvágása, az elválás
folytatás
>>>
http://www.lelekzet.hu/l/157/20

Vajon elképzelhető, hogy ilyen éles helyzetben létrejövő lenyomatokat lehet törölni, felülírni vagy helyesbíteni?
Karanténba zárni vagy megsemmisíteni?
Question Idea Question
Van valakinek véleménye erről?
shuriken

kicsit keverednek a rebirthing / újjászületés légzés / transzlégzés elnevezések
én úgy tudom az eredeti Rebirthing az amit valóban Leonard Orr talált v fejlesztett ki 74-ben
transzlégzés pedig egy ősi szufi technika
amit ma is oktatnak Magyarországon, és több változata van
egyszer voltam egy "újjászületés légzés"-nek nevezett transzlégzésen
nem tudom mennyiben az Orr féle technika, de a fenti leíráshoz stimmel a menete
(aki levezette nekem, ő a webről transzlegzes.hu -n elérhető helyen tanult, és konkrétan két embert tudok aki oda jár v járt erről a fórumról, de elég rég láttam errefelé mindkettőjüket)

elég érdekes, kellemes élmény volt, akinek van módja kipróbálni ne hagyja ki Wink

most jobban megnézve a két weboldalt, úgy látom rebirthing-nek ill holotróp-nak nevezik a két fő ágat.. de közszájon általában transzlégzésnek hívják mindkettőt

Szia Stabil Smile
Igen: eddig én is csak transzlégzésről hallottam.
Valóban finomít a definíciókon ez az oldal.
Szerintem is kockázatos lehet így sokkszerűen lélekméregteleníteni: rázúdítani hirtelen valakire mindent egyszerre Shocked
Minden lélek egy feketedoboz és nem lehet a hatást előre kiszámítani.
Az volna az érdekes, ha néhány ilyen trénert és pszichológust le lehetne egy kerekasztalhoz ültetni... Laughing
shuriken
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 17. 13:10    Hozzászólás témája: Re: ujjaszuetes Hozzászólás az előzmény idézésével

gate írta:
Ez tema teljesen az en esetem!Az egesz eletem arrol szol, hogy metamorfozis-ujjaszuletes-metamorfozis -ujjaszuletes....
Mindig egy uj valosagban talalom magam, megszabadulok egy-ket feles kotelektol stb.De most nagyon megcsinaltam magam!Generacios es karmikus vizekre eveztem, mert ...igy adodott.Kaptam par infot, es loketet ,- ami hosszu tavon remelem nem lesz hiabavalo,- de most teljesen kesz vagyok!Nem talalom a helyem, csak vagyok.Bekes vagyok es kiegyensulyozott, de erdektelen a kulvilaggal valo kommunikaciora.Nincs koztetek valaki aki fenekbe billentene, hogy kizokkenjek ebbol???

Kedves Gate,
már az biztató jel, hogy kitörési pontot keresel ebből az állapotból.
Mindenkinek lehetnek az életében ilyen időszakok.
Mi váltotta ki Nálad ezeket a periódusokat?
Váratlan esemény? Valaki konkrétan? Reinkarnációs hipnózis?
Van erőd erről beszélni?
Szeretettel shuriken
Vissza az elejére
stabil
"Remete"

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 17. 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

shuriken írta:
Szia Stabil Smile
Szerintem is kockázatos lehet így sokkszerűen lélekméregteleníteni: rázúdítani hirtelen valakire mindent egyszerre Shocked
Az volna az érdekes, ha néhány ilyen trénert és pszichológust le lehetne egy kerekasztalhoz ültetni... Laughing
shuriken
szia!
szerintem meg létezik egy természetes korlát és annyit fog megtapasztalni aminek feldolgozására momentán képes
több nem fog megnyílni..
transzlégzésnél legalábbis...
én pl mikor először voltam gyakorlatilag semmi említésre méltót nem tapasztaltam
aztán évekkel később mentem újra, akkor már igen

