Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

'80
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 09. 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát igen...A Mark Kingröl én sem hallottam még eddig,ráadásul én veled ellentétben még ezt a számot sem hallottam soha...Az énekesnőkért rajongó férfiakat azért ne hasonlítsuk már a férfi sztárokért rajongó kisribancokhoz...Ég és föld szerintem mindig a különbség...Most nemazért,de te eltudnál képzelni egy olyan jelenetet,hogy mondjuk a Madonna bemegy a koncert után a szobájába,aztánmeg az ágyában ott várja egy 18 éves srác mondjuk nagy vigyorogva,hogy:"Jó hogy megjött művésznő...Már nagyon vártam önre...Ugyanis már évek óta az minden vágyam, hogy megb.sszam magát"...Nos? Te eltudnál képzelni bármikoris egy ILYEN jelenetet? A fordítottja meg ugye teljesen megszokott dolog...(Gondolj csak pl.a Derrick ide való epizódjára,amit ugye sajnos a való élet ihletett...) A Bangles énekesnője szerintem nem volt plasztikázva a mostani állapotában...A plasztikázott-botoxozott nők arca álltalában olyan jellegzetesen PUFFADT-MEREV,nem? De a nevezett hölgy arca nem volt sem puffadt,sem merev szerintem...Szerinted az volt? És az alakja...Hm...Az alakját meg aztán végképp nem tudta volna olyanra plasztikázni...Sok 25- 30 éves nő is elbújhatna szégyenében szerintem a nevezett hölgy mellett kinézet tekintetében...Mondom,most jobban néz ki,mint ahogy kinézett ezelőtt 30 évvel...Persze az is igaz,hogy én nemnagyon kedvelem a göndör haju nőket,de ettöl függetlenül is jobban néz most a hölgy,mint ahogy kinézett ezelőtt 30 évvel...Legalábbis szerintem...

Látszik, hogy nem ismered a férfiakat...hidd el, van olyan, amelyik képes befeküdni egy nő ágyába, és ott várni rá, hátha...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 09. 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem láttam még a "Hercules New Yorkban" című filmet...Annyira azért nem voltam sohasem Swarci rajongó, hogy minden filmjét végignézzem...A Terminátort is csak véletlenül láttam meg,mint ahogy azt fentebb is ugye leírtam...Ez a nevezett közösségi nap amúgy a gimiben volt,nem az állt.iskolában...Nálunk az állt. iskolában sohasem volt közösségi nap tartva...A kiborg témában igazad van, hivatalosan és precízen fogalmazva a dolgot, valóban egy "kiborg" jött vissza a jövőböl a filmben,de azért azt se feledd el,hogy AKKORIBAN (1986-ban...) még nem volt ez a film annyira "kultuszfilm" mint amennyire az ma...Akkoriban csak egy film volt a sok közzül, és a kérdezett lány sem volt a jelek szerint teljesen tisztában a film történetével...Annyit tudott gondolom addig ő is a történetröl, amennyit a kazettát hozó illető néhány mondatban felületesen felvázolt a vetítés megkezdése előtt...Szóval akkoriban "kiborg/robot" egyre ment...Meg különösebben nemis foglalkozott senki sem ilyesmi aprósággal...
Titusz
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 09. 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na igen...Elviekben(!!) biztosan van mindig sok-sok olyan srác-fickó aki titokban arrol ábrándozik éjszakánként,hogy ezt vagy azt a "művésznőt" a nemi szervére húzza, de a GYAKORLATBAN szerintem azért nemegészen úgy mennek a dolgok mint ahogy mennek a kisp.csák esetében...Egyrészt azért nem,mert ismerem jól a férfiak világát,hidd el,másrészt pedig csak gondolj bele abba,hogy mennyit lehet arrol hallani manapság is mindig,hogy A HÍRES ÉS SIKERES NŐK mennyire magányosan élik a mindennapjaikat szinte MINDIG...Mivel a férfiak már alapbol nem vonzódnak az olyan nőkhöz, akik SIKERESEBBEK náluk...A nőknél viszont pont fordítva van...Ők szinte mindig a TŐLÜK SIKERESEBB férfiaktol alélnak el főképpen...Úgyhogy a "férfisztárok" ilyen téren szerencsések akkor...De nemúgy a "női sztárok"... Hidd el ha mondom,hogy így áll a dolog mindig...De ha nem akarod,akkor ne hidd el azt,amit most írtam...A te dolgod...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 09. 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Na igen...Elviekben(!!) biztosan van mindig sok-sok olyan srác-fickó aki titokban arrol ábrándozik éjszakánként,hogy ezt vagy azt a "művésznőt" a nemi szervére húzza, de a GYAKORLATBAN szerintem azért nemegészen úgy mennek a dolgok mint ahogy mennek a kisp.csák esetében...Egyrészt azért nem,mert ismerem jól a férfiak világát,hidd el,másrészt pedig csak gondolj bele abba,hogy mennyit lehet arrol hallani manapság is mindig,hogy A HÍRES ÉS SIKERES NŐK mennyire magányosan élik a mindennapjaikat szinte MINDIG...Mivel a férfiak már alapbol nem vonzódnak az olyan nőkhöz, akik SIKERESEBBEK náluk...A nőknél viszont pont fordítva van...Ők szinte mindig a TŐLÜK SIKERESEBB férfiaktol alélnak el főképpen...Úgyhogy a "férfisztárok" ilyen téren szerencsések akkor...De nemúgy a "női sztárok"... Hidd el ha mondom,hogy így áll a dolog mindig...De ha nem akarod,akkor ne hidd el azt,amit most írtam...A te dolgod...

