Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Szüzikéim, gyertek!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kika4
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 12. 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mostanában mindent lehet mondani rám, csak azt nem, hogy tipikusan szűz vagyok.
A szobám úgy néz ki, mintha bomba robbant volna benne.Én pedig ülök a halom közepén és halálos nyugalommal írok most nektek.
Nem érdekel semmi, egyszerűen jól érzem magam!
Ez ugye nem jellemző a Szűzre?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 01. 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2006 augusztus):

Ebben a hónapban végre mozgásba lendülnek azok a dolgok, amelyek miatt Ön sem tudott lépni az élet bizonyos területein. Most már tisztábban fogja látni, hogy mire számíthat, és nyugodtabban tervezhet a jövőre is. A Szűz jegyén áthaladó Mars bolygó nem csak aktivitásra, de szorgalomra is serkentheti, ezért valószínűleg többet kell majd dolgoznia ebben a hónapban, mint általában, ez azonban egy Szűz jegyű szülöttnek nem okozhat gondot. A párkapcsolata most egy kicsit háttérbe szorulhat, próbálja meg ezt "jóvá tenni" egy közös hétvégi pihenéssel.

A hónap feladata: A saját igényeire, vágyaira is figyelni.
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
főnixmadár
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 02. 23:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is ide tartozom,szept 20.Nagyon viselem a szűz jegy minden pozitív és negatív tulajdonságát.Rend van körülöttem,mert egyszerűen vonzza a tekintetemet,a kezemet,ha valami nincs a helyén.Mániám is van.Soha nem megyek el úgy otthonról,hogy mosatlan legyen a konyhában.Nem követelem meg a családomtól ugyanezt,ez nekem fontos,és meg is csinálom.Humán beállítottságú vagyok,művészi hajlamokkal,művészi pályán.Ez viccesen hangzik,de igaz.Kritikus vagyok,leginkább önmagammal,és a hozzám közel állókkal.Időnként meg is bántom őket a kritikáimmal,de tudok bocsánatot kérni és megbocsátani.Rengeteget nevetek,nem esem kétségbe,és mindig kimászom a mélységből.Viszont nem sok kitartással rendelkezem.Ezen szívesen javítanék,ha valaki elárulja nekem,hogyan kell.Nem tudom mi az aszcendensem,soha nem sikerült kiszámolnom.A számokkal nem vagyok jóban. sunny fx
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 02. 23:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

főnixmadár írta:
Viszont nem sok kitartással rendelkezem.Ezen szívesen javítanék,ha valaki elárulja nekem,hogyan kell.

Nyehehe. szted azt csak úgy el lehet árulni, hogyan kell? Twisted Evil

főnixmadár írta:
Nem tudom mi az aszcendensem,soha nem sikerült kiszámolnom.A számokkal nem vagyok jóban. sunny fx

Azt viszont el tudjuk árulni, hogyan kell Very Happy Nem egy ördöngősség, főleg, mióta istenke megteremtette az ámítógépet, meg az internetet mindenféle ingyenes számolgatós mütyüvel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 05. 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Őszinte horoszkóp - Szűz

A szüzeknek általában puffadtabb a heréjük, illetve mindenen idétlenül vigyorognak. Életcéljuk az, hogy Oroszlánok vagy Halak lehessenek, kivéve Britney Spears-t, aki híres akar lenni.

A szüzek már fiatal koruktól kezdve fokhagymás ételeket fogyasztanak, ezért kicsi az esélye, hogy valaha is más kategóriába kerülhessenek át. Párkapcsolataikat nagyban megnehezíti, hogy állandóan beszélgetni kell velük és soha nem oltják el a villanyt. A beszélgetésnél így mindig kiderül a fokhagyma dolog, világosban pedig hamar rájöönnek, hogy mit akarnak velük csinálni. Jellemükben az idiotizmus és a naivitás dominál, amit azonban senki nem tud ellensúlyozni, a fokhagymaszag miatt.
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 05. 22:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
főnixmadár írta:
Viszont nem sok kitartással rendelkezem.Ezen szívesen javítanék,ha valaki elárulja nekem,hogyan kell.

