Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Szenvedélyes Skorpióim, hol vagytok?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 33, 34, 35  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
HajasBaba
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 13. 06:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ma egy órával korábban keltem mint szoktam, jó érzés...
Ismét furcsa álmom volt. Harcra készülődő csapat, tétovázó férfiak, akik nem akartak elindulni harcolni a halál félelmétől.
Ne félj Sipi 8 semmitől se!! Smile Minden érted van.

"Ha Istent igazán szeretnénk, a legigénytelenebb munkák között is örömmel töltene el az a tudat, hogy az Ő akaratát tehetjük; hiszen aki szeret, nem azt nézi, hogy mit kérnek tőle, hanem azt, hogy egyáltalán kérnek."
(Szent-Gály Kata)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
HajasBaba
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 14. 00:22    Hozzászólás témája: csak úgy irdogálok Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Mi történik veletek?? Nagyon hallgatagok vagytok. Valaminek a hatása alatt vagytok?? Én nem merek átmenni a hálószobába, az m1-n volt egy műsor, nem is mondom miről, szörnyűűűűűű.........
Írok valami másról.
Éljük meg a jelent mindennel együtt. Akár kellemetlen akár mennyeien jó! Mert ha nem a mának élünk, akkor úgy szeretkezzünk pl. hogy " hát ez most nagyon jó, de jobb volt ezelőtt és két hét múlva lesz a legjobb????"
Én is ember vagyok és nehéz legyőzni a sok kérdést a fejemben. De mindig teszem a dolgom ma! erőm és szívem szerint a legjobban. Szeretek, vagyok, élek békében az esővel akkor is ha futás közben jól elázok, a dühös biciklissel, a türelmetlen autóssal stb.....
Puszi nektek!
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 14. 10:48    Hozzászólás témája: Re: csak úgy irdogálok Hozzászólás az előzmény idézésével

HajasBaba írta:
Sziasztok!
Mi történik veletek?? Nagyon hallgatagok vagytok. Valaminek a hatása alatt vagytok?? Én nem merek átmenni a hálószobába, az m1-n volt egy műsor, nem is mondom miről, szörnyűűűűűű.........
Írok valami másról.
Éljük meg a jelent mindennel együtt. Akár kellemetlen akár mennyeien jó! Mert ha nem a mának élünk, akkor úgy szeretkezzünk pl. hogy " hát ez most nagyon jó, de jobb volt ezelőtt és két hét múlva lesz a legjobb????"
Én is ember vagyok és nehéz legyőzni a sok kérdést a fejemben. De mindig teszem a dolgom ma! erőm és szívem szerint a legjobban. Szeretek, vagyok, élek békében az esővel akkor is ha futás közben jól elázok, a dühös biciklissel, a türelmetlen autóssal stb.....
Puszi nektek!

Ha körülnézel fórumszerte, nem is olyan hallgatagok, csak ide nem jönnek. Laughing Mi lenne, ha utánuk mennél? Wink
G.Tamás
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 14. 10:49    Hozzászólás témája: Re: csak úgy irdogálok Hozzászólás az előzmény idézésével

HajasBaba írta:
Sziasztok!
Írok valami másról.
Puszi nektek!

Valami elektromos sokk van a fórumon!
HajasBaba
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 14. 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves hangya! igazad van! De még mennyire Razz
Várom a javaslatod! Laughing
Vissza az elejére
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 14. 23:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HajasBaba írta:
Kedves hangya! igazad van! De még mennyire Razz
Várom a javaslatod! Laughing

....skrp..feltalálja magát... Wink .....hajrá Exclamation
HajasBaba
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 15. 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

3some hihihihi

Nos! az a helyzet, hogy tökjÓóÓóóÓÓóóÓl érzem magam!!!
NánánánáLálálálálá!!
Szép az élet, süt a nap, egészséges vagyok! yupiiiii!!!
Kellemes vasárnapot!
Alex
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 16. 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...skrp-ként a halakkal elég jól elvagyok....... Razz .......sőt Razz
HajasBaba
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 17. 06:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