Itt most a lényeg azon van, hogy VANNAK olyan palik, akik képesek belopódzni a nők ágyába...és meg is teszik ezt...
Egy szóval sem mondtam azt, hogy ezekből komoly kapcsolatok lesznek, ami által a nők nem lesznek magányosak. Nem mondtam azt sem, hogy minden pali ilyen, s azt sem, hogy tartós kapcsolat céljából alakulnak ezek a viszonyok.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 09. 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És te hallottál már ilyen történetröl? Amikoris egy híres művésznő ágyába belopózott valami kan? Vagy akárcsak megvárta is volna AZZAL a híres színész,vagy énekesnőt előadás után,hogy "azért várta meg most,mert le szeretne vele feküdni"? Hallottál már ilyen esetröl? Amúgy a férfisztárok esetében sem fenékig tejfel az ilyesmi dolog...Meg a tinilányok rajongása...Amennyiben még fiatalok meg gondtalanok a férfisztárok,addig jól esik nekik sokszor az,hogy a koncertek-előadások után tinilányok tucatjait tehetik magukévá amennyiben bírják erővel meg potenciával,de aztán amikor " kifut" az adott sztár, és már nem érdekli a kutyát se a neve,meg jönnek a szürke,elfeledett évek és mindennapok, akkor már annál rosszabb neki...Úgyhogy emiatt állítólag szinte mindegyik(Nagyon kevés a kivétel...) kiöregedett férfisztár vagy drogos lesz,vagy alkoholista,vagy öngyilkos...Vagy lelki beteg...Aztánmeg ha még hagyja magát csőbe is húzni az adott sztár,meg ezálltal kifog valami olyan nőt is maga mellé,akinek NEM Ő,hanem csak a HÍRNEVE,A PÉNZE KELLETT,hát...Az ilyesmibe bizony jobb bele se gondolni...Szóval amit a férfisztárok is kezdetben megnyernek a vámon,annak később a többszörösét szokták veszíteni a réven...Nem tudom emiatt irigyelni őket...Nagyon nem tudom...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 09. 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
És te hallottál már ilyen történetröl? Amikoris egy híres művésznő ágyába belopózott valami kan? Vagy akárcsak megvárta is volna AZZAL a híres színész,vagy énekesnőt előadás után,hogy "azért várta meg most,mert le szeretne vele feküdni"? Hallottál már ilyen esetröl? Amúgy a férfisztárok esetében sem fenékig tejfel az ilyesmi dolog...Meg a tinilányok rajongása...Amennyiben még fiatalok meg gondtalanok a férfisztárok,addig jól esik nekik sokszor az,hogy a konvcertek-előadások után tinilányok tucatjait teheti magáévá amennyiben bírja erővel meg potenciával,de aztán amikor " kifut" az adott sztár, és már nem érdekli a kutyát se,majd jönnek a szürke,elfeledett évek és mindennapok, akkor már annál rosszabb neki...Úgyhogy emiatt állítólag szinte mindegyik(Nagyon kevés a kivétel...) kiöregedett férfisztár vagy drogos lesz,vagy alkoholista,vagy öngyilkos...Vagy lelki beteg...Aztánmeg ha még hagyja magát csőbe is húzni,meg ezálltal kifog valami olyan nőt maga mellé,akinek NEM Ő,hanem csak a HÍRNEVE,A PÉNZE KELLETT,hát...Az ilyesmibe jobb bele se gondolni...Szóval amit a férfisztárok is kezdetben megnyernek a vámon,annak később a többszörösét szokták veszíteni a réven...Nem tudom emiatt irigyelni őket...Nagyon nem tudom...

