Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

A szeretnivaló mérlegek :)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 02. 06:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2006 október):

Az utóbbi időben talán túlságosan is hiszékeny volt, és olyan emberekre pazarolta az energiáit, akik nem biztos, hogy erre érdemesek voltak. Legyen egy kicsit gyakorlatiasabb, és képviselje határozottabban az érdekeit. Ez a hónap végre kellemes élményeket hoz szerelmi téren, bájosságával még a legkeményebb szíveket is elvarázsolhatja. Élvezze a bókokat, és senki kedvéért ne hanyagolja el azokat a dolgokat, amelyek fontosak Önnek.

A hónap feladata: Elfogadni az élet "ajándékait".
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Lümijer
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 03. 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hurrá mérlegek toothy6

Egy kis napi horoszkóp: (IX.24.-X.23.)

Ami fontos az Ön számára, azt ne halogassa tovább.a sietséget az is indokolja, hogy később más dolgokkal lesz elfoglalva.
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 20. 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BabyBugsBunny
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 24. 17:54    Hozzászólás témája: Mi mérlegek:A Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!
Azon gondolkoztam, hogy talán azért is kaphattuk a mérleg kifelyezést, ami ugye egy tárgy,és mert talán nekünk van a legtöbb kötődésünk a (szép) tárgyakhoz, nekünk fontos, hogy szép dolgokkal vegyük körbe magunkat.
Mert ha igen, akkor ez tök jó Cool Wink
Ja és egy nagyon fontos kérdés! Az van kiírva mindenhol a honlapon belül, hogy összeillünk a szüzekkel, de a párhoroszkópban (és amúgy se nagyon) viszont meg az, hogy nagyon nem. Nem lehet hogy véletlenül lecserélték a bikára?
lindus
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 24. 18:21    Hozzászólás témája: Re: Mi mérlegek:A Hozzászólás az előzmény idézésével

BabyBugsBunny írta:
Hali!
Azon gondolkoztam, hogy talán azért is kaphattuk a mérleg kifelyezést, ami ugye egy tárgy,és mert talán nekünk van a legtöbb kötődésünk a (szép) tárgyakhoz, nekünk fontos, hogy szép dolgokkal vegyük körbe magunkat.
Ja és egy nagyon fontos kérdés! Az van kiírva mindenhol a honlapon belül, hogy összeillünk a szüzekkel, de a párhoroszkópban (és amúgy se nagyon) viszont meg az, hogy nagyon nem. Nem lehet hogy véletlenül lecserélték a bikára?

Nem is illünk össze a szüzekkel.
És azon én is elgondolkodtam, hogy a mérleg az egyetlen Tárgy a 12 jegy között.S sose tudtam kitalálni, miért.
És azt se tudom,kivel is illünk össze.Szerintetek?Mert én egy se a Vizöntővel se az Ikrekkel.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
amanita
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 25. 04:36    Hozzászólás témája: Re: Mi mérlegek:A Hozzászólás az előzmény idézésével

BabyBugsBunny írta:
Hali!

Szerintem a mérlegnek az igazsághoz, a joghoz van köze inkább.
A kompatibilitásra nemrég találtam 1 aranyos kis oldalt, ahol a szívecskék számával fejezik ki a különböző csillagjegyek közötti összeillőséget.
http://www.findyourfate.com/compatibility/compat.html
(persze itt még lapozgatnod kell)
Üdv amanita
BabyBugsBunny
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 27. 08:47    Hozzászólás témája: Re: A szeretnivaló mérlegek :) Hozzászólás az előzmény idézésével

Eventim írta:
Bugristigris írta:
Eventim írta:
Gondoltam, mivel mérlegekről szóló téma nincs még, próbálkozom, hátha érdekel titeket.
Szerintem nagyon jó dolog mérlegnek lenni, az életünk telis-tele van érzelemmel. Azt hiszem az egyik legfontosabb szó egy mérleg számára: a BÉKE, a nyugalom. És imádom azt is, hogy a külvilág visszajelzései szerint ez sugárzik is belőlünk!
Ki hogyan éli meg a mérleg-létet?
Hogy láttok minket, mérlegeket?

Igazából érdekes emberek vagytok ti mérlegek."Szerencsém van"egy mérleggel együtt lakásban élni és van 2 nagyon jó barátom aki mérleg.Szeretem őket igazán,de azért piszkosul nehéz természetük van.Ezért se sokan jönnek ki velük.
Mondjuk ami engem idegesít igazán,az a sok gondolkozás egy lépés előtt,100x is átrágják mielőtt megtennének vmit és a külvilágtól várják a megerősítést.

