Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Szenvedélyes Skorpióim, hol vagytok?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 33, 34, 35  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Sipi 8
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 19. 19:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile Régen sokszor ezt álmodtam : zuhanok a semmibe ( látom saját magam amint zuhanok )és egyszer csak felébredek. De az érzés megmarad utána is. Elég fura érzés szó mi szó. Engem úgy 15-16 éves korom óta érdekel az asztrológia és a feng shui. Akivel taliztam eddig (ha víz elemű volt), mindannyian foglalkoztak hasonló dolokkal. Nemtom, ahogy így vissza gondolok, amióta szakítottam a baránőmmel, valahogy azóta nem fog meg annyira. Azóta foglalkoztatott a budhizmus, a szamuájok és a ninják. Azóta amióta h kint vagyok németbe (ma szakadt a hó), azóta valahogy nem.
Amit olvasok horoszkópot, furcsamód mindíg bejön. Nemtom olvastad e a Szem a Lélek Tükre c. könyvet?! Abban volt egy példa: egy hölgy elment egy asztrológushoz és elmondta neki a panaszát, +említette neki h +kell változnia vagy ,, baj" érheti, mir a nő hitetlenkedve elviharzott. Az úton hazafelé viszont belehajtottak a kocsijába olalról, a nő kiszál, a másik kocsi vezetője is. E fél nagyon megvolt ijedve h mifog történni és láss csodát a nő a férfi nyakába ugrott és köszönetet mondott neki. Tanulság: ha nem a kijelölt úton halad az ember és nem veszi figyelembe a jeleket, előbb- utóbb történni fog valami. ->
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Sipi 8
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 19. 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

-> ezt már tapasztalatból tudom Confused . Énsem foglalkoztam a jelekkel, pedig tudtam h történni fog vmi. Feb.13 án aztán megtörtént a dolog, Crying or Very sad majdnem sikerült amputálnom az ujjam hegyét (faiparban dolgozom). Doktor, jó nagy kötés... elgondolkoztam aztán a dolgokon és azóta nem történt semmi. 2 hét alatt teljesen begyógyult, még a doki is codálkozott rajta... Szoktam filózni dolgokon elég sokat.
Eddig úgy néz ki h a munkám van emelkedőben és más semmi. Smile
Vissza az elejére
HajasBaba
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 20. 08:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

> ezt már tapasztalatból tudom Confused . Énsem foglalkoztam a jelekkel, pedig tudtam h történni fog vmi. Feb.13 án aztán megtörtént a dolog, Crying or Very sad majdnem sikerült amputálnom az ujjam hegyét (faiparban dolgozom). Doktor, jó nagy kötés... elgondolkoztam aztán a dolgokon és azóta nem történt semmi. 2 hét alatt teljesen begyógyult, még a doki is codálkozott rajta... Szoktam filózni dolgokon elég sokat.
Eddig úgy néz ki h a munkám van emelkedőben és más semmi. Smile

Kedves Sipi!

