Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nyilasok?!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 10. 31. 01:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
A hét első fele még kellemetlenségekkel teli lesz, összezördülések is előfordulhatnak környezetedben. Szombatra jelentősen változik a helyzet, a vasárnap pedig már maga lesz a tökély.
Tipp: Tervezz tartalmas programokat.

jelentem megvan Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 10. 22:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyilas 11.23 — 12.21

november 10., csütörtök

A Vénusz energiahullámokat küld a kozmoszból, szerelem sugárzik az égből, egyenest a szívedbe. Át tudnád ölelni az egész világot. Meg is fogod tenni. A Neptunusznak különösen erős hatása lesz legjobb oldalaidra. Erősíti hatalmas szeretetedet a világ iránt, jóságodat és emberszeretetedet. A helyes utat ezekbe a teljesen új időkbe talán egy álom fogja megmutatni, melyet szintén Neptunusz küld neked. Helyezz el papírt és ceruzát az ágyad mellett.

(tartok-egész "álmoskönyv-et") Cool
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 14. 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Még az is lehet, hogy fülig szerelmes vagy, és nem tudod, hogy a vágyad tárgya mit érez irántad. Jobb lenne, ha ezen a héten nem puhatolódznál nála ez ügyben, és az érzéseidet véka alá rejtenéd, mert lehet, hogy ő csak barátságra gondol, és utána – amilyen vagy – a falba vered a fejed, hogy megint milyen hülyeséget csináltál. Várj még, mert mindennek eljön az ideje, ne siettesd, lehet, hogy nem ő a nagy Ő. A munkában semmi sunyiskodás, és semmiféle pletykálkodás, mert lehet, hogy elveszítesz egy feladatot.

+kéne fogadni.. Rolling Eyes Embarassed Embarassed
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 14. 22:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jótanács nyilasoknak:

"Szelidítsd meg a vadat, mielőtt rájönne, hogy Ő a zsákmány!" Cool
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 11. 17. 17:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mostanában jobban vonzódsz a spiritualitáshoz. Ma munka után érdemes elnézned egy könyvesboltba, és tanulmányoznod az ezoterikus-spirituális kiadványokat. Könnyen felfedezhetsz egy olyan kötetet, amiben hasznos gondolatokat, jó tanácsokat találsz.
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 13. 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Kedves Nyilas!
Muszáj neked ezen a héten bármilyen közösségi oldal üzenő falát olvasgatni, hogy ki milyen észvesztően jól van, és milyen óriási szerencséje van mindenben? Ezen a héten jobb lenne, ha fel sem mennél egy ilyen oldalra, mert olyasmit olvashatnál, amitől a guta ütögetne. És fogd vissza magad, ha egy olyan személybe vagy fülig szerelmes, akinek teljes más a kultúrája, talán más országban is él, hogy Valentin napi üzenet küldj neki. Még csak az hiányzik megint elefántoskodj a porcelánboltban.

angel9 ahhoz miért kéne "Valentin nap", hogy ezt feltegyem neki..? Shocked -annyira meg nem is vagyok "Valentin-os".. Cool
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 26. 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Arról álmodozol, hogy milyen jó lesz, amikor végre rád talál a herceg a fehér lovon. Az igazság azonban az, hogy ő épp most masírozik fel s alá a szemed előtt, csak éppen nincs vele ló, és nem is szőke a haja.

arról miért nem beszél, hogy egy "gyerek", akit munkaidőben kell nevelgetnem, mert nem ért a szóból?? Rolling Eyes

különben is.. kettő "jelölt" van, de csak az egyik vezeti a fehér "lovat"..-és pont azt kell nevelni.. Confused
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 26. 04:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Kedves Nyilas!
Titkos támogatók segítenek a háttérből. Ebből talán csak annyit érzékelsz, hogy könnyebben mennek a dolgaid, és nem is tudod ennek a pontos okát. A helyzet az, hogy valaki önzetlenül szeretne segíteni rajtad, hogy meghálálja azt, amit te tettél érte korábban.