Nyehehe. szted azt csak úgy el lehet árulni, hogyan kell? Twisted Evil

főnixmadár írta:
Nem tudom mi az aszcendensem,soha nem sikerült kiszámolnom.A számokkal nem vagyok jóban. sunny fx

Azt viszont el tudjuk árulni, hogyan kell Very Happy Nem egy ördöngősség, főleg, mióta istenke megteremtette az ámítógépet, meg az internetet mindenféle ingyenes számolgatós mütyüvel.
Bíztam benne ,hogy van köztetek olyan,aki segít nekem.Idézni már megtanított Hangya és Kage -bár az még nem sikerült,hogy csak az utolsó mondatod kerüljön ide-,képet még mindig nem tudok beszúrni,aszcendens számítást pedig nem találtam.Én 1 hónapja kerültem a gép közelébe,és csak msn-ezni tudok,azt is úgy,hogy mielőtt kiment a fiam Washingtonba,beállította.Csak így tudunk egymással beszélgetni.Biztosan szokatlan nektek az ilyen analfabéta,de a munkámhoz csak a mosolyom és a hangszálaim szükségesek.Kinevethettek-nem sértődöm meg-,de sokszor ha rákattintottam az itt található hivatkozásokra, hosszú percekbe telt,mire visszataláltam,ha visszataláltam.Az előbb az is megesett,hogy odébb ment ez a függőleges,és máshová írta a szavakat.Nos én egy olyan szűz vagyok,akinek mindent a szájába kell rágni,csak a kályhától tud elindulni,és fogni kell a kezét. sunny fx
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 05. 23:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha elkeveredsz erről az oldalról, akkor a monitor bal fölső sarkában, a "fájl" szó alatt lévő, balra mutató nyílra kattints - akkor visszakerülsz oda, ahol előzőleg voltál.
Ha nem akarod az egész hozzászólást idézni, akkor egyszerűen töröld ki a nem kívánt részt.

Azt most inkább nm írnám le, hogy kell kézzel aszcendenst és házcsúcsokat számolni (különben is táblázat kell hozzá), viszont a neten van több ingyenes szolgáltatás, amivel annyi képletet szmolhatsz ki, amennyit nem szégyellsz.

Ha a jobb egérgombbal kattintasz a linkre, megjelenik több lehetőség, ezek közül válaszd ki a 'megnyitás új ablakban' vagy 'megnyitás új lapon'-t (attól is függ milyen böngésződ van) arra kattints rá - akkor külön lapon (ablakban) jelenik meg a dolog és ez a mostani oldal, ezzel a topikal nem tűnik el
http://www.astro.com

Ha ott vagy az astro.com-on, akkor a jobb felső sarokban kék alapon fehér betűkkel van írva, hogy My Astro - erre kattints rá, aztán mondom tovább mit csinálj

(ha nagyon bonya, persz, beírhatod a születési idődet, aztán kiszámoljuk neked, de ha egyszer rájössz, hogy kell, akkor utána bármikor, bármilyen képletet meg tudsz nézni)

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
főnixmadár
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 07. 00:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszönöm a segítségedet kedves skar mkhan!
Úgy érzem magam köztetek,mint egy kisovodás az akadémisták között.De nem baj,nem szégyellem és kész vagyok a tanulásra.Kiírtam egy füzetbe az útmutatásokat,próbálgatni fogom,és egyszer csak itt leszek egy képpel.Arra már nagyon vágyom.
Az aszcendens továbbra is érdekel,de elfelejtettem eddig bevallani,hogy angolul sem tudok.Rengeteg dalra megtanítottak oroszul 35 évvel ezelőtt ,emlékszem is rájuk,csak ennek jelen esetben semmi hasznát nem tudom venni.
Bocs sunny fx
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 07. 00:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hehe, ha láttad volna, mit összeidétlenkedtem én három évvel ezelőtt az internetel, a padlón henteregve nyüszítve röhögtél volna! Meg persze baromira dühös voltam, mert valahányszor segítséget kértem, a marhák mindig inkább megcsinálták helyettem, minthogy elmagyarázták volna hogy csináljam.

Miért kellene 'bevallani', hogy nem tudsz angolul? Nem kötelező, én sem azrt tanultam, mert tetszik, hanem, mert így alakult. Viszont van egy előnye: kurva egyszerű, így angolul az is tud, aki nem tud. Ha a My Astro-ig eljutottál akkor elvileg ezt kell látnod ott.

"My Astro" Help My Astro: Login

Welcome to My Astro!

Log in to your registered user profile here:
Email:
Your astro.com
Password:
Forgotten your password? Click here and it will be e-mailed!