az a rebirthinges dolog pedig kimondottan kellemes, örömteli, helyenként extatikus élmény volt
nekem ez úgy maradt meg emlékként hogy újra átmentem a születés fázisain csak most örömteli élményként éltem meg, nem fájdalomként
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 17. 13:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:
shuriken írta:
Szia Stabil Smile
shuriken
szia!
szerintem meg létezik egy természetes korlát és annyit fog megtapasztalni aminek feldolgozására momentán képes
több nem fog megnyílni..
transzlégzésnél legalábbis...
én pl mikor először voltam gyakorlatilag semmi említésre méltót nem tapasztaltam
aztán évekkel később mentem újra, akkor már igen

az a rebirthinges dolog pedig kimondottan kellemes, örömteli, helyenként extatikus élmény volt
nekem ez úgy maradt meg emlékként hogy újra átmentem a születés fázisain csak most örömteli élményként éltem meg, nem fájdalomként

De jó Smile Smile Smile
Vissza az elejére
gate
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 17. 20:25    Hozzászólás témája: Re: ujjaszuetes Hozzászólás az előzmény idézésével

Kirana írta:
gate írta:

Ugyan is nagyon dühös tudok lenni amikor ilyen írásokat olvasok, vagy személyes beszélgetések alkalmával hozzuk helyre a dolgokat.
Nem bocsátkozom részletekbe, nem akarok senki lelkivilágába gázolni, azt is tudom felnőtt emberek saját döntése a fentiek véghezvitele, csak sokan "hibernáltakká" válnak.

Azt gondolom nem minden esetben kellene a születés körülményeire határolni az életeseményeinket.

Azt gondolom és vallom, hogy az életszakaszainkat felkell dolgozni, majd tovább haladni és a sajátmaga egyéni szintjén ,megélni.

Életutunk során, sokszor születünk újjá! Figyelni kell az álmokat, a meditációkat.

...ne aggodj ertem, nagyon elvezem!...
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 18. 04:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az jutott eszembe, hogy aki felnőtt ember, az nyilván gondol arra: a nem mindennapi tudatállapotok kipróbálása kockázatokkal járhat.
Tehát ha belemegy egy ilyen szituációba (kipróbálja pl. a transzlégzést), az valahol legbelül is az ő döntése.
Számára ez egy extrém sport; stimulálja benne az adrenalintermelést.

Olvastam valahol, hogy rengeteg gyermek sikerül be véletlenül, akit nem terveztek, nem vártak.
Mind a terhességnél, mind a szülésnél lehetnek problémák.
Arról nem is beszélve, maga a világrajövetel micsoda trauma: bent már nagyon nem komfortos a dolog; kívül meg ki tudja mi vár az emberre...?!
Tehát megszületni akarunk is meg nem is.
Szülni szintén.
Így persze akadhatnak gubancok.
De ha ezt mindnyájan a szívünkre vennénk, akkor mindenki zsebkendőbe szipoghatna egész nap... Wink
shuriken
Vissza az elejére
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 18. 07:47    Hozzászólás témája: Re: ujjaszuetes Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:

mondjuk ez lehet ám hogy csak a te prekoncepciód.. aminek következménye h dühös lettél...
az enyém ez alapján:
gate írta:
Nem talalom a helyem, csak vagyok.Bekes vagyok es kiegyensulyozott, de erdektelen a kulvilaggal valo kommunikaciora.Nincs koztetek valaki aki fenekbe billentene, hogy kizokkenjek ebbol???

ez önmagában nem negatív, sőt!
úgy néz ki szakadozik az egója, kopnak az elme azonosulásai és ebből most egy nagyobb dózist kapott
de nem kell aggódni mert amíg nem kész rá hogy tartósan a "semmiben" tartózkodjon addig az keresi is már a fogódzót (ezért a seggberúgás említése) mert az állapot szokatlan, de nem írta hogy kellemetlen, mert valószínűleg nem is az
ő sztem jól elvan ebben csak tudja hogy a társadalom mielőbb vissza akarja majd rángatni magához, és "nem engedheti meg magának" a kapcsolatai elvesztését

Igen az én prekoncepciom, hogy sok ilyen és hasonló eseményen ét ment állapotú embert kezelünk.
Elég veszélyes dolgokat produkál az elme.
Nem, nem aggodom mindenki szabad akaratából azt tesz amit akar, olyan dolgokba bocsétkozik amibe akar.
Stabilka, régen leszoktam arról, hogy próbáljak embereket menteni, felesleges...az ő útja, az ő feladata, Ha olyan állapotba kerül, hogy a pszichiátrián köt ki az is az ő életútja.
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 18. 07:50    Hozzászólás témája: Re: ujjaszuetes Hozzászólás az előzmény idézésével

gate írta:
Kirana írta:
gate írta:

