Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nyilasok?!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
alatheia
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 02. 16:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amanita írta:
alatheia írta:
Szia Amanita!
Hogy hogyan engeszteld ki, az attól függ, mi a "vétked". A nyilasoknak nagy az igazságérzetük.. De azzal megnyugtathatlak, hogy nem tudnak vkire sokáig haragudni, vagy sokáig távolságot tartani, olyan hamar elszáll a bosszúságuk, mint amilyen hirtelen jött. Persze néha már csak hogy az önérzetük ne sérüljön, megmakacsolják magukat, de ez inkább látszólagos dolog, hamar meglágyul a szívük.. A legjobb egy őszinte beszélgetés szerintem, az mindenen segít. Ha ez megvolt, akkor pedig tégy a kedvére! Vidd el vmi izgalmas helyre!
Ennyi jutott hirtelen eszembe... egyéb ötletek?

Szia Alatheia!
Köszönöm kedves soraidat.

Azt hiszem, túlzott nyerseségemmel és nyíltságommal is gond van Embarassed
De megsértettem, a hiúságát is Sad
Nem tartottam be 1 határt.
Nem tudtam tőle elfogadni valamit.
S amikor totál kiborult tőlem és időt kért arra: gondolkozzon azon / barátkozzon-e továbbra is velem, ezt olyan megalázónak éreztem, hogy sutba vágtam mindent.
Mind a ketten tétován toporgunk saját személyiségünk küszöbén - én kegyetlen fafejű vagyok, ő úgyszintén öntörvényű - mert nem tudjuk eldönteni, hogy ez a végső búcsú volt-e... Crying or Very sad

Te víz, ő tűz... örökös macska-egér játék, rengeteg szépséggel és szomorúsággal... összeütközésekkel és kibékülésekkel.. nekem is volt dolgom Halakkal..
De azt hiszem, a barátság, ha tényleg az, megéri, hogy félretegyetek mindenféle kicsinyességet.. hogy őszinték legyetek egymással és önmagatokkal. Sok sikert! Remélem megoldódik..
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 02. 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm Alatheia,
bearanyoztad a nap hátralévő részét Smile
Most már merek 1 picit reménykedni.
Szeretettel amanita
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 03. 07:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Kevert Génű Lények Smile
Egyik motoszkám a géntechnológia és ma reggel azon gondolkodtam: vajon valóban éltek-e régen minotauruszok, madáremberek, kentaurok... Question
Ez nem olyan nagy marhaság, mint hiszitek, hiszen ma már jóval abszurdabb dolgokat művelnek a génlegósok Rolling Eyes
Eközben kerestem képeket is és a következővel szeretnék Nektek kellemes vasárnapot kívánni.
amanita

Razz remélem csiganet átviszi Razz
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 03. 07:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bugristigris
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 23. 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Nyilas érzelmei és gondolkodásmódja
Judy Hall: Kristályzodiákus
A Nyilas jegy szülöttei az alapvető igazságot kutatják. Lelki útján a meditáció viheti tovább, mivel a legtöbb válasz saját magunkban rejlik.

A Nyilas érzelmei

A Nyilas szülött nincs otthon az érzelmek világában. Lehet, hogy szívesen beszél róluk, de nem szereti megélni, és hajlamos lehet arra, hogy „kibeszélje” ezeket, vagyis addig beszéljen róluk, amíg meg nem szűnnek.

A Nyilas jegy szülöttje meglehetősen könnyen elfecseg dolgokat, ezért általában már kisgyermekkorában megtanulja, hogy bizonyos érzelmek tabut jelentenek a családban. Ez azonban leblokkolhatja a torok csakráját. A torokcsakra felszabadításához viseljen kék topázt a nyaka közelében. Ez a gyengéd energiájú kő feloldja az elfojtásokat, és támogatja az önkifejezést.

A kövek és a Nyilas gondolkodásmódja

Születési köve, a topáz segít a problémamegoldásban, mivel egyszerre láttatja meg a legapróbb részletet és a teljes képet, és ezek összefüggéseit. Ez a kő ügyességet kölcsönöz viselőjének, és segít kifejezésre juttatni az ötleteit.
ha gyűlölöm, akkor szeressen."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
dhamma
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 23. 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez tök jo Smile
Nekem a kedvesem Nyilas,azt hiszem Szüz aszcendensel.
Én Mérleg vagyok Rák aszcendensel.annyira még nem vagyok otthon az asztrologiában de én ugy érzem összeillünk teljesen,de vannak dolgok amit elkell fogadnunk egymásban,és mindenröl öszintén beszélni türelemmel.tulajdonképpen ez minden kapcsolat alap köve sztm.
az biztos hogy náluk a szerelem az szex is egyben,de már én is így látom.egyensulyban ugye:) Wink ö is nagy gondolkodo és én is.elég nagy a korkülönbség kettönk között,de ugy érzem nem a kor számit.
de akinek volt már dolga nyilas pasival esetleg szüz aszcendensel,mindenképp ossza meg velem tapasztalatát Wink köszike
Dhamma
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
greenblue
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 23. 19:05    Hozzászólás témája: Nyilasok Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyilas vagyok izig-vérig és ezt büszkén vállalom!Ráadásul duplán ló,mert a Ló évében születtem(1966),és ugyebár a nyilasok lovasok is egyben.Aszcendensem oroszlán.
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 02. 06:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2006 október):

Október második hetében lép be a Vénusz a Nyilas jegyébe, és egész hónapban érezteti majd hatását a Nyilas jegyű szülöttek életében. Már régen volt annyi randevúja, flörtölési lehetősége mint amennyi ezekben a hetekben várja, de a tartós kapcsolattal rendelkezők sem maradnak ki a jóból, mert őket is kellemes élmények várják a kedvesükkel kapcsolatban. Gyakran lesz olyan hangulatban, amikor mindent egyszerűen szépnek talál majd, ez főleg a munkahelyén válik nagy segítségére.

A hónap feladata: Megosztani a jó dolgokat másokkal.
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 06. 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 11. 07:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Question Gondolkodtatok már azon, hogy 1-1 csillagjegyhez tartoznak-e tipikus arcok Question
A Halakra pl. csak nő ugrana be... Surprised
Én a Nyilasokra találtam ilyen férfi-portrékat: bár fogalmam sincs a csillagjegyükről (az egyik neve éppen Kentaur, a másik pedig 1 szájjal-lábbal festő műve).
Tessék>>

amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 11. 07:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 11. 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idea Ilias Raftopoulos szájfestő Idea
Ő festette az előző képet...
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 11. 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 16. 08:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 16. 08:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Következő
2 / 22 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.