csak tudnám, kinek, mikor.. Shocked Rolling Eyes
Vissza az elejére
borika96
Neofita

HozzászólásElküldve: 2015. 09. 05. 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

en is egy tipikus nyilas vagyok tuz jegyben
szabadsagszereto nagy akarattal
nem vagyok epp vallasszereto
sajat torvenyeim szerint elek es teljesen elfogadom magam
Cool soha nem ismrem be a hibaimat (tudom hogy ez nem jo de ilyen vagyok)
de tudok bocsanatot kerni ha megbantok valakit ami sajnos de nyilasra jellemzoen eleg gyakran elofordul de utana nagyon megbanom viszont nem vagyok hajlando alavetni magam senkinek, ahoz tul buszke vagyok
egy vizonto unokatesom van akivel egesz jol kijovok
amugy en 1996 December 8-an szulettem oroszlan aszcendensel Smile [/b]
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 07. 14. 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen...Én magam is "nyilas" volnék ha minden igaz,ennek a csillagjegynek minden előnyével-hátrányával egyetemben...Szóval jellemző rám sajnos a nyilas jegyüek egyik legfőbb sajátossága,a mérhetetlen "szabadságvágy", illetve az örökös "felfedezőkedv" is...Emiatt a tulajdonságaim okán aztán nemis igazán érzem jól magamat ebben a mai világban,ahol is ugye MINDEN TÉREN hátrányos tulajdonságok ezek...Merthát mi is egy ilyen mai társadalmi rendszerben az alapideál? Hát az,hogy "legyél jó alárendelt,a társadalmi kötöttségeket-szabályokat birkamódon tűrő illető,aki ráadásul "sose kérdez semmit",csak szó nélkül elfogyassza azt,amit elé tesznek,meg amivel etetik...Mind a gazdasági szereplők,mind pedig a politikusok...Szóval egy szó mint száz,lehet hogy jobban jártam volna ha nem pont "nyilasnak" születtem volna,dehát ez ellen már nemigen lehet mit tenni sajnos...
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 07. 20. 05:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Hát igen...Én magam is "nyilas" volnék ha minden igaz,ennek a csillagjegynek minden előnyével-hátrányával egyetemben...Szóval jellemző rám sajnos a nyilas jegyüek egyik legfőbb sajátossága,a mérhetetlen "szabadságvágy", illetve az örökös "felfedezőkedv" is...Emiatt a tulajdonságaim okán aztán nemis igazán érzem jól magamat ebben a mai világban,ahol is ugye MINDEN TÉREN hátrányos tulajdonságok ezek...Merthát mi is egy ilyen mai társadalmi rendszerben az alapideál? Hát az,hogy "legyél jó alárendelt,a társadalmi kötöttségeket-szabályokat birkamódon tűrő illető,aki ráadásul "sose kérdez semmit",csak szó nélkül elfogyassza azt,amit elé tesznek,meg amivel etetik...Mind a gazdasági szereplők,mind pedig a politikusok...Szóval egy szó mint száz,lehet hogy jobban jártam volna ha nem pont "nyilasnak" születtem volna,dehát ez ellen már nemigen lehet mit tenni sajnos...

A te szabadságvágyaddal és felfedezőkedveddel inkább az elithez kellene tartoznod, ott nem számítana hátránynak.

