Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

'80
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 25. 17:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rendben...Ha szerinted AZ az "alfák" definíciója, amit leírtál fentebb,akkor én NEM VOLTAM sose "Alfa"... Ugyanis mint ahogy azt fentebb már írtam,az OLYASMI CSÓKÁKHOZ mint amilyenekröl te beszéltél,én NEM HASONLÍTOTTAM...Legalábbis természetre nem...Mármint persze úgy értve ezt a " természetet", hogy ugye ők semmibe vették a lányokat,én viszont sohasem viselkedtem így...Hogy érzékeld a különbséget: A te "alfáidnak" ugye az volt a lényeg,hogy "skalpokat" szerezzenek, meg "trófeákat"... Rovátkákat az ajtófélfán,meg a megkapott nők színes bugyijait mondjuk...De én sose voltam ilyen...ÉN A TÖKÉLETES FELESÉGNEKVALÓT KERESTEM MINDIG...Minden nőben...És minden nőt árgus szemmel vizslattam,hogy " talán most bejön a dolog,és ő lesz az igazi feleségnekvaló"...Aztán ha rájöttem arra,hogy valami miatt mégsem lesz ez a hölgy jó választás, AKKOR DOBTAM az illetőt...De csakis akkor...Aztán kezdtem elölröl a keresést...Érted a két hozzáállás közötti különbséget? Ég és Föld...Én már az óvódában is úgy néztem a kislányokat, hogy "vajon melyik lesz közülük a feleségem"? Hát még később...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 25. 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A másik meg az Szami,hogy szerintem ne nevezzük ezt a te hajdani pacákodat "alfahímnek", mert szerintem NEM VOLT AZ...Őkelme max. csak egy HMCS lehetett inkább...Egy eszejátszó hülyegyerek,aki mint " férfi",mint "kan" egy nagy nulla lehetett minden jel szerint...NAÍV,TAPASZTALATLAN KISLÁNYOKAT szédíteni az nem egy nagy valami...Utána meg FÉRFIKÉNT egy semmi produkciót bemutatni,az se egy nagy valami...SZERINTED EZ LENNE EGY ALFA DEFINÍCIÓJA?Szerintem egy alfahím az nem ilyen...AZ ALFAHÍMÉRT AZ ÁLLTALA SZEXUÁLISAN KIELÉGÍTETT NŐK VEREKEDNI SZOKTAK...Te láttál BÁRKI NŐT IS VEREKEDNI EZÉRT A PALIÉRT? Láttál miatta egymás haját tépő nőket? Eddig csak annyit írtál,hogy "hol ezzel a lánnyal láttad,hol azzal"... Miböl gondolod azt,hogy A TÖBBI LÁNNYAL IS NEM AZ VOLT A FORGATÓKÖNYV MINT AMI VELED? Adott egy naív kis csitri,aki KEZDETBEN elalélt ettöl a semmi pacáktol,aztán hogy JOBBAN IS MEGISMERTE,HAMAR KI IS ÁBRÁNDULT BELŐLE..Szerinted NEM LEHET EGY ILYEN MAGYARÁZAT A GYAKORI PARTNERCSERÉRE? Kérdem mégegyszer:LÁTTÁL BÁRKI LÁNYT IS ezért a paliért hajat tépni,meg civakodni? Nos? Ebben van pedig a lényeg...És EZ A KÜLÖNBSÉG egy hülye kis HMCS,meg egy alfahím között...Hogy kiért tépik egymást a nők...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 25. 19:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...épp a neten olvasgatok, hogy milyen is egy alfahím...s nem kissé vakargatom a fejem, hogy talán mégsem teljesen jó a skatulyám, miattad sem, meg az én régi alfám miatt sem.... :-/

Lehet, hogy valóban rossz a meghatározásom, s át kéne címkéznem, meg átpakolgatni belőle dolgokat.

