Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

'80
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 33, 34, 35  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 22. 21:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Amúgy azon törtem a fejemet nemrég, hogy lehet hogy Szamit azért borzasztották el a testnevelés órák előtti öltőzői beszámolók a ribik diszkókalandjairol,mert a ribik a TINILÁNYOK GYAKORI SZOKÁSA SZERINT VALSZEG SOKSZOR TÚLOZTAK IS azért...Ilyen variációra még nem gondoltál,Szami? A tinilányok fantáziája bizony erősen túlfűtött dolgokra is képes sokszor...Én már csak tudom...Sok furcsa,meg mulatságos dolog ért annó pl. engem is az ilyesmivel kapcsolatosan...Látod,fentebb írtam pl.a kis cigánycsajok minden alapot nélkülöző képzelgéseiröl,de írhatok ilyesmi történeteket a magyar lányokkal kapcsolatosan is...Azok sem voltak sokszor jobbak,mint a cigánycsajok...Pl.volt olyan kalandom annó a gimiben, hogy egyszer az egyik szünetben üldögéltem magamnak a padomban,és éppen valami könyvet olvastam,amikor egyszercsak jön be a folyosórol az egyik srác,és nekem esik nagy felháborodottan,hogy "Nemis mondtad eddig azt,hogy az XY a II.D-böl, a barátnőd"... Mire én felnéztem a könyvböl nagy csodálkozva, és kérdeztem,hogy " Miböl gondolod azt,hogy az a hölgyike a barátnőm"? Erre mondja az ürge,hogy onnan,hogy az adott kishölgy ÉPPEN AZT MESÉLI KINT A FOLYOSÓN A TÖBBI LÁNYNAK,hogy ÉN VAGYOK A BARÁTJA, és hogy már többször is "kiszívott az utolsó cseppig"... Hát...Kicsit elképedtem mindezek hallatán,ugyanis az adott kishölggyel ÉLETEMBEN MÉG CSAK SZÓT SE VÁLTOTTAM, sőt,még csak köszönni sem köszöntünk egymásnak...Max. annyi dolgom volt vele,hogy a szünetekben egyszer-egyszer láttam a folyosón mászkálni...De hogy honnan szedte azt a sok hülyeséget,amivel traktálta a többi kistyúkot,arrol bizony fogalmam sem volt...Úgyhogy mondtam is rögtön a háborgó srácnak,hogy " Na...Jó hogy tudok énis mostmár akkor arrol,hogy az XY a barátnőm...Eddig ugyanis nemis tudam róla"...Azzal vállat vontam,és olvasgattam magamnak tovább...Szóval ezzel a történettel is csak arra akartam célozni,hogy a TINILÁNYOK meséivel jobb mindig óvatosnak lenni azért...Egyálltalán nem biztos az Szami,hogy amit az öltözőbeli ribik előadtak az előző esti diszkókalandjaikrol,az mind úgyis történt,ahogy azt ők előadták...Azért erröl se feledkezz meg soha...

Sejtettem, hogy gondolsz valami ilyesmire.
Gondoltam is, hogy leírom, mielőtt előhozakodsz vele, de mivel ez nem történt meg, akkor most mondom...

Nem az előző esti diszkókalandjaikat ecsetelték -sejtettem volna, hogy annak a fele sem igaz - hanem arról beszélgettek, hogy milyen jó lesz összeszedni egy pasit a diszkóban, mert alig várja már, meg ő így meg úgy szereti az előjátékot, meg a szexet, és élénken ecsetelték egymásnak, hogy mi a legjobb benne, és miért úgy az, és ő hogy érez akkor.
Azt hiszem, ez végképp mindenkinek a legbensőbb magánügye, de egészen biztosan nem az osztalytársnőimnek fogom ecsetelni azt, tornaóra előtt, hogy mire vágyom az ágyban...

Mellesleg - tapasztalatom szerint - a fiúknak sem esett soha nehezükre kiszínezni a történeteiket, amelyeket még 15 évesen sem hittem el... Én sem a 6:20-assal jöttem, még ha most is naív kis csitrinek gondolsz sem...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 23. 05:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hű...Hogy micsoda dolgokra tudnak képesek lenni a tinilányok...Mai fejjel visszagondolva már szinte elborzad az ember...Csináltak ezek hajdanán olyan dolgot is,ami szerintem már kimeríti az elmebaj fogalmát is...Pl. volt olyan esetem is a gimiben, amikor az érettségi előtti időkben egyszer mentem be nagyszünetröl nagy gyanútlanul az osztályomba,és láttam már messziröl azt,hogy "idegen osztálybeli" lányok is járkálnak ki-be nagy izgalmak közepette az osztályunkba...Még néztem is, hogy mi az isten ez a nagy mászkálás? Na...Mikor aztán beértem énis az osztályba, láttam is egyböl,hogy a padom körül nagy tumultus van, és egymást érik a mi osztályunkbeli,meg az idegen osztálybeli lányok...Ebböl már sejtettem,hogy valami velem kapcsolatos dolog van a háttérben...Odafurakodtam énis a padomhoz,hát akkor látom,hogy MEGJÖTTEK UGYE A TABLÓKÉPEK A FÉNYKÉPÉSZTÖL, de ebböl nekem sajnos semmi jó nem származott,mivel a fehér boríték,amiben az én tablóképeim voltak,SZÉT VOLT SZAGGATVA, és a megrendelt kb.10-15 képböl már egy sincs meg,az utolsókon éppen akkor civakodnak a kistyúkok...Hű...Na ekkoris azt hittem,hogy rögtön megveszek...Dühösen mérgelődve vagy 2 képet sikerült nagynehezen elszednem egy-egy képtolvajtol, de a többinek örökre nyoma veszett...Úgyhogy aztán kénytelen voltam új képsorozatot rendelni a fényképésztöl,hogy tudjak majd adni a rokonoknak is azért a képekböl...Szóval rettenetesek tudtak lenni akkoriban ezek a tinilányok...Ezt el kell hogy ismerjem...

