Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Anyák napja
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Holdanyó
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 02. 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Részemről egyetértek!! thumbright
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 02. 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Holdanyó írta:
Nos nálunk egészen érdekesen alakult az évek során az anyák napja.
Én nem szoktam felköszönteni anyumat, mert férjhez menésem óta hát finoman fogalmazva nincs jó viszony köztünk. Inkább iszony. Ezt soha nem éreztettem a lányaimmal. Anyósomat szoktuk felköszönteni.

Barbara lányom első éves ovis volt majdnem 6 éves. Jött az anyák napja. Már előző napokban nyűgös és hisztis volt. Bár ez nem volt rá jellemző. Megyek be az ünnepségre. Barbi kihív, elém áll és közli: „ Anya erre én nem vagyok hajlandó! „ Mire kislányom? „ hogy hülyét csináljak magamból sok anyuka előtt. Vedd tudomásul, hogy ha nem hiszed el hogy szeretlek, akkor elköltözöm a mamához, de vissza nem megyek! „
Apjukkal jót nevettünk és szépen hazamentünk. Azóta sem hajlandó szerepelni, de ezt senki sem erőlteti nekik.

Másik eset az ikrekkel volt hasonló. Ők későn csak most a kötelezőre járnak oviba. Bellike amikor egyik nap autóztunk haza az oviból, látom ő is nyűgös és a húga is . Osztották egymást a hátsó ülésen, pedig ez nem jellemző rájuk. Két tábla csoki és fél nap könyörgés után belli zokogva elpanaszolta, hogy „ ő és a húga engem és az apát mindig, mindennap szeret és miért csak anyák napján lehet szeretni engem, és hogy én rossz anya vagyok mert csak egy napon szeretem őket. „

Nos sírás közepette elmagyaráztam nekik, hogy ez egy olyan ünnepség amit ha ők nem szeretnének, akkor eszem ágában nincs őrájuk erőltetni. És én igen is minden nap szeretem őket.

Szóval nálunk minden nap anyák napja!! És minden nap rengeteg rajzzal, versikével lepnek meg. Nem is kell nekem ennél több soha! Mamát megünnepeljük és kész. Imádom a családom. Nekem ők a mindenem.

Minden anyukának boldog anyák napját az év minden napjára!!
love3 love2 love2 love2 love10 love10 love10

Ez gyönyörű! Édesek a gyerekek, a legőszintébb, legtisztább lelkek a világon! Holdanyó, Te külön kapsz tőlem egy virtuális virágcsokrot.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 02. 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Kedves Fórumosok!

Szívem szerint mindenkinek járna virágcsokor.

A szerkesztőség döntése alapján Csend kapja a nyereményt.
Gratulálok csend Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Holdanyó
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 02. 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage ebbe most belepirultam. Embarassed Embarassed Embarassed Köszönöm szépen! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
csend
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 02. 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem is tudom mit mondjak. nagyon köszönöm Razz
az anyukám nagyon rég elment, és én magam is anya vagyok.
tudjátok attól félek a legjobban hogy ha én is elmegyek .. nem szeretném, ha a gyerekeim ugyan ezt a hiányt éreznék majd amit én érzek. tudjáok, amikor érzed az illatát, ott látod mindenben, és még sincs sehol Sad
mindannyiótok szava szép, és igaz.
köszönettel tartozom nektek.
puszi

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 02. 16:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Csend! Szivből gratulálok neked a dijhoz! Igazán megérdemled! Szeretettel:
heki
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 03. 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Csend! Gratulálok a nyereményhez megérdemelted! Smile
Vissza az elejére
csend
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 04. 16:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szervusztok!
Mégegyszer nagyon nagyon köszönöm!
Tegnap megkaptam ezt a szépséget.
Tudjátok az érdekes az, hogy az anyukám kedvenc színe a lila volt Smile
Szóval nagyon hálás vagyok, nem tudok betelni vele, mégegyszer köszönöm nektek!

