Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

'80
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 24. 01:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Imádlak, Bimbí.;)
Vmelyik nap hallottam, hogy egy szülő tiltakozott a kisvakond ellen, mert a kétéves kölke el akarta ásni magát a kertben a mese hatására. A'sszem, a szülő is eláshatná magát.:)

A váras csokikat nagyon hiányolom, de az ízére már nem is emlékszem - talán jobb is...

hehe, öreganyámnak még vannak Centrum Áruházas meg Barneválos és Biogálos reklámszatyrai.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 24. 01:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csókoltatom a nagymamát Wink
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 24. 02:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Imádlak, Bimbí.Wink

hehe, öreganyámnak még vannak Centrum Áruházas meg Barneválos és Biogálos reklámszatyrai.

Hehehe, mert az a műanyagok őskezdetén nem úgy volt, hogy csak úgy szemetet csomagoltunk a reklámszatyrokba, az kincset ért! Szépen ki is mostuk, hogy tiszta legyen, gondosan vigyázva a festett felirat épségére. Bizony, még a mirelit zöldségek csomagolását is felhasználtuk. Van még egy ősidőkből származó sárgarépás zacsim, papírok megőrzésére lett befogva ősidőkben, ma meg kegyeletből tartom abban. Most néztem meg: 79.04.25. a rányomott dátum.
maszi
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 24. 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bimbi!
A logók közt megtaláltam első munkahelyemét is Smile)))
Ha jól emlékszem 5000 Ft volt a kezdőfizetésem. Az egész jónak számított :-DDDD

Mindensetre mosolyt csaltál az arcomra a gyüjteményeddel.
S bizony Hangya! Egy múanyag szatyor nagy kincs volt. Egész sikk volt például egy Skálással iskolába menni, ha a hónod alá csaptad. Laughing
Meg a sörösdoboz gyüjtemények, hi-hi-hi. Micsoda nagy becsben tartották egyesek, s telipakolták velük a szekrény tetejét. Ma elég viccesen nézne ki.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Lady_Zed
Dögggg

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 24. 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bimbi írta:

Óóóó a drága jó Monchichi:)
Újra lehet kapni valamelyik webáruházban...nem olyan régen rendeltem a lányaimnak (és magamnak is Embarassed ). Az egyik kedvenc játékuk:)
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 24. 10:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lady_Zed írta:
Bimbi írta:

Óóóó a drága jó Monchichi:)
Újra lehet kapni valamelyik webáruházban...nem olyan régen rendeltem a lányaimnak (és magamnak is Embarassed ). Az egyik kedvenc játékuk:)

Sőt, a játékboltokbvan is láttam már. Nekem megvannak a régiek is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 24. 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

maszi írta:
Bimbi!

S bizony Hangya! Egy múanyag szatyor nagy kincs volt. Egész sikk volt például egy Skálással iskolába menni, ha a hónod alá csaptad. Laughing
Meg a sörösdoboz gyüjtemények, hi-hi-hi. Micsoda nagy becsben tartották egyesek, s telipakolták velük a szekrény tetejét. Ma elég viccesen nézne ki.

Erre nagyon emlékszem! Apuval Pestre jártunk vásárolni, ami abban az időben nagyon nagy szó volt. Na, amikor megláttak a skálás szatyorral! irigykedett mindenki. Sőt, amikor mondtam, hogy még mekdonáldszban is voltam! Akkoriban nyílt a Váci utcában a City Grill is, arra emlékeztek még?
Vissza az elejére
Moha
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 24. 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !
Tetszik ez a téma Laughing !
Igen a reklámszatyrok : a Centrumos narancssárga-fekete kombináció , de a Skálás ünnepi , akciós szatyrok is jók voltak . Nekem Skála kópés figurám is volt .
Nagyobbaknak sörösdoboz , kisebbeknek kártyanaptár csere-bere , bár ez utóbbi inkább hetvenes évek vége .
Á ! és a Mézga családos csokik ! Ha a csokit nem is szerettem annyira , a csomagolása volt a lényeg !
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 24. 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 24. 10:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://images.google.co.hu/imgres?imgurl=http://reklamok.gergoke.hu/images/63_dolly.jpg&imgrefurl=http://reklamok.gergoke.hu/&h=128&w=160&sz=7&tbnid=kVLrnqdWmNRGTM:&tbnh=73&tbnw=92&hl=hu&start=8&prev=/images%3Fq%3Dsk%25C3%25A1la%2Bcoop%26svnum%3D10%26hl%3Dhu%26lr%3D

A hozzászólás legutóbb Kage által 2006. 03. 24. 10:22-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
maszi
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 24. 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
maszi írta:
Bimbi!

Erre nagyon emlékszem! Apuval Pestre jártunk vásárolni, ami abban az időben nagyon nagy szó volt. Na, amikor megláttak a skálás szatyorral! irigykedett mindenki. Sőt, amikor mondtam, hogy még mekdonáldszban is voltam! Akkoriban nyílt a Váci utcában a City Grill is, arra emlékeztek még?

Naná, hogy emlékszem. Laughing Hű, de menő volt. Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 24. 11:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na,örülök hogy másnak is iylen kellemes emlékei vannak a 80-as évekről... Rolling Eyes
Akkor még minden olyan jó volt,nem?
Semmi sem volt annyira eltúlozva,mint manapság...
Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 24. 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 24. 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bimbi
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 24. 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Következő
2 / 33 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.