Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Szüzikéim, gyertek!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
leleklato
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 09. 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 09. 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

leleklato írta:
http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=1472

gonosz attól lesz valaki hogy megszállói vannak és élvezi a társaságukat!
mindenki aki tud imátkozzon a tisztulásukért!
Smile

te bazdmeg először a helyesírási szótárhoz imádkozz, másodszor meg azért, hogy ne hívjam ide a Sárkányt meg skart.
Swindler
a Dagisarkany

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 09. 12:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Problema megoldva

Nem nezem folyamatosan a forumot, hiszek az onszabalyozasban Very Happy
Ha problema van, irjatok mailt, vagy privit, arrol is mailt kapok Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 09. 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Swindler írta:
Problema megoldva

Nem nezem folyamatosan a forumot, hiszek az onszabalyozasban Very Happy
Ha problema van, irjatok mailt, vagy privit, arrol is mailt kapok Smile

Persze Dagikám, tudjuk, ne aggódj. Már hogy azért fél szemed itt. Smile

De azt jó tudni hogy priviről is kapsz mélt.

Hogy vagy mostanság egyébként? Smile
Leilíta
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 10. 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"te bazdmeg először a helyesírási szótárhoz imádkozz, másodszor meg azért, hogy ne hívjam ide a Sárkányt meg skart." Laughing hát ez nagyon tetszik Laughing

"gonosz attól lesz valaki hogy megszállói vannak és élvezi a társaságukat!
mindenki aki tud imátkozzon a tisztulásukért!" - nem ítélkezem, nem ítélkezem, nemítélkezem... Shocked inkább imátkozok Razz
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 10. 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Leilíta írta:
"te bazdmeg először a helyesírási szótárhoz imádkozz, másodszor meg azért, hogy ne hívjam ide a Sárkányt meg skart." Laughing hát ez nagyon tetszik Laughing

"gonosz attól lesz valaki hogy megszállói vannak és élvezi a társaságukat!
mindenki aki tud imátkozzon a tisztulásukért!" - nem ítélkezem, nem ítélkezem, nemítélkezem... Shocked inkább imátkozok Razz

Híjjjbazz, ez nekem is, ezt is megérem, hogy a selymes szarvú kiszergével ijesztgetik a rosszcsontokat!
Én amúgy rohadtul nem élvezem az ideiglenesen hazánkban állomásozó amerikai csapatok társaságát, szal akkor én jó vagyok. Jó kis zerge.

De hanusenka, azért meg mennyit imádkozzanak a Sárkányék, hogy ne idézd azt, amit eltüntetni szeretnél? (ezt amúgy az indexen sem tudják beleverni a fejekbe, pedig ott nincs is az a ellenállhatatlan idéz-gomb, de megfogják, és bemásolják a moderációs toipikba Very Happy

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 14. 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
leleklato írta:
http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=1472

gonosz attól lesz valaki hogy megszállói vannak és élvezi a társaságukat!
mindenki aki tud imátkozzon a tisztulásukért!
Smile

te bazdmeg először a helyesírási szótárhoz imádkozz, másodszor meg azért, hogy ne hívjam ide a Sárkányt meg skart.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ne báncsátokmááááááá
Osztálytársam vót az istenadata - rendes nő nagyon, csak rém rutintalan a netezés útvesztőiben. (úgy is mondhatnám más csatrnákon van otthon)

Szóval tessék szépen toleranciát gyakorolni a kedvemért!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 15. 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaaa, ha osztálytárs, a más, azt még skar cica sem karmolja le. Twisted Evil Megtaláltam én is hármat a wiwen. Kezdi hát a zegyik küldeni a hülye láncleveleket, meg regisztrálj és add meg 20 haver kontaktját, kapol érte mobilt, ilyen faszságokat, amiknek a létezéséről én addig csak mások dohogásából értesültem. Töröltem. Újrajelölt. Na jó, rendben, de a levládámból kitiltottam.

Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 15. 17:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
muhaha ... nem elég a horoszkóp ami van a harmón?? Még és még és még, hedonista módon pakoljátok Smile

Mondjuk az az évszázad harmós vicce ,hogy kiemelt státuszt kapott ez a 12 trágyadomb, amiben annyi élet van, hogy néha vki betosz egy havihorit, aztá három ember rádünnyög valamit .DVery HappyVery Happy
Képzeld el Juliskát, bejö első alkalommal a harmóra, ott vannak a fasza topikok (na jó, potenciálisan fazsa topikok Twisted Evil ) az asztroezo rovatban, de mire odáig jutna, elmegy az életkedve is a havihoris nyüzsögésektől Very Happy

Vissza az elejére
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 20. 08:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ebből egy kukkot sem értek! Shocked

(A fórum szerintem ott lett elkurficolva, hogy évek kellenek, míg be tud lépni valaki - addigra már rég elmúlik a hozzászólhatnékja, mire hozzászólási jogosultságot kap. Amióta ez van, azóta a fórum néhány enyhén szólva antiszociális ember vidám játszótere, és gyakorlatilag totálisan hulla - akár ki is lehetne törölni az egészet. Akik ugyanis itt vannak, azok közé bekerülni jószerivel nem lehet, illetve nincsenek már régóta téma szerű témák, amikről az ember beszélget, csak ilyen idiótaságok meg asszociációk, meg mittudomén ...)

