Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Orvostudomány a feje tetején...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
teutida
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 09. 01. 07:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ebből a könyvből egészen mást olvastam ki: nekem tetszett, de igazából nem rendítette meg az eddigi szemléletemet.
Egyszerűen nem veszünk tudomást arról, hogy az ember és az állatvilág között nem szakadék van, hanem rengeteg az analógia.

Olvastam valahol, hogy egy férfinál, akit megcsal a felesége, hasonló elváltozásokat lehet észlelni az agy bizonyos területén, mint a vesztes szarvasbikánál.

A stressz megbetegítő hatása már régóta ismert.
De ugyanakkor az az élet sója.
Tehát ha a szükséges és elégséges stressz-mennyiséget túllépi az aktuális adag:
Smile üssél
Smile Smile fussál
Smile Smile Smile bújjál
Mondá Feldmár András, de 1 szomáli bölcsesség is valami hasonlót állít.

S ahhoz, hogy jól bírja valaki a gyűrődést: különböző szintű szükségleteit kell figyelembe venni József Attila sorait megfogadva:
Smile ehess
Smile Smile ihass
Smile Smile Smile ölelhess
Smile Smile Smile Smile alhass
A MINDENSÉGGEL MÉRD MAGAD.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 15. 17:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Új Orvostudomány (GNM) előadás és szeminárium Budapesten!
A Dr. Med. mag. Theol. Ryke Geerd Hamer által feltárt Új Orvostudomány -- Mért - Ellenőrzött - Bizonyított

Helyszín: Angyalszív Életmód Központ - Budapest, IX. ker. Lónyay u. 24. (I em. 11.)
Időpont: 2007. december 14-én 18-20 h
Előadó: Barnai Roberto (fordító, GNM előadó)
Arrow
http://www.kozerdeku-hirdetmenyek.hu/hirdetmenyek/2007/december/gnm.html
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 15. 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló! -most jöttem orvostól, mondom neki, hogy eddig mit intéztem, azt említettem, hogy:
a szemészeten a panaszaimra a vizsgálat után közölte 1, hogy "ez nem az Ő dolga".. Shocked fáj a szemem, de nem tartozik rá? -hát akkó kire tartozik, úgy mégis?? Shocked Shocked Rolling Eyes (körzeti: kiakadt.. Shocked )

a gégészeten kérte az orvos, hogy "kérdezzem meg a körzeti orvosomat, hogy felszúrhatja-e a csomóimat" (nyirokcsomó, de sok) Shocked Shocked (körzeti az aszisztenséhez: legközelebb a bőrgyógyászatról kérdezzen meg a beteg egy ovost, hogy Ő elvégezheti-e a beavatkozást?) Shocked Cool - szóval most "írásos engedélyt" kapott a gégész a körzetimtől.. Shocked Laughing -csak az a kár, hogy engem nem kérdezett meg senki, hogy én is akarom-e.. Shocked Rolling Eyes
Vissza az elejére
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 16. 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

shuriken írta:
Új Orvostudomány (GNM) előadás és szeminárium Budapesten!
A Dr. Med. mag. Theol. Ryke Geerd Hamer által feltárt Új Orvostudomány -- Mért - Ellenőrzött - Bizonyított

Helyszín: Angyalszív Életmód Központ - Budapest, IX. ker. Lónyay u. 24. (I em. 11.)
Időpont: 2007. december 14-én 18-20 h
Előadó: Barnai Roberto (fordító, GNM előadó)
Arrow
http://www.kozerdeku-hirdetmenyek.hu/hirdetmenyek/2007/december/gnm.html