Ha "átlag" nőkkel van ilyen, akkor "sztár hölgyekkel" is.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 09. 14:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nade itt az a kérdés,hogy TE HALLOTTÁL-E MÁR ILYENRÖL? Csak azért kérdem,mivel én még sose hallottam ilyesmiröl eddig...De az ellenkezőjéröl már annál inkább...Pl.régebben olvastam valami színésznővel készült interjút is, amiben a nevezett hölgy kifejtette,hogy "mennyire irigyli a férfikollégáit,akiket egy-egy előadás után hölgyek tucatjai várnak úgymond a kijáratnál szexuális ajánlatokkal...A színésznőknek viszont nemnagyon szoktak sose ilyesmi élményeik lenni...Sőt...Tőlük egyenesen félni szoktak a férfiak"...Ezt elis hiszem akkor...Mivel sok más híres és felkapott hölgytöl is hallottam már énis ilyesmit...Mondjuk nem pont színésznőktöl,hanem pl. vezető beosztásban lévő nőktöl...De az ELV ITT IS UGYANAZ...A férfiak nem igazán szoktak rajongani a tőlük sikeresebb,vagy magasabb státuszban lévő nőkért...Én továbbra is ezt mondom...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 09. 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nade itt az a kérdés,hogy TE HALLOTTÁL-E MÁR ILYENRÖL? Csak azért kérdem,mivel én még sose hallottam ilyesmiröl eddig...De az ellenkezőjéröl már annál inkább...Pl.régebben olvastam valami színésznővel készült interjút is, amiben a nevezett hölgy kifejtette,hogy "mennyire irigyli a férfikollégáit,akiket egy-egy előadás után hölgyek tucatjai várnak úgymond a kijáratnál szexuális ajánlatokkal...A színésznőknek viszont nemnagyon szoktak sose ilyesmi élményeik lenni...Sőt...Tőlük egyenesen félni szoktak a férfiak"...Ezt elis hiszem akkor...Mivel sok más híres és felkapott hölgytöl is hallottam már énis ilyesmit...Mondjuk nem pont színésznőktöl,hanem pl. vezető beosztásban lévő nőktöl...De az ELV ITT IS UGYANAZ...A férfiak nem igazán szoktak rajongani a tőlük sikeresebb,vagy magasabb státuszban lévő nőkért...Én továbbra is ezt mondom...

És mi van a folyamatos zaklatókkal?
Azokkal a férfiakkal, akik követik, trágár üzeneteket küldenek a "sztár"-hölgyeknek? Hetekig, hónapokig akár..
Hat nem tudom, hogy bármelyik énekes-színész "kolléga" irigyli ezeket a nőket...szóval a férfi-rajongók még rosszabbak, mint a csitri tinilányok...
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 09. 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért a perverz palikat én különválasztanám mindig a RAJONGÓKTOL...A Gréczy Zsoltok meg a hasonló perverzek esetei azok egy külön kategória mindig...Azért ne mossunk már össze teljesen különböző dolgokat...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 09. 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Azért a perverz palikat én különválasztanám mindig a RAJONGÓKTOL...A Gréczy Zsoltok meg a hasonló perverzek esetei azok egy külön kategória mindig...Azért ne mossunk már össze teljesen különböző dolgokat...

Nem összemosom.
Sokszor hallani, hogy "rajongók" zaklatnak sztárhölgyeket.

Egy darabig nyilván működik a rajongás, - van, hogy írja is az énekes-színészhölgy, hogy eleinte teljesen normalis, átlagos rajongónak tűnt az illető, aztán mikor meghallják, hoyg: NEM!, mert túlzásba esnek, akkor van olyan "rajongó", akinek elborul az agya, s zaklatóvá válik. (követik a kiválasztottjukat, bejutnak a lakásába)
Persze valószínű,hogy az ilyeneknél sosem volt minden rendben agyban.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 02. 09. 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát erröl beszélek...A ZAKLATÓK azok nem RAJONGÓK...Semmi közük nincs a "rajongó" szóhoz...Még akkor se,ha ők MAGUKAT rajongónak nevezik pedig...A zaklatók azok aberrált, perverz, beteg állatok MINDIG,aztán ennyi.. Ilyenek mindig vannak,meg voltak is...És még csak "művésznő" alany sem kell igazábol az ilyesmi aberráltaknak...Mert nehogy azt hidd,hogy csak a "művésznőket" szokták zaklatni a perverzek! Én sok teljesen hétköznapi nőröl is tudok meg hallottam már,akiket perverzek zaklattak...És sokszor igencsak aberrált szövegekkel...Dehát ugye "demokrácia", meg " liberalizmus", meg legfőképpen "emberi jogok" vannak manapság minden aberrált,beteg állat számára is, vagy inkább csak az ő számukra vannak jogok,a szerencsétlen zaklatott nők meg csak éljenek ugye mindig félelemben...Nekik ugyanis nincsen sose joguk pl.a nyugodt,zaklatásmentes élethez,merthát minek is kéne,hogy joguk legyen...Elég azis,ha a bűnözőknek,aberráltaknak,perverzeknek vannak csak "jogaik"...Hát...Ilyen világban élünk manapság...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 14. 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wágner disco - Balatonberény,1986

