Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

A szeretnivaló mérlegek :)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Leilíta
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 10. 24. 09:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mérleg - mérleg aszcendenssel - húú, az kemény Laughing de jóó!! Wink
Ismerős dolgok ezek ezek nekem is, döntésképtelenségemről legendák keringenek Laughing Laughing Laughing No igen, meg a konfliktuskerülés mindenáron, ezt is sokan félreértik, és nem is mindig célravezető... Meg kellene találnunk az arany KÖZÉPutat Smile

Amúgy meg egy októberi horoszkóp, nekem félelmetesen igaz...

Valami új kezdődött az életében, amelyről még nem tudja igazán, hogy merre fog fejlődni, de nagyon jó érzései vannak vele kapcsolatban. Talán egy új ismeretség kavarja fel, talán egy új szakmai lehetőség. Bármelyikről legyen is szó, mindenképp nagyot léphet előre ennek köszönhetően. A most induló kapcsolatok hosszú időre szólnak és egészen különleges kötődés alakulhat ki a két ember között. Leginkább a férfi-nő kapcsolatokat hatja át egy szokatlan emelkedettség, és egy mély lelki közelség. Szavak nélkül megértik egymást, nem csak szavakkal kommunikálnak, hanem testük, lelkük minden apró rezdülésével. Ha sikerül formát találni ezeknek az érzéseknek, mindkettőjük sokat gazdagodik a következő hetekben.

A hónap mottója: Ha sikerül megnevettetned egy nőt, a föld leggyönyörűbb látványában lehet részed. (Keanu Reeves)
szeder80
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 10. 29. 18:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen, nem egyszerű nekünk mérlegeknek...vagy mégis???... Laughing

Mérleg:

Egyáltalán nem okoz problémát nálad, hogy valakibe első látásra fülig szerelmes legyél, és azt sem bánod, ha mindenki tudomást szerez erről. A baj csak az, hogy olyan ember mellett is kikötsz, akit esetleg csak kedvelsz, és nem érzel iránta különösebb szerelmet.

A társkapcsolat gondolata a legfontosabb a számodra. Valójában csak akkor tudsz a legjobban működni, ha valaki van melletted. Nem szeretsz egyedül járni sem moziba, sem vásárolni, sem kirándulni, de még egy étterembe se.

Sajnos sokszor előfordul, hogy gondolkodás nélkül beleomlasz valaki karjaiba, mintha szerelmes lennél, mert neked a nem megfelelő kapcsolat is jobb a semminél. Pedig bőven akad választási lehetőséged. Bármilyen kis szívességet is megteszel bárkinek, és nincs az a hosszú szomorú történet, amit meg ne hallgatnál, így válsz társadnak a legjobb barátjává.

Úgy érzed, mindenkit dédelgetned, kényeztetned, ápolnod kell. De akiket közelebb engedsz magadhoz, gyakran érzékelik hogy hideg természetű ember vagy. Ennek talán az az oka, hogy minden ember felé pontosan ugyanolyan szeretettel közeledsz – néha ez számítónak tűnhet. Vannak, akik felfedezik, hogy inkább intellektuális beállítottságú vagy, és nem annyira érzelmes, mint amilyennek első látásra tűnsz.

Néha előfordul, hogy nem igazán szeretsz egy lépést sem tenni partnered nélkül. Élete minden mozzanatában részt akarsz venni.

Imádod a fényűzést, és a fényűző életet, bár inkább élsz egy szegény partnerrel, mint hogy egyedül, társ nélkül maradj. Utálod a veszekedést, nincs olyan, amitől jobban viszolyognál, mint a nézeteltérés. Ezért inkább fogcsikorgatva, katonás önfegyelemmel megmaradsz a kapcsolatban, és fokozatosan, nagy diplomáciai tehetséggel mindenféle elfoglaltságot kitalálsz, a kapcsolatod testi oldalának helyettesítésére. Probléma mentes párkapcsolatra vágysz, mégis könnyen előfordulhat, hogy nagyon is meg kell dolgoznod ezért.
A Mérleg jegyének uralkodó bolygója a Vénusz, a fiatal kort uralja. Már nagyon fiatalon igyekszel megtalálni a tökéletes társat, gondolj csak vissza arra, meddig tartott, ameddig nem voltál szerelmes. Minden kedveseddel el tudod hitetni, hogy ő életed nagy szerelme. Még akkor is fenn tudod tartani ezt a látszatot, ha tudod, nem lesz igazán tartós a kapcsolat. Viszont meg sem próbálsz időt fecsérelni olyas valakire, aki egyértelműen nem mutat érdeklődést irántad.