...ne aggodj ertem, nagyon elvezem!...

nem, nem aggodóm, hiszen a metamorfozis teljes átalakulást jelent Smile
arra azért vigyázz, nehogy valami Azgárdiai lény legyen belőled Wink
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 18. 08:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

shuriken írta:
Az jutott eszembe, hogy aki felnőtt ember, az nyilván gondol arra: a nem mindennapi tudatállapotok kipróbálása kockázatokkal járhat.
Tehát ha belemegy egy ilyen szituációba (kipróbálja pl. a transzlégzést), az valahol legbelül is az ő döntése.
Számára ez egy extrém sport; stimulálja benne az adrenalintermelést.

Olvastam valahol, hogy rengeteg gyermek sikerül be véletlenül, akit nem terveztek, nem vártak.
Mind a terhességnél, mind a szülésnél lehetnek problémák.
Arról nem is beszélve, maga a világrajövetel micsoda trauma: bent már nagyon nem komfortos a dolog; kívül meg ki tudja mi vár az emberre...?!
Tehát megszületni akarunk is meg nem is.
Szülni szintén.
Így persze akadhatnak gubancok.
De ha ezt mindnyájan a szívünkre vennénk, akkor mindenki zsebkendőbe szipoghatna egész nap... Wink
shuriken

Tökéletesen egyetértek, én nem kívánt terhességből születtem, pszichológus, holisztikus kutató 2 gyermek édesannya.
Gyógyítok, feldolgoztam az életemet, legjobb tudásom szerint terelgetem gyermekeimet.
Eltemettem édesapámat akit hosszú évekig nem láttam majd rákos betegen 7 hónapig ápoltam, megbocsátottam neki mindent, de ezt is felkellett dolgoznom.
Híve vagyok a meditációnak, az okkult tudományoknak.
Az ősi gyógymódoknak. Életem elmult huszonéve azzal ment el, hogy minnél tudatosabbá tegyem önmagam mellette elvégezve a napi feladatokat.
Én mindig a saját pl.-mal élek ezért írtam le.

Azt gondolom az önmegismerés az, hogy tudatában vagyunk annak a ténynek akik az életünkben valamilyen szerepet játszottak, azok vagy tanítottak szémunkra valamit vagy mi tanítottunk.
Az útkereszteződéshez érve megköszönjük, hogy edig elkisért és szeretettel elengedjük.
Természetesen jogunk van haragudni, fájdalmat érezni, de zárkozzunk be egy-két napra és értekeljük a kapcsolatot, akár szülői, akár párkapcsolati.
Ez az ujjászületés igazi jelentése...minnél érettebben, tudatosabban élni életünket!
gate
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 18. 09:52    Hozzászólás témája: Re: ujjaszuetes Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:

igen,asszem (remelem) Te közelebb allsz az igazsagomhoz.Regi motoros vagyok mar, nem szoktam megijedni altalaban, de ez az ugras egy kicsit nagyra sikeredett.Bevallom sokat varok tole,mert ahogy mondod: az alter-egot kellet csapdaba csalni.Jo-jo itt van meg , kepeszt, de mintha leszakadt volna.Szokatlan erzes, nem ezen a planetan szoktam meg a letet.Halat adok az egnek, hogy vegre ez is megtortent velem....
gate
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 18. 10:31    Hozzászólás témája: Re: ujjaszuetes Hozzászólás az előzmény idézésével

shuriken írta:
gate írta:

Kedves Gate,
Van erőd erről beszélni?
Szeretettel shuriken

Nagyon messzirol jovok.Az a tipusu sors jutott nekem ami a pragmatikus, szeptikus talajbol indult ki, es csakis a kulso ambiciokra, sikerre karrierre volt programozva.Aztan .....hosszu, de volt egy attores, ebredes.Az elejen nagyon egyedul ereztem magam.De szerencsere nem voltam egyedul, es a szinkronicitas eros eleme lett az eletemnek.Mikor elfogadtam a belso hangom kirajzolodott az utvonal.Razos idoszak volt mikor szembe kellett neznem azzal a tobb szaz kobmeternyi kondicioval, es amitassal ami korem volt rakodva.Aztan elkezdtem kihamozni magam.Es az elet mindig elem rakta a megfelelo eszkozoket amelyekre epp eleg erett voltam(ez nem csak mosoly, de sokszor konnycseppek kiseretevel tortent).
Bla-bla-bla.....
Minden uj allomas eleresekor azt hittem megerketeztem, de mindig kederult, hogy csak egy fatyol hullott le.Azt persze sosem latom , hogy mennyi van meg vissza.De csak megyek az uton, es elvezem, es tanulok, es latok, es sirok, es belelegzem, es kilelegzem, es hah!
Confused
A mostani azert durvabb egy kicsit mert tulmentem a pszichemen kileptem az idobol es a terbol es a testembol.Szoval ehhez meg nem vagyok hozzaszokva.
Mintha attol felnek, hogy csak buvesz vagyok es nem varazslo.Pedig csodara vagyom!Ugyhogy jatszok meg!
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 19. 07:31    Hozzászólás témája: Re: ujjaszuetes Hozzászólás az előzmény idézésével

gate írta:
shuriken írta:
gate írta:

Kedves Gate,
Van erőd erről beszélni?
Szeretettel shuriken

Nagyon messzirol jovok.Az a tipusu sors jutott nekem ami a pragmatikus, szeptikus talajbol indult ki, es csakis a kulso ambiciokra, sikerre karrierre volt programozva.Aztan .....hosszu, de volt egy attores, ebredes.Az elejen nagyon egyedul ereztem magam.De szerencsere nem voltam egyedul, es a szinkronicitas eros eleme lett az eletemnek.Mikor elfogadtam a belso hangom kirajzolodott az utvonal.Razos idoszak volt mikor szembe kellett neznem azzal a tobb szaz kobmeternyi kondicioval, es amitassal ami korem volt rakodva.Aztan elkezdtem kihamozni magam.Es az elet mindig elem rakta a megfelelo eszkozoket amelyekre epp eleg erett voltam(ez nem csak mosoly, de sokszor konnycseppek kiseretevel tortent).
Bla-bla-bla.....
Minden uj allomas eleresekor azt hittem megerketeztem, de mindig kederult, hogy csak egy fatyol hullott le.Azt persze sosem latom , hogy mennyi van meg vissza.De csak megyek az uton, es elvezem, es tanulok, es latok, es sirok, es belelegzem, es kilelegzem, es hah!
Confused
A mostani azert durvabb egy kicsit mert tulmentem a pszichemen kileptem az idobol es a terbol es a testembol.Szoval ehhez meg nem vagyok hozzaszokva.
Mintha attol felnek, hogy csak buvesz vagyok es nem varazslo.Pedig csodara vagyom!Ugyhogy jatszok meg!

Kedves Gate Smile
Este lefekvés előtt több dolog jutott eszembe.
Hiaklonak volt egy gyönyörű beírása ezzel kapcsolatban, de sajnos most nem tudom megkeresni.
A lényeg: ITT és MOST élsz és a földi feladataidat kell elsősorben teljesítened.
Akinek családja van, idegen bolygóról való származás / önmegvalósítás stb. ide vagy oda: annak családtagjai szeretetteljes ellátása az elsődleges feladata.

Számomra rengeteget mond egy ember írásbeli lenyomata még egy ilyen nyomtatott egyenfelületen is.
Én úgy érzem, hogy Te túlbonyolítasz dolgokat és emiatt számodra a valódi élethelyzetedbe / porhüvelyedbe való 1:1 arányú visszatéréshez végtelenül egyszerű tevékenységeket érdemes folytatnod.
Hangsúlyozom, hogy ez egy érzés és nem tanács.

A helyedben hozzádőlnék többször egy számodra kedves fához.
Gyöngyöt fűznék.
Mandalákat színeznék.
Iniciálékat kopíroznék.
Gyönyörű Neked tetsző ősi szöveget másolnék gyöngybetűkkel egy szép naplóba (bizonyára tudod, hogy az írás visszahat a gondolkodásunkra).
Mindezek mederbe terelnének Téged: alázattal fogadnád a kötelességeidet s mindeközben pozitív energiához jutnál.