Nos szóval...nagy az Isten állatkertje!!!
Ott hagytam ugye abba, hogy azért a tinilányoknak - de a fiúknak is - igen élénk tud lenni a fantáziája...leginkább csinos lányok körében.
A történetedhez annyit tennék hozzá, hogy azok a tyúkok egytől egyig egyik hülyébb volt mint a másik.
Én aztán biztosan nem tolongtam volna egyetlen pasi tablóképéért sem hisztériázva...
Minek???
Ha már ennyire tetszik valaki, és az illető ráadásul még ott is van, akkor nem érdekelnének holmi róla készült képek...hisz ott van a pasi is...aki az elmesélésed alapján épp egyedül sétikált be az osztályterembe...
Biztosan elértem volna nála, hogy saját maga adjon nekem egyet a tablóképeiből...csak megkérdeztem volna tőle csábosan, hogy adna-e nekem egy képet azok közül?
Annyit eldönthetett volna saját maga, hogy ezt az első randi előtt vagy utána teszi meg...igaz, már csak kettő maradt neki is... Laughing
Majd diadalittasan, hogy az enyém a legjobb pasi a suliból, kivonulok az osztályteremből...vetettem volna még rá az ajtóból egy búcsúpillantást, miközben a többi tyúk csak némán pislogott volna...tőlem aztán civódhattak volna a megmaradt papírfecniken.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 23. 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahogy elnézem a dolgot Szami, elég antiszociális,magadnak való tini lehettél hajdanán te is,akárcsak én...Nálam mondjuk ennek oka az volt mindig,hogy valami belső késztetéstöl irányítva,mindig LENÉZTEM,ÉS MEGVETETTEM MINDIG MINDENKIT MAGAM KÖRÜL...És úgy éreztem magamat mindig,mindenki társaságában,mint mondjuk egy professzor az 50-es IQ-ju barmok között...Meg mint egy Adonisz a Quasimodók között...Nálad mi volt az oka annak,hogy antiszociális voltál? Mert szerintem igencsak az lehettél te is...Ha már egyszer jól láthatóan zavart az,hogy az osztálytársnőid "kiteregették" ugye a legintimebb vágyaikat,terveiket is a többieknek...Ugye tudod, hogy a nők esetében úgy működik a dolog,hogy MINNÉL MÉLYEBB BARÁTSÁGBAN VANNAK EGY MÁSIK NŐVEL,ANNÁL TÖBBMINDEN INTIM DOLGOT SZERETNEK A MÁSIK NŐ TUDOMÁSÁRA HOZNI...Meg szeretik megbeszélni a barátnőjükkel az ilyetén dolgaikat...Viszont a te esetetben az ilyesmi dolgok tudatos,vagy tudat alatti hárítása azt mutatja,hogy IGYEKEZTÉL MINDIG kivülálló maradni minden lányközösségen...Vagy legalábbis az osztályod lányközösségét illetően...Utáltad az osztálytársnőidet, igaz? (Persze az egyetlen barátnődet kivéve...De valszeg őt is utáltad szerintem,csak őt legfeljebb kevésbé mint a többieket...Jól látom a dolgot?)
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 23. 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A tablóképekhez is akkor még néhány gondolat...Kicsit naív vagy,Szami...Az a dolog,amit fentebb leírtál a képszerzéssel kapcsolatosan,az valszeg működött volna egy ÁTLAGOS,MEGSZOKOTT VISELKEDÉSÜ srác esetében, de nálam nem...Az én esetemben SOHASEM MŰKÖDTEK az ilyesmi,másoknál bevált női praktikák...Ilyesmi módszerrel sohasem kaptál volna képet tőlem...Ugyanis nekem olyan bolond természetem volt mindigis,hogy világéletemben utáltam a "szertartásokat,szokásokat,sablonokat",meg hasonló dolgokat...Az a " népszokás" miszerint "a fiúnak kell udvarolni a lánynak" különösen a bögyömben volt mindig...És az a dolog is,hogy mondjuk "ha akar valaki valamit a másik nemtöl,akkor bevezetésképpen BESZÉLGETNI KELL az illetővel,meg kedvesnek kell lenni vele"... Na...Hát ebböl kiindulva engem MINDIG RETTENETESEN IDEGESÍTETT AZ, ha pl. úgy akart annó egy lány közelebb kerülni hozzám, hogy mondjuk " kelletni kezdte magát nekem",meg úgymond "véletlenül" összefutott velem valahol,vagy megpróbált KEZDETBEN valami semleges téma kapcsán beszélgetésbe bonyolódni velem...Az ilyesmi dolgoktol mindig a falra másztam egyböl...Viszont annó a lányok a suliban csak próbálták mindig hozni ezt az "ősi ösztönök mentén beidegződött női sablonviselkedést" az irányomban, aminek aztán az eredménye az lett MINDEN ESETBEN,hogy pillanatok alatt összevesztem az adott lánnyal,de úgy,hogy onnantol még beszélni sem beszéltem többé az illetővel...Éshát mivel egy félév nem telt bele a gimi vagy akár az állt.iskola felső tagozatának megkezdése óta azon dolog kapcsán,hogy SZINTE AZ ÖSSZES LÁNY "szerencsét próbált nálam" ilyetén módon,hát sikerült néhány hónap alatt szinte az összes lánnyal összevesznem...De úgy,hogy mondom,még BESZÉLNI SEM BESZÉLTEM VELÜK aztán...Egy ilyen helyzetben meg szerinted ki mert volna odajönni,és képet kérni tőlem? Aki megpróbálta mégis,azt természetesen elhajtottam egyböl a búsba...Így aztán nemis csoda akkor,hogy "saját kézbe vették" a dolgok irányítását...Írtam már neked ezerszer,hogy fura alak voltam világ életemben...És emiatt fura dolgok is történtek velem nagyon gyakran...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 23. 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
A tablóképekhez is akkor még néhány gondolat...Kicsit naív vagy,Szami...Az a dolog,amit fentebb leírtál a képszerzéssel kapcsolatosan,az valszeg működött volna egy ÁTLAGOS,MEGSZOKOTT VISELKEDÉSÜ srác esetében, de nálam nem...Az én esetemben SOHASEM MŰKÖDTEK az ilyesmi,másoknál bevált női praktikák...Ilyesmi módszerrel sohasem kaptál volna képet tőlem...Ugyanis nekem olyan bolond természetem volt mindigis,hogy világéletemben utáltam a "szertartásokat,szokásokat,sablonokat",meg hasonló dolgokat...Az a " népszokás" miszerint "a fiúnak kell udvarolni a lánynak" különösen a bögyömben volt mindig...És az a dolog is,hogy mondjuk "ha akar valaki valamit a másik nemtöl,akkor bevezetésképpen BESZÉLGETNI KELL az illetővel,meg kedvesnek kell lenni vele"... Na...Hát ebböl kiindulva engem MINDIG RETTENETESEN IDEGESÍTETT AZ, ha pl. úgy akart annó egy lány közelebb kerülni hozzám, hogy mondjuk " kelletni kezdte magát nekem",meg úgymond "véletlenül" összefutott velem valahol,vagy megpróbált KEZDETBEN valami semleges téma kapcsán beszélgetésbe bonyolódni velem...Az ilyesmi dolgoktol mindig a falra másztam egyböl...Viszont annó a lányok a suliban csak próbálták mindig hozni ezt az "ősi ösztönök mentén beidegződött női sablonviselkedést" az irányomban, aminek aztán az eredménye az lett MINDEN ESETBEN,hogy pillanatok alatt összevesztem az adott lánnyal,de úgy,hogy onnantol még beszélni sem beszéltem többé az illetővel...Éshát mivel egy félév nem telt bele a gimi vagy akár az állt.iskola felső tagozatának megkezdése óta azon dolog kapcsán,hogy SZINTE AZ ÖSSZES LÁNY "szerencsét próbált nálam" ilyetén módon,hát sikerült néhány hónap alatt szinte az összes lánnyal összevesznem...De úgy,hogy mondom,még BESZÉLNI SEM BESZÉLTEM VELÜK aztán...Egy ilyen helyzetben meg szerinted ki mert volna odajönni,és képet kérni tőlem? Aki megpróbálta mégis,azt természetesen elhajtottam egyböl a búsba...Így aztán nemis csoda akkor,hogy "saját kézbe vették" a dolgok irányítását...Írtam már neked ezerszer,hogy fura alak voltam világ életemben...És emiatt fura dolgok is történtek velem nagyon gyakran...