Ha esetleg már rosszra fordulnak a dolgok, és meg kell szakadnia a kapcsolatnak, a másikkal szemben táplált rossz érzéseidet nem dajkálod sokáig. Még ha kellemetlen körülmények között is válsz el valakitől, a későbbiekben akkor is szívesen tartod fenn vele a barátságot.

Minden érzelmedet – beleértve a kétségeket is- meg szoktad osztani a pároddal. Ha ő is kiönti feléd a lelkét, az iránta érzett szerelmed még jobban képes lesz elmélyülni. Legértékesebb tulajdonságod a memóriád, mindenkire hatalmas hatással tudsz lenni azzal, hogy fejben tudod tartani a születés- és névnapokat, az évfordulókat és más fontos dátumokat.

Hosszú távú anyagi biztonságra vágysz, ám néha nehéz teljesíteni az igényeidet. Vigasztaljon az a tudat, hogy bár a pénz könnyen kicsúszik a kezedből, még késői éveidben is gazdag, színes szerelmi életet mondhatsz magadénak. Szivárványszínű életed ellenére a hagyományos, romantikus házasság az álmod. Bár sohasem hagysz fel a kacérkodással, neked nem kell magyarázni, mi a hűség. Olyan valaki mellett találhatod meg a boldogságodat, aki gyengéd, becsületes, és szórakoztató, de aki egy kicsit körültekintőbb és előrelátóbb nálad.

Az emberekkel néha végletesen, de mindig tisztességesen bánsz. Becsületes és őszinte vagy, néha túlságosan is szigorú önmagaddal. Érzelmeidet képtelen vagy elrejteni. Bármennyire nem akarod, minden látszik rajtad, sokszor vagy nyitott könyv, nemcsak a partnered, hanem esetleg kollégáid számára is.

A Vénusz tárgya a tükör, melynek két oldala van, alkalmanként ugyanakkor megigéző arckifejezésed az, amely eltakarja valódi érzelmeidet, és kitűnően el tudod játszani, hogy valójában nem is ejtették rabul a szívedet.

Gyakran tartanak hiúnak, nem csoda, hisz Vénusz a hiúság tükre is. Elégedetlennek érzed magad, ha nem úgy nézel ki, ahogy éppen, akkor te szeretnéd. A rosszabb napjaidon inkább visszahúzódsz, még a párod elől is.

Ritkán kerülsz vad szócsatába, mivel ez túlságosan is felzaklatná lelkivilágodat. Sokkal inkább szereted a csendes eszmecserét, ahol felsorakoznak az érvek, és ellenérvek, s végül valamilyen megegyezésre juthattok.

A tartós boldogságodnak egyetlen akadálya lehet, ha képtelen vagy szembenézni a felmerülő gondokkal. Könnyen mindent a szőnyeg alá söpörsz. Sajnos az élet néha felborítja a terveidet, néha darabokra tépi a szerelmi életedet, de ez ne legyen nálad a világ vége. Ha új kapcsolatot szeretnél létesíteni, rendszerint neked kell a kezdeményező szerepet vállalni. Néha még tartod az előzőt, amíg meg nem bizonyosodsz az új kapcsolat felől.