OFF
ON

Hogyan lehet az, hogy egy súlyos betegség, (mint pl. rák!) valójában nem más, mint az agyunk megoldása arra, hogy fizikai testünk egy súlyos érzelmi megrázkódtatáshoz alkalmazkodjon, és ezzel biztosítja az életben maradásunkat???
Vissza az elejére
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 16. 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Több mint egy évig jártam külömböző kezelésekre az izületes térdemmel.Mindig megkérdezte az orvos, hogy használt-e.Mondtam, hogy sajnos, nem.Kérdeztem, lehet-e ezt műteni, mondta, hogy nem.Közben állandóan irt fel fájdalomcsillapitókat.Én meg szedegettem.Egyszercsak irgalmatlanul eleredt az orrom vére.Mértek vérnyomást, normális volt.Küldtek gégészetre, nem volt semmi baj.Azt mondta a gégész, ha mégegyszer előfordul, hivjak mentőt.Meséltem a fizi.terápiás nővérnek a kezelés előtt.Rákérdezet, milyen gyógyszert szedek, és mióta.Elmondtam, dobott egy hátast.Mondta, hogy nagyon felelőtlen vagyok.Pedig nekem az Aspirin is gyógyszer, ezt meg kérés nélkül irta fel négy hónapja havonta a főnöke.Külömben lehetett műteni, nagyon jó eredménnyel, már tulvagyok rajta.
biojuli
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 18. 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gerleimari írta:
Több mint egy évig jártam külömböző kezelésekre az izületes térdemmel.Mindig megkérdezte az orvos, hogy használt-e.Mondtam, hogy sajnos, nem.Kérdeztem, lehet-e ezt műteni, mondta, hogy nem.Közben állandóan irt fel fájdalomcsillapitókat.Én meg szedegettem.Egyszercsak irgalmatlanul eleredt az orrom vére.Mértek vérnyomást, normális volt.Küldtek gégészetre, nem volt semmi baj.Azt mondta a gégész, ha mégegyszer előfordul, hivjak mentőt.Meséltem a fizi.terápiás nővérnek a kezelés előtt.Rákérdezet, milyen gyógyszert szedek, és mióta.Elmondtam, dobott egy hátast.Mondta, hogy nagyon felelőtlen vagyok.Pedig nekem az Aspirin is gyógyszer, ezt meg kérés nélkül irta fel négy hónapja havonta a főnöke.Külömben lehetett műteni, nagyon jó eredménnyel, már tulvagyok rajta.

Hála Istennek, hogy jó lett a vége!!! Smile
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 19. 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

biojuli írta:
gerleimari írta:

Hála Istennek, hogy jó lett a vége!!! Smile

Köszönöm, Julikám!
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 31. 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.fn.hu/hetilap/20080212/hajszalon_mulhat_elet/

Hajszálon múlhat az élet

Magyarországon a Mantra Főiskolán van ilyen vizsgálat. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.
Mantra főiskola elérhetősége:

http://csend.hu/csend/elerhetoseg/32

Nem vagyok érdekelt a dologban, csak segiteni szeretnék annak, aki nem tudja, hogy különböző bajaival hova, merre induljon.
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 31. 16:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anya már legalább egy hete beteg.Folyott a füléből valami izéke és nagyon fájt is neki,aztán már láza is volt és nem sokkal később már a tarkója és az egész torka fájt.A fülére kapott valamit a gyógyszertárból,mert orvoshoz csak úgy tudna menni ha szabit kérne de akkor meg persze mindenki felfele van háborodva,hogy nem is komoly a te bajod...stb Evil or Very Mad Crying or Very sad
aztán szombat éjjel 3kor arra ébredt hogy nem kap levegőt....
vasárnap reggel elmentünk az ügyeletre ott az orvosnő megnézte azt mondta,hogy nem lát gyullagást sem a fülében sem a torkában és nem érti,hogy mi fájhat akkor anyának és adott neki,egy calcium injekciót,mert biztosan valami allergia lehet Exclamation Evil or Very Mad és emellé természetesen elkért 1000 pénzt merthogy ügyeleten ennyi a vizitdíj kéremszépen Confused .Aztán délután egy ismerősünktől kapott egy telefonszámot a szomszéd faluban egy dokinőjét,hogy ő ki fogja majd vizsgálni.Anya elment EKG,vérnyomás minden.Aztán infúzió amitől jobban van szerencsére és antibiotikum,mertmivel vírust kapott el amit először a fülén érzett és lehúzódott a torkára. Sad Sad
És ezt nézte be a másik doki allergiának Evil or Very Mad Mad
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 06. 24. 04:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Valakinek van valamilyen tapasztalata a Dr.Chen termékekkek kapcsolatban. Nagyon kiváncsi vagyok rá. Smile Most ismertem meg őket és a leirtak alapján nagyon szimpatikusak a termékek.
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 05. 05:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

