Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Szenvedélyes Skorpióim, hol vagytok?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 04. 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
bbemes írta:
Havi horoszkóp (2007. december):

Igen mozgalmas volt a 2007-es éve, ideje pihennie, és kényeztetni magát. Ha szívesen maradna hétvégén ágyban, és nincs kedve semmilyen aktív tevékenységhez, tegyen így. A hosszú, pihentető alvás egyébként is a legjobb módszer a Skorpió jegyűek regenerálódásához, az alvásidőből tehát nem érdemes lespórolnia. Az ünnepek környékén, ha teheti, utazzon el valahová néhány napra, a levegőváltozás jó hatással lenne Önre. A hónap második hetében belép a Vénusz a Skorpió jegyébe, melynek hatására érzelmi téren számíthat új impulzusokra és olyan találkozásokra, melyek biztosan nem hagyják hidegen...

A hónap mottója: "Aki korán kel, az igen!" (Woody Alen)

Ez most nagyonnagyon rám fér...
Megyek 7végén úgyis Egerbe... Smile

ölellek! Smile
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 05. 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekeset olvastam rólunk:

Nem egyszerű a szex-művészet szakértőjével szerelembe esni. Az állatöv legszélsőségesebb jele, a legtitokzatosabb és legvonzóbb jegy az összes közül. A tüzes marsikus energia és a Plútó hatása érzelmi beállítottságát rendkívül szenvedélyessé és szélsőségessé teszik. Hihetetlenül vonzó és karizmatikus a megjelenése. Akinek egyszer összeakad a szeme átható tekintetével, és bekerül mágikus vonzáskörébe, azonnal úgy érzi, hogy testestől-lelkestől egy ördög áldozatává vált, ahonnan nincs többé visszaút. Közelségében az ember bódult állapotba kerül, és reménytelenül megadja magát azzal a kényszergondolattal, hogy minél hamarabb megszabaduljon az alsóneműitől.
A Skorpió fejlődésében nagyon fontos szerepet játszik az ösztönélet. A leleke mélyén nagyon érzékeny, mélyen vágyik a szerelemre, de igazi érzéseit nem fedi fel, nehogy kiszolgáltatott helyzetbe kerüljön. Kifelé jégpáncéllal védekezik. Érzelmileg birtokol, és akit kinézett magának, máris a magáénak tekinti.
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 05. 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Skorpió férfi szenvedélyessége forró, akár egy latin szeretőé. Az udvarlásban szívósan kitartó, és addig nem adja fel, míg áldozatul nem ejti a kiszemelt zsákmányt. Előjátéka gyors és rövid, de energiaszintjét oly jól be tudja osztani, hogyí hosszú órákig bír szeretkezni. Intenzív és felejthetetlen szerető, csak legyen, aki öngyilkossági kísérlet nélkül megússza, amikor a Skorpió éppen az önmegtartóztatás végletébe esik át, és hosszú évekre az energiáit csak alkotó munkába vagy tudományos kutatásba fekteti. Gondosan megválogatja leendő kedvesét. Aki a társa váégyik lenni, komoly elvárásoknak kell megfelelnie az ágyban is.Saját vágyai és igényai szerint teljes odaadást, hűséget és tökéletességet követel a partnernőjétől. Legyen őrjítően vonzó és nőies, sazexuálisan túlfűtött vadmacska, és mindenekelőtt magas IQ-val is rendelkezzen. Az urakat a testhezálló ruha és izgató illatú parfümök hozzák izgalomba.
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 05. 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A csábos "pókasszony" csak óvatosan adagolja és fedi fel bájait. Megközelíthetetlenségével és rejtélyességével ejti rabul a férfiak szívét. Bár szeret flörtölni, mégsem hagyja magát könnyen meghódítani. Szexualitása lángolóan szenvedélyíes, nem veszélytelen belekóstolni érzéki és veszedelmes játékaiba. A visszautasítást nem viseli el; addig üldözi elszántan a kinézett pasit, míg az ágya rácsához nem bilincselheti. Feleségként ő viseli a kalapot, és ha valami nem a kedve szerint történik, igazi házisárkány válhat belőle.
Charly911
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 11. 07:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok - azaz szép napot mindenkinek Smile