Vagy csak nem értettél meg.

Ha neked az "sablonviselkedés" , hogy odamentem volna hozzád, és randira hívlak, mondván: "Szia Titusz, tetszel nekem, de nem csak egy papírképen kellesz, hanem a valóságban is, ezek a tyúkok meg csak civódjanak a tablóképed fecnijein...te pedig úgyis fogsz adni nekem saját magadtól egy képet magadról, - ha nem most, akkor az első randi után, - hogy akkor is lássalak, ha mégsem vagy velem...", akkor ám legyen, vállalom, hogy én is átlagos liba vagyok.

Amúgy sem szerettem soha az önző, nagyképű, mindenkit lenéző és lekezelő alakokat. Főképp nem, ha engem is úgy kezelnek...pontosabban szeretnének kezelni...merthogy nem hagyom.
És én tuti, hogy nem lettem volna annyira hülye, hogy egy ilyen visszautasítás után még meg akarjam szerezni a tabló képed...ellentétben a többi sok kis hülye tyúkkal...hát akkor csak maradj magadnak, engem egy percig sem érdekeltél volna tovább. Egyetlen percig sem...

Ja, és mintha mindig azt mondtad volna, hogy mindigis értettél a nőkhöz, meg a nők nyelvén...ennek ellenére az összes lánnyal az iskolában összevesztél fél év alatt... akkor hogy is van ez??? scratch
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 23. 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Igazad van...Egy ilyesfajta "közeledés" már kedvemrevaló dolog lett volna vitán felül...De tudod mi lett volna a "tökéletes hozzám szólás"? Ami után "kapható lettem volna egyböl bármire"? Pl. Egy ilyen szöveg:"Szia Titusz...Tetszel nekem,úgyhogy ha gondolod, járhatnánk mi ketten...Bármikor a rendelkezésedre állok bármiben,csak szólj nyugodtan,ha bármilyen szexuális jellegü igényed van...Egy szavadba kerül,és megkaphatol bármikor,bármilyen értelemben"... Látod Szami, ENNYIT KELLETT VOLNA CSAK MONDANIA a sok buta libának,aztán nemis lett volna soha problémája az illetőnek velem...De ennyi agya már nem volt senkinek...(Azaz egy-két hírhedett ribi megkeresett ilyesmi ajánlattal,dehát ugye azért én nem kiélt ribikre vágytam sose,akiknek én lettem volna a 346.-ik barátja...Azért ettöl én igényesebb pali voltam mindigis, úgyhogy ezek a ribik is el lettek hajtva a fenébe...)A másik meg az,hogy nekem akkoriban NEM VOLT SEMMI VESZTENIVALÓM az iskoláslányokat illetően, mivel elsősorban az ELEGÁNS, szoknyás-harisnyás-magassarkus TANÁRNŐINK voltak a figyelmem középpontjában,nem pedig a pólós-farmeres-tornacipős iskoláslányok...Szóval különösebb motivációm nemnagyon volt a kislányok irányába,úgyhogy semmi veszteséget nem éreztem azon ok okán,hogy " szinte minden lánnyal össze voltam veszve az iskolákban,meg nem beszéltem szinte egyikkel sem"...Ez a helyzet nekem nagyonis megfelelő volt mindig...Semmibe sem volt ott az,hogy "tudok-e bánni a nőkkel,avagy sem"... Inkább maradjunk szerintem annyiban,hogy HA AZ SZÜKSÉGES,AKKOR ÉRTEK A HÖLGYEKHEZ MINDIG FELÜLMÚLHATATLANUL...Azért nem mindegy a dolog...Amúgy csak azokkal szoktam mindig lenéző meg arrogáns lenni,akik TÉNYLEG,ÉS JÓL ÉRZÉKELHETŐEN HÜLYÉK...Arrol én már nem tehetek,ha ezeknek az embereknek a kb.99,9%-a ilyen...Bár ne ilyenek lennének...Én örülnék a ilyesminek a legjobban...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 23. 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Igen...Igazad van...Egy ilyesfajta "közeledés" már kedvemrevaló dolog lett volna vitán felül...De tudod mi lett volna a "tökéletes hozzám szólás"? Ami után "kapható lettem volna egyböl bármire"? Pl. Egy ilyen szöveg:"Szia Titusz...Tetszel nekem,úgyhogy ha gondolod, járhatnánk mi ketten...Bármikor a rendelkezésedre állok bármiben,csak szólj nyugodtan,ha bármilyen szexuális jellegü igényed van...Egy szavadba kerül,és megkaphatol bármikor,bármilyen értelemben"... Látod Szami, ENNYIT KELLETT VOLNA CSAK MONDANIA a sok buta libának,aztán nemis lett volna soha problémája az illetőnek velem...De ennyi agya már nem volt senkinek...(Azaz egy-két hírhedett ribi megkeresett ilyesmi ajánlattal,dehát ugye azért én nem kiélt ribikre vágytam sose,akiknek én lettem volna a 346.-ik barátja...Azért ettöl én igényesebb pali voltam mindigis, úgyhogy ezek a ribik is el lettek hajtva a fenébe...)A másik meg az,hogy nekem akkoriban NEM VOLT SEMMI VESZTENIVALÓM az iskoláslányokat illetően, mivel elsősorban az ELEGÁNS, szoknyás-harisnyás-magassarkus TANÁRNŐINK voltak a figyelmem középpontjában,nem pedig a pólós-farmeres-tornacipős iskoláslányok...Szóval különösebb motivációm nemnagyon volt a kislányok irányába,úgyhogy semmi veszteséget nem éreztem azon ok okán,hogy " szinte minden lánnyal össze voltam veszve az iskolákban,meg nem beszéltem szinte egyikkel sem"...Ez a helyzet nekem nagyonis megfelelő volt mindig...Semmibe sem volt ott az,hogy "tudok-e bánni a nőkkel,avagy sem"... Inkább maradjunk szerintem annyiban,hogy HA AZ SZÜKSÉGES,AKKOR ÉRTEK A HÖLGYEKHEZ MINDIG FELÜLMÚLHATATLANUL...Azért nem mindegy a dolog...Amúgy csak azokkal szoktam mindig lenéző meg arrogáns lenni,akik TÉNYLEG,ÉS JÓL ÉRZÉKELHETŐEN HÜLYÉK...Arrol én már nem tehetek,ha ezeknek az embereknek a kb.99,9%-a ilyen...Bár ne ilyenek lennének...Én örülnék a ilyesminek a legjobban...

