Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Terhes vagyok??!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 19. 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alex írta:
alexa írta:
bellamaria írta:
Az, ami nagyon elszomorit, és le vagyok döbbenve, és aminek nem örülök, hogy késik a menstruációm.(már több, mint egy hetet)Az orvos vizsgálattal, ultrahanggal nem tudott megállapitani még semmi biztosat. A terhességi teszt pedig biztos eredményt csak az utolsó menszisztől számitott 42. napon ad.(igy mondta az orvos Shocked )

Azért vegyél egy tesztet... Confused
Egyébként az orvos is tévedhet, elég nagyot! Anno engem 90%-an terhesnek nyilvánított, aztán kiderült, hogy nem vagyok az, de addigra már ott tartottam, hogy inkább a vonat alá fekszem... Confused

a vonat köztudottan segitség a szülés közben... Twisted Evil

Hülye... Laughing
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 19. 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alex írta:
bellamaria írta:
Köszi, tragédia nem ért, boldog voltam, úgy látszik, már ez is baj Sad

"Az, ami nagyon elszomorit, és le vagyok döbbenve, és aminek nem örülök, hogy késik a menstruációm.(már több,"

itt még szomorú voltál meg döbbent.....gyorsan ment a boldogság....mint a gyorsvonat ....montam én hogy a vonat hatásos Laughing

de ÖRÜLÜNK, HOGY MÁR BOLDOG VAGY...én is az lehetnék ha terhes lennék Twisted Evil

Alex, te egy akkora...
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 19. 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bellamaria írta:
Köszi, tragédia nem ért, boldog voltam, úgy látszik, már ez is baj Sad

Nem baj, de azért védekezhetnél... Confused
No nem boldogság, hanem bébiáldás ellen... Wink
bellamaria
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 19. 13:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile köszönöm. (Igy érzem magam reggelenként, mint ez a kis zöld emo Laughing)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 19. 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bellamaria írta:

Hánysz reggelenként?! Shocked Akkor az bizony babára utal legtöbbször... Confused
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 20. 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
bellamaria írta:

Hánysz reggelenként?! Shocked Akkor az bizony babára utal legtöbbször... Confused

Szerintem csak boldog. Bár még nekem sem sikerült megfejtenem, miért ZÖLD a smily... Rolling Eyes
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 21. 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
alexa írta:
bellamaria írta:

Bár még nekem sem sikerült megfejtenem, miért ZÖLD a smily... Rolling Eyes

Hát egy jó kis kiadós reggeli hányás előtt nem irul-pirul az ember, hanem inkább zöldül.... Rolling Eyes

Egyébként amikor állapotos lettem, az első hónapban én is megalapítottam a róka-klubbot.... Laughing
dorotthy
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 22. 08:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hiába, nem értek a terhességhez.... de az állapotossághoz sem. Wink
Majd pár év múlva... talán!
Mango
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 22. 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorotthy írta:
Hiába, nem értek a terhességhez.... de az állapotossághoz sem. Wink
Majd pár év múlva... talán!

Egy pár évig még én sem szeretnék érteni hozzá!!! Laughing
katicaT
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 24. 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
hehehe ez az utolsó mondat tetszett

de 16 évesen szerintem az óvszer még bőven jó, én nem szednék bogyókat (még...) Wink

Na, igen. Van, akit azonban nem nyugtat meg igazán.
Én 17 évesen kezdtem el tablettát szedni. Soha, semmilyen problémám nem volt vele. Szerencsére. És, ami a fontos, hogy megbízható nőgyógyászaim voltak mindig. Szerintem ez a legfontosabb. Mert ha megbízol az orvosban, akkor bátran odaállhatsz elé, hogy ezzel a tablettával ez és ez a gondod.
Úgy gondolom, hogy ha az nyugtatja meg too_late-et, hogy tablettát szed, akkor tegye.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
renydance
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 15. 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok
valaki segitsen nekem mert nem tom mi van
16 éves vagyok lefeküdtema barátommal ugy hogy használtunk ovszert de mielött elment volna ki vette szal ovszerrel sem ment el bennem...meg néztük az ovszer nem volt lyukas!!!
de most már egy hete nem jött meg......mi lehet lehet h terhes vagyok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bugristigris
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 15. 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem hinném,hogy az vagy.Rendeszeres szokott neked lenni?Mert nekem16 évesen is ösze vissza volt,meg most is nem olyan pontos.Lehet hogy csak kavargnak a hormonok benned.
ha gyűlölöm, akkor szeressen."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
renydance
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 15. 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen mindig rendszeresen jön meg (sajnos)ezért is izgulok!!!
Vissza az elejére
Bugristigris
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 15. 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

renydance írta:
igen mindig rendszeresen jön meg (sajnos)ezért is izgulok!!!

Igazából nem tudom hogy lehetne,hogy terhes lennél,ha el sem ment benned.Hacsak előtte nem voltatok gumi nélkül együtt vagy nem tudom.Talán tényleg csak késik,de ha ez megnyugtat menj el orvoshoz vagy vegyél tesztet,de az se biztos hogy még kimutatja.
ha gyűlölöm, akkor szeressen."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 15. 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
bellamaria írta:

én is kérdeztem a dokim ha reggel hányok bevegyem e utána mégegyszer a gyógyszert és hogy mitől lehet elkezdett nevetni ránézett gömbölyded pocakomra és közölte akkor jön a baba...

na ezen kiakadtam kb így Shocked

majd közöltem nem háltam a szentlélekkel... Smile

2-3 hetes terhességet jó kezű orvos meg tud állapítani...

dr Eörley Judit tutira.2 hetest is...

vegyél tesztet és csinálják meg a békás tesztet veled a dokik...
na nem megcsókolni kell a békát..
szagok nem zavarnak?
egyébbként meg nem kell mindjárt a legjobbra gondolni...lehet gyomorrontás...és pszichés eredetű is..vagy ezoterikus...nekem a szeretett férfihoz is tudott idomulni az évekig napra pontos menzeszem...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
3 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.