Csak olvasgatok ..... most nem tudok /vagy nem is akarok Laughing / hozzászólni éppen semmihez - még s "skorpió ffi" szerelmi éelethez sem Razz Csak annyit .... a skorpió ffi. olyan - amilyen Razz
Egyébként köszönet ALEXA a "leirásokért" - olvasgatok Smile
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 11. 11:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó téged is errefelé látni Charly... Wink
Charly911
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 11. 12:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alexa - Örülök a véleményednek. Smile
Elmondhatom : kölcsönös a dolog Smile
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 11. 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wink
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 26. 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Országomat egy bizonyos belevaló skorpió pasiért!! Hol vagytok?? Neutral
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 26. 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
A Skorpió férfi szenvedélyessége forró, akár egy latin szeretőé. Az udvarlásban szívósan kitartó, és addig nem adja fel, míg áldozatul nem ejti a kiszemelt zsákmányt. Előjátéka gyors és rövid, de energiaszintjét oly jól be tudja osztani, hogyí hosszú órákig bír szeretkezni. Intenzív és felejthetetlen szerető, csak legyen, aki öngyilkossági kísérlet nélkül megússza, amikor a Skorpió éppen az önmegtartóztatás végletébe esik át, és hosszú évekre az energiáit csak alkotó munkába vagy tudományos kutatásba fekteti. Gondosan megválogatja leendő kedvesét. Aki a társa váégyik lenni, komoly elvárásoknak kell megfelelnie az ágyban is.Saját vágyai és igényai szerint teljes odaadást, hűséget és tökéletességet követel a partnernőjétől. Legyen őrjítően vonzó és nőies, sazexuálisan túlfűtött vadmacska, és mindenekelőtt magas IQ-val is rendelkezzen. Az urakat a testhezálló ruha és izgató illatú parfümök hozzák izgalomba.

igenigenigen!!!! egy ilyet akarok!!! MOST!! Embarassed
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 28. 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

..... én egy pont olyan kedvest keresek, aki olyan - mint amilyen egy "skorpiónak" kell Razz
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 29. 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Charly911 írta:
..... én egy pont olyan kedvest keresek, aki olyan - mint amilyen egy "skorpiónak" kell Razz
Laughing Razz
anyu mindig azt mondja, h zsák a foltját 1x úgyis....
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 29. 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Úgy látom nincs nagy forgalom erre felé - igy hogy találja meg a "zsák a foltját"? Razz
..... bizonyára másfelé kellene keresgélnem Laughing

Boldog Újévet mindenkinek Smile

.......... aki erre látogat éppen ............
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 29. 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Charly911 írta:
Sziasztok
Úgy látom nincs nagy forgalom erre felé - igy hogy találja meg a "zsák a foltját"? Razz
..... bizonyára másfelé kellene keresgélnem Laughing

Boldog Újévet mindenkinek Smile

.......... aki erre látogat éppen ............

jogos kérdés!! (nem mintha mindenki a foltja után kutatna itt..)Rolling Eyes
Neked is hasonló szépeket...
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 29. 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi, ha félreérthető voltam Sad Kicsit inkább poénkodásnak szántam .... s talán az is lehet, nem én voltam teljes egészében a "téma inditója" ..... ismétlem, akár poénkodásként is felfogható ..... nézőpont kérdése Smile
De semmi gond - tanulok mindig valamit Laughing .... majd elmúlik .... Wink
Amúgy bocsi, a skorpió az csak egy skorpió, de ..... nem tagadja meg soha önmagát Razz lenti linken olvasható Smile

http://users.cwi.hu/charly911/page.php?3
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Következő
33 / 35 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.