Nem szívesen ragadsz bele valamilyen megszokott életritmusba. Ha boldog kapcsolatban élsz, és olyan a munkád, ami leköti a figyelmedet, és érdeklődésedet, akkor életed igazán kiegyensúlyozottá válik. Ha nem sikerül ez, akkor komoly energiákat fektetsz felesleges dolgokba. Vizsgáld át az életedet és döntsd el, mire van igazán szükséged, és szerezd is ezt meg.
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 10. 30. 12:22    Hozzászólás témája: Re: A szeretnivaló mérlegek :) Hozzászólás az előzmény idézésével

Eventim írta:
Gondoltam, mivel mérlegekről szóló téma nincs még, próbálkozom, hátha érdekel titeket.
Szerintem nagyon jó dolog mérlegnek lenni, az életünk telis-tele van érzelemmel. Azt hiszem az egyik legfontosabb szó egy mérleg számára: a BÉKE, a nyugalom. És imádom azt is, hogy a külvilág visszajelzései szerint ez sugárzik is belőlünk!
Ki hogyan éli meg a mérleg-létet?
Hogy láttok minket, mérlegeket?

ez így van... de ... túl sokat keressük az egyensúlyt. abban lelünk igazi biztonságot.
a külső, belső békénket csak az egyensúlyi állapot eredményeként érhetjük el, ide pedig sok hezitáláson át vezet az út.
mindent mérlegelünk. Embarassed Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 10. 30. 12:25    Hozzászólás témája: Re: A szeretnivaló mérlegek :) Hozzászólás az előzmény idézésével

Bugristigris írta:
Eventim írta:
Gondoltam, mivel mérlegekről szóló téma nincs még, próbálkozom, hátha érdekel titeket.
Szerintem nagyon jó dolog mérlegnek lenni, az életünk telis-tele van érzelemmel. Azt hiszem az egyik legfontosabb szó egy mérleg számára: a BÉKE, a nyugalom. És imádom azt is, hogy a külvilág visszajelzései szerint ez sugárzik is belőlünk!
Ki hogyan éli meg a mérleg-létet?
Hogy láttok minket, mérlegeket?

Igazából érdekes emberek vagytok ti mérlegek."Szerencsém van"egy mérleggel együtt lakásban élni és van 2 nagyon jó barátom aki mérleg.Szeretem őket igazán,de azért piszkosul nehéz természetük van.Ezért se sokan jönnek ki velük.
Mondjuk ami engem idegesít igazán,az a sok gondolkozás egy lépés előtt,100x is átrágják mielőtt megtennének vmit és a külvilágtól várják a megerősítést.

tapasztalatom szerint a külvilág ebből a nagy mérlegelésből jóval kevesebbet vesz észre, szenved el, mint maguk a mérlegek Razz rólam például észrevetted annó, hogy az vagyok ? Wink Razz Cool
Vissza az elejére
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2008. 11. 01. 09:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2008. november):

Ez a hónap érzelmi szempontból jelentős változásokat hozhat a Mérleg jegy szülötteinek, a Vénusz - ami ráadásul a jegy uralkodó bolygója - ugyanis november második hetétől ezen a jegyen halad át. A bolygó hatása természetesen a szerelmi életét sem hagyja majd érintetlenül - itt a kitűnő alkalom az Ön számára ideális társ megtalálására! Nagyon üdítően hatnak most Önre a társasági programok, szervezhetne például közös főzéseket, kirándulásokat a barátaival. Szakmai karrier szempontjából sem jelentéktelen időszak ez, érdemes megpályáznia olyan állásokat, amik mindig is érdekelték, mert nagy esélye van a sikerre.

A hónap mottója: "A boldogság nem attól függ, hogy ki vagy mi vagy, hanem pusztán attól, hogy te mit gondolsz magadról." (Dale Carnegie)
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Leilíta
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 11. 14. 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Egyáltalán nem okoz problémát nálad, hogy valakibe első látásra fülig szerelmes legyél (...) A baj csak az, hogy olyan ember mellett is kikötsz, akit esetleg csak kedvelsz, és nem érzel iránta különösebb szerelmet." - pffff, mennyire igaz Embarassed

Sztem csak a közelebb állók veszik észre a hezitálását, ami amúgy sztem is legfőképp magunknak okoz gondot Question A jó oldala pedig, hogy ha nagy nehezen meghozunk egy döntést, az tuti jó lesz, mert minden érvet-ellenérvet mérlegeltünk...

