Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nyilasok?!
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 30. 16:41    Hozzászólás témája: Nyilasok?! Hozzászólás az előzmény idézésével

Hamár a legtöbb jegynek van topikja, miért ne lenne nekünk is...
Szóval nyilasok, beszélgetésre fel! Wink
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vigasz
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 06. 30. 17:44    Hozzászólás témája: Nyilas Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos én tipikus NYILAS vagyok ! Optimista , szabadságkedvelő , barátságos , de túlságosan nem kötődő , empatikus , vallás tisztelő , öntörvényű , harcos , hírtelen haragú , igazságtalanságot nem tűrő tűzjegy ! Shocked
Szeretek időnként egyedül lenni , a kapcsolataimban a függetlenségemet megőrizni , ÉLNI ÉS ÉLNI HAGYNI . Razz
Mi van még ? Rolling Eyes Túlságosan szókimondó , néha sértően is , de BOCSÁNATOT KÉRNI TUDÓ ! Embarassed

Nekem ezek közül az a legfontosabb , hogy a szabadságomat NE KORLÁTOZZÁK ! Ez lehet , hogy negatív tulajdonság , és a szeretteim néha azt érzik , hogy érdektelen vagyok , de ez nem így van .
És akivel a legjobban kijövök : az a VÍZÖNTŐ ! Már pedig a nyolcadik éves KIS - NAGY FIAM VÍZÖNTŐ , IKREK ASZCENDENSSEL ! Tipikus Szabadság Szeretettel , Öntörvényűséggel . Laughing Wink

Egyébként : 1970. december 13 - án születtem , és BIKA az aszcendensel.

Puszi : Vigasz

bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2006. 07. 03. 07:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2006 július):

Ámor nyila a Nyilas jegy szülötteit sem hagyja nyugodni ebben a hónapban, olyan szempontból viszont megnyugtató eseményekre számíthat, hogy végre sikerül megértenie, hogy mi miért történt Önnel a közelmúltban szerelmi téren. Ez az időszak fordulópont lehet a párkapcsolatában, ha döntenie kell, legyen bölcs, és próbálja meg előre lejátszani a fejében a lehetséges következményeket. Érdemes lenne áttérnie egy békésebb életmódra, ebben sokat segíthet, ha elkezd jógázni, és ha sok időt tölt a természetben - ami egyébként alapvetően nagyon jó hatással van a Nyilas szülöttekre.

A hónap feladata: Minden nap sportolni.
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 01. 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2006 augusztus):

Ebben a hónapban a munkájával kapcsolatban komoly fellendülésre számíthat, arra azonban még figyelnie kell, hogy bölcsen meg tudja különböztetni az üres ígéreteket a valódi lehetőségektől. Attól azonban biztosan nem kell tartania, hogy munka nélkül marad. Érzelmi téren is stabilitásra és kellemes időszakra számíthat, és nem kell sokat várnia akkor sem, ha egy kis flörtölésre vágyik - ezt azonban a kedvese nem valószínű hogy jó szemmel nézné. Érdemes lenne beszélgetniük a szabadsággal kapcsolatos elképzeléseikről, és megpróbálniuk közös nevezőre jutni ebben az ügyben.

A hónap feladata: Minden nap meditálni legalább egy fél órát.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 05. 20:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztárhoroszkóp - Nyilas

Ezen a héten ne adjon autogramot idegen tollal, mivel könnyen bőrfertőzést kaphat.
A közeledő gyerekeket próbálja meg egy képpel leszerelni, ha ez nem sikerül, akkor is csak fotós jelenlétében simogassa meg a fejüket.
Vigyázzon, mert ezen a héten nem történik semmi olyasmi Önnel, ami miatt címlapokra kerülhet, ezért próbálja meg elgázoltatni magát vagy verjen meg valakit, esetleg cserélje le barátnőjét.
A hét második felében rossz nézettségre számíthat, ráadásul ez az időszak zsírleszívásra is alkalmatlan, ezért inkább rádióbeszélgetéseket vállaljon.
A partykon vigyázzon, mert váratlan meglepetés érheti a svédasztalnál.
Ezen a héten kizárólag Önnél butább embereket hívjon meg műsorába, mivel esténként igen álmos lehet.

Híres nyilasok: Szálasi Ferenc, Nyilas Misi, Robin Hood
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 07. 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.student.uni-augsburg.de/~pecherha/sagittar.gif
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 16. 22:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Indián horoszkóp szerint:

Bagoly (XI. 23. - XII. 21.)

• eleme: tűz
• erénye: idealizmus, bölcsesség
• hibája: kérkedés, nyugtalanság

A bagoly a bölcsesség, a tudás jelképe. Igazán jól és biztonságban az éj leple alatt érzi magát. A függetlenség, a szabadság iránti vagy létszükséglet, nem szereti a kötöttségeket. Ha ráun valamire, azonnal tovaszáll, és új kihívást keres magának, valamit, ami érdekes, izgalmas. Meglátása szerint mindent tud az életről, egyenesen rajong a vitákért, de nem a veszekedésekért. Végtelenül idealista, mindig küzd valamilyen cél érdekében. Rendszeresen kérkedik, és sosem tud megnyugodni.
ha gyűlölöm, akkor szeressen."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Bugristigris
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 16. 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.noklapja.hu/cikk.php?id=47&cid=18193
Vissza az elejére
Aviano
Don, il Capo di Tutti Capi

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 17. 05:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is Nyilas vagyok, Föld, azt hiszem Ló éve, és szűz aszcendens, amúgy meg tüzes...