Na persze...nem vagyok és nem is voltam sosem szexrobot, úgyhogy ha bármikor is ezt vártad volna tőlem, hát nagyon kellett volna csalódnod...vagyis nem vagyok neked tökéletes...de ne aggódj, túlélem...

Azért látszik, hogy én nem voltam nagy átlag a suliban öltözködés terén sem, engem ritkán láttál volna pólóban és tornacipőben, szóval ezen a téren is kilógtam a lányok közül...de ezt majd a másik hsz-edben lévő kérdésedre fejtem ki.
Elöljáróban megjegyzem, hogy halvány lila fogalmad sincs arról, hogy mit jelent az, ha valakik már 30 éve barátnők, ez esetben ugyanis nem tennél olyan - tulajdonképpen mindkettőnkre, de leginkább rám nézve sértő - megjegyzést, hogy utáltam a legjobb barátnőmet. Rosszul esik a feltételezés. Tapintatlan is, és nincs igazad...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 23. 19:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó...Rendben...Akkor visszavonom azon vélekedésemet,hogy "igazábol még a barátnődet is utálhattad annó"...Így jól van akkor a dolog? A másik témához akkor még annyit,hogy gondolom a hajdani iskoláslányok is úgy gondolták akkor valszeg,hogy ők nem " szexrobotok"...De mi ezzel a gond?Semmi...Nem találkoztak az igényeik az enyémekkel, így akkor nemis jöttem össze egyikkel sem...Ennyi...Mint azt fentebb is írtam,nekem egyálltalán nem volt ellenemre ez az állapot...És a mai napig sem érzem azt,hogy ezálltal bármiröl is lemaradtam volna...Nade most lépnem kell mára...Szia.
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 23. 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
...gondolom a hajdani iskoláslányok is úgy gondolták akkor valszeg,hogy ők nem " szexrobotok"...De mi ezzel a gond?Semmi...Nem találkoztak az igényeik az enyémekkel, így akkor nemis jöttem össze egyikkel sem...

Én úgy vélem, egy NŐNEK, mindig is többre van szüksége, mint CSAK SZEX-re. Főképp pedig nem arra van szüksége, hogy bármikor "rendelkezésre álljon" a szex-re...ez ÍGY degradáló.
Tudod, kik állnak bármikor készen rá? A prostituáltak, és a szexrobotok...valóban erre vágytál?
Hogy is írtad pontosan az "igényedet? "
"Bármikor a rendelkezésedre állok bármiben,csak szólj nyugodtan,ha bármilyen szexuális jellegü igényed van...Egy szavadba kerül,és megkaphatol bármikor,bármilyen értelemben"
Ez csak a testiségről szól, ráadásul CSAK a férfi testi igényeinek kielégítéséről egy nő által...csodálkozol kedves Titusz, ha ez egy NŐ-nek kevés és ELTÁRGYIASÍTÓ??? Lehet, persze, hogy ezt anno a 15 éves iskolatársnőid nem tudták így megfogalmazni, nem tudták az értésedre adni, ezért lett "összeveszés" belőle.

Nem kezdek egy kapcsolatot úgy, hogy azzal indítok, hogy csiribí-csiribá itt vagyok én, csak egy női TEST, szexeljünk!!! Ha már kialakult a kapcsolat/szerelmes vagyok, ami percek alatt is bekövetkezhet, akkor ott vagyok, és adom magam természetesen testileg is. Nincs "időkorlát", de többre tartom magam annál semmint hogy csak úgy szíre-szóra, első füttyre összejöjjek valakivel. Akkor mennyivel vagyok több annál a ribinél, aki lemegy a diszkóba vadászni, és az első férfi karjaiba omlik? Vagy annál, amelyik leszólított téged a Váci utcában? Hol van a női méltóság?

De legjobban tudod mi zavar ebben a mondatodban?
Az, hogy hol van a kölcsönösség? Nem a szex ellen beszélek, hisz az az Élet, egy párkapcsolat fontos része, DE KÖLCSÖNÖSSÉGEN ALAPUL... anélkül ugyanis megette a fene az egész kapcsolatot.