Igen, tényleg nem egyszerű velünk néha. Sokszor nem mondjuk ki, amit gondolunk, és ez nagy hiba.
Én viszont úgy tapasztalom, hogy egy felületes szinten kijönni nem nehéz velünk, közel kerülni hozzánk már inkább.

Ez nagyon igaz!Megynyílni nem tudunk teljesen senki felé. Én legalábbis már csak azért sem, mert amikor el akarnám mondani, h pontosan mit gondolok, vagy mit érzek teljesen belezavarodok magamba, úgyhogy ha valami bánt, azt lerendezem magamban, mintha mi sem történt volna...
Ezért néznek minket felszínesnek. De azért sztem szeretni azt tudunk meg ilyenek, csak olyan kis jégkirálynő stílusban. :wink:
Swindler
a Dagisarkany

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 27. 08:50    Hozzászólás témája: Re: Mi mérlegek:A Hozzászólás az előzmény idézésével

BabyBugsBunny írta:
Hali!

Kedves bunny, tudnal nekem segiteni, hogy belinkelned azt az oldalt (ha az harmonetes) ahol azt lattad , hogy a szuzekkel osszeilletek. Koszi elore is. (ha tenyleg hiba van akkor javitjuk)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BabyBugsBunny
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 27. 09:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eventim írta:
kistücsök írta:
hiaklo írta:
Laughing Nekem "csak" az aszcendensem mérleg Wink meg a lányom.
Ezért úgy érzem, hogy sokat tudok a mérlegségről Wink Embarassed Laughing
A lányom amikor pici volt, csak rá nézett arra akivel találkozott és már tudta is milyen hangot kell velel megütni.
pl. rámnézett és tudta azt, hogy most lehet kényeskedni mint a babák, a "nagylány"; anyakedvence; papaszemefénye; vagy most éppen a durci a menő. Pillanat alatt tudta a hangulatát válltoztatni.
Most ez már nem annyira szembetűnő, de borzasztóan tud rá hatni a környezet.
Pl. apukám halálakor ő 6 és fél éves volt. Borzasztóan zokogott, mindenki sírt de sokan csak attól hatódtak meg, hogy ez a pici lány mennyire szerette a nagyapját. Csakhogy én észrevettem a villanásnyi felnézéseit, hogy ki nézi. Borzasztóan élvezte, hogy ő van a figyelem középpontjában. A férjem már el akarta vinni a temetésről, hogy nehogy rosszul legyen a gyerek. Ahogy odament az apja hozzá és vígasztalgatta, észrevette, hogy az mennyire aggódik, már vígasztalta is az apját és nevetett.
Ma is ilyen végletek játszódnak le benne, csak most már tudja állcázni. Laughing

Igazad van hiaklo a végletekben. egy mérleg mindig a végletek embere, de próbál egyensúlyt teremteni.csak nem mindig sikerül Embarassed Embarassed Embarassed

Én most úgy érzem, nekünk mérlegeknek meg kell tanulnunk saját véleményt formálni, a saját igényeinket megfogalmazni és kevésbé törődni a külvilág véleményével.

De ez olyan nehéz! Hacsak megpróbálja az ember, rögtön elkeztd rajta gondolkozni, hogy ha kicsit megfeledkezik magáról, mi válik belőle. Esetleg nem lesz kedves valakivel vagy nem tudja adni a stílusát. Nekem ez teljességgel lehetetlen, bármilyen is. Én ilyen vagyok, nem tudok tanulni az élettől, nem változtathatom meg a természetemet, nem csinálhatok magamból vízöntőt!
Rájöttem mikor lehetek teljes egyensúlyban. Ha olyanokkal vagyok körülvéve akiket szeretek és energikusak és nem érzem azt a furi megfelelési kényszert, hogy olyan legyek amitől menőbbé, vagy izgalmasabbá válok a szemében, mert ők elfogadnak és különlegesnek gondolnak.
Ilyen a legjobb barátnőm, nagyon sokat tud beszélni, néha szóhoz sem jutok mellette, de azért mindig van valami amit mondok és azt mindig olyan jónak találja vagy én nem tom. Csodálom benne, hogy olyan energikus és olyan spontán, ő meg hogy milyen nyugott vagyok és hogy mindig tök jól nézek ki. Mindketen nagyon felszínesek vagyunk, de mégsem. Persze nem lehet minden barátság tökéletes, de hogyha tudom, hogy így szeret ahogy vagyok akkor már beáll a napi egószintem és nem kell (annyira) foglalkoznom mások véleményével és sokkal jobban érzem magam. Bármennyit foglalkozok azzal, hogy legyek másmilyen nem lesz jobb, sőt!! Úgyhogy kedves bizonytalan mérlegek! Ha bizonytalanok vagytok, keressetek magatoknak egy ikrek barátnőt, vagy barátot és minden tök jó lesz!
BabyBugsBunny
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 27. 09:26    Hozzászólás témája: Re: Mi mérlegek:A Hozzászólás az előzmény idézésével

Swindler írta:
BabyBugsBunny írta:
Hali!