Direkt nem linkeltem cikkeket, mert tudom, hogy az ott leírtakkal összevetve amit tudok rólad, aszerint szerintem Te is mondjuk 50-70 %-ban vagy "alfa", - vagy ha nem értesz egyet ezzel a számmal, akkor azt ne itt beszéljük meg - van, amit egyátalán nem húznék rád, ill attól függ hogy az élet mely területén nézzük a dolgokat. De ha ezt el kezdenénk elemezni, már túl személyes lenne, úgyhogy azt ajánlom, a társalgás ezen részét folytassuk inkább privátban.

Szóval, az "én alfám" nem alfa, legyen HMCS, a mostani olvasmányaim is ezt igazolták vissza, viszont akik csípőből elhajtottak, azok azok voltak, hisz nem értem fel hozzájuk. Ők valóban az alfa skatulyában vannak. Így igaznak kell lennie azon állításomnak, hogyha a csajozás terén te is abban vagy, akkor sanszos, hogy te is lepattintottál volna személyesen. (Ahogy azt sejtettem, s ami miatt én mindig is óvakodtam később a rossz tapasztalatok miatt egy alfa közelébe kerülni)
Kivéve persze, ha fenntartod továbbra is azon állításodat, hogy te sosem vetted semmibe a lányokat. De akkor te sem vagy "tiszta" alfa.
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 25. 19:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Én már az óvódában is úgy néztem a kislányokat, hogy "vajon melyik lesz közülük a feleségem"? Hát még később...

Na, vajon mi járt akkor a fejedben, mi volt a "mérce" ???

Vagyis, ha odamentem volna hozzád az oviban azzal, hogy:"Szia, neked adom a pöttyös labdámat, elfogadod?", akkor elfogadtad volna, de a "tökéletes ismerkedési szövegem az lett volna:
"Szia! Jössz papás-mamást játszani???"

Jól sejtem a dolgot??? Laughing
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 25. 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Igen...épp a neten olvasgatok, hogy milyen is egy alfahím...s nem kissé vakargatom a fejem, hogy talán mégsem teljesen jó a skatulyám, miattad sem, meg az én régi alfám miatt sem.... :-/

Lehet, hogy valóban rossz a meghatározásom, s át kéne címkéznem, meg átpakolgatni belőle dolgokat.

Direkt nem linkeltem cikkeket, mert tudom, hogy az ott leírtakkal összevetve amit tudok rólad, aszerint szerintem Te is mondjuk 50-70 %-ban vagy "alfa", - vagy ha nem értesz egyet ezzel a számmal, akkor azt ne itt beszéljük meg - van, amit egyátalán nem húznék rád, ill attól függ hogy az élet mely területén nézzük a dolgokat. De ha ezt el kezdenénk elemezni, már túl személyes lenne, úgyhogy azt ajánlom, a társalgás ezen részét folytassuk inkább privátban.