Ebből hozzon ki vki vmit Very Happy
Bugristigris
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 21. 10:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy csókol?

♂ Ha meg akar hódítani egy nőt, azt már a csókjával a tudomására hozza. Határozottan és ügyesen bánik a nyelvével.
♀ Azt játssza, hogy rabul ejtették őt, közben észrevétlenül behálózza partnerét. Aki domináns voltát akarja nála bizonygatni, azt azonnal "helyre teszi" összeszorított ajkaival.

Miről álmodozik?

♂ Kedvenc színész- vagy énekesnőjéről álmodozik a legszívesebben. Számára a szerelem egyet jelent az erotikával.
♀ Jóképű, tökéletes szeretőről ábrándozik, aki meghódítja őt, és napjában többször kielégíti a titkos vágyait.

Erogén zónái

♂ A comb belső része reagál a leghevesebben az érintésre. Masszírozza ott olajjal, krémmel - elolvad, mint a viasz.
♀ Imádja, ha kedvese ujjai a elvesznek hajában, és ha gyengéden masszírozzák a fejbőrét. A háta, a nyaka és a füle is érzékeny.
Vissza az elejére
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 01. 06:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2006 szeptember):

Egy kitűnő új lehetőség kínálkozik munka terén ebben a hónapban. Mielőtt bármit tenne, gondolja végig, hogy megtett-e mindent annak érdekében, hogy a jelenlegi helyén jól érezze magát. Ha úgy érzi, hogy igen, akkor nyugodt szívvel mondhat búcsút a múltnak, és bátran bevállalhatja az új kihívásokat. A hónap utolsó hete a párkapcsolata körül forog. Elképzelhető, hogy elégedetlenebb lesz, mint általában, és irreális elvárásai lesznek a partnerével kapcsolatban, de szerencsére csak néhány napig tarthat ez az állapot.

A hónap feladata: Toleránsabbnak lenni.
Vissza az elejére
alatheia
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 02. 13:42    Hozzászólás témája: Re: Nyilas Hozzászólás az előzmény idézésével

vigasz írta:

És akivel a legjobban kijövök : az a VÍZÖNTŐ !

Sziasztok! És szia Vigasz, én is nyilas vagyok, és minden igaz rám is, amiket leírtál!
Csak annyit akartam még, hogy ráadásul vízöntő az aszcendensem! Wink
Szeretek nyilas-vízöntő lenni! Smile Én még a mérlegekkel is jól kijövök, hiszen szükségem van a levegőre, na de persze a vízöntő is levegő jegy...
Üdv
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 02. 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kopkop: bocs a zavarásért / én Halak vagyok.
Az lenne a kérdésem: hogyan engeszteljem ki egyik legjobb barátomat, aki Nyilas?
Köszi amanita
alatheia
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 02. 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Amanita!
Hogy hogyan engeszteld ki, az attól függ, mi a "vétked". A nyilasoknak nagy az igazságérzetük.. De azzal megnyugtathatlak, hogy nem tudnak vkire sokáig haragudni, vagy sokáig távolságot tartani, olyan hamar elszáll a bosszúságuk, mint amilyen hirtelen jött. Persze néha már csak hogy az önérzetük ne sérüljön, megmakacsolják magukat, de ez inkább látszólagos dolog, hamar meglágyul a szívük.. A legjobb egy őszinte beszélgetés szerintem, az mindenen segít. Ha ez megvolt, akkor pedig tégy a kedvére! Vidd el vmi izgalmas helyre!
Ennyi jutott hirtelen eszembe... egyéb ötletek?
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 02. 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alatheia írta:
Szia Amanita!
Hogy hogyan engeszteld ki, az attól függ, mi a "vétked". A nyilasoknak nagy az igazságérzetük.. De azzal megnyugtathatlak, hogy nem tudnak vkire sokáig haragudni, vagy sokáig távolságot tartani, olyan hamar elszáll a bosszúságuk, mint amilyen hirtelen jött. Persze néha már csak hogy az önérzetük ne sérüljön, megmakacsolják magukat, de ez inkább látszólagos dolog, hamar meglágyul a szívük.. A legjobb egy őszinte beszélgetés szerintem, az mindenen segít. Ha ez megvolt, akkor pedig tégy a kedvére! Vidd el vmi izgalmas helyre!
Ennyi jutott hirtelen eszembe... egyéb ötletek?

Szia Alatheia!
Köszönöm kedves soraidat.

Azt hiszem, túlzott nyerseségemmel és nyíltságommal is gond van Embarassed
De megsértettem, a hiúságát is Sad
Nem tartottam be 1 határt.
Nem tudtam tőle elfogadni valamit.
S amikor totál kiborult tőlem és időt kért arra: gondolkozzon azon / barátkozzon-e továbbra is velem, ezt olyan megalázónak éreztem, hogy sutba vágtam mindent.
Mind a ketten tétován toporgunk saját személyiségünk küszöbén - én kegyetlen fafejű vagyok, ő úgyszintén öntörvényű - mert nem tudjuk eldönteni, hogy ez a végső búcsú volt-e... Crying or Very sad
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Következő
1 / 22 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.