"Szeretem őket igazán,de azért piszkosul nehéz természetük van" - hát ezt nehezen tudom elképzelni, máelnézést Laughing mérlegre sok mindent el lehet mondani, de hogy nehéz természete lenne Smile

"Mondjuk ami engem idegesít igazán,az a sok gondolkozás egy lépés előtt" - Hát ennél nagyobb személyiséghibával az életbe ne találkozz kívánom Wink

Persze megvannak a magunk hibái meg minden, csak sztem pont nem ezek így.

De várom a véleményeket, ellenvéleményeket Razz
Topogo
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 11. 15. 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is imádok mérlegnek lenni! Csak az a folytonos aggódás.... Confused
Vissza az elejére
szeder80
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 11. 15. 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A nehéz természertünkkel én sem értek egyet Evil or Very Mad , mert nem tudom van e nálunk érzelmesebb Embarassed , szerelmesebb love4 , álmodozóbb jegy, ráadásul kerüljük a konfliktusokat.

"Ritkán kerülsz vad szócsatába, mivel ez túlságosan is felzaklatná lelkivilágodat. Sokkal inkább szereted a csendes eszmecserét, ahol felsorakoznak az érvek, és ellenérvek, s végül valamilyen megegyezésre juthattok. "
Exclamation

Lehet, hogy valakinek idegesítő a sok hezitálás, bár a barátaim inkább mosolyognak és ugratnak vele. "Már megint nem tud dönteni..." Laughing De ahhoz, hogy a végeredménnyel elégedettek legyünk, sokat kell töprengenünk. Rolling Eyes

Számunkra talán a legfontosabb dolgok az érzelmeink, melyben ha egy picit elbillen a mérleg nyelve, azt rögtön helyre akarjuk tenni. És mindezt úgy, hogy lehetőleg senkit ne bántsunk meg. Számomra ez a legnehezebb a mérlegségben.
Leilíta
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 11. 18. 15:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyetértek, az én barátaim is jókat derülnek az örökös bizonytalanságomon Embarassed Laughing

Számomra ami talán a legnehezebb a mérlegségben, az az, h van egy örökös mindenkinek megfelelni vágyás bennünk / em, ami hiába tudom h lehetetlen, mégis van... És ebből számtalan nehézség adódik ugyebár... Rolling Eyes
szeder80
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 11. 20. 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mindenkinek megfelelni vágyás tényleg lehetelen dolog, és hamar mondják ránk, hogy felszínesek és képmutatók.. Sad
De sokszor esek én is ebbe a csapdába...és a lelkivilágom ilyenkor padlón van.. Sad

Nem lehet és nem is kell mindenkinek megfelelni, mert sokan nem érdemlik meg. Persze erre én is utólag szoktam rájönni... Rolling Eyes
Amikor már a fejem verem a falba, hogy miért?????

Remélem egyszer leszokunk róla... Smile

Ami még nem egyszerű számomra, hogy minden kiül az arcomra. (-ezért szeretnek a többek pókerezni velem, nincs pókerarcom Laughing )
Így nehezen tudom leplezni az érzelmeimet, ami néha kínos helyzetbe hoz...
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 01. 08:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2008. december):
A szerelemben meglehetősen változatos, mozgalmas időszakra számíthat. Lehet hogy kezdetben felkavaróan hatnak Önre ezek az impulzusok, de a hónap második felében már sokkal jobban veszi az akadályokat. A Mérleg jegyű szülöttek alapvetően próbálnak a harmóniára törekedni, így rugalmasabbak olyan szempontból, hogy az átlagosnál könnyebben el tudják fogadni azokat a helyzeteket, amelyeken nem lehet változtatni. Ha meg tudja őrizni ezt a jó tulajdonságát, akkor békés hónapra számíthat, és a szerelmi élete kisebb-nagyobb változásai sem viselik majd meg. Ha teheti, az ünnepeket töltse a szerettei körében, és engedjen az ízek csábításának - a fogyókúrával ráér tavaszig...

