Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Szenvedélyes Skorpióim, hol vagytok?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 29. 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
szürke írta:
alexa írta:
szürke írta:
alexa írta:
Bimbi írta:
Királynő,Amazon,Polgárlány,Áldozat,Őrült...
Ha jól emlékszem a típusokra egy nagy sikerű könyvből... Rolling Eyes

Melyik könyv volt? Rolling Eyes

én úgy tudom és tapasztalom a skórpió az allankező nem elbűvölésének nagymestere.
a szeretkezés mágusa

A Skorpió csupa tűz... Szeret is játszani vele, holott tudja, hogy megégetheti magát... A szerelmeskedésben ösztöneire hagyatkozik, s talán éppen ezért lyan jó vele... Wink

ennél azért picit több kell legyen benne...mert minden szeretkezésben a szerelmes nő fantáziája legszínesebb palettáját..és teste összes bevésett és akkor ihletett mozdulatát beveti,hogy társát elkápráztatva boldoggá tehesse.
vagy nem Wink Embarassed

De igen... Embarassed
Bár erről érdemes lenne megkérdezni egy férfit is, akinek Skorpió párja van... Rolling Eyes Mondjuk tasman_devilt... Wink

hát ézért mondom a skorpió valamiért elhíresült tehát több kell legyen benne. Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 30. 08:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Skorpió és kutyája

A Skorpiók vagy utálják, vagy imádják a kutyát. Ha utálják, úgy az sem áll távol tőlük, hogy mérgezzék őket, vagy harcoljanak ellenük.
Ám ha a kutyaimádók közé tartoznak, akkor előfordul, hogy egynél több kutyát tartanak. Gyakori, hogy kutyatenyésztővé válnak. Mivel szeretik a pénzt, így menhelyet ritkán nyitnak. A Skorpiók kedvelik a harcosabb jellemű kutyákat és igen jó kapcsolatot tudnak kialakítani olyan ebekkel is, melyek csak egy gazdához kötődnek igazán. Ilyen a dobermann, aki nagyon figyelmes, intelligens, és titokzatos, akárcsak a gazdája.
A rotweiler is illik a Skorpió szülöttekhez, hiszen kiváló őrző-védő fajta, aki egy gazdát ismer el. A huskey természetesen szintén a Skorpió szülöttnek ajánlható, hiszen titokzatos és nemes fajta. A Skorpió szülöttek általában korbácspórázt és fojtó nyakörvet vásárolnak a kutyáiknak, bár nem jellemző, hogy megütnék az állatot, hiszen erős jellemű emberek és egy pillantásuk elegendő hozzá, hogy a kutya viselkedése jó legyen.

Nos, én imádom a kutyákat, van is egy németjuhászom, egy bolondos 7 éves kan, Matyi. És határozottan nem fogad szót, bármilyen pillantással nézzem is... Laughing Ellenben bújik, mint egy macska... Smile
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 30. 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megtaláltam a megfelelő jelmezt Halloweenra, amiben egy Skorpió remekül mutatna... Kisördög... Twisted Evil

Vagy inkább boszi... Rolling Eyes

lindus
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 30. 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
Megtaláltam a megfelelő jelmezt Halloweenra, amiben egy Skorpió remekül mutatna... Kisördög... Twisted Evil

Vagy inkább boszi... Rolling Eyes

Tökéletes. Wink
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 30. 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Te melyiket választanád? Rolling Eyes
lindus
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 30. 11:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:

A boszi jelmez szerintem jobban illene hozzám.....mitöbb,gyönyörű lennék benne. Twisted Evil
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 30. 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lindus írta:
alexa írta:

A boszi jelmez szerintem jobban illene hozzám.....mitöbb,gyönyörű lennék benne. Twisted Evil

Akkor van a szülinapom... És a jelmezeket csakis helyeselni tudom... Very Happy
Sejtettem, hogy csakis azt választhatod, a hajad miatt... s főleg a lila kalapért... azonban a ruha se semmi... be szerezhetnél addig egyet.
Vissza az elejére
lindus
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 30. 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli írta:
lindus írta:
alexa írta:

Akkor van a szülinapom... És a jelmezeket csakis helyeselni tudom... Very Happy
Sejtettem, hogy csakis azt választhatod, a hajad miatt... s főleg a lila kalapért... azonban a ruha se semmi... be szerezhetnél addig egyet.

