Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

A szerelem kémiája
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 20. 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caravell írta:
szürke írta:
Bús Királylány írta:
Én is kifejezetten szaglászós vagyok....... és tudom , hogy ki biztosan nem.....

régen a tévében láttam egy kísérletet. a férfiaknak néhány napig ugyanazt az inget kellett viselniük. mindegyiknek ugyanolyan anyagút, színűt. néhány nap múlva a feleségek 100%-os pontossággal meg tudták állapítani a szag alapján a kupacból, hogy melyik inget viselte a férjük.

ez tuti így van 1 nap után is....
én is ismertem..talán 2,5 év kihagyás után is felismerem a férjemét....de már nem vonzz.....pedig mennyire hatott rám....
nem talán...az orromban van öröktárolva.most elő is jött.....

de én is sokszor borítom ki a kolléganőimet...olyan büdös vagyok...nem érzed?és ők nem érzik és tényleg nem.én igen...ez lehet az mert a pasik ilyenkor sokkal közelebb merészkednek én meg kérem őket menjenek messzebbre..mert zuhanyoznom kellene már...ők meg győzködnek ők érzik az illatom de nagyon finom..semmi büdöset nem éreznek......

ismerek olyan embert, aki ezt tudatosan használja tudja,h ha nem fürdik randi előtt v. este, lefekvés előtt, akkor haosnló hatást vált ki... (azután azt mondja a másiknak, úgy fáj a vállam hátam, akármim, nem maszírozod meg?) Laughing Rolling Eyes

ne hülyéskedj........ Neutral
bár igaz a kolléganőim mesélték...eg ynagyon régi kolléganőm kedvese egy svájci pasi bolt és követelte a csaj ne fürödjön vagy tusoljon előző nap.....
ha így visszagondolok basszus én sem tudtam sokszor parancsolni a vágyaimnak és zuhany ide vagy oda én elöbb megkaptam a jussomat mint a zuhany Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 19. 08:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

(ezt egy blogban találtam: elnézést kérek a tulajdonosától, de nem tudtam megállni, h felrakjam ide Rolling Eyes Rolling Eyes )
katicabog
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 01. 19. 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caravell írta:
(ezt egy blogban találtam: elnézést kérek a tulajdonosától, de nem tudtam megállni, h felrakjam ide Rolling Eyes Rolling Eyes )

a szerelem öl, butít és nyomorba dönt... Wink

de olyan jó Laughing

"Út nélkül nem járhatsz,
Igazság nélkül nem láthatsz,
Élet nélkül nem élhetsz..."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 13. 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi izgatja a nőket?

Idézet:
A férfiak verítékének az egyik összetevője élénkítőleg hat a nők hangulatára, szexuális izgalmat okoz, és emeli a stresszhormon szintjét.

Dr. Claire Wyart, a Berkeley-egyetem kutatója és munkatársai kísérlettel mutatták ki, hogy az androstadienon (AND) nevű vegyület a nőknél hormonális, fiziológiai és pszichés változásokat idéz elő. A kísérlet eredményeinek gyakorlati alkalmazásaként új kezelési módokat lehet kikísérletezni a hormonzavarral küszködők számára, írják a kutatók.

A vizsgálatba 21 egészséges, heteroszexuális, átlagosan 22 éves nőt vontak be. A nők osztályozták a hangulatukat, majd egy nyugtató hatású természetfilmet néztek meg, hogy ellazuljanak a kísérlet megkezdése előtt.

Ezek után vagy egy tiszta AND-t tartalmazó fiolát vagy élesztőt szagoltattak velük. A kutatók közben ellenőrizték a vizsgált nők vérnyomását, pulzusát, légzését, bőrének hőmérsékletét, valamint azt, milyen önkéntelen mozgásokat végeznek.

A szagminták után a nők ötperces tréfás, szomorú vagy erotikus tartalmú videoklipeket tekintettek meg, majd 10 percen át érzelmileg semleges filmeket mutattak nekik.

A kísérlet utolsó fázisában a nők ismét osztályozták a hangulatukat, a szagok kellemes voltát és intenzitását, valamint szexuális izgalmi állapotuk fokát. A következő egy óra során 15 percenként nyálmintát is vettek a résztvevőktől.

Kiderült, hogy amikor a nők az AND-t tartalmazó üvegcsét szagolták, hangulatuk és izgalmi állapotuk fokozódott, kortizonszintjük pedig emelkedett ahhoz képest, amikor az élesztőt szagolták.