..skrp-ként a halakkal elég jól elvagyok....... Razz .......sőt Razz

A Halak az egy nagyon érzékeny jegy! Az egyik öcsém is halak, mindig nagyon jól megértettük egymást!! Smile s kiskorunkban elválaszthatatlanok voltunk!!!! De jó is volt akkor!!! ......
Kellemes vidám, szerencsés kedded mindenkinek!
Sipi 8
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 17. 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Semmilyen szél nem jó annak, akinek nincs célul kiszemelt kikötője.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
HajasBaba
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 17. 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Azt mondta rám ma a barátnőm, hogy túl szerény vagyok! Azért mert nem akarok mindig mindent elfogadni, amit adni akarnak! De én úgy érzem ez amolyan kihasználás lenne.
Rosszul gondolom ????? Ki látja jobban ???
Sipi 8
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 17. 18:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A természet része vagy, s benned is a természet lakozik.
Ne különülj el,mert
nem vagy különálló.
Családodhoz tartozol.
A táj része vagy.
Rése vagy az évszakoknak.
Égből és földből állsz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
HajasBaba
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 04. 19. 06:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Skorpióban lévő bármely bolygó nem csak a nap, egy nagyon mély és önkéntelen pszichológiai hajlamot jelent, hogy ez hogy nyilvánul meg az természetesen, attól függ, hogy milyen az adott egyén tudatossági szintje. De ennek aranyában ez MINDIG OTT VAN. Egy Skorpió soha nem elégszik meg egy felszínes válasszal a maga területén. Akarja látni a LÉNYEGET. A mélyére próbál hatolni annak, ami éppen fontos a számára. Legyen az egy gondolat, egy téma, egy ismeret, egy tudás, egy munka, vagy egy másik ember. Ha a Skorpió jegye vagy a 8-dik ház jelentős a horoszkópunkban, az tipikusan korrelál egy olyan valakihez, akinek a tekintete mélyebben néz belénk, mint megszoktuk. A lélek benne erősen tükröződik, a szemen át, és a másik embernek önkéntelen a lényegébe - a lelkébe néz. Ez nem tudatos, önkéntelen. Ez viszont más emberekben bizonytalanság érzetet, sőt félelmet is kelthet, mert nem szokták meg, hogy ilyen mélyen tekintsenek beléjük. A Skorpió-tekintet a lelket érinti meg, oda néz önkéntelen, vizsgálva vajon honnan jön a másik ember, mik a valódi motivációi a felszín mögött, vajon veszélyt jelent-e valami módon rám? Ez az, amiért sokan félelmetesnek hiszik a Skorpiót. Minden csak akkor félelmetes, ha alantas motiváció van mögötte. Ez nem attól függ természetesen, hogy milyen jegyűek vagyunk, ez tudatos választás kérdése.
A Skorpióval hozható összefüggésbe a pszichológia tudománya (lélektan!) és nem véletlenül. A Skorpiók született, spontán pszichológusok Smile Vagyis a dolgok mögé nézés, a valódi okok, és okozatok feltárása vezérli. Remélem mindez, segít egy kicsit eloszlatni a félreértéseket?

Szeretettel és Fénnyel
Lia Breznay

Forrás: www.vegzet.hu

Na! Egy kis olvasnivaló!! SmileSmileSmileSmile
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 02. 09:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2007 május):

Érzelmi téren még mindig "aktív" időszakra számíthat, könnyen lehet, hogy olykor már Ön sem tudja követni a vágyai váltakozását... Ne aggódjon emiatt, hiszen az érzelmeknek az a természetük, hogy folyamatosan változnak, ebben még nincs semmi rossz. Egyébként is mindenkinek lehetnek szeszélyesebb időszakai, fogadja el magát olyannak amilyen! A hivatásában a hónap második fele egészen új lehetőségeket hozhat, amelyeket érdemes fontolóra vennie, és ha érez magában elegendő energiát a változtatáshoz, akkor vágjon bele nyugodtan valami egészen másba, mint amit eddig csinált. A megérzései nem vihetik tévútra, hallgasson rájuk!

A hónap mottója: "Gyakorlat teszi a mestert"
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 05. 02. 09:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbemes írta:
Havi horoszkóp (2007 május):

Érzelmi téren még mindig "aktív" időszakra számíthat, könnyen lehet, hogy olykor már Ön sem tudja követni a vágyai váltakozását... Ne aggódjon emiatt, hiszen az érzelmeknek az a természetük, hogy folyamatosan változnak, ebben még nincs semmi rossz. Egyébként is mindenkinek lehetnek szeszélyesebb időszakai, fogadja el magát olyannak amilyen! A hivatásában a hónap második fele egészen új lehetőségeket hozhat, amelyeket érdemes fontolóra vennie, és ha érez magában elegendő energiát a változtatáshoz, akkor vágjon bele nyugodtan valami egészen másba, mint amit eddig csinált. A megérzései nem vihetik tévútra, hallgasson rájuk!

A hónap mottója: "Gyakorlat teszi a mestert"

No, most ezeken jól elgondolkodom... Rolling Eyes Wink
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 33, 34, 35  Következő
23 / 35 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.