Szóval, az "én alfám" nem alfa, viszont akik csípőből elhajtottak, azok azok voltak, hisz nem értem fel hozzájuk. Ők valóban az alfa skatulyában vannak. Így igaznak kell lennie azon állításomnak, hogyha a csajozás terén te is abban vagy, akkor sanszos, hogy te is lepattintottál volna személyesen. (Ahogy azt sejtettem, s ami miatt én mindig is óvakodtam egy alfa közelébe kerülni)
Kivéve persze, ha fenntartod továbbra is azon állításodat, hogy te:
Netcikkek olvasgatása helyett elég ha csak AZT NÉZED MINDIG,hogy MELYIK PALIÉRT TÉPIK EGYMÁST A NŐK... Mondom...EBBÖL lehet megtudni MINDIG azt,hogy alfával van-e dolgod,avagy csak egy nagyarcu hülyegyerekkel...Az meg hogy én beletartoztam-e az Alfa kategóriába,kényes kérdés...Mivel ha azt írom neked,hogy "igen,valszeg beletartoztam,mivel értem " többször is civakodtak már nők",akkor valszeg egy hazug,képzelgő majomnak gondolnál alighanem...Viszont ha meg tapintatosan,és szerényen hallgatnék az ilyen ügyekröl,akkor meg hamis képet sugallnék magamrol...Szóval az lesz a legjobb,ha lassan bezárjuk szerintem ezt az "alfahím" témát,meg amúgyis ezeket a régi iskolai dolgokat,mert már nagyon elfajult a téma...Te hogy látod ezt a dolgot?
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 25. 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Szóval, az "én alfám" nem alfa, viszont akik csípőből elhajtottak, azok azok voltak, hisz nem értem fel hozzájuk. Ők valóban az alfa skatulyában vannak. Így igaznak kell lennie azon állításomnak, hogyha a csajozás terén te is abban vagy, akkor sanszos, hogy te is lepattintottál volna személyesen. (Ahogy azt sejtettem, s ami miatt én mindig is óvakodtam egy alfa közelébe kerülni)
Netcikkek olvasgatása helyett elég ha csak AZT NÉZED MINDIG,hogy MELYIK PALIÉRT TÉPIK EGYMÁST A NŐK... Mondom...EBBÖL lehet megtudni MINDIG azt,hogy alfával van-e dolgod,avagy csak egy nagyarcu hülyegyerekkel...Az meg hogy én beletartoztam-e az Alfa kategóriába,kényes kérdés...Mivel ha azt írom neked,hogy "igen,valszeg beletartoztam,mivel értem " többször is civakodtak már nők",akkor valszeg egy hazug,képzelgő majomnak gondolnál alighanem...Viszont ha meg tapintatosan,és szerényen hallgatnék az ilyen ügyekröl,akkor meg hamis képet sugallnék magamrol...Szóval az lesz a legjobb,ha lassan bezárjuk szerintem ezt az "alfahím" témát,meg amúgyis ezeket a régi iskolai dolgokat,mert már nagyon elfajult a téma...Te hogy látod ezt a dolgot?

Persze nem volt még befejezve a hsz-em, és úgy válaszoltál, nem volt benne minden....
Mivel fogalomzavarban is voltam, meg szeretnék rólad minél teljesebb képet is kapni, mivel az alfaság nem csak arról szól, hogy civakodnak-e a nők egy palin vagy sem, érdekel a téma. De nem véletlenül írtam, hogy max. privátban folytassuk.