Wágner disco-Vonyarcvashegy,1986.

Disco 1986 - Somogyvár és Pusztakovácsi

Nos, egyik videó sem győzött meg, hogy jó volt és érdemes volt diszkóba járni. 1986. mindhárom, és nem fővárosi diszkó.
Sehol egy csinosan öltözött miniszoknyás szexi lány, szinte minden lányon farmernadrág van, de közülük néhány néha mosolyog. A fiúk szabályosan szenvednek, fogalmuk sincs, hogy kerültek oda és mit keresnek ott, ráadásul majd mindenki olyan kényszeredett, mintha pisztollyal kényszerítették volna oda őket. Lehet, hogy így is volt...
Akkora a tömeg - tudnám miért, s ki az aki ezt élvezte - hogy moccani sem lehet. Szóval láthatóan nem vesztettem semmit, hogy kimaradtam belőle.

Arató disco

Detto...még a D.J. is unja. (6:10-nél)
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 14. 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na látod...Erröl beszéltem énis...Hogy az igazi "parasztok" nem biztos,hogy vidéken éltek hajdanában a kis falukban...Mondom: Erre felénk egész máshogy nézett ki egy akkori diszkó...A lányok szinte mind egytöl-egyig csinosan kiöltözve, nagyon profin táncoltak a parkett közepén , a fiúk meg jórészt oldalt állva nézték őket...Vagy az asztaloknál ültek...És rendkívül jó volt mindig a hangulat,bár néha azért volt egy kis verekedés meg bicskázás is...Szóval mifelénk TELJESEN MÁS JELLEGÜ DISZKÓK VOLTAK HAJDANÁN, nem olyanok,mint amilyenek a videókon láthatóak...Ezt nem lehet elégszer elmondani...
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 14. 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Na látod...Erröl beszéltem énis...Hogy az igazi "parasztok" nem biztos,hogy vidéken éltek hajdanában a kis falukban...Mondom: Erre felénk egész máshogy nézett ki egy akkori diszkó...A lányok szinte mind egytöl-egyig csinosan kiöltözve, nagyon profin táncoltak a parkett közepén , a fiúk meg jórészt oldalt állva nézték őket...Vagy az asztaloknál ültek...És rendkívül jó volt mindig a hangulat,bár néha azért volt egy kis verekedés meg bicskázás is...Szóval mifelénk TELJESEN MÁS JELLEGÜ DISZKÓK VOLTAK HAJDANÁN, nem olyanok,mint amilyenek a videókon láthatóak...Ezt nem lehet elégszer elmondani...

Most nem teljesen értelek...

Mert mikor egyszer én összehasonlítottam az összesen két diszkóbeli élményem - pesti kontra "falusi" - a falusi "javára", mert ott kiralynőként kezeltek, a pestiben meg csak a tömeg és unalom volt, akkor azt mondtad, ne legyenek illúzióim, ne emeljem piedesztálra a falusit, mert nincs különbség a kettő között, a falusi sem különbözik semmiben a pestitől.
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2020. 03. 14. 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De akkor egészen másrol volt szó...A fiúk mentalitásárol beszéltem... Miszerint akár pesti,akár falusi diszkórol van vagy volt szó,a fiúk ígyis-úgyis abban mesterkedtek főképpen,hogy megizéljék minnél előbb a lányokat...(Bár az is igaz,hogy nemrég azt írtad,hogy a hajdani pesti srácok eléggé libidóhiányosak voltak már akkoriban is...A mostaniakat meg inkább akkor már ugye ne is említsük...)Mondjuk én Pesten csak egy diszkóban voltam ha jól emlékszem, az is 1986-ban volt, Rákoscsabán...De ott sem voltam sokáig,mert tele volt cigányokkal,meg egyébb züllött figurákkal az egész diszkó...Jó nő meg sehol...Úgyhogy mondták is a velem lévő srácok,hogy menjünk innen a fenébe...Így aztán mentünk is...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Filagória Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Következő
34 / 35 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.