If you don't have a registered user profile, you have the following options:
Create a horoscope immediately, as a Guest User or.....
Create a free registered user profile click for more information

Na most legalul kattints arra, hogyaszondja:

eztán írd be a következőket:

e-mail- címed
jelszó
ismét ugyanaz a jelszó
[tile-t hagyd ki]
családnév
keresztnév (lehet hazudni, mondanom sem kell)
válassz országot - tökmindegy, melyiket

aztán kattints a 'continue' felíratra

Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 07. 06:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Hehe, ha láttad volna, mit összeidétlenkedtem én három évvel ezelőtt az internetel, a padlón henteregve nyüszítve röhögtél volna! Meg persze baromira dühös voltam, mert valahányszor segítséget kértem, a marhák mindig inkább megcsinálták helyettem, minthogy elmagyarázták volna hogy csináljam.

Miért kellene 'bevallani', hogy nem tudsz angolul? Nem kötelező, én sem azrt tanultam, mert tetszik, hanem, mert így alakult. Viszont van egy előnye: kurva egyszerű, így angolul az is tud, aki nem tud. Ha a My Astro-ig eljutottál akkor elvileg ezt kell látnod ott.

"My Astro" Help My Astro: Login

Welcome to My Astro!

Log in to your registered user profile here:
Email:
Your astro.com
Password:
Forgotten your password? Click here and it will be e-mailed!

If you don't have a registered user profile, you have the following options:
Create a horoscope immediately, as a Guest User or.....

Na most legalul kattints arra, hogyaszondja:

eztán írd be a következőket:

e-mail- címed
jelszó
ismét ugyanaz a jelszó
[tile-t hagyd ki]
családnév
keresztnév (lehet hazudni, mondanom sem kell)
válassz országot - tökmindegy, melyiket

aztán kattints a 'continue' felíratra

Kedves skar mkhan, nagyon aranyosan és részletesen leírtad, egy dologban azért korrigálnálak: a válassz országot-nál célszerű a születési országot megadni - nem értek az asztrológiához, de annyi sejtésem van, hogy a születési hely és idő nagyon fontos - és szükséges! - információ...
Magyarországi születési hely esetén a Hungary-t válasszad ki...
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 07. 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.student.uni-augsburg.de/~pecherha/virgo.gif
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 08. 02:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Kedves skar mkhan, nagyon aranyosan és részletesen leírtad, egy dologban azért korrigálnálak: a válassz országot-nál célszerű a születési országot megadni - nem értek az asztrológiához, de annyi sejtésem van, hogy a születési hely és idő nagyon fontos - és szükséges! - információ...

Bizony az lesz - majd a képlet kiszámításánál. Egyelőre viszont a regisztrációnál tartunk, ott pedig, gondolom, csak azért kérdezik az országot, mert a szolgáltatót érdekli, kik, honnét valók a felhasználók (pl. ha az idén még tizenötezer magyar regelne, valszleg megfontolnák, hogy magyarul is elérhetővé tegyék a szolgáltatásaikat :D). Ha a regisztrációval megvan az ember, akkor lehet nekiállni képleteket számolni, amennyit csak akarunk, elmenteni pedig száz adatot lehet legföljebb - akár száz különböző születési hellyel. Akkor már tényleg fontos lesz a hely: nemcsak az ország, hanem a település is.

Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 09. 23:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahó, Főnix, sikerült?

Vissza az elejére
főnixmadár
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 09. 23:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszike,már próbálkozom.

Tegnap el kellett küldenem az itthoni gépről egy zenét.Olyan ügyes a fiam,hogy sikerült az útmutatásai alapján.Úgy izgultam,ki is vette az erőmet,nem maradt energiám fórumozni.Nagyon boldog voltam.

Ma egy dokumentummal próbálkoztunk.Nem sikerült.Háromszor kezdtük el,mindig másként,hátha...Összeszidott.Rosszul esett és sírtam.Bocsánatot kért.Hívtam a barátját,elküldte.Most itt ülök egy pohár pezsgővel kicsit csalódottan. sunny fx
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 09. 23:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha iszom az egészségedre egy pohár veresbort, megvígasztalódsz némiképp? Szívesen vállalom ezt az áldozatot. ;-)

Egyébként szerintem két hét, és mindent meg tudsz csinálni a gépen. Én idén télen kettest kaptam ámítástechnikából, kicsivel utána lett gépem - ha két héttel később van a vizsga, biztos megcsináltam volna én is ötösre, mert amúgy elég egyszerű feladatsor volt, szövegszerkesztés, effélék, de ha nincs az embernek gépe, könyvből soha nem tanulja meg.

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Következő
2 / 15 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.