A zuhanós álmaiddal nem vagy egyedül .... én is zuhanok. De én úgy, hogy lépcsőket mászok éppen, egyszercsak eltünik és esek lefelé. Máskor csak a lépcsők jönnek és felfele megyek. Azt tudom, hogy a zuhanás nem jó. Mindig felfelé kell törekedni.
Gyógyulást az újjaddnak!
Azt mondták nekem, hogy a balesetek, sebek sem véletlenül kerülnek az emberre. Attól függően, hogy mire akarnak figyelmeztetni az égiek, azzal a testrészeddel történik valami. Az sem mindegy, hogy jobb vagy bal oldal. Mert a bal a múlt, a jobb a jövőt jelenti.
Pl. ha fáj a fogad az azt jelenti, hogy fogsz valakit vagy valamit amit nem akarsz elengedni.
Szóval sok ilyen érdekes dolog van .....
Na és még egy utolsót! Márai Sándornak van egy nagyon jó könyve, Füves könyv a címe. Abban rövid tanácsok vannak. Én egyszer csak úgy kinyitottam, és az tárult elém, hogy ne siettessük a dolgokat, mert azok eljönnek a maga idejében, akkor amikor meg vagyunk rá érve.
Ha siettetjük, elmegyünk mellettük, nem vesszük észre.
Így van ez.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Paripa
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 20. 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hír ájem:)
Paripa
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 20. 09:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Teljesen új vok, itt (persze skorpió)... Amiről pedig írni szeretnék röviden az, h hogyan lehetne a lelkem másik fele (1 nőSmile a barátom? A lényeg a szokásoso sztori: párkapcsolat nálam is nála is, aztán mikor levelezel vele azt hiszed h saját magaddal csinálod, ismer minden trükköt (mivel Ő is skorpió), egyszerűen még nem voltam ilyen helyzetben, hogy ne tudjam a másik következő reakcióját. Szeretem a barátnőmet, Ő pedig a vőlegényét (áááá), de 1szerűen nem tudunk elszakadni és csak húzzuk 1mást, olyan igazi skorpiósan... Talán azért, mert akkor kudarcként élnénk meg a préda elszalasztását? nem tom... Röviden ennyi, ha valakinek van valami 5lete akkor segítsen!Smile)
Sipi 8
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 20. 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves HajasBaba!

A zuhanós álmok már rég megszüntek, azóta egyszersem volt.
A balesetek: kisebb baleset - kisebb dologra akar figyelmeztetni, nagyobb baleset - nagyobb dologra akar figyelmeztetni, mint az én esetemben. Nekem bal kéz, hüvelykujj, bal belső fele. Már akor is tudtam h +fog történni, csak azt nem h mikor és mi.

-> Na és még egy utolsót! Márai Sándornak van egy nagyon jó könyve, Füves könyv a címe. Abban rövid tanácsok vannak. Én egyszer csak úgy kinyitottam, és az tárult elém, hogy ne siettessük a dolgokat, mert azok eljönnek a maga idejében, akkor amikor meg vagyunk rá érve.
Ha siettetjük, elmegyünk mellettük, nem vesszük észre...

Már magam is kezdek rájönni, de nálam ez időbe telik.
Vissza az elejére
Hanyatt cica
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 20. 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sipi 8 írta:
Milyen dolgok ha kérdezhetem???

Hát természetesen szerelmi élet terén Laughing Most így és itt azért nem nagyon részletezném Embarassed Asszem kicsit lemaradtam Embarassed Nekem még soha nem volt repülös álmom Rolling Eyes És soha nem volt még kapcsolatom skorpió fiúval Shocked De az biztos érdekes lehet , két skorpió Smile

A hozzászólás legutóbb Hanyatt cica által 2007. 03. 20. 19:42-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sipi 8
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 20. 19:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem is kértem h részltezd. Magánügy, az Rád tartozik.
természetesen Skorpió Fiú. Nekem a szerelem teületen semmi változás. Nagy semmi... Sad
Vissza az elejére
Sipi 8
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 20. 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paripa: két skopió, hú ha. A végén semmi jó nem fog kisülni, mivel mi uralkodó típusok vagyunk így nemfogtok bírni egymással.
A volt barátnőm rokonai is skorpiók voltak, igaz mgvoltak, de állandóan veszekedtek, marták egymást. Két azonos jegy szülöttei nemférnek össze...
Vissza az elejére
Hanyatt cica
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 20. 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sipi 8 írta:
Nem is kértem h részltezd. Magánügy, az Rád tartozik.
természetesen Skorpió Fiú. Nekem a szerelem teületen semmi változás. Nagy semmi... Sad

Bocsika már korrigáltam Embarassed Nekem se túl fényes a szerelmi életem nem tudom már milyen jegy szülötte lenne ideális számomra Crying or Very sad Lehet nincs is olyan Question Neked miért nagy semmi?
Sipi 8
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 20. 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hanyatt Cica Smile