Tehát nem az volt itt a gond, hogy szexet IS akartál, hisz természetes, hogyha egy lány és egy fiú "járni akar egymással" akkor annak a szex is szerves és kellemes részét képezi. Hanem az, hogy önző módon, csak a saját testi igényeidet domborítod ki belőle, kimondván, hogy "bármikor álljon rendelkezésedre""...mint egy szexrabszolga...amikor ugye te gondolsz egyet, ő ott legyen...
Figyelembe sem véve, hogy a partnered mit szeretne. Pedig - jó esetben - ugye Téged.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 24. 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látod Szami,most énis háboroghatnék,és kikérhetném magamnak azt,hogy miket feltételezel te rólam...De mégsem teszem ezt,helyette inkább megpróbálok rámutatni arra,hogy miben,és hol tévedel...Nem vagyok VADBAROM,és nemis voltam az soha...A fentebbi "tökéletes ismerkedő formula" az nem arrol szólt volna, hogy nekem egy "szexrabszolgára" lett volna igényem,hanem arrol szólt volna eredetileg,hogy lássam és TUDJAM AZT, hogy ahhoz, hogy az adott kishölgy "elaléljon tőlem", NEM VOLT SZÜKSÉG SEMMIRE SEM...Sem udvarlásra,sem rózsacsokrokra,sem pénzre,sem ajándékokra,sem eszejátszásra,sem " hódításra",sem hasonlókra...Nekem ez az érzés és gondolat volt mindig a legfontosabb dolog a hölgyek esetében...Most csak képzeld el a szitut, Szami..."Kemény elvárás"volt egy ilyen "tökéletes" ismerkedőszöveg a hajdani kishölgyektöl? Igen...Az volt...Viszont ha valaki VETTE VOLNA EZT AZ AKADÁLYT,akkor az olyan hölgyeményben A TOVÁBBIAKBAN MÁR MEG TUDTAM VOLNA BÍZNI...És TUDTAM VOLNA AZT,HOGY AZ ILYEN LÁNY TÉNYLEG SZERET,ÉS HOGY TÉNYLEG SZIMPATIKUS VAGYOK NEKI...Nem pedig csak KIHASZNÁLNI akar...Nemtudom hogy érthető-e mindennek a logikája? Hidd el nekem, a hajdani viselkedésemben VOLT LOGIKA...És gondolom nemis véletlen az ,hogy nekem SOHASEM VOLTAK PÁRKAPCSOLATI PROBLÉMÁIM,és nincsenek ma sem...ENGEM még soha nem vert át nő,soha nem forgatott ki semmimböl,soha nem került sor az életemben válásra,meg hasonló dolgoktol is mentes voltam mindig...Gondolod hogy mindez VÉLETLEN DOLOG? Szerintem nem véletlen...Az olyan lányokra,akik NEM TUDTÁK,VAGY NEM AKARTÁK venni a fentebb állított akadályt,nekem NEM VOLT SZÜKSÉGEM...Viszont aki tudta volna venni az akadályt,az nyugodtan számíthatott volna a "normális párkapcsolatra" az esetemben...Mondanám mégegyszer:Nem voltam sohasem érzéketlen vadbarom...Viszont szerettem mindig nyilt kártyákkal játszani...És lehetőleg sose veszíteni...Hát...Oly sok hülye,lúzer,balfék palival ellentétben ÉN MÉG SOSE VESZTETTEM NŐÜGYEKBEN...Ennyi...És ennek hidd el,hogy OKA VAN...Szóval próbáld meg ÍGY NÉZNI a hajdani viselkedésemet,hátha megérted valamikor a mozgatórugók lényegét,háborgás,meg alaptalan dolgok feltételezése helyett...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 24. 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Látod Szami,most énis háboroghatnék,és kikérhetném magamnak azt,hogy miket feltételezel te rólam...De mégsem teszem ezt,helyette inkább megpróbálok rámutatni arra,hogy miben,és hol tévedel...Nem vagyok VADBAROM,és nemis voltam az soha...A fentebbi "tökéletes ismerkedő formula" az nem arrol szólt volna, hogy nekem egy "szexrabszolgára" lett volna igényem,hanem arrol szólt volna eredetileg,hogy lássam és TUDJAM AZT, hogy ahhoz, hogy az adott kishölgy "elaléljon tőlem", NEM VOLT SZÜKSÉG SEMMIRE SEM...Sem udvarlásra,sem rózsacsokrokra,sem pénzre,sem ajándékokra,sem eszejátszásra,sem " hódításra",sem hasonlókra...Nekem ez az érzés és gondolat volt mindig a legfontosabb dolog a hölgyek esetében...Most csak képzeld el a szitut, Szami..."Kemény elvárás"volt egy ilyen "tökéletes" ismerkedőszöveg a hajdani kishölgyektöl? Igen...Az volt...Viszont ha valaki VETTE VOLNA EZT AZ AKADÁLYT,akkor az olyan hölgyeményben A TOVÁBBIAKBAN MÁR MEG TUDTAM VOLNA BÍZNI...És TUDTAM VOLNA AZT,HOGY AZ ILYEN LÁNY TÉNYLEG SZERET,ÉS HOGY TÉNYLEG SZIMPATIKUS VAGYOK NEKI...Nem pedig csak KIHASZNÁLNI akar...Nemtudom hogy érthető-e mindennek a logikája? Hidd el nekem, a hajdani viselkedésemben VOLT LOGIKA...És gondolom nemis véletlen az ,hogy nekem SOHASEM VOLTAK PÁRKAPCSOLATI PROBLÉMÁIM,és nincsenek ma sem...ENGEM még soha nem vert át nő,soha nem forgatott ki semmimböl,soha nem került sor az életemben válásra,meg hasonló dolgoktol is mentes voltam mindig...Gondolod hogy mindez VÉLETLEN DOLOG? Szerintem nem véletlen...Az olyan lányokra,akik NEM TUDTÁK,VAGY NEM AKARTÁK venni a fentebb állított akadályt,nekem NEM VOLT SZÜKSÉGEM...Viszont aki tudta volna venni az akadályt,az nyugodtan számíthatott volna a "normális párkapcsolatra" az esetemben...Mondanám mégegyszer:Nem voltam sohasem érzéketlen vadbarom...Viszont szerettem mindig nyilt kártyákkal játszani...És lehetőleg sose veszíteni...Hát...Oly sok hülye,lúzer,balfék palival ellentétben ÉN MÉG SOSE VESZTETTEM NŐÜGYEKBEN...Ennyi...És ennek hidd el,hogy OKA VAN...Szóval próbáld meg ÍGY NÉZNI a hajdani viselkedésemet,hátha megérted valamikor a mozgatórugók lényegét,háborgás,meg alaptalan dolgok feltételezése helyett...

Akkor most én kérek elnézést, nem volt szándékos a sértés, csak őszinte vagyok. Vagy csak - jó szokásunk szerint - megint nem egy malomban őrlünk, s utólag kiderül, hogy tulajdonképpen nem is azt akartad mondani, amit mondtál...

Te tettél egy olyan kijelentést hogy minden valószínűség szerint utáltam a barátnőmet minden alap nélkül, te ANÉLKÜL gondoltál valamit, hogy én bármit is mondtam volna. Az, hogy valaki introvertált nem jelenti azt, hogy utál mindenkit, főként jelen esetben nem, amikor TUDOD, hogy 30 éve barátnők vagyunk. Melyik barátság élne meg ennyit, ha a felek egyike utálná a másikat?

Én egy konkrét kijelentésed alapján véltem úgy, - álljon egy nő "rendelkezésedre a szexben örökké" - ahogy. Ez az én értelmezésemben nyers és durva és nem veszi figyelembe az női érzéseimet.

Különbség azért van a két "sértés" között.

(Ne érts félre, ha most Te meg Én példával mondom...ez csak azért van, mert úgy egyszerűbb megfogalmazni)
Már kezdem érteni miről beszélsz.
Értem én, hogy azt akarod, hogy saját magad miatt szeressenek (ne a pénzed, hírneved, akármi miatt)
És ehhez neked az kell, hogy az legyen a TESZT, hogy hajlandó-e most rögtön lefeküdni velem, mert az a fokmérője annak, hogy valóban a férfias kisugárzásom, CSAK saját magam miatt szeret.
Felfogtam.
DE
...egy tisztességes nő, még ha egyből vonzódik is, nem fog EGYBŐL ilyen mondattal nyitni, még ha a lábai megremegnek is ha meglát, még akkor sem...saját magam példáján tudom, hogy milyen az, amikor annyira hatással van rám egy férfi, hogy "elalélok tőle"...és tudod, ezt akkor azt az a férfi meg is érzi, és látja rajtam...mégis...hogy mondjam...ha azt szeretném legszívesebben, hogy azonnal elolvadjak a karjaiban, mint egy darab vaj, akkor sem mutathatom ezt ki azonnal. Mert akkor meg én lennék túl ledér hölgyemény. Te is érted a különbséget??? Nagyon keskeny az a határvonal, hogy kimutatja egy nő a szexuális vonzódását a vágyott férfi iránt, és aközött, hogy ribinek tűnjön.