Kedves bunny, tudnal nekem segiteni, hogy belinkelned azt az oldalt (ha az harmonetes) ahol azt lattad , hogy a szuzekkel osszeilletek. Koszi elore is. (ha tenyleg hiba van akkor javitjuk)

Csillagtár, Mérleg, Szerelmes... de nem biztos, hogy hiba, ha arról van szó, hogy ,,vonzónak" találjuk-e azt a csillagjegyő személyt. Vagy hát én nem tom. Majd nézzétek meg a többit is! Puszi!
duracelltomi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 29. 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép jó estét mindenkinek!

Én is Mérleg volnék vagy mi Smile
Felmerült a Szűzzel való kapcsolat. Nos, nekem volt Szűz barátnőm. Sokáig jól kijöttünk és eddigi leszebb időszakomat töltöttem vele. Igaz, sajnos vége lett, hogy miért, az komplikált és nem is szeretnék belemenni. Nem voltak komoly vitáink, én nagyon is harmónikusnak éltem meg a Vele töltött időt.

Amúgy magamat, mint Mérleget elsősorban úgy jellemezném, hogy folyton keresem az egyensúlyt a racionális és az érzelmi jellemem között. Erre egyszerűen nincs benne kotta, hogy mikor melyik felemre hallgatok, talán ezért is igaz rám is, hogy nehéz elviselni. Ezt nem tagadom. Viszont nagyon türelmes embernek tartom magam, ami szerintem megint csak a Mérleg problémakerülő, illetve -kezelő készségéhez tartozik.

Akinek már volt dolga Mérleggel, mit emelne ki, mint leginkább zavaró jellemvonás?
Vissza az elejére
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 29. 20:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én szűz napjegyű vagyok, mérleg ASC. Háát, én a mérleg fiúkat mindig is idegesítőnek találtam.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Soulfyen
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 29. 22:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok jellemtestvérek:)
Mérleg vagyok minden átvívódot percemben...
Szeretem magam de néha nagyon nehezen vagy egyáltalán nembírok magammal...és ilyenkor akár éjszakákat virrasztok a csöndben,gondolkodom,rágódok hogy helyretegyem a dolgokat...de lehet egyszerübb lenne ha legalább azt gyorsan el tudnám dönteni hogy mely dolgokon érdemes filózni...("Hittel tedd meg az első lépést! Nem kell látnod hozzá az egész lépcsőt, csak az első lépcsőfokot!"-ez jó!)...

Meg az is jellemző hogy ösztönöm a véremben van az ellentét...Elmélyülök a reálban abban a vágyban hogy találjak egy pontot ahol bevonhatnám a humánt...a humán dolgokra meg ösztönösen a reálból próbálok szabályszerűséget keresni...akik valamelyik oldalt egyértelmüen képviselik azok szemében ez egyszerüen értelmetlennek tetszik sokszor...de ez az én harcom:)gyakran belefáradok de egykét kedves megértő,biztató szó elég hogy ujra pörögjek...fönt-lent...
Mert minden rosszban van jó,a káoszban ott a rend,egy kötéltáncos bohóc vagyok.Persze ilyen öszintén csak nektek:D
Vissza az elejére
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 02. 06:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2006 november):

November első hetében még inkább a munka áll a Mérleg jegyű szülöttek életének középpontjában, ezután viszont már a szerelem. Olyan kapcsolatba kezdhet bele, amely valóban tartós, és értékes lehet, vagy a már meglévő párkapcsolatában indulhat el egy kellemes időszak. Mindehhez nagy önfegyelemre is szüksége lesz, hiszen most még egy ártatlan flört is félreértéseket eredményezhet az ígéretesnek tűnő kapcsolatában. Inkább ne kockáztasson!

A hónap feladata: Objektíven látni a vágyait.
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
BabyBugsBunny
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 11. 03. 18:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali! A mérlegek szépek? Úgyértem lehet hogy nem mindedjik, de úgy általában azok? Vagy ez teljesen független a horoszkóptól? Mert az elvileg köztudott, hogy fontos nekik, hogy azok legyenek... Aki szépnek érzi magát (és mérleg) írjon!!
És valóban ilyen nehéz lenne kijönni velünk? Az biztos, hogy bonyolult személyiségünk van, de ennyire?? Ez kicsit lehangoló, habár nem tudom miért mondom, mert én is ilyen vagyok...
Nem könnyű magammal...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Következő
3 / 16 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.