Kétféle spirituális szint van: egy valódi, amit elértünk.
S egy képzetes, amiról azt hisszük: már a sajátunk.
Élj egyszerűbben és ne komplikáld túl az életedet, a hozzáállásodat.

A testelhagyást misztikum övezi, holott ez egy eléggé gyakori esemény.
Űzd el a trivialitásokat, felesleges félelmeket azzal IS, hogy elolvasod Feldmár András: A tudatállapotok szivárványa c. könyvét.

Szeretettel shuriken
Vissza az elejére
gate
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 19. 09:13    Hozzászólás témája: ujjaszuetes Hozzászólás az előzmény idézésével

Aranyos vagy Shuriken!
Nem csodalom, hogy az irarsom nyoman ezeket a tanacsokat adod nekem, hiszen itt tomenyen csak a belso dolgokrol irtam.
Amit hozzatennek az a masik oldala.Mezogazdaszok vagyunk, 33 hektaron gazdalkodunk, hatalmas bio kertem van es a viragaimat is imadom.Van 2 gyermekem -kiket imadok, es sok idot toltok veluk,+ 4 kutyank, es 1 nyulunk.Van egy kis szallonk, ahol szezonon kivul eletmod taborokat szeretnek szervezni.Jarok jogara, tancolni, es egy kultularis egyesulet tagja vagyok(ami epp most a hatam kozepere sem kivanom mert alamszuret van es 8 tonna almat kell leszednunk es mar nem erek ra)Amugy 2 eve megcsinaltam a zeneterapia iskolat, jelenleg kineziologiat tanulok.Eltem 5 evet Olaszorszagban, es mar 11 eve elek itt Baszk- foldon.
Szoval nem vagyok az a magamba morfondirozos tipus, ill igen de mindent ko kemnyen a gyakorlati tapasztalatokbol meritek.Mandala szinezes helyett szobrokat keszitek, gyongyfuzes helyett mozaikot a furdoszobamba meg ilyesmi.
Csak azert irtam le ezeket, mert ha egy emberi lenyt irasos lenyomata alapjan szeretnel megerteni nem jo ha csak fel arcot latsz....
Mindazonaltal jok a megerzeseid, es kossz az emberseget!
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 19. 09:37    Hozzászólás témája: Re: ujjaszuetes Hozzászólás az előzmény idézésével

gate írta:
Aranyos vagy Shuriken!
Nem csodalom, hogy az irarsom nyoman ezeket a tanacsokat adod nekem, hiszen itt tomenyen csak a belso dolgokrol irtam.
Amit hozzatennek az a masik oldala.Mezogazdaszok vagyunk, 33 hektaron gazdalkodunk, hatalmas bio kertem van es a viragaimat is imadom.Van 2 gyermekem -kiket imadok, es sok idot toltok veluk,+ 4 kutyank, es 1 nyulunk.Van egy kis szallonk, ahol szezonon kivul eletmod taborokat szeretnek szervezni.Jarok jogara, tancolni, es egy kultularis egyesulet tagja vagyok(ami epp most a hatam kozepere sem kivanom mert alamszuret van es 8 tonna almat kell leszednunk es mar nem erek ra)Amugy 2 eve megcsinaltam a zeneterapia iskolat, jelenleg kineziologiat tanulok.Eltem 5 evet Olaszorszagban, es mar 11 eve elek itt Baszk- foldon.
Szoval nem vagyok az a magamba morfondirozos tipus, ill igen de mindent ko kemnyen a gyakorlati tapasztalatokbol meritek.Mandala szinezes helyett szobrokat keszitek, gyongyfuzes helyett mozaikot a furdoszobamba meg ilyesmi.
Csak azert irtam le ezeket, mert ha egy emberi lenyt irasos lenyomata alapjan szeretnel megerteni nem jo ha csak fel arcot latsz....
Mindazonaltal jok a megerzeseid, es kossz az emberseget!

Ezt olyan nagy öröm volt olvasni Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
7 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.