Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nyilasok?!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bugristigris
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 16. 08:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Heti horoszkóp 2006. október 16-tól 22-ig

Nyilas

Ezekben a napokban – főleg szerdán és csütörtökön – a pénzügyeidben keletkezhet kisebb káosz, de szinte azonnal érkezik egy külső segítség. A családodtól vagy valamilyen nem várt forrásból érkező pénzzel vigyázz, jobb lenne, ha csak később döntenél a felhasználásáról. Ha új munkaajánlatot kapsz, ne dönts erről azonnal, alapos megfontolást igényel!
Szerelem: Ha már van párkapcsolatod, eljegyzésre, házassági ajánlatra, új fogadalomra számíthatsz. Ha még egyedül vagy, akkor nincs tökéletesebb idő egy új, mindent elsöprő szerelem kezdetére.
ha gyűlölöm, akkor szeressen."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 20. 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 21. 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rolling Eyes az örök kedvenc Rolling Eyes
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 23. 18:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing 1 nyilas arc Laughing
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 31. 06:10    Hozzászólás témája: * Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Amanita!

Ez 1 nyilas arc, de milyen asszcendenssel? Több hozzászólásodat olvastam és meg voltam győződve róla, hogy nő vagy.
Hát pedig a megérzéseim nem szoktak cserbenhagyni, de most ezek szerint ez történt.
Napsugarakat Neked és mindenkinek!
Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 02. 06:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2006 november):

Érzelmileg még mindig pozitív, de az eddiginél sokkal elmélyültebb, komolyabb időszak vár a Nyilas jegy szülötteire. Most megérthet olyan összefüggéseket, amikről eddig csak sejtései voltak. A családjában is várható némi változás, és valószínűleg nagyobb szükségük lesz Önre. Mondja ki az eddig kimondatlan dolgokat, mert az őszinteséggel mindennél többet érhet el most. Minden nap legalább 30 percet foglalkozzon saját magával is.

A hónap feladata: Figyelmesnek lenni másokkal.
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bugristigris
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 20. 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyilas 2006. november 20-tól 26-ig

Vénusz hatására észreveheted, hogy erősen csapongsz a szeretet és a gyűlölet érzése között. Végletesen mutatod ki érzelmeidet, kommunikációd stílusa egyik pillanatról a másikra változik. A baj csak az, hogy környezeted sem tud ezzel a helyzettel mit kezdeni, te pedig minden közeledésüket és jó tanácsukat szinte zaklatásnak veszed. Péntek lesz érzelmi mélypontod csúcsa, bánj óvatosan a szavakkal, mielőtt valakit nagyon megbántasz.
Szerelem: Párkapcsolatodban konfliktus követ konfliktust. Nem tanácsos párodat kihozni a sodrából! Ha még magányos vagy, ezen a héten rossz hangulatodnak köszönhetően könnyen elriaszthatsz egy kedves embert.

Ezt nem találom vmi jónak.
ha gyűlölöm, akkor szeressen."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 21. 04:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hátha ez igaz, akkor nem semmi hetem lesz.
Tudjátok mit, inkább el sem hiszem.

Pussz! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
F4lcON
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 26. 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok én nyílas vagyok oroszlán aszcendensel!!!
és nem értem az aszcendenst hogy mit jelent az ? vagy az befolyásolja az tulajdonságaimat vki írna rá magyarázatot?
Vissza az elejére
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 01. 08:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2006 december):

Az idén megérdemelne egy különleges születésnapi programot. Például vegyen ki szabadságot, és töltse az egész napot úgy, ahogy szeretné. A hónap eleji feszültségek úgyis sok energiáját felemésztik, legyen legalább egy olyan napja, amely során csak pozitív hatások érik. Szerelmi kérdésekben úgy tűnik, hogy megmakacsolja magát, pedig a megoldást nem az elzárkózás, hanem a nagyobb bizalom hozná meg. Szerencsére jókedvű, optimista természete most sem hagyja cserben, így még a karácsony előtti "ajándékvásárló-őrület" sem idegesíti majd.

A hónap feladata: Szívből megünnepelni a szülinapját.
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 05. 20:27    Hozzászólás témája: Re: * Hozzászólás az előzmény idézésével

pihike írta:
Kedves Amanita!