Érdekes viszont, hogy a nők egy 1-9-es skálán mind az AND, mind pedig az élesztő szagát kellemesség szempontjából 2-nek, intenzitás szempontjából pedig 3-nak értékelték.
http://informed.hu/
süni
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 13. 15:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Számomra mindig az első benyomás a fontos, azután jöhet az illatfelhő. Embarassed
Vissza az elejére
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 13. 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

süni írta:
Számomra mindig az első benyomás a fontos, azután jöhet az illatfelhő. Embarassed

Wink Laughing Csakhogy az első benyomást is pontosan a másik illata generálja (mint az állatoknál) általunk tudatosan irányítani kevéssé lehetséges . Az agy ezt később felülbírálhatja de... Laughing Laughing
Aquarel
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 13. 17:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Galileo c. műsorban (Pro7) végeztek kísérletet, hogy a szerelemben a pszichológiai vagy fizikai tulajdonságok fontosabbak. Egy srácnak kiválasztottak 10 csajt, elküldték őket konditerembe, majd a fiúnak bekötötték a szemét, csak illat alapján kellett döntenie kivel akar randizni, és sorrendbe rakta a lányokat akiket a szaguk alapjén vonzónak ítél. Azt a lányt aki utolsó lett, befújták feromonspray-vel (női hormon), és második próbálkozásra a srác a feromonos lányt találta a legvonzóbbnak. Érdekes Very Happy
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 13. 18:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az ember mindig szagolgat és értékel tudat alatt. Pl. anyák a gyermekük fejét puszilgatva mindig beleszagolnak, mint az állat a kölykét. Kísérlet igazolta hogy ki is tudják választani kisdedjeiket.
julya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 13. 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

érdekes mert nekem a férjem amikor először találkoztam vele sem tünt fel sőt másodszor sem.aztán úgylátszik az én illatom hatott ő keresett.biztos van valami ebben az illat dologban de ez az egész sokkal összetettebb annál mint hogy azt mondjuk hogy az illat az tul nagy befolyással bir párválasztáskor.
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 15. 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aquarel írta:
A Galileo c. műsorban (Pro7) végeztek kísérletet, hogy a szerelemben a pszichológiai vagy fizikai tulajdonságok fontosabbak. Egy srácnak kiválasztottak 10 csajt, elküldték őket konditerembe, majd a fiúnak bekötötték a szemét, csak illat alapján kellett döntenie kivel akar randizni, és sorrendbe rakta a lányokat akiket a szaguk alapjén vonzónak ítél. Azt a lányt aki utolsó lett, befújták feromonspray-vel (női hormon), és második próbálkozásra a srác a feromonos lányt találta a legvonzóbbnak. Érdekes Very Happy

Igen! Ez az! Létezik "kamu" vondzódás is!
Csak amikor "lehull a lepel" veszi észre az ember, hogy "no, ez se az volt akinek gondoltam" Wink Wink Laughing Laughing Laughing
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 15. 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

julya írta:
érdekes mert nekem a férjem amikor először találkoztam vele sem tünt fel sőt másodszor sem.aztán úgylátszik az én illatom hatott ő keresett.biztos van valami ebben az illat dologban de ez az egész sokkal összetettebb annál mint hogy azt mondjuk hogy az illat az tul nagy befolyással bir párválasztáskor.

Wink Lehet, hogy túlságosan be volt dezodorozva? Wink Laughing Laughing
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 15. 09:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caravell írta:
Az ember mindig szagolgat és értékel tudat alatt. Pl. anyák a gyermekük fejét puszilgatva mindig beleszagolnak, mint az állat a kölykét. Kísérlet igazolta hogy ki is tudják választani kisdedjeiket.

Igen, még azt is "kiszagoltam" ha valamelyiknek valami baja volt-van Wink
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 10. 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekes ez az egész illat dolog. Nemrég ismerkedtem meg 1 sráccal, gyakorlaton, azon az osztályon dolgozott, ahova be voltunk osztva. 6 hetet töltöttem ott kb., ebből az első 2 alatt nagyjából 1 szót se beszéltünk. Aztán 1x szakmai témájú beszélgetésbe kezdtünk, és első perctől kezdve olyan volt, mintha ezer éve ismernénk egymást. Már akkor éreztem, hogy valami "van benne". Mind férfi, mind másik ember tekintetében. Eltelt pár hét és folyamatosan ott volt az a déjá vu érzés, olyan "ismerős" volt de nem tudtam hova tenni. Érdekes, hogy első perctől kezdve 100%-os bizalommal volt felém, nem is értettem, miért. És aztán kiderült: az egyik dokinak születésnapja volt, szóba került, hogy ő novemberi. És akkor derült égből a villámcsapás: egy napon születtek édesapámmal! És akkor esett le, hogy még az illata is olyan! Hihetetlen! És nem az aftershave miatt. Hozzá kell tenni, hogy születésem óta nagyon apás vagyok, (biztos van 1 jó adag apakomplexusom is, nem tudom) és halak születésűként mindig nagyon jól (szinte első látásra) kijöttem a skorpiókkal!
Létezik ilyen, hogy két ember ennyire hasonlítson? Akkor értettem meg, miért is volt annyira ismerős. És tényleg a szinte teljesen azonos illat vol a legijesztőbb... (és hogy kerek legyen a történet: természetesen foglalt a pasi Confused )
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
8 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.