1.: két skorpió soha nem jó együtt, mivel mindkét típus uralkodó, így csak marják egyást.
2.: azt mondja h Halak, Rák és Szűz jegy szülöttei a ,,tökéletes" választás.
Nálam bejött.
3.: De van!
4.: mert már 2 éve h szakítottam a barátnőmmel és azóta csak próbálkozások voltak... Lehet h annyira akarom a szerlmet h csak elmegyek mellette.(lsd:HajasBaba levele).
Vissza az elejére
Hanyatt cica
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 20. 20:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sipi 8 írta:
Szia Hanyatt Cica Smile

1.: két skorpió soha nem jó együtt, mivel mindkét típus uralkodó, így csak marják egyást.
2.: azt mondja h Halak, Rák és Szűz jegy szülöttei a ,,tökéletes" választás.
Nálam bejött.
3.: De van!
4.: mert már 2 éve h szakítottam a barátnőmmel és azóta csak próbálkozások voltak... Lehet h annyira akarom a szerlmet h csak elmegyek mellette.(lsd:HajasBaba levele).

Elképzelhető, hogy elmész mellette , de az is lehet még várni kell rá Crying or Very sad
Nekem mindig akkor jön mikor nem várom Laughing Hát nekem rák a mostani párom, de sajna nem teljesen passzolunk Crying or Very sad Mint irtam már rám 90 %-ban passzol a skorpió nő leirása, ez kicsit sok a ráknak Laughing éppen egy szűzzel nem tudok dűlőre jutni, tehát abban sem vagyok biztos , hogy passzol Crying or Very sad Ilyenkor mi van? Keresek halakat Laughing
Paripa
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 20. 23:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sipi 8 írta:
Paripa: két skopió, hú ha. A végén semmi jó nem fog kisülni, mivel mi uralkodó típusok vagyunk így nemfogtok bírni egymással.
A volt barátnőm rokonai is skorpiók voltak, igaz mgvoltak, de állandóan veszekedtek, marták egymást. Két azonos jegy szülöttei nemférnek össze...

hmm... lehet, de arra már rájöttem , h vannak különböző emberek, de szerintem 12-nél azért több van... a jegyek sztem csak jó kiindulási alapot adnak, de be is csaphatják a 'skorpiót', aki szeret(ne) hinni az ilyen majdnem hókuszpókos dolgokban. én pl tudtam fejlődni és levetkőztem néhány tipikus skorpoJÓs szokást, mint pl alattomos, kivárós bosszú, túlzot maró cinizmus meg ilyenek... A témámra visszatérve (bocs), igazad lehet, de az igazi probléma az, hogy bár boldog kapcsolatokban élünk, mégis valahogy vonzódunk 1 olyan dolog felé, amiről-skorpiók lévén-minden rosszat tudunk, gondolunk... Miért szerinted a lelked másik fele nem lehet 1 skorpió??
Paripa
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 20. 23:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát természetesen szerelmi élet terén Laughing Most így és itt azért nem nagyon részletezném Embarassed Asszem kicsit lemaradtam Embarassed Nekem még soha nem volt repülös álmom Rolling Eyes És soha nem volt még kapcsolatom skorpió fiúval Shocked De az biztos érdekes lehet , két skorpió Smile[/quote]
Szia!
Bocsi h belekontárkodok, de ha kíváncsi vagy a kezdeti témára a skorpió vs. skorpió ügyben, akkor olvasd a 'szenvedő' irományaimat... ja és a halacskák érdekesek, de asszem az összesnek van 1 kis beütése (bocs Kitti:) hangulat emberek stbstbstb. talán azért jók, mert csodálva figyelik a skorpiók kívülről erősnek tűnő természetét és szeretik humorát, ez pedig ugyebár fontos nekünk:))
Sipi 8
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 03. 21. 05:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy személyben nemcsak a saját jegye érvényes, hanem a másik 11 is. kinek melyik van jobban előtérben. Nem biztos h a Halak segíteni fog. Nekem sincs még akkora tapasztalatom, h ,,mindent" biztosra tudjak. De azis lehet h csak lekellene ülni a pároddal és megbeszélni a dolgokat, ez általában segíteni szokott.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 33, 34, 35  Következő
21 / 35 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.