Puzsa
csend
íme Smile

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 04. 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hűű,de szépet kaptál Smile
megérdemelted... Smile Wink
csillagpor
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 04. 16:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg gyönyörű! Köszi, hogy megosztod velünk ezt a szépséget, úgy mint ahogy megosztod velünk a csodaszép írásaidat, gondolataidat és érzéseidet is! Azt hiszem inkább mi köszönjük neked, hogy itt vagy! Smile
csend
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 04. 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csillagpor írta:
Tényleg gyönyörű! Köszi, hogy megosztod velünk ezt a szépséget, úgy mint ahogy megosztod velünk a csodaszép írásaidat, gondolataidat és érzéseidet is! Azt hiszem inkább mi köszönjük neked, hogy itt vagy! Smile

úgy mint ti Smile
jó úgy érezni, hogy ide tartozom Smile
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 04. 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pepe büszke anyucijára. Mióta esküvőre készülünk, egyre csinibb.. (majdnem hogy "dögös"..) Shocked Cool
Pepe anyucija cserepes rózsát kapott Pepétől..(mások is megcsodálták a növényke szépségét angel5 -szóval Pepe rendkívül büszke angel9 Embarassed ) tesóka meg majd holnap köszönti személyesen, de telefonon már meg volt. Cool
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 04. 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyszer volt, hol nem volt, egy gyermek megszületni készült

Egy napon a gyermek így szólt Istenhez: „Azt beszélik, holnap leküldesz a földre, de hogyan fogok ott élni, hiszen olyan kicsi és védtelen vagyok?
Isten azt válaszolta: „A sok angyal közül kiválasztottam egyet neked. Várni fog téged, és vigyázni fog rád".
„De” mondta a gyermek„Itt a Mennyországban nem csinálok mást, csak énekelek és mosolygok Erre van szükségem, hogy boldog lehessek!"
Isten így szólt: „Az angyalod minden nap fog énekelni neked.
És érezni fogod az angyalod szeretetét, és boldog leszel".
És, mondta a gyermek „Hogyan fogom megérteni az embereket, ha nem értem a nyelvüket?"
Az könnyű", mondta Isten “Az angyalod meg fogja tanítani neked a legszebb és legédesebb szavakat, amiket valaha is hallani fogsz, és az angyalod türelemmel és gondossággal meg fog tanítani beszélni
A gyermek felnézett Istenre, és így szólt:
És mit fogok tenni, ha veled akarok beszélni?"
Isten rámosolygott a gyermekre, és azt mondta Az angyalod össze fogja tenni a kezeidet és megtanít imádkozni".
A gyermek azt mondta: „Úgy hallottam, a földön rossz emberek vannak. Ki fog engem megvédeni?"
Az Isten megölelte a gyermeket, és azt mondta:
Az angyalod óvni fog téged, akkor is, ha ez az élete kockáztatásával jár!"
A gyermek szomorúan nézett, és így szólt: „De mindig szomorú leszek, mert nem láthatlak téged".
Isten megölelte a gyermeket
Az angyalod mindig beszélni fog neked rólam, és meg fogja mutatni, hogy hogyan juthatsz vissza hozzám, habár én mindig melletted leszek
Ekkor nagy békesség volt a Mennyben, - de már hallani lehetett a földi hangokat.

A gyermek sietve megkérdezte:
Istenem, ha most mennem kell, kérlek áruld el nekem az angyalom nevét!"
Anyu
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 04. 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez csupán "tervezett" bevásárló lista anyunak.. Rolling Eyes de mivel képes vagyok elfelejteni, le írom.. Embarassed
szóval: virágláda, új mobil, belépő Illényi Katica koncertre (lehet CD is), ugyanez Fenyő Miki-vel, virágállvány, állólámpa (jó, nem létszükség..)
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 04. 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Csend!

Köszi, hogy mi is megnézhettük a csokrot!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
3 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.