A hónap mottója: "Ne vágd ketté, amit kioldhatsz" (Joubert)
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
masenyka
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 10. 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is szintén mérleg jegyű vagyok.Most megfogom kisérelni a mérleg elmezést. Razz

Szerintem alapvetőleg a mérleg jegy szeretni való mint ahogy afórum témájában le van írva. Razz Razz Nagy átlagban jókedvű és szerintem hajlamos a lustaságra(magamból kiindulva Laughing ).Mindenképp türelmes, és mindent jól meggondol.most enyni jutott eszembe.:)De kiváncsi vagyok mások magukból kiindulós érzékeléseire is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
riky
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 21. 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én örülök hogy mérleg lehetek.Az olvasottak alapján látom hogy tényleg van valami ebben a horoszkópmizériában.
Amit írtatok én is írhattam volna,szinte egyeznek a gondolataink.
Szép napot nektek mérlegek!!! Laughing
Vissza az elejére
zserbonbon
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 02. 03:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cool Boldog Új Évet Mindenkinek!
Mérleg volnék magam is és kaptam már emiatt sírógörcsöt egy áruházban,mert nem tudtam eldönteni,hogy a szememhez,vagy a hajamhoz illő törülközőt vegyek...vicc volt. Wink
Nade a fele igaz.Sírógörcsöt kaptam már a döntésképtelenség miatt,miközben a barátok körberöhögtek,hogy hihetetlen,amit művelek.Ez egy átok,mert döntéshelyzetben a kisagyam lezsibbad,elkezdek halkan hisztizni és miután megvettem az egyiket,másnap visszamentem,hogy kicseréljem a másikra!

Mivel a stílus és nem is a divat,hanem inkább az izlésesség baromi fontos nálunk,szülinapra senki ne vegyen nekünk "hasznos"holmit.Attól kifutunk a világból.A szüzeknek tök jó ajándék,de nekünk....Szépetszépetszépet,legyen az wc kefe akár,de legyen rajta virágminta,vagy lepke,mert úgy a tökéj!
Jah és a párkapcsolatok terén is gázban vagyunk,de lehet,hogy csak én vagyok peches.Húúúúúúúúú!LÁTJÁTOK!Eeeezt a mondatot!.
De most komolyan.Általában a tűzjegyűekkel és a föld jegyűekkel kavarodom össze.Lényegtelen információ.Viszont csak akkor tudok összekavarodni bárkivel is,ha előtte kikérdeztem az összes közös ismerőst,hogy szerintük,mi összeillünk-e,és mindenki szereti-e,mert ha egy ici-pici ponton is hibádzik a pasas,akkor elfutok egy másik bolygóig úgy,hogy nem figyelmeztetek előtte senkit.
Jah és a mérhetetlen optimizmus?Mindent az utolsó pillantra hagyás...?
A felületességünkről alkotott vélemény?Tényleg felüetesek vagyunk és mindenből csak kicsit,de semmiből sem alaposan?
Hogy van ez?
Én nem tudom eldönteni Laughing
Csak én vagyok ilyen furcsa,vagy nem vagyok egyedül és létezik az a bizonyos álomország tengerpartja?

Amúgy az egyéniségtelenség című bizonyos kijelentésre,amit egy asztrológus,meg a csaj mamája alkottak meg okosan,kissé kiakadtam,hogy a lányára ezt mondja egy anya,pusztán a horoszkópja alapján.
A mérlegeknek van egyéniségük,csak olyan,hogy senki nem tud rajtuk kiigazodni,még a saját anyánk sem.Mert nem drabális személyiségek,hanem lágyak,szeretik az élet pici,apró dolgait és mindent megkóstolnak,ami eléjük kerül,nem pedig két pofára zabálnak.Talán ezért vagyunk mi furcsák.
Mint az Amelie csodálatos élete c.filmben.
Amelie tuti mérleg!
De lehet,hogy rosszul gondolom... Wink
bera
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 03. 09:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

*törölve
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Következő
14 / 16 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.