Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Galagonya Gyerekkuckó
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 21. 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem gondolom, óvónéni végzettséggel, agykontrollt is vézetten, hogy ez volna az üdvös hely a gyerekemnek. Elébb tanuljon választékos magyar nyelvet, és utána angolt, ha majd megérik rá. Addig meg inkább játsszon és ne hekkelgessék az agyát pedagógiának álcázva.

A belső utazásról meg nagyon komoly szakmai ellenvéleményen vagyok a dologgal, akit érdekel egyszer kifejtem ..
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 22. 04:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
Elébb tanuljon választékos magyar nyelvet, és utána angolt, ha majd megérik rá. Addig meg inkább játsszon és ne hekkelgessék az agyát pedagógiának álcázva.

Tavaly egy frissdiplomás angoltanár ismerősömet próbálták beszervezni Helen Doron cégéhez, tanítson másfál éves kortól kiskölyköket. Hogy a gyereknek nem tesz jót, az elég egyértelmű, de a munkatársaikkal is úgy kibaltáznak, hogy ennél már egy pilótajáték sem tisztességtelenebb semmivel.

Mállottviksz néne írta:
A belső utazásról meg nagyon komoly szakmai ellenvéleményen vagyok a dologgal, akit érdekel egyszer kifejtem ..

Légy szíves! Felvilágosításból, úgy látszik, sosem elég.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zorro a fekete Hozé
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 05. 18:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Zorro a fekete Hozé
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 06. 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Shocked

A hozzászólás legutóbb Zorro a fekete Hozé által 2006. 12. 06. 19:09-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Zorro a fekete Hozé
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 06. 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
biojuli
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 06. 23:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zorro a fekete Hozé írta:

Jól táncolsz, Hozé!!! Laughing Laughing Laughing
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Az alma és a fája Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.