Erre mondtam, hogy kell egy kis idő. A példámnál maradva ezért randit kérek és nem felajánlkozom. Mert azt a prostituáltak teszik. Hisz nem tudom, nem tudhatom, mi lesz a következő reakciód. Én ezzel megtettem az első lépést, a többi, már rajtad áll.

Egyébként téged ismerve nekem fura, hogy miért az a bizalom alapja, hogy vajjon lefekszem-e veled az ismerkedés első pillanatában, anélkül, hogy tudnám a nevedet, vagy azt, hogy legalább van-e valami közös bennünk gondolkodás terén, hogy egyáltalán tudnám, hogy a szexen kívül van-e valami közös bennünk? (Lehet, hogy az sem...)
Akkor úgy kérdezem, te mi alapján várod el ezt mindenféle ismerettség nélkül? Én miért higgyem el, hogy én leszek/vagyok a legjobb és senki más???? Mert ugye én meg ezt szeretném várni egy kapcsolattól...
(Hogy pl a szexuális úton terjedő betegségekről ne beszéljünk...)
Ha ez az első kérésed/kérdésed, ha ez az első akadály, amit meg kell ugranom, és mi van, ha utólag megtudod, hogy voltam már 100 pasival? Hogy kiderül, hogy alkoholista és drogos vagyok? Mindez nem számít, a bizalom megvan, csak azért, mert 2 perc után ágyba vittél?
Én mire fel bízzak meg benned azonnal?
Honnan tudjam, hogy nem vagy-e nemibeteg, vagy egy szadista őrült kéjgyilkos? Vagy drogos, vagy alkoholista, vagymittudoménmi...
Lehet, hogy kiderül, pl.hogy van egy tetoválás a hátamon, amit én nem hinnék, hogy gond lenne, de számodra ez elfogadhatatlan.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 24. 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Értem amit írsz,de szerintem te még mindig nem egészen érted azt,hogy én miröl szerettem volna beszélni...Miböl gondolod azt,hogy ha odajött volna annó hozzám egy osztálytársnő a "tökéletes ismerkedőszöveggel" ,AZONNAL ÉS OTT HELYBEN le is dűtöttem volna? A teszt az azért teszt,hogy a LEHETŐSÉGRÖL szóljon...Nem a bizonyosságrol...Kevered a dolgot a DISZKÓBARÁTNŐK esetével...Diszkóba nyilván azért járt az ember,meg gondolom a lányok is, hogy SZÓRAKOZZANAK,JÓL ÉREZZÉK MAGUKAT...Többek között némi szex segítségével is...Viszont iskolába nem a szórakozás kedvéért jár ugye az ember...Úgyhogy ha a SULIBAN jött volna oda hozzám egy lány, a tökéletes ismerkedő formulával,akkor megkérdeztem volna tőle,hogy mikor lesz kedve ahhoz,hogy konkrétan is beváltsa az ígéretét? Akkor mondott volna az illető ugye egy időpontot, amit azért szerintem tiszteletben tartottam volna...(Persze nem 2-3 éves időpontra gondoltam,hanem mondjuk 2-3 hetes időpontra maximum...)Mondom sokadjára is,hogy nem voltam sose vadbarom...Amíg akkor le nem telt volna a meghatározott idő, addig csak randizgattam volna a kérésének megfelelően a hölggyel...Bár azért szerintem az ismeretség első napjaiban némi előlegként egész biztos hogy kértem volna némi orális kényeztetést egyszer-kétszer,de ez szerintem nem egy olyan rettenetes álldozat sose egy engem állítólag kedvelő,és szerető, újdonsült barátnőtöl...Amennyiben ezt megkaptam volna,akkor már nyugodtabban és bizalmasabban vártam volna ki a többi időt az igazán intim együttlétre...Viszont mondom:Az egész iskolában nem volt annó EGY lány,aki ezt az utat végig akarta,vagy végig tudta volna járni...MINDEGYIK azt akarta,hogy ÉN MÁSZKÁLJAK UTÁNA, ÉN UDVAROLJAK NEKI,ÉN UGRÁLJAM KÖRBE,meg hasonlók...No, hát ilyesmire meg hiába várt bárki is...Felőlem aztán mutogathatták a popsijukat,meg hajolgathattak előttem tesiórákon meg az osztálykirándulásokon ahogy csak bírtak,az ILYESMI PRAKTIKÁK rólam mindig leperegtek...Nálam az ilyesmi dolog sose működött...Utána meg ugye az ilyen lányok voltak felháborodva,meg megbántva...Meg én voltam az ilyen-olyan "töketlen csóka",meg hasonlók... Szegény ostobák...Nem tudtak sem elgondolkozni némely dolgon,se felülemelkedni önmagukon...De ez akkor már legyen az ő dolguk...Amúgy ha hiszed ha nem,én gyakorlatilag EGYETLEN PILLANTÁSSAL fel tudtam mérni mindig,hogy ki ribi,és ki rendes lány...És SOHASEM TÉVEDTEM...Talán ennek is köszönhettem aztán azt,hogy bár RENGETEG alkalmi hölggyel volt dolgom a hajdani időkben,sok olyannal is,akiknek még a nevét sem tudtam,meg nemis kérdeztem,viszont sohasem kaptam el senkitöl semmiféle nemibetegséget...Ezt a dolgot lehet a szerencsére fogni,de lehet a jó szimatra is...(Gondolj csak mondjuk a hajdani Pesti buszkalandra a Hűvösvölgyben...Meg a három gráciára...)
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 24. 22:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, és még én vagyok naív?
Idézet:
.Többek között némi szex segítségével is...Viszont iskolába nem a szórakozás kedvéért jár ugye az ember...

Ha-ha-ha...
Most diák-diák, vagy tanár-diák iskolai szexről meséljek neked? Óra közben kiszökve a mosdóba, pontosabban, "elnézést Tanárnő" felkiáltással késve beérni az órára, mert ugye volt jobb dolguk is. Hogy csak "mondták"? Hmmm...én elég leszek szem- és fültanúnak?
És a tornatanár, aki több diáklányt megkörnyékezett a szertárban, köztük engem is? Biztosan volt olyan, akinél sikerrel járt, és ez azért is biztos volt, mert nyilvánosságra került, hogy emiatt rúgták ki. Nem, nem én jelentettem fel, de én is megtehettem volna. És a másik tornatanár, aki - szó szerint nyalta a száját, amikor nézte, hogy hajlongunk órán...igen, mi is mentünk "panaszra" az igazgatónőhöz.
És egészen biztos vagyok benne hogy nem csak a mi iskolánkban voltak ilyen esetek.