Egy embert ismerek, aki Nyilas. Szeretem, mert mélyérzésű, nagyon emberi ember. Csak a szájából hirtelen kibukó mérgezett nyilakat kell tőle viselni. Very Happy De szerencsére inkább a tettek alapján alakítom ki az emberekhez való viszonyomat, így a szövegelés alapján nem esik ki a pixisből. Very Happy
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 07. 20. 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na ja...Az én tulajdonságaimmal az "elithez" kéne hogy tartozzak...Már csak az a kérdés hogy melyik elithez? A "gazdasági elithez"? Hát...A gazdasági elithez sohasem akartam tartozni,és nemis fogok...Lopni-csalni-hazudni,gátlástalanul törtetni anyagi haszonszerzés érdekében,nem az én világom...De az értelmes,nagy tudásu bölcs emberek képzeletbeli "elitklubbjába" mindigis szerettem volna bekerülni,éshát e cél érdekében mindig meg is tettem mindent,amit tudtam... "Igazi nyilas egyéniségként" világ életemben azt vallottam ugyanis,hogy az élet értelme és célja az NEM A PÉNZ ÉS AZ ANYAGI JAVAK ÉRTELMETLEN HALMOZÁSA, hanem a MINNÉL MAGASABB SZINTÜ LELKI FEJLŐDÉS ELÉRÉSE...És a világ megismerése...Na...Egy ilyen mai,"kapitalista" berendezkedésü társadalomban ezek az elvek nem éppen az előnyeikröl nevezetesek, ugye? De annyi baj legyen...Én jól elvagyok ilyen "különcként" is mindig...
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 11. 19. 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemrég kiderült az a számomra, hogy én olyan "nyilas" vagyok, akinek "mérleg" asszcendense van...Érdekes,mert miután elolvastam az ilyen illetők horoszkópját és jellemzőit, szinte teljesen illettek rám a leírt jellemzők...Még mondja valaki hogy az asztrológia sarlatánság...Az utóbbi időkben még énis beláttam, hogy bizony mindez komoly tudomány...Bármennyire is ellenkezik ez a megállapítás a " hivatalos tudomány" vélekedésével az asztrológiárol...TÉNYEKKEL szemben nem tudom hogy milyen érv az, hogy "mindez ellenkezik a tudomány álláspontjával,mivel ilyen nem létezik,mert nem létezhet"...Dehát ugye manapság egy ilyen indoklás bőven elég ahhoz ugye, hogy valamit "sarlatánságnak" állítsanak be a "komoly tudósok"...(Bezzeg a "darwini evolúció" képzeleten alapuló, a mai napig is kizárólag feltételezésekre épülő marhaságai az meg ugye "komoly tudomány, és cáfolhatatlan igazság"...Érdekes ez a világ,meg kell hagyni...)
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 11. 19. 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha az ember személyre szóló horoszkópot néz, az egészen más, mint a női lapokban megjelenő általános horoszkópok. Az utóbbiak többnyire bizony eléggé kimerítik a népbutítás fogalmát. Annyi összetevője van egy igazi saját horoszkópnak, hogy az ilyen általános szövegek mindenkire passzolnak. Egyszer viccből megpróbáltam végigolvasni az összes jellemzést. És csodát láttam! Majdnem mindegyiket vállaltam saját jellemzésemnek. Ki nem vállalja fel, hogy ő jóságos és érzékeny és tekintettel van a mások érzékenységére?! Very Happy Very Happy
Persze nem mindegyik ilyen. Egyszer nekiállok lefordítani, találtam egy orosz lapban egy tréfás horoszkópon alapuló jellemzést, hogyan viszonyulnak a különböző csillagjegyek ha valami nagy rendetlenség támad körülöttük.
Egyelőre csak a sajátomat, Halak tudom beírni:
Halkan sírdogál, nem olyan feltűnően, mint a Rák. Bánkódik, hogy neki senki nem segít. A rendetlenség úgy marad.

Visítva nevettem, olyan találó!
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 11. 19. 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:

Egyelőre csak a sajátomat, Halak tudom beírni:
Halkan sírdogál, nem olyan feltűnően, mint a Rák. Bánkódik, hogy neki senki nem segít. A rendetlenség úgy marad.

Visítva nevettem, olyan találó!

Vagyis a problémát nem oldod meg. Laughing
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Következő
21 / 22 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.