El kell, hogy meséljek valamit Nektek, hátha másnak is van ilyen problémája. Korábban már irtam arról, hogy alvásproblémáim vannak, este mindegy, hogy mikor alszom el... mint a bunda... de hajnali 2 és 4 között felébredek és nem tudok visszaaludni. Számtalan módszerrel próbálkoztam már, gyógyszereket nem próbálgattam, csak természetes módszerekkel, de sajna nem váltak be.
Mig nem úgy néz ki, hogy rátaláltam a csodaszeremre, ami orvosolja ezt a gondot.
Egyik ismerősöm mondta, hogy nézzem meg a Dr.Chen termékeket, vettem Nonit, ... itt szerencsére nem olyan méregdrága mint máshol... és három napja, mióta elkezdtem szedni alszom reggel hatig. ... egyszerüen nem hiszem el, hogy egy két kanál Noni naponta és megoldódik a gondom, de hát tényleg alszom.

Ideteszem a linket a Noniról, ahol én vettem, hátha másnak másra is jó lesz, mert elég sok mindenre jó, legalábbis ezt irják róla.

http://www.herbariashop.com/index.php?s=zoom&i=169&sm=253

Én most nagyon örülök ennek Wink
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 05. 08:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pihike írta:
El kell, hogy meséljek valamit Nektek, hátha másnak is van ilyen problémája. Korábban már irtam arról, hogy alvásproblémáim vannak, este mindegy, hogy mikor alszom el... mint a bunda... de hajnali 2 és 4 között felébredek és nem tudok visszaaludni. Számtalan módszerrel próbálkoztam már, gyógyszereket nem próbálgattam, csak természetes módszerekkel, de sajna nem váltak be.
Mig nem úgy néz ki, hogy rátaláltam a csodaszeremre, ami orvosolja ezt a gondot.
Egyik ismerősöm mondta, hogy nézzem meg a Dr.Chen termékeket, vettem Nonit, ... itt szerencsére nem olyan méregdrága mint máshol... és három napja, mióta elkezdtem szedni alszom reggel hatig. ... egyszerüen nem hiszem el, hogy egy két kanál Noni naponta és megoldódik a gondom, de hát tényleg alszom.
ezt most rögtön töröl, töröl, töröl!!!
Ideteszem a linket a Noniról, ahol én vettem, hátha másnak másra is jó lesz, mert elég sok mindenre jó, legalábbis ezt irják róla.

http://www.herbariashop.com/index.php?s=zoom&i=169&sm=253

Én most nagyon örülök ennek Wink

Ezt meg most rögtön megerősít!!!!

örülök, puszi Smile
Natura.Hajni
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 02. 13:04    Hozzászólás témája: 12 gyógynövény Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én még mindig esküszöm arra, hogy a hosszú élet titka a méregtelenítés és a lúgosítás. Erre találtam egy megfelelő italt, ami 12 gyógynövény kivonatából van. Szerintem ez az alapja az egészséges életnek. Naponta csak bele keverem az ásványvizembe és már indulok is. így meg van a folyadék pótlás is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 02. 13:04    Hozzászólás témája: Re: 12 gyógynövény Hozzászólás az előzmény idézésével

Natura.Hajni írta:
Sziasztok!

Én még mindig esküszöm arra, hogy a hosszú élet titka a méregtelenítés és a lúgosítás. Erre találtam egy megfelelő italt, ami 12 gyógynövény kivonatából van. Szerintem ez az alapja az egészséges életnek. Naponta csak bele keverem az ásványvizembe és már indulok is. így meg van a folyadék pótlás is.

Muszáj ezzel a szeméttel teleszórni az egész fórumot?
gincsi
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 02. 13:08    Hozzászólás témája: Re: 12 gyógynövény Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Natura.Hajni írta:
Sziasztok!

Muszáj ezzel a szeméttel teleszórni az egész fórumot?

Hogy vagy Sieglindém? Milyen eredményt hozott a vizsgálat? Confused

A hétvégén sokat gondoltam rád! Felléptünk a koncerten és CSODÁS volt!!! Laughing
“Erkölcsi, szellemi vagy fizikai szervezetünk egyetlen porcikája sem tud akárcsak egy évig is megülni a fenekén. Magyarán változunk, és változnunk is kell, állandóan, folyamatosan, amíg csak élünk.” (Mark Twain)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
5 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.