Ez 1 nyilas arc, de milyen asszcendenssel? Több hozzászólásodat olvastam és meg voltam győződve róla, hogy nő vagy.
Hát pedig a megérzéseim nem szoktak cserbenhagyni, de most ezek szerint ez történt.
Wink

Drága Pihike Smile
Hádde én nőből vagyok tetőtől talpig: most találtam ezt az üzidet Shocked
Valami szép nyilas képet kerestem volna, mert a legszeretettebb barátomnak születésnapja lesz és szerettem volna neki 1 képes haikut írni...
Ez az arcos elképzelés 1 játék, tehát ne várj tőle pontosságot.
Neked pontosan melyik napra esik a szülinapod?
Pusz amanita
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 06. 06:40    Hozzászólás témája: Re: * Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="amanita"]
pihike írta:
Kedves Amanita!

Wink

Drága Pihike Smile
Valami szép nyilas képet kerestem volna, mert a legszeretettebb barátomnak születésnapja lesz és szerettem volna neki 1 képes haikut írni...
Neked

Szia Amanita!

December 18. a szülinapom!... szóval akkor Te nem vagy nyilas!
Szép napot! Pihike Wink
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 06. 06:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bugristigris írta:
A Nyilas érzelmei és gondolkodásmódja
Judy Hall: Kristályzodiákus
A Nyilas jegy szülöttei az alapvető igazságot kutatják. Lelki útján a meditáció viheti tovább, mivel a legtöbb válasz saját magunkban rejlik.

A Nyilas érzelmei

A Nyilas szülött nincs otthon az érzelmek világában. Lehet, hogy szívesen beszél róluk, de nem szereti megélni, és hajlamos lehet arra, hogy „kibeszélje” ezeket, vagyis addig beszéljen róluk, amíg meg nem szűnnek.

A Nyilas jegy szülöttje meglehetősen könnyen elfecseg dolgokat, ezért általában már kisgyermekkorában megtanulja, hogy bizonyos érzelmek tabut jelentenek a családban. Ez azonban leblokkolhatja a torok csakráját. A torokcsakra felszabadításához viseljen kék topázt a nyaka közelében. Ez a gyengéd energiájú kő feloldja az elfojtásokat, és támogatja az önkifejezést.

A kövek és a Nyilas gondolkodásmódja

Születési köve, a topáz segít a problémamegoldásban, mivel egyszerre láttatja meg a legapróbb részletet és a teljes képet, és ezek összefüggéseit. Ez a kő ügyességet kölcsönöz viselőjének, és segít kifejezésre juttatni az ötleteit.

Érdekes dolgokat írtál Rólunk! Van, amivel nagyon nem értek egyet:
Pl. A Nyilas szülött nincs otthon az érzelmek világában. Lehet, hogy szívesen beszél róluk, de nem szereti megélni, és hajlamos lehet arra, hogy „kibeszélje” ezeket, vagyis addig beszéljen róluk, amíg meg nem szűnnek.
Ti többi nyilasok mit szóltok ehhez? Szerintetek ez igaz Rátok! ... mert rám abszolute nem! Kiváncsi vagyok...
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 06. 07:45    Hozzászólás témája: Re: * Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="pihike"]
amanita írta:
pihike írta:
Kedves Amanita!

Wink

Drága Pihike Smile
Neked

Szia Amanita!

Szép napot! Pihike Wink

Drága kis Csillagom Smile
Ha kicsit visszább olvasol, akkor rájössz: életem eddigi legkedvesebb barátját - aki Nyilas - kis híján elveszítettem...
Igyekeztem ezt feldolgozni és emiatt vendégeskedtem itt /ja és minden csillagjegynek tettem fel mandalát; többnél képeket, mivel képmániás vagyok Laughing .
Én Halak (pár perc híján Vízöntő) vagyok Szűz aszcendenssel és Mérleg a holdam: tökéletesen megfelel a személyiségemnek.
De az Indián Életkerék farkasa is abszolút leír engem.
Puszika amanita
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 06. 15:49    Hozzászólás témája: Re: * Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="amanita"]
pihike írta:
amanita írta:
pihike írta:
Kedves Amanita!

Wink

Drága Pihike Smile
Neked

Szia Amanita!

Szép napot! Pihike Wink

Drága kis Csillagom Smile
Ha kicsit visszább olvasol, akkor rájössz: életem eddigi legkedvesebb barátját - aki Nyilas - kis híján elveszítettem...
Igyekeztem ezt feldolgozni és emiatt vendégeskedtem itt /ja és minden csillagjegynek tettem fel mandalát; többnél képeket, mivel képmániás vagyok Laughing .
Én Halak (pár perc híján Vízöntő) vagyok Szűz aszcendenssel és Mérleg a holdam: tökéletesen megfelel a személyiségemnek.
De az Indián Életkerék farkasa is abszolút leír engem.
Puszika amanita

Szia Amanita! Visszább olvastam és értem, amit írtál. Pihike
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Következő
3 / 22 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.