Egy kapcsolat a kölcsönösségről szól.
Most elmesélem neked az én egyik ismeretségemet. Azt hiszem simán mindennapos.
Megismerkedtem egy fiúval. Tipikus "alfa" volt. Megtetszett, beleszerettem. Tudtam az eszemmel, hogy hibát követek el, de a szívemnek nem tudtam parancsolni.
Elolvadtam ha megláttam, nem bírtam levenni róla a szemem, mindenki által látható volt a rajongásom, nyilván nyilvánvaló volt neki is. Barátnőmmel együtt voltunk, amikor megismerkedtem vele, barátnőm 25 év távlatából is szokta emlegetni, hogy "egyből eszemet vesztettem".
Nem egy suliba járt velünk, akkor még nem volt mobil, még vonalas telefon sem egyiküknek sem, meg internet sem, akkor tudtunk találkozni, ha megbeszéltük, ha változás történt (volna) akkor tuduk egymás lakcímét és tudtunk (volna) egymásnak levelet írni.
Szóval egyszer-kétszer találkoztunk azután, hogy megismerkedtünk, mindig megbeszéltük, hogy hol. Parkban, itt-ott, nyilvános helyen. Sosem vártam, hogy udvaroljon, sosem vártam tőle virágot sem, semmit sem, nem is kaptam. A randi után elváltunk egymástól kb. félúton, ő is ment haza, én is. Még csak haza sem kísért, nem is kértem. Nem csináltam belőle problémát, gondoltam, ő ilyen. Tetszett, szerettem, elfogadtam úgy, ahogy van. Mások mondták, hogy illene hazakísérnie, legalább meghívnia egy fagyira, meg ilyenek. Öntelt volt, és nagyképű. Az sem zavart, nem érdekelt, nem láttam a szerelemtől. Csak egyvalamit akart, szexet. Pontosabban csak azt, hogy elmondhassa, hogy eggyel több lányt fektetett meg.
Utólag tűnt csak fel, hogy soha nem beszélgettünk "semmiről", nem akart megismerni, csak "begyűjteni". Mindig én kértem az újabb randit 2 v. 3 volt, de látta rajtam, hogy nem fog menni, sőt nemhogy nem jutott előbbre a céljához, csak egyre jobban bezárkózottabb, s egyre visszautasítóbb lettem. Utólag rájöttem, miért nem ment neki, annak ellenére,hogy szerelmes voltam. Mert - valszeg tudat alatt csak - tudtam, hogy ő nem szeret, csak skalpot akar - ha csak egy kicsit is érdeklődik irántam, kimutatja hogy tetszem neki, többre megy. Nem éreztem, azt, hogy beindítom, nem tett semmit azért, hogy kívánjam is a szexet, nem ismertetett meg vele, nem hozta ki belőlem a nőt, de akkor ezt még én sem tudtam, hisz én akkor még teljesen tapasztalatlan voltam. Egy szűzlánynál nem jön be egy, csak a végcélra koncentráló, 2 csók utáni nyomulós, minden előjátékot nélkülöző "technika", pláne nem, ha nem is voltunk kettesben egy másoktól elzárt nyugis helyen. A harmadik randira ezt megoldotta, a nyilvános helyen való találkozó után elvitt magához, s csak kettesben maradtunk náluk, mégsem tudta kihasználni azt a lehetőséget sem kellően. (Egy tapasztalt nő, aki már mindent tud, azt is tudja, hogy mivel jár, milyen egy gyors menet, így tudja azt is, hogy olykor annak is megvan a maga varázsa egy nő számára is.)
Most hogy írod gondolkoztam el...nem, ő sosem kérte, vagy viselkedett úgy, hogy szerette volna, hogy "némi előlegként" csináljak bármit is a kedvéért...pedig, ha belegondolok, azzal nyilván közelebb jutott volna a céljához, hisz olyan szerelmes voltam, hogy megtettem volna, azzal a technikával tovább tudott volna terelni, hogy nyitottabb, odaadóbb legyek, de ő nem azt akarta, hogy szeressem, hanem csak egy gyors numerát, hogy húzhasson a noteszébe egy újabb strigulát..érted???
Fura, de a mai napig eszembe jut olykor, és a mai napig fáj egy picit a dolog...hiába van az, hogy ma már tudom, hogy ő volt a "béna", hisz ha egy kicsit is szeret és nem önző módon érzelmek nélkül csak egy numerára akart volna megszerezni - akkor úgy formálhatott, irányíthatott, taníthatott volna meg a dolgok csínjára-bínjára ahogy akar, (szerintem ennek egy normális férfi még pluszban örül is) mégis, a mai napig a saját kudarcomnak is tekintem a dolgot.
Úgy lett vége, hogy nem beszéltünk meg újabb randit, nyilván megunta a harmadik próbálkozás után, nem is keresett többet. Én meg - bár szerelmes voltam és csalódott - de büszke és sértett is, én sem erőltettem a dolgot, mert nem tudott jót adni, bármennyire szerettem volna...
Ezután megfogadtam, hogy ha ilyen egy "alfa", akkor nekem ez nem kell, soha, de soha többé, s igyekeztem tudatosan is távol tartani magam innentől kezdve az alfáktól.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 25. 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vagy úgy...Akkor mostmár tudom,hogy miért akarod örökösen rámhúzni az "érzéketlen,önző,csak magával foglalkozó vadbarom" sémáját...Mert a hajdani "alfád" viselkedését próbálod meg mindig kivetíteni rám is...De azt ugye te is tudod,hogy AZ A PALI NEM ÉN VOLTAM? Vannak kétségtelenül NÉMI hasonlóságok azon csóka,meg az én egykori viselkedésem között,de voltak LÉNYEGES KÜLÖNBSÉGEK IS...Legfőképpen az lehetett a különbség,hogy mondom:Velem csak MEGISMERKEDNI VOLT IGEN NEHÉZ DOLOG AZ ADOTT LÁNYNAK...Mivel a hagyományos "férfi-női sablonszerepek" nálam nem működtek,vagy inkább fogalmazzunk úgy,hogy FORDÍTVA MŰKÖDTEK...De amennyiben az adott hölgyemény ezt az akadályt venni tudta valahogy, onnantol kezdve PONTOSAN UGYANOLYAN SÉMÁK SZERINT MŰKÖDÖTT AZ ADOTT KAPCSOLAT,MINT AHOGY AZ MEGSZOKOTT...Szóval a kölcsönösség,a kedvesség,a másikra való maximális odafigyelés elvei alapján...Csak gondolj bele Szami...Nekem SOHASEM A PÉNZEM VOLT A VONZERŐM...Nade ha nem a "pénzemért" tartottak ki mellettem a nők mindig,akkor vajon MI OKBOL tették ezt? (Ne feledd el azt,hogy pl. 26 éve élek kiegyensúlyozott,jó házasságban,csakhogy mást ne mondjak...)Te MEDDIG tartottál ki a nevezett "alfahím" mellett? Hm? Na látod...Szóval hidd el ha mondom, hogy a között a muki,meg énközöttem ÉG ÉS A FÖLD lehetett mindigis a különbség... Ezért sem volna jó dolog,ha a továbbiakban ezen fickó alapján ítélnéd meg a hajdani mivoltomat...Ő ő volt,ÉN meg én voltam...Ennyi lehetett csak a különbség... Ez az "apróság"... Amúgy elárulok neked valamit...A leírásod alapján van egy olyan érzésem,hogy szerintem csak te gondoltad azt arrol a srácrol,hogy ő egy alfa...Meg hogy " rengeteg nője" volt már addigra...Ne bolondozz már...A leírásod alapján egy TAPASZTALATLAN,TÉTOVA,meglehetősen bamba, a nőkhöz nem értő,és velük bánni nem tudó illető képe rajzolódott ki nekem...Szerintem addig annak a srácnak sem lehetett sokkal több dolga lányokkal,mint neked fiúkkal...De nem kötelező hinned nekem...Csak gondolj nyugodtan azt,amit akarsz...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 25. 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon a szívedre vetted, pedig én nem azt mondtam, hogy egy önző vadbarom vagy. Te fogalmaztál rosszul a tökéletes ismerkedős szövegeddel, ami számomra úgy hangzott, hogy önző és szexre kényszerítő, a nőt csak tárgyként tekintő.

