Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

A szerelem kémiája
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 23. 07:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:
Én is egyetértek veletek, hiszen talán pontosan ezért is érdekell a véleményetek. Valójában, mint mindig, itt is a személyes tapasztalatra lettem volna kíváncsi.
Ezért megint ideírok egy saját személyes tapasztalatot.

Valahol már leírtam az egyetlen párommal való kapcsolatomat, de itt egy olyan tapasztalatot akarok leírni ami csak egyszer fordult velem elő (Twisted Evilmég). 1984 ben (terhes voltam a lányommal) amikor egy jugó női magazinban megláttam egy képet... Embarassed Egy jóképű pasi, aki mellesleg ahogy utána elolvastam világutazó és felfedező. Olyan hév,indulat,izgalom,szívdobogás .... Embarassed Rolling Eyes stb. fogott el ami megmagyarázhatatlan volt számomra. A férjem ott ült a szobában és észrevette, hogy valami történik ( Twisted Evil ha belelátott volna a fejembe) mert kipirultam, szinte rosszul voltam. Nem hazudtam neki, csak egy kicsit "finomítottam", hogy talán ha nem ő lenne a párom én is így utazgatnék a világban mint Zseljko Malnar. Ettől kezdve ha ő is meglátta a tv ben vagy valamelyik ujijágban, szólt "itt a Malnarod".
Laughing Laughing Wink Múlt héten rákerestem a neten a nevére. Crying or Very sad Nagyon megöregedett! Meg több helyen olvastam, hogy elzüllött Crying or Very sad Twisted Evil úgy kell neki ha nem keresett meg engem. Twisted Evil

Ez nagyon édes! Smile

Fura, de van úgy, hogy egy emberre többféleképpen reagálok. Egyszer taszít, de olyannyira, hogy rosszul leszek fizikailag, máskor meg vonz, mint vasorrú banyát a mágnespatkó... Erre viszont a mai napig nem találtam magyarázatot. Valamint arra sem, hogy egy csók miért tud úgy hatni az emberre, mintha 220-ba nyúlt volna, s egy pillanatra kihagy az agyam is, se kép-se hang.... Rolling Eyes
kiwi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 04. 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez azért van,mert a megfelelő partnerrel csinálod!Ez a kémia!Ha nem hozzád illő az illető,akkor a csókja se jó!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 05. 07:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiwi írta:
Ez azért van,mert a megfelelő partnerrel csinálod!Ez a kémia!Ha nem hozzád illő az illető,akkor a csókja se jó!

Akkor megfelelő párra találtam, úgy érzem... Rolling Eyes Embarassed Wink
kiwi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 09. 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy legyen!Bár ez nem jelenti még azt(sajnos)hogy hosszútávú párkapcsolatra is alkalmas az illető! Rolling Eyes
Vissza az elejére
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 09. 19:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiwi írta:
Úgy legyen!Bár ez nem jelenti még azt(sajnos)hogy hosszútávú párkapcsolatra is alkalmas az illető! Rolling Eyes

Hát igen, a hosszútávú kapcsolat...
Wink Laughing
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 10. 07:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiwi írta:

4 év mennyinek számít? Rolling Eyes
kiwi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 14. 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt csak a csók kémiájára értettem.Amúgy meg gratulálok a 4 év már szép kis idő! Wink
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 14. 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
kiwi írta:

4 év mennyinek számít? Rolling Eyes

drágám minden relatív.. Razz
de semmi és senki nem válhat felnőtté anélkül,hogy kihagyná a gyermekkort.

remélem,hogy ez még csak totyogós kora a kapcsolatotoknak. Wink
ja és még egy:

minden kornak megvan a maga egyedi szépsége,ha megtalálod benne
akkor nemcsak szépség de csodás ragyogás is. Smile
Vissza az elejére
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 23. 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No végre! Megtaláltam ezt a topicot!
Olyan jó ez a cikk az illatokról!
http://www.harmonet.hu/cikk.php3?rovat=107&alrovat=202&cikkid=4976&dire=horoszkop&again=true Wink Surprised Laughing
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 23. 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.naturalap.hu/aromaterapia/
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 24. 08:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:
http://www.naturalap.hu/aromaterapia/

Itt egy csomó jó dolgot találtam! Smile
Köszi!
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 17. 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az AVON katógust lapozgatva rátaláltam egy új férfiparfümre... És elaléltam tőle... Felpezsdült a vérem , elállt a lélegzetem, hevesebben vert a szívem... Ha rágondolok már a gerincárkomban éled a bizsergés... Megőrülök ezért az illatért! Embarassed

Ha van olyan, aki meg tudja szaglászni, annak várom a véleményét, ő mit érzett! Wink
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 20. 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bús Királylány írta:
Én is kifejezetten szaglászós vagyok....... és tudom , hogy ki biztosan nem.....

régen a tévében láttam egy kísérletet. a férfiaknak néhány napig ugyanazt az inget kellett viselniük. mindegyiknek ugyanolyan anyagút, színűt. néhány nap múlva a feleségek 100%-os pontossággal meg tudták állapítani a szag alapján a kupacból, hogy melyik inget viselte a férjük.

ez tuti így van 1 nap után is....
én is ismertem..talán 2,5 év kihagyás után is felismerem a férjemét....de már nem vonzz.....pedig mennyire hatott rám....
nem talán...az orromban van öröktárolva.most elő is jött.....

de én is sokszor borítom ki a kolléganőimet...olyan büdös vagyok...nem érzed?és ők nem érzik és tényleg nem.én igen...ez lehet az mert a pasik ilyenkor sokkal közelebb merészkednek én meg kérem őket menjenek messzebbre..mert zuhanyoznom kellene már...ők meg győzködnek ők érzik az illatom de nagyon finom..semmi büdöset nem éreznek......
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 20. 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nos éppen erre jók a parfümök...a befolyásolásra... erejük egy nő számára a férfira hatás eredményességét növelő hatásukban rejlik.......

de mind más és más minden emberen....mert a természet utat tör....és ugyanaz a parfüm máskét hat rajtd és rajtam...az élet nem adja meg könnyen magát.....
Vissza az elejére
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 20. 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
Bús Királylány írta:
Én is kifejezetten szaglászós vagyok....... és tudom , hogy ki biztosan nem.....

régen a tévében láttam egy kísérletet. a férfiaknak néhány napig ugyanazt az inget kellett viselniük. mindegyiknek ugyanolyan anyagút, színűt. néhány nap múlva a feleségek 100%-os pontossággal meg tudták állapítani a szag alapján a kupacból, hogy melyik inget viselte a férjük.

ez tuti így van 1 nap után is....
én is ismertem..talán 2,5 év kihagyás után is felismerem a férjemét....de már nem vonzz.....pedig mennyire hatott rám....
nem talán...az orromban van öröktárolva.most elő is jött.....

de én is sokszor borítom ki a kolléganőimet...olyan büdös vagyok...nem érzed?és ők nem érzik és tényleg nem.én igen...ez lehet az mert a pasik ilyenkor sokkal közelebb merészkednek én meg kérem őket menjenek messzebbre..mert zuhanyoznom kellene már...ők meg győzködnek ők érzik az illatom de nagyon finom..semmi büdöset nem éreznek......

ismerek olyan embert, aki ezt tudatosan használja tudja,h ha nem fürdik randi előtt v. este, lefekvés előtt, akkor haosnló hatást vált ki... (azután azt mondja a másiknak, úgy fáj a vállam hátam, akármim, nem maszírozod meg?) Laughing Rolling Eyes
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
7 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.