A hozzászólás legutóbb Samantha által 2019. 05. 25. 20:11-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 25. 20:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Én sosem jártam olyan társaságba, ahol valamilyen pali miatt tépték volna egymást a nők...így akkor nehéz lenne megnéznem....
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 25. 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mind a két ismerkedési formula bejött volna nekem az oviban...(Egész belejössz lassan ezekbe a "Tituszhódító" formulákba...Ez is mutatja akkor azt,hogy csak érted lassan,hogy miröl beszélek mindig...) Csak mondom,az lett volna mindig a lényeg,hogy LÁSSAM ÉS ÉREZZEM AZT,hogy NEM KELLETT NEKEM SEMMIT SEM TENNEM AZ ISMERKEDÉSÉRT...És mégis,ennek ellenére SZIMPINEK TALÁLT A JELEK SZERINT VALAKI...Értel már végre? Amúgy az óvodás kislányok esetében is az volt nálam mindig az első szempont,hogy az adott kislány CSINOS LEGYEN...És a körülményekhez képest "jól öltözött"... Ezután jött az irántam érzett mély szimpátiája...Ezután pedig a kedves,barátságos természet,éshát ugye az OKOSSÁG...(A buta nőket világéletemben írtózatosan utáltam...)De persze ezek a dolgok később is ugyanígy fennálltak...Volt amúgy akkoriban sok kislány az oviban,akivel szerettem " papás-mamást" játszani...Meg volt "tiszteletbeli", óvodai " feleségem"is...Aranyos,kedves, szép kislány volt az illető...(Sokat verekedtem is miatta a többi kisfiúval az ovi udvarán...)
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 25. 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó...Akkor az Alfa témát a továbbiakban majd privátban folytatjuk...De nem most,mivel lépnem kell mára...Szia.
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 27. 09:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Mind a két ismerkedési formula bejött volna nekem az oviban...(Egész belejössz lassan ezekbe a "Tituszhódító" formulákba...Ez is mutatja akkor azt,hogy csak érted lassan,hogy miröl beszélek mindig...) Csak mondom,az lett volna mindig a lényeg,hogy LÁSSAM ÉS ÉREZZEM AZT,hogy NEM KELLETT NEKEM SEMMIT SEM TENNEM AZ ISMERKEDÉSÉRT...És mégis,ennek ellenére SZIMPINEK TALÁLT A JELEK SZERINT VALAKI...Értel már végre? Amúgy az óvodás kislányok esetében is az volt nálam mindig az első szempont,hogy az adott kislány CSINOS LEGYEN...És a körülményekhez képest "jól öltözött"... Ezután jött az irántam érzett mély szimpátiája...Ezután pedig a kedves,barátságos természet,éshát ugye az OKOSSÁG...(A buta nőket világéletemben írtózatosan utáltam...)De persze ezek a dolgok később is ugyanígy fennálltak...Volt amúgy akkoriban sok kislány az oviban,akivel szerettem " papás-mamást" játszani...Meg volt "tiszteletbeli", óvodai " feleségem"is...Aranyos,kedves, szép kislány volt az illető...(Sokat verekedtem is miatta a többi kisfiúval az ovi udvarán...)

Csakhogy azt ne feledd, hogy erre esély sem lett volna, hisz amikor te ovis voltál, én még meg sem születtem.

Viszont emlékszem, nekem is tetszett egy fiú az oviban. Még mindig emlékszem a keresztnevére, és a jelére is.
Aztán már később, de szintén az oviban emlékszem, hogy volt egy kisfiú, szinte mindig vele játszottam. S arra is emlékszem, hogy sokat fogócskáztunk. És volt, hogy nem adták oda nekem a 3 kerekű biciklit, de ő kiverekedte nekem. Emlékszem én ilyenkor mindig figyeltem, hogy már megint rángatja ki valamelyik kisfiú kezéből, és néztem, ahogy diadalittasan hozta oda nekem... Laughing
Meg egyszer valami húsvéti édességkeresgélés volt az oviban, és együtt bújkáltunk a bokorokban és kerestük a cukorkákat. És neki volt zsebe és az ő zsebébe gyűjtöttük az összeset. Én is az ő nadrágja zsebébe gyömöszöltem a talált cukorkákat. És nem csak a cukorkáit akarta megmutatni nekem akkor...és kaptam tőle puszit is nem egyszer.
Vicces, így utólag. Tök természetesek és ártatlanok voltak ezek a dolgok.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 27. 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem nézhettél ki rosszul az akkori,kötött kis piros harisnyácskádban...Ha egy oviba jártunk volna, szerintem sokat játszottunk volna együtt...(Viszont az ovis dolgok témája a "70"-es topikba való lenne inkább,nem?)
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 27. 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nem nézhettél ki rosszul az akkori,kötött kis piros harisnyácskádban...Ha egy oviba jártunk volna, szerintem sokat játszottunk volna együtt...(Viszont az ovis dolgok témája a "70"-es topikba való lenne inkább,nem?)

Na, hogy emlékszik valaki!
Ezer éve írtam itt.
Egyébként nekem határeset, nekem belefér még a 80'-as évek eleje az oviba, azért is folytattam itt a témát, ha már szóba került...ne feledd, hogy mennyivel fiatalabb vagyok nálad.