Igen, van némi igazad, de nem mostam össze a rossz tapasztalatom pasiját veled, képes vagyok tisztán látni és elvonatkoztatni, hogy te nem ő vagy, szóval ne gondold ezt túl.

Az viszont igaz, hogy van némi hasonlóság abban, ahogy előadod pl a diszkóbeli élményeidet, meg ezt azt, meg az egész lényedet ahogy beállítod, azzal, amilyen szerintem egy "alfa" személyiség, illetve amilyen ő is volt.

Én ide sorolom azt a sok bunkót is az alfák közé, akik nagyon vonzóak voltak első pillantásra és elhitették velem, hogy tetszem nekik, amikor meg szóba elegyedtem velük, el kezdtek velem úgy viselkedni, hogy megalázottnak érezzem magam, (mi ez, ha nem mások lekezelése, lenézése ?) mondván, hogy vajjon miből képzelem én, hogy majd Ő - a Méltóságos, a Nagyszerű, az Istenség - majd szóba áll velem!!! Mert ő különb ám mindenkinél!
Hát, jó, akkor egy újabb barom alfa, és ment a skatulyába!!!
De ettől még nem mondom azt, hogy te is olyan vagy, mint ők voltak.

És igen elismerem - bár ezt még nem mondtad ki, de szerintem gondolod - hogy ahogy én kialakítottam magamban ezt a skatulyát, hogy "ALFÁK", ami nálam, a fent említett tapasztalataim alapján egy negatív kategória - és aki nálam abba belekerül, annak jaj!, s nem fog onnan sosem kikerülni.
Főleg akkor és addig nem fogsz te sem kikerülni, amíg azzal szembesülök, hogy te magad is nem egy dolgot mondtál magadról, amit az "én alfámnál" is tapasztaltam. Meg addig, amíg fennen hangoztatod hogy te "alfa" vagy.
Igen, vállalom, hogy látok köztetek hasonlóságot, de nem mondtam azt, hogy Te is olyan vagy, mint ő...ilyet biztos, hogy soha nem mondtam, és nem is gondoltam.

Az "én alfám" leginkább annyiban volt "alfa", hogy annyira helyes volt, hogy bomlottak utánna a csajok. Ahogy te is ezt állítod magadról.
Tudom, láttam, akkor is, amikor velem volt. Mindig is körülrajongták a csajok, a KÜLSEJE MIATT.
(Mondd ezután, hogy csak én képzelek be némi hasonlóságot köztetek, hisz te is ezt szoktad mondani. Hogy már a látványodtól elalélnak, s te még nem találkoztál olyan nővel, aki ellent tudott volna állni neked, ha te azt akartad, hogy ne álljon ellen)

Mesélte, - s közben igencsak feljebbrangúnak gondolta magát - hogy már az óvodában nem tudott ellenállni neki senki. Mesélte, hogy nagyon hiú, sok időt tölt a tükör előtt. Akkora egója volt, hogy az eget verte!!!

Volt sok csajjal, (ezt mástól tudom, persze természetesen semmit sem lehet készpénznek venni )ami még nem zárja ki azt, hogy tapasztalatlan és ügyetlen volt. Azért, mert nem volt szexuális kultúrája, nem is akart és nem is tudott minőségileg szeretkezni, csak párzani. Megtalálni egy lyukat egy női testen, majd néhány párzó mozdulatot tenni, minden férfi tud, akinek megfelelően kemény szerszáma van hozzá. Megszerezni minél több skalpot és ennyi. Attól még lehetett sok csaja, mindegyiket elkapta egy gyors, felejthető numerára. Akart ő többet? Nem. Hát akkor? Ilyen hozzáállás mellett hogy fejlődött volna hozzáértés és gyengédség terén? Szerinted? Nehogy azt mondd, hogy nem hallottál még ilyen típusról férfi létedre.
(Manapság korombeli hölgyektől hallom, hogy ismerkednek, randiznak legalábbis próbálnak, esetleg ők is válás után, akárcsak a férfiak, a gyerekek felnőttek, szabadok stb...ilyenkorú férfiakkal találkoznak ugye...Nos, 40-45-50 éves hölgyek már nem viselkednek olyan "félénken"", mint tizenévesen, és azzal szembesülnek, hogy 45-50 év körüli "tapasztalt" férfiak, nem képesek normálisan szeretkezni, csak gyors numerát akarnak, vagy/és arra képesek..(természetesen biztosan van aki párt keres és nem ilyen, akkor tiszteletem a kivételeknek)
Jahhh, hogy ez ugyanaz a korosztály, akikkel tizenévesen is találkoztam? Meglepő? Számomra nem. Lehet, hogy az "én alfám" is ott van most egy ilyen társkereső oldalon, és állítja magáról, hogy ő már rengeteg nővel volt ugyebár...)

És hogy a csajok miért dőltek be neki? Biztosan voltam olyan lanyok, akik szintén csak egy egyéjszakás kalandot akartak, akárcsak ő. Aztán sok lány azt hiszi, hogy ő majd meg fogja változtatni a "rosszfiút", mellette majd kitart, mert ő más, mint a többi csaj. De ez nem működik. Nagyon sok velem egykorú lány abban az időben folyamatosan azzal küzdött, hogyha nem fekszik le a barátjával, akkor az otthagyja. Sajnos nem tudták, hogy ez a típus egy numera után úgyis MINDENKÉPP otthagyja.
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 33, 34, 35  Következő
30 / 35 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.