addig meglesz Twisted Evil
De igazi boszi leszek benne. Twisted Evil
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 30. 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor én maradok a kisördög szerkónál... Rolling Eyes
Van is ördögfim hozzá... Twisted Evil
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 30. 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
Akkor én maradok a kisördög szerkónál... Rolling Eyes
Van is ördögfim hozzá... Twisted Evil
Szerintem te már kezdettől fogva ezt a vörös ördög-angyal szerkót nézted ki magadnak... Razz
És fel fogod rá adni? Twisted Evil
Vissza az elejére
vigasz
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 30. 17:58    Hozzászólás témája: Skorpió Hozzászólás az előzmény idézésével

Milyen érdekes . Én Nyilas vagyok , a Férjem TIPIKUS SKORPIÓ !
Hát vannak köztünk 14 éve csaták ! Evil or Very Mad
Ő szúrkálódik , én ÓÓÓÓÓRRRRDÍÍÍÍTOK ! Határtalanul birtokló , féltékeny tipus , néha bántóan cinikus , de azért IMÁDOM ! Razz
Pontosan a tűz és a víz egyvelege ! Shocked
Egyébként mélyérzésű , maximalista ( mint én magam is ) , okos , azonnal vág az esze , és rendkívül jó nyomozó válna belőle ! Cool
Biztonságra törekvő , ha valakit szeret annak maximálisan biztonságot nyújtó . Nehezen enged a közelébe más embereket , bizalmatlan , de jó lelkű ! Wink

Szóval én mindig is vonzottam a skorpiókat , de sokat csatározunk !

Puszi Minden SKORPIÓNAK : Vigasz
Norna
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 30. 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

le kéne lőnia ki ilyen mélyen ért az adsztrológiához, hoyg ha egy skorpió utálja a kutyát akár meg is mérgezi. ennyi erővel minden halak jegyű is, mert a vegyi anyagok és kábszerek jó része aneptun alá tartozik, jesszus ez azért dühít bocs fiatalok.
én imádoma kutyákat.
a párom aki szintén skorpió nem szereti őket saját bevallása szerint de inkább csak tart tőlük és nagyon bírja őket messziről.

és nem mérgezünk kutyákat:)
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 30. 21:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Norna írta:
le kéne lőnia ki ilyen mélyen ért az adsztrológiához, hoyg ha egy skorpió utálja a kutyát akár meg is mérgezi. ennyi erővel minden halak jegyű is, mert a vegyi anyagok és kábszerek jó része aneptun alá tartozik, jesszus ez azért dühít bocs fiatalok.
én imádoma kutyákat.
a párom aki szintén skorpió nem szereti őket saját bevallása szerint de inkább csak tart tőlük és nagyon bírja őket messziről.

és nem mérgezünk kutyákat:)

Drága Norna! Nem értek az asztrológiához, azt tudom, hogy komolyan művelve tudomány. Úgy tudom, ezek az általános, mindenkire vonatkozó megállapítások inkább tréfának vannak szánva, mint komoly megállapításnak. Ugye nem vélted komolyra a csacsiságainkat? Wink Rám pl. kifejezetten passzol, hogy szeretem az egygazdás kutyákat (colliem van) Laughing
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 30. 22:08    Hozzászólás témája: Re: Szenvedélyes Skorpióim, hol vagytok? Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
zzoli írta:
lindus írta:
szürke írta:
alexa írta:
A régi topicban volt Skorpiók Klubja, és mivel tudom, hogy a harmós Skorpiók nem vesztek el, hát várom vissza mindegyiküket... Wink

csak skorpiókat látsz szívesen,vagy skorpió mamikat is Razz

nekem skorpió az aszcendesem, ugyhogy jöhetek én is.Na persze, csak akkor, ha Alexa nemcsak szenvedélyes pasikat vár ide....Na de azokon nyugodtan osztozhatunk. Laughing Laughing

Hmm... osztoznátok a szenvedélyes skorpiókon, mi?... S közben ők hol lennének? Rolling Eyes
Mert kétlem, hogy valamelyik eltűrné, hogy valahova beosszák öt, kényük-kedvük szerint...

Egy Skorpió valóban nem osztozkodik, nem hajlandó beosztódni... Bár az tény, hogy imádja, ha rajonganak érte... Akárcsak az Oroszlán... Wink

...nos....én is skorpi...... Wink ..+ oroszlán aszci.... Laughing ..evvan...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Norna
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 30. 23:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah hangya nem vettem túl komolyan, de lehet mgis mert felhúzott:9 minden esetre mostmár minden jegynek vane gy kis topicja, grat!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Következő
3 / 35 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.