Egyébként elgondolkoztam azon, hogy ovisként még milyen sok kislány felveszi a szoknyácskáját, illeg-billeg benne a tükör előtt, aztán valahogy kiskamaszkor környékén, meg később már átbillen a dolog a többségnél, és még utálja is.
(Tényleg, még nem is válaszoltam hogy miért lógtam ki a középiskolás osztalytarsnőim közül a sorból, meg miért nem szerettem velük lenni. Azt sem tudom, hol volt már róla szó. Mondjuk te sem reagaltál a Depeche Mode-os hajamra, vagy nem láttam Laughing Mondjuk azzal biztosan nem arattam volna nálad nagy sikereket...bár akkor még csak 13-14 évesen úgyis kislány voltam még.)
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 27. 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A D.M.-es hajadat inkább hagyjuk...Amúgy milyen pontosan az a D.M.-es haj? Jól emlékszek arra,hogy olyan rövid, "fiúfrizurát" takart? Az óvodában a kisgyerekek még természetesek, alapbol még egészséges értékítéletüek szoktak lenni...De aztán idővel ez a trágya-mocsok,szemétdombra való, elmebeteg világ,meg a még elmebetegebb divatirányzatatok tönkreteszik a kisgyerekek még alapbol normális,és egészséges lelkivilágát...Aztán majd felnőttkorukra a kislányok lesznek majd valami elmebeteg hipszterek,meg farmeros-halászgatyás nőietlen ocsmányságok,a kisfiúk meg hosszúhaju,metroszexuális,férfiatlan kisugárzásu zombik...És senkit nem zavar ez az egész...Senkit nem zavar...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 27. 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
A D.M.-es hajadat inkább hagyjuk...Amúgy milyen pontosan az a D.M.-es haj? Jól emlékszek arra,hogy olyan rövid, "fiúfrizurát" takart?

Nem azt mondtad, hogy hagyjuk?
Akkor inkább nem is keresek hasonló képet...de igen, olyasmi, mint amilyen a fiúknak volt a zenekarban. Az enyém azért kicsit átmenetet képezett, nem volt annyira rövid, de rá lehetett ismerni a stílusra.
Ennél rosszabbak csak a Cure-osok voltak megjelenésben. De a Cure-osok utálták a Mode-osokat és viszont.
Viszont olyan hajam is volt, mint Sandrának, meg mint Samantha Fox-nak.
Titusz írta:

Az óvodában a kisgyerekek még természetesek, alapbol még egészséges értékítéletüek szoktak lenni...De aztán idővel ez a trágya-mocsok,szemétdombra való, elmebeteg világ,meg a még elmebetegebb divatirányzatatok tönkreteszik a kisgyerekek még alapbol normális,és egészséges lelkivilágát...Aztán majd felnőttkorukra a kislányok lesznek majd valami elmebeteg hipszterek,meg farmeros-halászgatyás nőietlen ocsmányságok,a kisfiúk meg hosszúhaju,metroszexuális,férfiatlan kisugárzásu zombik...És senkit nem zavar ez az egész...Senkit nem zavar...

Ha ez számít valamit, engem zavar..
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2019. 05. 27. 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Inkább ne keress ilyen D.M-es haju képeket,mert még a végén el kell hogy képzeljelek ilyen "fiús" hajjal...Azt meg nemnagyon szeretném...A társadalmi mocsok meg trágya mindenkori megléte elhiszem,hogy téged is zavar,de már megbeszéltük ugye a metrófelújítások,meg az angol nyelvü disznóröfögések témájánál,hogy EGY FECSKE NEM CSINÁL NYARAT...Sőt...Még kettő se...Amíg az emberek MILLIÓINAK nem lesz elege végre valamikor ebböl a rohadt-mocskos,az embert állattá,primitív,befolyásolható konzumidióta fogyasztóvá,meg zombivá változtató FOGYASZTÓI TÁRSADALOMBOL,addig nincs remény a változásra...A leghalványabb remény sincs...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Következő
31 / 33 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.