Hát én ezért szoktam el innen, noha alapítása óta ide jártam minden nap. Egyszerűen kipurcant ...
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 20. 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tőlem is kérdezték már, miért a félévenkénti harmózási rohamom, és én is kérdeztem már mástól, mia rossebet keres itt, aztán mondtuk szépen egymásnak, hogy passz.Very Happy
De könyörgök, nemt e vagy a háziasszony?! Twisted Evil
Kattintasz hármat-négyet, és át van állítva egy pár dolog, vagy de? Very Happy
Én három éve a guglin keresztül jöttem - a gugli két éve nem látja a fórumot.
Amikor jelszót s ímélcímet változatttam, újra kellett aktiváltatnom magam
Képet mindenütt változtathatsz magad,itt kérni kel.
Másutt üdvözlik az újoncot, itt lebasszák, hogy tegye le a havonta egyszer idetévedő régi fórumtag avatárját (saját avatárt meg nem kérhet, ha nincs csillió hozzászólása)
Stb - vótmá a fórumhiba topikban egy csomó minden, de cseszve volt rá.
Pl.h a cikek alján jó lenne egy link a hozzá kapcsoldó fórumtopikhoz - eztmég manuálisan megoldan isem lenne nagy ügy. A'sszem, ezt a tasmán diabolosz javasolta, dejött egy macerátor, aki félévente néz be, és leugatta, hogy nem, nem akar ő olyat, gondolja csak meg. Ehh.

Ja,meg még egy, sztem mint háziasszony,simán kitörölheted a vérbe a hülye szólánc-topikokat, biztos helyről régről tudom, hogy legalább fél tucat embert idegesít + ha vki idetéved, és meglátja,hogy itt ilyen magvas társalgások pörögnek, nem nagyon akar majd szétnézni, tehát plusz egy gól előny a punnyadásos halál javára.. Very Happy
Szigorúan csak sztlenvsz, persze. Twisted Evil

Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 20. 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah tudom, hogy könnyű így beböfögni valaki után, de

igazad van Very Happy
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 20. 22:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Figyi - nekem itt annyi jogom van, hogy ha valaki káromkodik, hidet, vagy politizál, töröljem. Slussz. Sárkány a mindenható. Ő nem hat. Se mindent, se sehogy. Annó ezeket elmondtam neki én is, de tojva lett rá, hogy nőiesen fogalmazzak. Nem tudok párat kattintani itt-ott és varázslatokat létrehozni.

Tökéletesen igazatok van, én is így látom. És? Akkor mi változott meg? Nyilván mi mind hülyék vagyunk, mert még mindig itt vergődünk...

Ezeket én már a megalakulás pillanatától sem értettem, minek kell így csinálni. El is mondtam, le is ugattattam - most mit mondjak? Megmondtam előre? Könyörgöm, az én szakmámban ez nem kunszt Smile ...megmondani előre!
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 23. 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudom, emlékszem, amikor Sárkány arról értekezett itt valakinek, hogy a fórum egy ajándék a júzerek számára, neki semmi haszna belőle - jah, csak én meg rutinosabb netező vagyok annál, semhogy elhiggyem, hogy bárki bármit fenntart, amiből legalább közvetett haszna nincsen. (kivéve kis fittyfasz hobbi oldalak, minta miénk, ami a kutya vizét sem zavarja és év néhány ezresből megvan) És ha annyi nincs, amennyi lehetne, azt meg magának köszönheti.
A régi fórum klafa volt, és nem azért mondom, mert azt szoktam meg: én akkor tévedtem ide, amikor az már használhatatlan volt, de tetszett, amit olvastam, és kivártam az újat - és az új már kezdettől sem volt a régi. Very Happy Ide regelt sok olyan ember is, aki más fórumokon azóta is aktív, csak ott nem a kitiltás az első, amire a moderátorok gondolnak, meg nem húsz ember ápolja nyelvileg egymás genitáliáit oly módon, hogy a huszonegyedik zavartan félrefordul és elsomfordál.
Amikor topiktörlés volt, Sárkány kitiltással fenyegetett mindenkit, aki szólni mer a témáról, miközben Kage prv arcoskodott, és törölt ki nagyon is létjogosult topikokat, talán mert nem értette, miről szólnak. Hangyát lecserélték egy Vito RMDSZ-re, hát azóta is prög a fórum veszettül Very HappyÁs amikor fújtak a népek Vitóra, a Sárkány nyafizott, hogy klubosodik a fórum - jah, hogy a rossebbe ne, amikor el van kötve a vérkeringése? (gugli) Ki pötyög be hosszú és tartalmas hozzászólásokat azért, hogy tizenöt másik olvassa? A spammerek ellen nem így védekezünk, gyerekek! A klubosodás ellen meg nem bazári mágusokkal...

Vagy szökjünk el?
Twisted Evil

Vissza az elejére
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 23. 15:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az a helyzet ezzel a "profista" harmo-val, hogy már annyi vizet sem zavar, mint egy lelőtt nyuszi kicsi farka......a mágusosdi és a mesterséges "majd én megmondom, hogy mi foglalkoztasson itt titeket" a net-en, meg a mi fórumunkon úgy szét...k..rta a jó kis társulatot, mint a szél......de az is lehet, hogy magától is kifáradt, "kiszáradt" volna a nagy-nagy fórum partitársulat....néh benézek ide....ennyi maradt..
de azé.... Razz ..Puszmák...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Következő
14 / 15 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.